Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
راستش نمیدونم کدوم لامبو رو میگی.چون من خودم با مورسیه لگو اصلا حال نکردم.اما با گایاردو شدید صفا کردم.tcs رو میذاشتم رو 1 و asm رو هم خاموش میکردم.سرپیچها مثل هلو دریفت میکرد و رد میکرد.البته به درد هرجاده ایی نمیخوره.مثلا برای high speed ring و یا grand valley (یه همچین چیزی بود)خیلی عالی بود،ولی مثلا اگر تو نوربرگرینگ میخواستی باهاش برونی نابود میشدی:dهمین تفاوتهاش هم واقعا عالی و خوب بود.حالا تو منظورت کدوم لامبو بود؟:-/

من جفتشو داشتم هم گالاردو هم مورسیلگو ولی هیچ کدومش به درد نمیخورد ... الان Enzo خریدم لامصب پرواز میکنه ... :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان میخواستم بپرسم
مد داخل کابین گرند وضعیتش چجوری؟
هم برای ماشین های جدید(200ماشین طراحی شده) و هم ماشین های سابق(بقیه ماشین های سری قبل که در گرند5 هستن)
مرسی
فقط 200 ماشین نمای داخل کابین دارن که همشون استثنائی هستن.ولی متاسفانه اون 800 تا اصلا نمای داخل ندارن.
من جفتشو داشتم هم گالاردو هم مورسیلگو ولی هیچ کدومش به درد نمیخورد ... الان Enzo خریدم لامصب پرواز میکنه ... :d
البته اینم مثل فوتبال هست.یعنی هرکسی با یه تیمی راحته و میتونه بازی کنه.من مثلا با لامبو خیلی راحت بودم ولی نیدونم چرا انزو بهم نچسبید:dنظرتون در مورد زوندا چیه؟؟؟به نظرم خدااااااااااست:d

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
کی گفته کاریش نمیشه کرد؟:dمیتونی بری تو یکی از قسمتا(اسمش رو یادم رفته)و بعد یه گزینه داره که ماشین رو مثل روز اولش میکنه.فقط پول زیادی میگیره.ولی عین روز اولش توپ میشه.
من خودم بعد از هر مسابقه يه بار X2010 رو تعمير ميكردم بعدم ميشستمش يه عكس ازش ميگرفتم ...فكر كنم اسمش GT Auto بود ...
من پست رفيقمونو كه خوندم فكر كردم ميدونه كه ميشه تعمير كرد ولي پولشو دوس نداره خرج تعمير كنه . گفتم :‌
اگه نميخاي پول بدي بساز باهاش كه راهي نيس
میخوام بفروشمش یه بوگاتی و انزو فراری (:x) بگیرم ... :d
سعي كن تو GT ماشين نفروشي ...
+
بوگاتي رو كه نميشه خريد ، بايد منتظر باشي تا از آسمون بيفته ( كلا هم به درد نميخوره )
من از يه سال قبل از اومدن بازي تو فكر اين بودم كه تو شب + بارون ، تو Enzo چه آهنگي گوش بدم :d ، ماشين محبوبم همينه . البته باهاش بازي نميكنم ، فقط عكس ميگيرم ازش
توي gt5 ماشين بهتر از بوگاتي ويرون هم هست؟:d
اين toyota minolta خيلي خوبه ، هم شتاب هم پيچيدنش ... Top Speedش فكر كنم به بوگاتي نميرسه ولي بهترين ماشينه چون همه مرحله هارو ميشه باهاش رد كرد ... فكر كنم كار منو از لول 25 تا 30 همين راه انداخت

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
دوستانی که میگن لامبو خوب نیست این دیگه به شما بستگی داره که تو این تیپ سوپراسپرت ها از کدوم بیشتر خوشتون بیاد من که اصلا با 458 حال نکردم!!! و از mclaren mp4 12c بیشتر از همه لذت بردم
موفق باشید.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
البته اینم مثل فوتبال هست.یعنی هرکسی با یه تیمی راحته و میتونه بازی کنه.من مثلا با لامبو خیلی راحت بودم ولی نیدونم چرا انزو بهم نچسبید:dنظرتون در مورد زوندا چیه؟؟؟به نظرم خدااااااااااست:d

زوندا رو من بدترین ماشین پرمیوم می دونم , کاکپیتش خیلی مزخرفه , ماشین نچسبیه

لامبورگینی هم به خاطر هندلیگ فاجعه تو این سری زیاد مورد توجه قرار نگرفت , البته چون بازی ژاپنی , افکار ژاپن پسندانه زیاد دیده میشه , مثلا 20 تا نیسان , 6 تا BMW , اون همه سوزوکی , یدونه استون مارتین .

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان یه نظری در باره AUDI R8 بدن من الان لول 10 هستم و این ماشین رو خریدم و قدرتش رو به 601 HP رسوندم بنظر شما لایق اینهمه خرج کردن هست؟؟ و تا لول چند میتونه من رو یاری کنه؟؟؟:d

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
دوستان یه نظری در باره AUDI R8 بدن من الان لول 10 هستم و این ماشین رو خریدم و قدرتش رو به 601 HP رسوندم بنظر شما لایق اینهمه خرج کردن هست؟؟ و تا لول چند میتونه من رو یاری کنه؟؟؟:d

Audi R8 فقط تو بخش photo mode می تونه یاریت کنه :D
اوایل بازی باید Nissan GT-R خرید که تا آخر بازی به دردت بخوره !

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
دوستانی که میگن لامبو خوب نیست این دیگه به شما بستگی داره که تو این تیپ سوپراسپرت ها از کدوم بیشتر خوشتون بیاد من که اصلا با 458 حال نکردم!!! و از mclaren mp4 12c بیشتر از همه لذت بردم
موفق باشید.

من هم با 458 نتونستم حال کنم!! (خیلی سعی کردم)چون نه هندلاین خوبی داره ونه تاپ اسپید خوبی-تو ماشینهای فراری سوای فرمول که یه امپراطور بی رقیبه انزو حرف اول رو میزنه...در مورد لامبورگینی ها و اودی ار 8 هم داره کم لطفی میشه.اخه همه چیز که تاپ اسپید نیست!

پیرایش!!:الان نتیجه ی نظر سنجی رو دیدم!! اصلا شوخی خوبی نبود هر کس این کار رو کرده بیاد درستش کنه!! :))

آخرین ویرایش:

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
و از mclaren mp4 12c بیشتر از همه لذت بردم
موفق باشید.
داغون ترين هندلينگ رو همين ماشين داره ... شما TCS رو off كن مگه ميشه اين ماشينو گرفت . خيلي چيز عجبيه ؛ البته منم خيلي ازش خوشم مياد ولي جز سخت ترين ماشيناس از نظر كنترل

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
اگه 2،3 هفته هم GT5 بازي نكني بعد بشيني با R8 بازي كني همه چي رو هم Off كني مشكلي پيش نمياد ، رانندگي باهاش (‌تو سرعتهاي "" نه زياد بالا "" ) خيلي راحت و " لذت بخشه "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر