Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اینجور که تو نظرها خوندم اگه من بازی رو بخرم فکر کنم 5-6 گیگ باید بذارم کنار واسه آپدیت بازی،آپدیت کلی از اون اول تا آخرین آپدیت تغریبا حجمش چقدر میشه؟:-/
با این سرعت اینترنتی که من دارم فکر کنم یک ماه فقط باید آپدیت کنم)x
آپدیتش مثل BF BC2 فاجعه بار نیست! جدا جداست . مثلا 600 مگابایت بعد آپدیت بعدی 300 مگابایت...
کلا 6 تا آپدیت داره که تکه تکه میتونی بزاری دانلود بشه حجم کلش حدود یک گیگ و نیم میشه!

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
آپدیتش مثل BF BC2 فاجعه بار نیست! جدا جداست . مثلا 600 مگابایت بعد آپدیت بعدی 300 مگابایت...
کلا 6 تا آپدیت داره که تکه تکه میتونی بزاری دانلود بشه حجم کلش حدود یک گیگ و نیم میشه!

eee؟ چون واسه آپدیت LBP1 یه روز کامل مچلمون کرد هی 180 مگابایت دانلود میکرد دوباره 180 مگابایت دیگه بهش اضافه میشد
اگه جدا باشه خوبه پس،مرسی:x

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام من از نسخه کپی استفاده میکنم متاسقانه تو قسمت آپشن بازی هر گزینه قابل نصبو من نصب کردم یکیش 1 ساعت طول کشید دو تاشم 2 دیقه ......یکی به من بگی من چی کار کردم؟!!:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوستان با چه ترفندی میشه پول بازی رو بالا برد؟

1-اول بازی یه هیچ وجه هی ماشین نخر در وافع تا اونجایی که می تونی ماشین نخر
2-حتما مسابقات رو طلایی کن تا ماشین جایزش رو بگیری و هر وقت ماشینت تو مسابقه کم اورد از اون ها استفاده کن
Speical events-4- ها رو حتما طلایی کن
B-spec5 هم همراه با A-spec ادامه بده

البته تقریبا همه با کمبود پول مواجه می شن و به اجبار باید مسابقات قدیمی رو دوباره برید .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
نمیدونم کسی این رو گفته یا نه ! :D توی ماشین G37 (یکی از زیباترین ماشینهای بازی به نظر من) یدونه PS3 توی صندلی عقب دیده میشه ! :D امروز به صورت اتفاقی دیدمش !

• Like
Reactions: foxy and Konami

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
نمیدونم کسی این رو گفته یا نه ! :D توی ماشین G37 (یکی از زیباترین ماشینهای بازی به نظر من) یدونه PS3 توی صندلی عقب دیده میشه ! :D امروز به صورت اتفاقی دیدمش !

خیلی باحال بودش. فکر کنم اولین نفر خودت هستی که اینو دیدی

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان این بازی هم مث فورتزا 3 به صورت فصلی, سالیه؟مثلا اون 6 سال بود اینم همونجوریه؟
بعد چقدر طول میکشه بازی کامل بشه؟
گرافیکش خوبه؟

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
دوستان این بازی هم مث فورتزا 3 به صورت فصلی, سالیه؟مثلا اون 6 سال بود اینم همونجوریه؟
بعد چقدر طول میکشه بازی کامل بشه؟
گرافیکش خوبه؟
274 صفحه قبل :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر