Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
جای 6 و8 رو عوض کنید تو تایپ اشتب شده:d
من که نتونستم اون مسابقه دومی رو هیچ جوره با این کروت برنده بشم!:( میرم برای خرید gt formula
مگه میشه؟
کروت من 905 bph میشه.. تازه اگه درست یادم باشه اول 915 بود..آکه Overhaul کنم باز میشه 915
تو اون یکی کروت رو رفتی Tune کردی حتما.... با اون کروت که من میگم مثل اب خوردن میبری Like the wind رو

بعدشم اون مسابقه دوم که فقط باید گاز بدی چجوری نمیتونی ببری..
Racing medium بندازی لاستیک رو از اول تا اخرش پات باید تا اخر رو گاز باشه!..سرعت هم 370 380 باید بزاری... حواست باشه به کیلومتر دارم میگم.. Default گیم به مایل نشون بده باید از options بکنی km
Traction control رو هم off کن که سر پیچا سرعتت رو کم نکنه... باید خیلی راحت برنده بشی..

آخرین ویرایش:

alolo_persian

کاربر سایت
Jul 22, 2009
148
نام
alolo
خب بحث نت مهم نیست مهم امکان تبادل فایل بین کامپیوتر و پی اس 3 و اینکه این 2 به هم کانکت بشن هست...اصلا شما کابل تلفنت رو از مودم بکش....اتصال به اینترنت رو هم موقعی که فایل مربوطه رو به پی اس 3 منتقل کردی میتونی دوباره مثل اول قرار بدی....:)

خب اگه نت قط کنم ps3 چطور update.patch....... یا هر چیزه دیگه ای رو بگیره؟؟؟ که بخواد لینکشو به pc بده که با pc دانلود کنم؟؟؟

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بچه ها یه سوال.چرا اینقدر سیستم Damage بازی داغونه؟ :-o من با سرعت 200 تا زدم به دیوار انگار فقط یکی یه کم کاپوت رو فشار داده باشه تو.هیچ آپدیتی چیزی واسش نیومده؟ :((

متاسفانه آرمان بازی سیستم دمیجش کلا تعطیله ، هر ماشین هم با توجه به ساختارش توسط PD ، تا حدودی آسیب میبینه که تو بیشتر اتومبیل ها این میزان فرق داره ...

• Like
Reactions: u.s.a

mahmoudramtin

کاربر سایت
Nov 22, 2009
37
نام
Mahmoud
g27 چرا کار نکرد

سلام دوستان
امروز یک g27 خریدم
بازی gt5 هم تازه گرفتم. لطفا کمکم کنید .
آخه فرمون روشن میشه led و دنده و گاز و کلاژ و ترمز کار میکنه ولی فرمون و اینور و اونور میدم کار نمیکنه... حتی چراغاشم روشنه.
و اینکه آیا ایرا از تنظیمات بازیمی ؟
یعنی هرکی این بازی و برای اولین بار میذاره. فرمونش کار نمی کنه ؟؟؟ دوستان لطفا زود تر کمکم کنید... که اگه خرابه بدم بره.

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
سلام دوستان
امروز یک g27 خریدم
بازی gt5 هم تازه گرفتم. لطفا کمکم کنید .
آخه فرمون روشن میشه led و دنده و گاز و کلاژ و ترمز کار میکنه ولی فرمون و اینور و اونور میدم کار نمیکنه... حتی چراغاشم روشنه.
و اینکه آیا ایرا از تنظیمات بازیمی ؟
یعنی هرکی این بازی و برای اولین بار میذاره. فرمونش کار نمی کنه ؟؟؟ دوستان لطفا زود تر کمکم کنید... که اگه خرابه بدم بره.
من که تا وصل کردم همچیش ok بود..سیم هارو چک کن و این چیزا.. اول که PS3 رو روشن میکنی و وقتی که بازی رو میزنی PLAY میشه فرمون باید خودش راه بیوفته چپ و راست شه..

فقط اولش عادت نداری فرمون هی از دستت در میره.. فکر میکنی خرابه.. ولی نیست عادت میکنی:d

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
اقا این ماشینهای استاندارد کجاست ؟
بعد کلا چنتا مسابقه داره؟
نسبت به GT4 کمتر نشده؟(مسابقهاش) کلا چه چیزهایی بسبت نسخه ی ps2 اش داره؟
چنتا پیست داره؟
چنتا ماشین داره؟کلا
ماشین چه جوری هدیه بگیریم؟؟
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام بر شما دوست عزیز.

ماشینهای استاندارد در قسمتی بنام used car هستن.

والا نشمردم:dولی خوب نسبت به زمان ساخت بازی و نام بازی eventهای زیادی براش وجود نداره:(

از لحاظ تعداد مسابقه هم از gt4 کمتر شده.اما خوب کلی هم نسبت به شماره 4 پیشرفت عالی داشته.

ظاهرا 26.اگر اشتباه میکنم دوستان عزیز تصحیح بفرمایند.

1032:d:-o

بر اساس تاریخ تولدی که در psn وارد کرده اید،روز تولدتون اگر به psn وصل باشید،بازی بر اساس سال تولد شما یک ماشین میده.

سوال دیگری بود،در خدمتم.

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
مگه میشه؟
کروت من 905 bph میشه.. تازه اگه درست یادم باشه اول 915 بود..آکه Overhaul کنم باز میشه 915
تو اون یکی کروت رو رفتی Tune کردی حتما.... با اون کروت که من میگم مثل اب خوردن میبری Like the wind رو

بعدشم اون مسابقه دوم که فقط باید گاز بدی چجوری نمیتونی ببری..
Racing medium بندازی لاستیک رو از اول تا اخرش پات باید تا اخر رو گاز باشه!..سرعت هم 370 380 باید بزاری... حواست باشه به کیلومتر دارم میگم.. Default گیم به مایل نشون بده باید از options بکنی km
Traction control رو هم off کن که سر پیچا سرعتت رو کم نکنه... باید خیلی راحت برنده بشی..

نه باو یعنی من کروت رو نمیشناسم! خریدم 385000 هم پول دادم برای اون پکیجش و قدرتش هم شده 890 اسب اون قبلیه رو یه چیزی حدودی گفتم ولی توی ریس دومش که همش باید گاز بدی به هیچ وجه به گرد بقیه ماشین ها هم نمیرسم!!! اولی رو باهاش راحت رفتم ولی دومی رو نمیشه سرعت هم همون اول بازی من کردم کیلومتر پس اونم درسته!
اصلا محو میشه این کروت :d شما مطمئنی اون ریس رو با کروت رفتی؟؟:-/

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
نه باو یعنی من کروت رو نمیشناسم! خریدم 385000 هم پول دادم برای اون پکیجش و قدرتش هم شده 890 اسب اون قبلیه رو یه چیزی حدودی گفتم ولی توی ریس دومش که همش باید گاز بدی به هیچ وجه به گرد بقیه ماشین ها هم نمیرسم!!! اولی رو باهاش راحت رفتم ولی دومی رو نمیشه سرعت هم همون اول بازی من کردم کیلومتر پس اونم درسته!
مطمئنم 100%... کارای زیر رو کردم از اول تا اخر مسابقه هم پام تا اخر رو گاز بود..
Traction Control رو off کردی؟
سرعت رو درست تنظیم کردی؟
لاستیک Racing Medium گرفتی؟
اگه اینکارا رو کردی باید خیلی راحت ببری..
روغن هم عوض کن قدرت بره بالای 900

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوست عزیز اگر میبینی با کروت مشکل داری،منو add کن،برات toyota minolta رو بفرستم،عین هلو باهاش اول بشی:d

• Like
Reactions: FrankinG

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
دوستان outlaw و usa خیلی ممنون از راهنمایی که کردید دیگه امروز دست از خسیس بازی برداشتم و gt formula رو خریدم حالا با این فکر کنم همه رو طلا کنم:d

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali

سلام بر شما دوست عزیز.

ماشینهای استاندارد در قسمتی بنام used car هستن.

والا نشمردم:dولی خوب نسبت به زمان ساخت بازی و نام بازی eventهای زیادی براش وجود نداره:(

از لحاظ تعداد مسابقه هم از gt4 کمتر شده.اما خوب کلی هم نسبت به شماره 4 پیشرفت عالی داشته.

ظاهرا 26.اگر اشتباه میکنم دوستان عزیز تصحیح بفرمایند.

1032:d:-o

بر اساس تاریخ تولدی که در psn وارد کرده اید،روز تولدتون اگر به psn وصل باشید،بازی بر اساس سال تولد شما یک ماشین میده.

سوال دیگری بود،در خدمتم.
خب من یه ماشین خاص رو میخوام تو used car نیست چیکار کنم؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا

خوب از عجایب gt5 همین هست:dیعنی باید انقدر بری اونجا شاید شانسی ماشینی که میخوای باشه.حالا چه ماشینی میخوای؟بگو برات بفرستم.

برادر میبینم که خیلی دست و دل باز شدی !!!! جریان مریان چیه !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر