Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

outlaw

کاربر سایت
دوستان سه تا سئوال داشتم
اول اینکه این بوگاتی ویرون تو کدوم کمپانی هستش من هر چی میگردم پیداش نمیکنم ؟:-/
دوم اینکه تو لول 19 چه ماشینی بخرم که به درد بخور باشه ؟:-/
سوم هم اینکه پول مسابقات آنلاین خوبه ؟ میصرفه وقت بزارم ؟
1.بوگاتی رو جایزه میده بهت .. بعضی وقت ها هم تو UCD میاد.. اگه انلاین میتونی بشی تو ocd هم الان دارتش 0 کیلومتر
2.اینو کسی بت نمیتونه بگه خودت باید ببینی چی میخوای.. سعی کن با همون ماشینا که جایزه میگیری چه B-Spec & A-spec بری جلو
3.یه بار امتحان کن ببین ارزش داره یا نه!!!!! چقدر طول میکشه مگه

mohsen7337

کاربر سایت
1.بوگاتی رو جایزه میده بهت .. بعضی وقت ها هم تو UCD میاد.. اگه انلاین میتونی بشی تو ocd هم الان دارتش 0 کیلومتر
2.اینو کسی بت نمیتونه بگه خودت باید ببینی چی میخوای.. سعی کن با همون ماشینا که جایزه میگیری چه B-Spec & A-spec بری جلو
3.یه بار امتحان کن ببین ارزش داره یا نه!!!!! چقدر طول میکشه مگه

tnx
آخه یه nisan gt-r دارم . قدرتشو هم تا 618 آوردم . تو یه سری مسابقات من هر چی میرم به نفر اول نمیرسم 210 تا ولی نمیرسم :-/
واسه آنلاینم این لابی ها یکم شانسیه بعضی وقتام نامردا هنوز نیومده kic میکنن واسه همین بیشتر زمان میبره ولی اگه پول خوب بدن میزنم :d

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
tnx
آخه یه nisan gt-r دارم . قدرتشو هم تا 618 آوردم . تو یه سری مسابقات من هر چی میرم به نفر اول نمیرسم 210 تا ولی نمیرسم :-/
واسه آنلاینم این لابی ها یکم شانسیه بعضی وقتام نامردا هنوز نیومده kic میکنن واسه همین بیشتر زمان میبره ولی اگه پول خوب بدن میزنم :d

210 رو که ملت با زانتیا تو اتوبان بابایی پر میکنن حالا شما میخوای اول شی ؟ :d

اگه پولداری که هیچی ولی اگه نه جمع کن :d
برو یه کروت zr1 بخره به قیمت 184 هزارتا ( شورلت )
تو auto service برو بدنه racing بنداز و فول تینینگ کن
ببین چه چیزی میشه ! r8 و مکلارن و لامبورگینی و ... رو میخوره

Captain_Black

کاربر سایت

منم یه Challenger 70 رو تا ته Tune کردم الان تو کفی تا 330 هم میره.

kamred

کاربر سایت
باسلام
من لول 20 هستم ولی b-spec برام باز نیست چه جوری باید فعال بشه و تو قسمت اتو سرویس هم قسمت تغییر بدنه ماشین کار نمیکنه با چند ماشین مختلف از جمله نیسان جی تی ار تست کردم ولی کار نکرد؟مشکل چیه لطفا راهنمایی کنین؟

Captain_Black

کاربر سایت
باسلام
من لول 20 هستم ولی b-spec برام باز نیست چه جوری باید فعال بشه و تو قسمت اتو سرویس هم قسمت تغییر بدنه ماشین کار نمیکنه با چند ماشین مختلف از جمله نیسان جی تی ار تست کردم ولی کار نکرد؟مشکل چیه لطفا راهنمایی کنین؟

رفیق برای قسمت B-Spec باید اول یه راننده بسازی و بعدش میتونی مسابقات رو شروع کنی.از لول 0 هم میتونستی.
اون قسمت هم فقط روی یک سری از ماشینهای خاص کار میده.

danijon_2006

کاربر سایت
ميگم من كپيشو بازي ميكنم الان 4 تا آپتوديت نصب كردم به صورت فايل pkg يكيش 607 يكيش 300 يكي ديگه 48 مگ و آخري 1 مگابايت احساس ميكنم اين آپتوديت آخري بدتر بازي رو خراب كرده چون نوشته هاي بازي رو دستكاري كرده مثلا tuning shop شده mode_store من از اين حالت خوشم نمياد راهي هست درستش كنم و بشه مثل قبل؟
راستي بعد از اين آپتوديت ها كه نصب كردم وارد بازي كه ميشم ازم ميپرسه ميخواي بازي رو به حجم 8 گيگ نصب كني روي هارد؟در حالي كه من قبلا اينكارو انجام دادم.تكليف چيه؟

mohsen7337

کاربر سایت

من رو همین موندم . فک کنم 210 مایل باشه . آخه 210 کیلومتر که چیزی نیست:d
پول داشتم رفتم یک ferari italy 09 و یه لامبورگینی گرفتم تموم شد :d البته کلی خرجشون کردم
چیزی که گیر میاد پوله
اقا تو مسابقات خیابونی (تو واقعیت ) یه چیزی نصب میکنن رو ماشین که وقتی دکمه رو میزنن یه چند متری میزنه جلو (شرمنده بد توضیح دادم)
اینجا نیست نصب کنیم ؟

outlaw

کاربر سایت
ميگم من كپيشو بازي ميكنم الان 4 تا آپتوديت نصب كردم به صورت فايل pkg يكيش 607 يكيش 300 يكي ديگه 48 مگ و آخري 1 مگابايت احساس ميكنم اين آپتوديت آخري بدتر بازي رو خراب كرده چون نوشته هاي بازي رو دستكاري كرده مثلا tuning shop شده mode_store من از اين حالت خوشم نمياد راهي هست درستش كنم و بشه مثل قبل؟
راستي بعد از اين آپتوديت ها كه نصب كردم وارد بازي كه ميشم ازم ميپرسه ميخواي بازي رو به حجم 8 گيگ نصب كني روي هارد؟در حالي كه من قبلا اينكارو انجام دادم.تكليف چيه؟
برای ما که اینطوری نشده!
در ضمن اون Update اخر فقط برای بستن یه Glitch بود که میشد تو 15 دقیقه 3.5 ملیون پول بگیری + 1.5 ملیون Xp
:d:d:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
توی نظر سنجی چرا NISSAN GT-R Spec V نبود ؟! :d یکی از معدود ماشین هاییه که نسبت به قیمت کارایی فوق العاده ای ارائه میده ! نه تنها از نظر شتاب سومین ماشین توی دنیاست بلکه هندلینگ خیلی خوبی هم داره حتی بهتر از یه سری از ماشینای فوق گرون دیگه !
می تونید امتحان کنید :d(چه توی واقعیت چه توی بازی!)
--------------
اقا تو مسابقات خیابونی (تو واقعیت ) یه چیزی نصب میکنن رو ماشین که وقتی دکمه رو میزنن یه چند متری میزنه جلو (شرمنده بد توضیح دادم)
اینجا نیست نصب کنیم ؟
Nitrous (نایتروس) :d نه عزیزم ازش توی مسابقات استفاده نمیشه ! اون تقریبا در لحظه ی استفاده ماشین رو به نهایت اسب بخارش می رسونه و بعد از قطع شدن همه چی به وضع طبیعی بر میگرده :d

kamred

کاربر سایت
رفیق برای قسمت B-Spec باید اول یه راننده بسازی و بعدش میتونی مسابقات رو شروع کنی.از لول 0 هم میتونستی.
اون قسمت هم فقط روی یک سری از ماشینهای خاص کار میده.
میشه یه توضیهی راجع به این b-spec بدین مثلا این قسمت تا اخرش به این صورته که باید یه راننده رو کنترل کنیم؟بعد اصلا کنترل خود راننده چطریه؟اون دستورایی که با خطهای سبز و نارنجی و... هست هر کدوم چکار میکنن؟

danijon_2006

کاربر سایت
دوستان یه مشکل دارم که از وقتی آپتودیت های 600 و 300 مگی رو نصب کردم ظاهر شده.سر پیچ اگه به ماشین گاز بدم ماشین به جای اینکه شتاب بگیره بره جلو به کناره ها منحرف میشه و لاستیکاش داغ میشن و این واقعا اعصاب منو خورد کرده به نظرتون چطور میشه این مشکلو حل کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر