Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
سلام به همه.
من الان کرمان دارم درس میخونم و تا تعطیلی میان ترم که بیام تهران و ps3 رو دوباره روشن کنم از این بازی محرومم حالا یک سوال:
مشکل این دمیج چیه همه بهش گیر دادن؟ منظورشون اینه که مثل gt5p ماشینا بعد از تصادف هیچ مشکلی پیدا نمیکنن و از نظر ظاهری خراب نمیشن؟ یا اینا سوع برداشت من از حرف ها یک سری دوستان هست؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
یه لطفی می کنی بگی دقیقا از کجا این آپشن رو میشه فعال کرد؟

ممنون
توی منوی اصلی یا همون GT Mode ===> سمت چپ بخش موسیقی (Music Library) ===> سمت چپ گزینه Race BGM ===> شکلک چرخ دنده ! (BGM Settings Race) ===> روی User BGM کلیک کنین و بعد Open PS3 System Music Folder رو بزنین و انتخاب کنین !

سلام به همه.
من الان کرمان دارم درس میخونم و تا تعطیلی میان ترم که بیام تهران و ps3 رو دوباره روشن کنم از این بازی محرومم حالا یک سوال:
مشکل این دمیج چیه همه بهش گیر دادن؟ منظورشون اینه که مثل gt5p ماشینا بعد از تصادف هیچ مشکلی پیدا نمیکنن و از نظر ظاهری خراب نمیشن؟ یا اینا سوع برداشت من از حرف ها یک سری دوستان هست؟!
گویا دمیج بازی level بندی شده هست. یعنی هرچی جلوتر میرین , دمیج هم بیشتر میشه ! البته خودم هنوز در این زمینه شک دارم ولی ویدئوهایی که پخش شده این طور نشون میده.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
گویا دمیج بازی level بندی شده هست. یعنی هرچی جلوتر میرین , دمیج هم بیشتر میشه ! البته خودم هنوز در این زمینه شک دارم ولی ویدئوهایی که پخش شده این طور نشون میده.
ظاهرا سونی در این مورد به حرف اومده:d
Sony has since clarified to IGN how damage works in the game. "Damage occurs to cars right from the beginning," Sony said in a statement, "it is not "unlocked."
این هم تا حدودی اون ویدیو ها رو توجیه میکنه:
Sony further clarified. "Standard models have minor deformation and scratches," said Sony, "Premium cars have greater visible level of damage, and Premium racing models have the highest level of damage."

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
سلام به همه.

سلام دوست عزیز ، خلاصه بهت بگم که دمیج هست هرقدر هم که لول بالاتر بره بیشتر می شه(از 40 به بالا) اما در مجموع حداقل این مورد انتظارات رو اونطور که باید و شاید برآورده نکرده

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
چند ساعتی بازی کردم.مثل همیشه گیم پلی جذاب و دلچسب بود ولی باید بگم اصلا و ابدا ارزش 6سال انتظار رو نداشت.
فعلا میرم خوب بازی کنم تا چند روز دیگه یه نقدی براش بنویسم.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این سونی ام آدوم روانی می کنه با این Update کاریاش ! من نمیدونم، این همه این یامائوچی وسواسی و ریز بین ِ این Update ها دیگه واسه جیه، البته هیچکس از خدمات و اضافات و بهبود بدش نمیاد ولی اینا دیگه شورشو درآوردن.

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
810
نام
مهدی
ببشخید این damage ی که به ماشین ها تو این بازی وارد میشه آیا تاثیری هم در performance ماشین ها داره؟ یا فقط ظاهر ماشین خراب میشه؟

ممنون

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
این سونی ام آدوم روانی می کنه با این Update کاریاش ! من نمیدونم، این همه این یامائوچی وسواسی و ریز بین ِ این Update ها دیگه واسه جیه، البته هیچکس از خدمات و اضافات و بهبود بدش نمیاد ولی اینا دیگه شورشو درآوردن.

آرش، امروز خبری از آپدیت نیست ... چک کردم ... ! پس انگاری بیخیال شدن !!! یا چی نمیدونم ...

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

اینا واسه پایرت خوراس ( مثله خودم)
این کار رو کرده که هر چی میتونه از کپی بازی شدن جلوگیری کنه
و هم کپی باز ها رو یه جورای دلسرد کنه

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
بعضی از پیست ها انقدر منظرشون قشنگه که ادم نمیتونه مقاومت کنه!

تو دور سوم به عنوان نفر اول داشتم برنده میشدم که یه هو چشم به این مناظر افتاد نفر اخر شدم :d

جالب اینجاست که ادم غرق مسابقه میشه اصلآ پیست رو فراموش میکنه اما خدا نکنه که غرق پیست و مناظر اطرافش بشی چون ایندفعه مسابقه رو فراموش میکنی ! :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا تنوع بازی چرا انقدر زیاده گیج شدم .:d من فقط تا دیشب داشتم لایسنس میگفرفتم گفتم یه سر برم جا های دیگه دارم کف میکنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر