Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
جریان ندارـه:dخوب باید بچه ها به هم کمک کنن دیگه.شما چیزی نمیخوای؟:d

لول ! من از شما میخوام که از استاد بخوای یه چک پوینت واسه مسابقات 24 ساعتش و حتی اون 2 3 ساعته هاش بزاره !!!! حرف شما رو بیشتر گوش میدن ایشون ! نا سلامتی شما همه لیسانس هاتو طلا گرفتی !!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
لول ! من از شما میخوام که از استاد بخوای یه چک پوینت واسه مسابقات 24 ساعتش و حتی اون 2 3 ساعته هاش بزاره !!!! حرف شما رو بیشتر گوش میدن ایشون ! نا سلامتی شما همه لیسانس هاتو طلا گرفتی !!
ببخشید،میشه بفرمائید منظور از طعنه ها چی هست؟

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
ببخشید که off topic میدم ولی ببخشید شما همون برادر CHALI نیستی ؟ درست نوشتم اسمتو؟
همونی که خیلی دوست داره بقیه رو به تمسخر بگیره؟ داداش دکتر ما؟
فکر نمیکنم همه جا به اهدافتون برسیدا ! اینجا اوضاع فرق میکنه یکم!
البته اگر اون CHALI نیستید که کلاً Sorry :|

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
البته مجید جان قبول دارم که تعداد زیادی از ماشین های معمولی پتانسیل تبدیل شدن به Premium رو دارن ولی باهات 100 درصد شرط میبندم هیچ وقت دیگه عوضشون نمیکنن.این آپدیت به احتمال زیاد مربوط به دمیج هستش چون یکی از بزرگترین ایرادات بازی که از نمراتش کم کرد همین بود و یامائوچی هم بهش بر میخوره دیگه:d

راستی دوستان من فکر کنم اولین نفری باشم که تونستم Redbull X1 رو بخرم.
پولش هم 20 میلیون بود :dعکسش هم اینجا گذاشتم:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35935&page=9

امیدوارم شما هم بتونید بگیرینش مثل موشک میمونه قشنگ عین یه فیلم هست که روی دور تند گذاشتین.=)):))

• Like
Reactions: majid911911

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
ببخشید،میشه بفرمائید منظور از طعنه ها چی هست؟
شوخی کردم داداش ! به خدا منظوری نداشتم ! خب مگه دروغ گفتم ؟ همه میدونن که تو ایران یا حداقل تو جمع بچه های بازی سنتر یکی شما کل لایسنس ها رو طلایی کردی یکیم کیوان،به خدا اصلا اصلا طعنه نزدم،شما اگه اون روز یک سری ماشین ها رو به من قرض نمیدادی من کلی از بازی عقب میفتادم،یا اگه در مورد تنظیم ماشین قبل از مسابقه کمکم نمیکردی،خوب خیلی اذیت میشدم
البته مجید جان قبول دارم که تعداد زیادی از ماشین های معمولی پتانسیل تبدیل شدن به Premium رو دارن ولی باهات 100 درصد شرط میبندم هیچ وقت دیگه عوضشون نمیکنن.این آپدیت به احتمال زیاد مربوط به دمیج هستش چون یکی از بزرگترین ایرادات بازی که از نمراتش کم کرد همین بود و یامائوچی هم بهش بر میخوره دیگه:d

راستی دوستان من فکر کنم اولین نفری باشم که تونستم Redbull X1 رو بخرم.
پولش هم 20 میلیون بود :dعکسش هم اینجا گذاشتم:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35935&page=9

امیدوارم شما هم بتونید بگیرینش مثل موشک میمونه قشنگ عین یه فیلم هست که روی دور تند گذاشتین.=)):))
متاسفانه اشتباه داری میکنی ! چون من حداقل USA رو مطمئنم که این ماشین رو خیلی وقته داره :)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
شوخی کردم داداش ! به خدا منظوری نداشتم ! خب مگه دروغ گفتم ؟ همه میدونن که تو ایران یا حداقل تو جمع بچه های بازی سنتر یکی شما کل لایسنس ها رو طلایی کردی یکیم کیوان،به خدا اصلا اصلا طعنه نزدم،شما اگه اون روز یک سری ماشین ها رو به من قرض نمیدادی من کلی از بازی عقب میفتادم،یا اگه در مورد تنظیم ماشین قبل از مسابقه کمکم نمیکردی،خوب خیلی اذیت میشدم

متاسفانه اشتباه داری میکنی ! چون من حداقل USA رو مطمئنم که این ماشین رو خیلی وقته داره :)
مرسی شهروز جان از لطفت.اتفاقا من ندارمش:dچون از این ماشینا اصلا خوشم نمیاد:(همون ماسبقه ردبول رو هم وقتی برنز گرفتم،حالم از ماشینش بهم خورد،کلی فحش هم به یامائوچی دادم،چون ظاهرا ایشون یادشون رفته بازیشون سیمولیشن هست،نه nfs!!!!
من بجای این ماشینا ترجیح میدم ماشینایی مثل g37،sls amg،nismo 380,ford spec و این سبک ماشینها رو بخرم:x

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
کی گفته فقط u.s.a و اقای کیوان فقط لیسانسها رو طلایی کردم من خودم بیشتر از 2 هفتست همه رو طلایی کردم کار خیلی سختی هم نیست طلا کردن redbull challange که راننده میخوادb-)

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali

خوب از عجایب gt5 همین هست:dیعنی باید انقدر بری اونجا شاید شانسی ماشینی که میخوای باشه.حالا چه ماشینی میخوای؟بگو برات بفرستم.
انصافا gt5 بد جور ناامیدم کرد
من بخاطرش رفتم ps3 خریدم
من ماشینهای 1960 و 1970 جاپن و امریکا رو میخوام
راستی این پچ دمیجش چه جوریه ؟خوبه؟بعد رو هک میاد بالا؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
انصافا gt5 بد جور ناامیدم کرد
من بخاطرش رفتم ps3 خریدم
من ماشینهای 1960 و 1970 جاپن و امریکا رو میخوام
راستی این پچ دمیجش چه جوریه ؟خوبه؟بعد رو هک میاد بالا؟
والا ما رو که ناامید نکردـه،شدیدا هم تو آنلاینش داریم صفا میکنیم:d
این پچ برای دمیج مکانیکی هست که فقط هم برای بخش آنلاین و arcade هستش.روی هک هم نمیدونم.

خوب چرا این ماشینها رو از همون بخش ماشینهای دسته اول و پرمیوم نمیخری؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر