Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
تا الان هم کلی مسابقات اضافه کردن دلیلی نداشتن..
Support که تا الان کردن خیلی هم خوب بوده..
مسابقات هم مثل قبل نیست که یک بار باشه میتونی هرچه قدر میخوای بازی کنی..حالا بعضی هاش خیلی خوبن خیلی هاش خیلی بعد..
Time & Drift Trial هم سرگرم کننده هست اگه اهلش باشی..
Online Dealership هم که Update شده باز با یه سری ماشینای به درد بخور یا نایاب..
بازی کن پول در بیار ماشینار و بخر هی تکرار کن
این همه ماشین هست..
بشین تو Practice Mode واسه خودت تایم بزن.. بعد بشین Tune کن همون و تا بتونی بهترش کنی برا وقتی که خواستی بری انلاین..
با اینکه اولاش خیلی شاکی بودم از تعداد کم Event ها اما الان دیگه با Seasonal ها خوب شده..
تنها ایرادش اینه که باید انلاین باشی بازی کنی و دیر یا زود Expire میشن..
خیلی دوست داشتم مسابقات Ferrari Formula تو همون A-Spec میبود..

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان ما هم بازی رو چند روزه گرفتیم :d
بازی واقعا بدون فرمون خیلی سخته و دستای آدم بعد 2 ساعت درد میگیره .
فرمون هم گرونه توانایی خریدشو ندارم . نیدونم چیکار کنم :d

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
یه جوون مرد پیدا میشه یه ماشین فورمولا به من قرض بده؟:-/
ماشین بالا 1 ملیون که دیگه نمیشه سند کرد..
ولی من چند تا ماشین Share کردم Formula هم توشون هست.. البته فراری..
شما که تو لیست من هستی خب استفاده کن..

• Like
Reactions: majid911911

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستانی که کل timetrail میتدازند منو اد کنن soroush_psn بعد از ثبت رکورد میتونید تو قسمت friend list رکورد خودتون رو با دوستاتون بسنجید!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
جالب شد! يكي از بچه هاي gtplanet داشته چرخ ميزده تو سايت gt5 كه 24 تا لوگوي جديد از جاده هايي كه داخل بازي نيست را ديده حالا معلوم نيست چرا از اين لوگو ها استفاده شده اما من و تمام دوستداران اين بازي خوشحال ميشيم با اپديت جديد بتونيم اين پيست ها را در اختيار داشته باشيم بخصوص چندتاشونو كه خيلي دوست دارم:

براي خواندن جزئيات بريد اينجا:

http://www.gtplanet.net/24-new-track-logos-discovered-on-gran-turismo-5-website

• Like
Reactions: Akiba and Dinosaur

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
سلام ...
جالب شد! يكي از بچه هاي gtplanet داشته چرخ ميزده تو سايت gt5 كه 24 تا لوگوي جديد از جاده هايي كه داخل بازي نيست را ديده حالا معلوم نيست چرا از اين لوگو ها استفاده شده اما من و تمام دوستداران اين بازي خوشحال ميشيم با اپديت جديد بتونيم اين پيست ها را در اختيار داشته باشيم بخصوص چندتاشونو كه خيلي دوست دارم:

براي خواندن جزئيات بريد اينجا:

http://www.gtplanet.net/24-new-track-logos-discovered-on-gran-turismo-5-website
الآن اومدم همینو بگم دیدم شما گفتی ! :D
یعنی اگه اینا واقعی باشن و توی یه DLC ای چیزی عرضه بشن چی میشه !! در کنارش کلی Event جدید هم بذارن و میریم فضا !
بین ـشون پیست های فوق العاده ای مثل Seattle , New York , Grand Canyon , Mid Field و سالارشون El Capitan دیده میشه. کلآ هرچی پیست دوست داشتنی هست رو میشه بین ـشون پیدا کرد !
من که خیلی امید دارم برای GT5 باشه و سرکار نرفته باشیم ! :D از یه طرف شایعه شده PD توی کنفرانس سونی حضور داره , از یه طرف هم عادت داریم سورپرایزهای سونی همیشه لو بره :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
از صمیم قلب آرزو دارم واقعی باشه.ولی آریا یکم به نظرت غیر طبیعی نیست؟:dآخه با 24 تا جاده میشه یه بازی جدید ساخت:d.به نظرم pd میخواد یه نسخه برای ngp بسازه و این هم لیست جاده هاش هست.

بعدشم اضافه شدن جاده اونم از طریق dlc چیزی نیست که تو یه کنفرانس اعلام بشه.:dیعنی من اینجوری فکر میکنم.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
دوست من امکانش هست منم شمارو add کنم؟
اره چرا که نه
الآن اومدم همینو بگم دیدم شما گفتی ! :D
یعنی اگه اینا واقعی باشن و توی یه DLC ای چیزی عرضه بشن چی میشه !! در کنارش کلی Event جدید هم بذارن و میریم فضا !
بین ـشون پیست های فوق العاده ای مثل Seattle , New York , Grand Canyon , Mid Field و سالارشون El Capitan دیده میشه. کلآ هرچی پیست دوست داشتنی هست رو میشه بین ـشون پیدا کرد !
من که خیلی امید دارم برای GT5 باشه و سرکار نرفته باشیم ! :D از یه طرف شایعه شده PD توی کنفرانس سونی حضور داره , از یه طرف هم عادت داریم سورپرایزهای سونی همیشه لو بره :D
24 تا زیادی زیاده!
منم بعید میدونم برای gt5 باشه حتی به صورت DLC و با قیمت بالا

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
راست میگین :D ولی امیدوارم هرچی باشه فقط برای NGP نباشه ! :(
24 تا پیست همون طور که گفتین خیلی زیاده و میشه یه کار دیگه هم کرد. در کنارش ماشین های پریمیوم جدید هم قرار بدن و با کلی Event و بخش های جدید Special یه جا روی یه دیسک بفروشن ولی با قیمت ارزون تر از بازیهای کامل. مثلآ اسمش رو هم بذارن +GT5 !! :D

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
24 تا پیست همون طور که گفتین خیلی زیاده و میشه یه کار دیگه هم کرد. در کنارش ماشین های پریمیوم جدید هم قرار بدن و با کلی Event و بخش های جدید Special یه جا روی یه دیسک بفروشن
احتمال همچین چیزی زیاده ولی نه برای PS3 ،بلکه یک پورت مخصوص NGP .که اصلا برای من یکی خوشایند نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر