Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
من میخوام بازی رو بخرم
فقط یه سئوال داشتم ، بازی با دسته سخته و اینکه کلا با دسته حال میده یا فرمون بخرم؟
بعد اگه ممکنه یکی از دوستان تو پیام خصوصی قیمت الان بازی رو بگه...
سلام دوست عزیز
خدمت شما عرض کنم که با دسته اصلا سخت نیست ولی اگر بتونی یه فرمون هم بگیری لذت بازی ده برابر میشه :x

k_jal

کاربر سایت
Jul 4, 2008
191
آقا من متاسفانه save ام با حدود 1 ملیون کردیت و دو سه تا ماشین پاک شد :((
حالا از اول دارم میرم همون HONDA ای که 19000 تا پولش بود رو خریدم ولی 70000 تا خرج تیونیگش کردم شده GT Formula :D
به نظرتون اشتباه کردم همین اول بازی اینقدر خرج ماشین کردم؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که نگفتم تنه بزنی.منظورم اینه که حتی از بقلشون هم سبقت نمیگیره-که مبادا بهشون نماله.:d
باریکلا:dلیسانسها چی؟طلا کردی؟special چی؟:-/
اینکاره نیستش:D

لایسنس ها رو کلا یک بار رفتم و هر چی داد گرفتم. وقتش رو ندارم بشینم همه رو طلا کنم چون خیلی خیلی وقتگیر هست. Special رو هم ماله سباستین، رالی، GT تور، کارتینگ رو همه رو طلا کردم اما برای بنز همه رو نقره و نسکار رو هم قاطی پاتی:D

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
سلام دوستان..
شما چرا اینقدر پولدارید هان؟؟
من الان لول 16 ام اما شاید جمعا 3 میلیوون جمع کرده باشم که به چشم ندیدم حدس میزنزم و اونم که خرج ماشین شده الان 130 هزارتاش مونده!!!
چی کار میکنید که اینقدر مایه دستتون رو میگیره!!
بخش seasonal event رو میرید؟؟ من که پدرم تو این بخش درومد یک طلا هم نتونستم بگیرم!! نه حتی یه برنزم نتونستم بگیرم!! :d
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم..

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
اینکاره نیستش:D

لایسنس ها رو کلا یک بار رفتم و هر چی داد گرفتم. وقتش رو ندارم بشینم همه رو طلا کنم چون خیلی خیلی وقتگیر هست. Special رو هم ماله سباستین، رالی، GT تور، کارتینگ رو همه رو طلا کردم اما برای بنز همه رو نقره و نسکار رو هم قاطی پاتی:D
gt تور-رو اون آلفا رومئو رو طلا کردی؟بعدشم تو که داری b-spec رو میری که:dخو اینکه وقت گیر تر هست.به نظرم ولش کن بچسب به لایسنسها.
سلام دوستان..
من الان لول 16 ام اما شاید جمعا 3 میلیوون جمع کرده باشم که به چشم ندیدم حدس میزنزم و اونم که خرج ماشین شده الان 130 هزارتاش مونده!!!
بخش seasonal event رو میرید؟؟ من که پدرم تو این بخش درومد یک طلا هم نتونستم بگیرم!! نه حتی یه برنزم نتونستم بگیرم!!
بچسب به special event که واقعا عالی پول میده.البته کمی هم سخت هست.ولی مثلا بخش amg academy رو اگر بتونی طلا بگیری خیلی خوب پول میده.که البته واقعا وحشتناک سخته.که البته اینجانب طلائیش نمودم.:dبخش seasonal event هم که عالی پول میده.راحت میتونی تو 1 دست 1 میلیون به جیب بزنی.

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام دوستان..
بخش seasonal event رو میرید؟؟ من که پدرم تو این بخش درومد یک طلا هم نتونستم بگیرم!! نه حتی یه برنزم نتونستم بگیرم!! :d
مسابقات special رو فراموش نکن اگه اول بشی پول خیلی زیادی میده...

پ.ن: خودم همچنان در آرزی گلد کردن Grand Tour :d

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
gt

بچسب به special event که واقعا عالی پول میده.البته کمی هم سخت هست.ولی مثلا بخش amg academy رو اگر بتونی طلا بگیری خیلی خوب پول میده.که البته واقعا وحشتناک سخته.که البته اینجانب طلائیش نمودم.:dبخش seasonal event هم که عالی پول میده.راحت میتونی تو 1 دست 1 میلیون به جیب بزنی.

مسابقات special رو فراموش نکن اگه اول بشی پول خیلی زیادی میده...

پ.ن: خودم همچنان در آرزی گلد کردن Grand Tour :d

آخه seasonal event واقعا برای من سخته!! نمیتونم حتی به سومی برسم..البته مقام 4امی رو یه چندتا دارم!!

special هم میرم اما هرکدوم رو یک بار اگه طلا شد، نقره شد،برنز شد فرقی نمیکنه..میشینم این بخش رو طلایی میکنم..

که واقعا سخته!!

شماها دیگه GT5 رو خوردید..خسته نباشید!!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
آخه seasonal event واقعا برای من سخته!! نمیتونم حتی به سومی برسم..البته مقام 4امی رو یه چندتا دارم!!

special هم میرم اما هرکدوم رو یک بار اگه طلا شد، نقره شد،برنز شد فرقی نمیکنه..میشینم این بخش رو طلایی میکنم..

که واقعا سخته!!

سخت نیست.باید تمرین کنی.مثلا همین نسکار تو seasonal event رو همه میگن سخته-در حالی که به نظرم وحشتناک آسونه و میتونی خیلی راحت 1 میلیون پول بگیری.فقط کافیه هست که بری تو بخش تنظیمات ماشین و سرعت رو از 400 به 340 برسونی.که اینجوری شتابت وحشتناک میشه و راحت میتونی اول بشی.

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

که واقعا سخته!!

البته فقط Bonus Race ها پول میده . در آپدیت های 2 و 3 این مسابقات هم محدودیت قدرت برداشته شده که خیلی راحتش کرده !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
gt تور-رو اون آلفا رومئو رو طلا کردی؟بعدشم تو که داری b-spec رو میری که:dخو اینکه وقت گیر تر هست.به نظرم ولش کن بچسب به لایسنسها.
دقیقا یادم نیست اما اگه اشتباه نکنم همه اونا رو طلا کرده بودم:D اون رو که من نمیرم راننده دلبندم میره:D من کلا از level 13-14 اینا به جز یک سری مسابقات خاص هیچکاری به راننده نداشتم. این بخش B-Spec هم اصلا وقت گیر نیست. من نشستم دارم درس می خونم و این راننده رو میندازم تو یک مسیری که هم خوب پول میده و هم تجربه یا وقتی که دارم از خونه بیرون میرم تو مسابقات طولانی میزارمش که خوب تجربه میده. اصلا از من وقت نگرفته.

-AREN-

کاربر سایت
Sep 25, 2009
58
سخت نیست.باید تمرین کنی.مثلا همین نسکار تو seasonal event رو همه میگن سخته-در حالی که به نظرم وحشتناک آسونه و میتونی خیلی راحت 1 میلیون پول بگیری.فقط کافیه هست که بری تو بخش تنظیمات ماشین و سرعت رو از 400 به 340 برسونی.که اینجوری شتابت وحشتناک میشه و راحت میتونی اول بشی.

یعنی سرعت رو کمتر کنم تا شتابم بیشتر شه؟؟!

در ضمن من هم پایه ماشین دادن و صد البته گرفتن هستم!! :d
AREN_77

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
یعنی سرعت رو کمتر کنم تا شتابم بیشتر شه؟؟!

در ضمن من هم پایه ماشین دادن و صد البته گرفتن هستم!! :d
AREN_77

نه اینکه کمتر گاز بدی :d ببین کلا دو تا چیز تو ماشین اکثر بر عکس هم هستن
شما اگه شتاب زیادی داشته باشی top speed یا همون سقف سرعتت کمه و بر عکس اگه top speed زیادی داشته باشی شتابت کم میشه شما ممکنه بتونی با یه ماشین معمولی 250 تا پر کنی ولی خیلی طول میکشه دنده 1 پر شه
حالا شما این و باید بر اساس پیست تنظیم کنی مثلا تو پیستی مثل Daytona اولویت با top speed هست

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
با سلام به نظر شما من که با دسته بازی میکنم و فرمون هم نمیخوام بخرم ارزش داره بازی رو بگیرم ؟

با دسته میشه طلا هم گرفت ؟!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

من هنوز ماشینش رو نخریدم.اگر ماشینش رو لطف کنی بهم قرض بدی خیلی خوبه.:dدر عوض منم هر ماشینی بخوای در خدمتت هستم.اگر زحمتی نیست ماشینت رو بده-سه سوت طلائیش کنم:d

:| من تازه خریدمش ... هنوز خاک نشسته روش که شستم /:)...

پس مسابقات Red bull رو بری چی میگی؟:D این که خیلی سخت نیست. من 2-3 تاش رو طلا کردم اما چون مسابقه کلی رو بخوای بری خیلی طول میکشه و منم تو زمان امتحاناتم هست نمیتونم 2-3 ساعت بشینم تا همش رو برم. خیلی سخت نیست. من سر پیچ اول تو اکثر مسابقه ها جزو 3 تا میرسیدم و بعدش هم سر پیچ های بعدی یکم دیر ترمز کنی حله. تنظیمات خاصی هم انجام ندادم.

:( من شاید خودم رو باز نشست کنم ... واقعا پدرم رو در آورد این بازی ... !
نه خواب گذشته نه خوراک ...

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بچه ها سیستم دمیج بازی چرا اینقدر مسخره هست؟
اون پچی که دادن واس دمیج تاثیرش زیاده؟
از کجا دانلود کنم و چجوری؟

بعد این بخش تیونینگ چیزی بخرم خودش اتوماتیک روی ماشین سوار میکنه یا باید کار دیگه ای انجام بدم ؟

یه نکته دیگه چرا اینقدر لودینگ های بازی طولانی هست راهی هست که بشه کمشون کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر