Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

moh3n_o631

کاربر سایت
Feb 9, 2010
284
دوستان این بازی کپی میشه ؟ من میخواستم به دلیل اوضاع کساد مالی xbox بگیرم اما اینطور که شنیدم اپدیت 3.5 هم هک شده ؟ اگه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنن ممنون میشم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان این بازی کپی میشه ؟ من میخواستم به دلیل اوضاع کساد مالی xbox بگیرم اما اینطور که شنیدم اپدیت 3.5 هم هک شده ؟ اگه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنن ممنون میشم

خیر اخوی ... اینو نمیشه بازی کرد ... همینطور که NFS رو نمیشه !
باید اورجینال بخرید !

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
خب گفتنیا رو دوستمون به طور کاملتر از من گفتن و بازی رو نا حدی به تصویر کشیدن،من خودم به شخصه از اینکه .... تومن تو روز اول پول این بازی رو دادم اصلا ناراحت نیست و به نظرم بازیش فوق العادس ولی چند تا ایراد کوچیکی که به ذهنم میرسه اینه که دمیج هایی که ماشین ها میگیرن،خیلی کم و تا حدی غیرطبیعیه،کارتینگش محشره و واقعا لذت بخشه،من که خیلی خوشم اومد، هندلینگ ماشین هاش هم عالیه،گرافیکو که دیگه نگوووووووو ، عالییییی
یه ایراد دیگش اینه که load هاش خیلی طول میکشه جوری که بعضی موقع ها میگی شاید پی اس 3 هنگ کرده ! یه ایراد دیگش اینه که مثلا وفتی میخواید تو یه مسابقاتی شرکت کنین،یه لیست دراز اسم نشون میده و میگه باید یکی از این ها رو داشته باشی،و حالا فکر کنین مثلا باید کل اون 30 تا اسم رو بریزین تو ذهنتون،بعد برین تو بخش خرید ماشین ببینین این ماشین کجاس و بعد ویژگی هاشو بررسی کنین و بعد برین سر ماشین دوم که اسمش تو اون لیست بود ! بعد همینجا متوجه میشین که اسم ماشین دومیه یادتون رفته !!!! دوباره باید برگردین به صفحه ی مسابقات و اون لیست رو باز کنین و اسم ماشین ها زو حفظ کنین و ........................ !!!!! حالا تو این برو و بیا هی باید این صفحه Load شه هی باید اون صفحه load شه که هر کدوم از این load ها هم به طور میانگین یه 20 ثانیه ای طول میکشه !!!! خلاصه که گریتون در میاد که ماشین ها رو بررسی کنین و از اون لیست دراز،اونی که به دردتون میخوره رو انتخاب کنین !!!!

امیدوارم از خوندن این مطلب گیج نشین !!! چون خودم الان گیج گیج شدم !!!!

در کل من به این بازی از 10 ، نمره ی 9/8 میدم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
چرا مسخره حرف میزنی؟ چرا خودتو میبری زیر سوال؟

GT4 برای دوران PS2 بود و یک نسل اومدیم جلوتر (البته انگار شما هنوز تو نسل قبل دلت گیره!) هر چقدر هم که GT4 اون موقع پر جزئیات بوده باشه تو این نسل حرفی برای گفتن نداره.خنده اور ترین حرف ایشون هم اینجاست که میگه "ایرادی بهشون وارد نیست" !!!

این حرف نشون میده بحث کردن با شما فایده نداره چون شما قابلیت این رو دارید که GT4 رو به جای GT5 به مردم قالب کنید خوب حق هم دارید چون ایرادی بهش وارد نیست!!!
معلوم نيست شما با پستهاي خنده دارت خودتو مضحکه کردي يا بازي رو به تمسخر گرفتي! تکليفت با خودت روشن نيست انگار.
منظور کلي حرف من اينه که ماشينهاي به اصطلاح کم جزئيات تر (Standard) از لحاظ طراحي و کيفي در سطح بالايي قرار دارند .(حتي از خيلي از بازيهاي Racing اين نسل بهترن) منتها اون 200 ماشين (Premium) بينظير کار شدن و انتظارها رو بيش از حد بالا بردند .
اميدوارم متوجه شده باشي چون نميخوام بيشتر از اين وقتمو براي بحث کردن در مورد چيزي که کاملا واضح و مبرهنه تلف کنم .

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
سلامد بر دوستان
چند سوال ضروری
چرا تعدادد ماشین ها در دقسمت Dealership این قدر کم هست ؟
مثلا من در موقع Race پژو 206 میبینم اما توی قسمت فروشگاه برای پژو خبری از 206 نیست !!!

قضیه چی هست ؟ تعدادی از ماشین های خفن اصلا در بازی وجود ندارن مثل ماشین های LMP که خیلی کم هستن

الان که لیسانس B گرفتم چندتا ماشین بهم داد مثل یک Mazda استاندارد اما همین مزذا در قسمت فروش شرکت مزدا اصلا نیست !!!!
یک عدد دایهاتسو هم بهم داده که اصلا در بخش فروش دایهاتسو نیست !!!!!چرا ؟؟

جدی قضیه چی هست ؟ چند از ماشین های LMP که توی ویدئو های بازی بودن اصلا توی خود بازی نیست

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
Gran Turismo 5 GT5 Driving Force GT Bundle Pack (AS)

What's in the box: PlayStation®3 Software GRAN TURISMO®5
Logitech Driving Force GT
Apex Ultimate Car Guide
PlayStation®Network DLC Voucher

این توی ایران هست ؟!
قیمت :D ؟

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
منم بازی رو دیشب از پایتخت خریدم.پرولوگ رو بازی نکرده بودم و آخرین سیمولیشنی که بازی کرده بودم فورزا 2 روی 360 ولی واقعاً با توجه به تعاریفی که از بازی شده بود انتظار بیشتری داشتم....ولی در مجموع خوشم اومد.
ی اشکال اصلی که تو دوربین ماشین بود این بود که دوربین آزاد نداشت یعنی نمیتونید مثلاً نمای جانبی ماشین رو ببینید....!!!
من به خاطر بازی ی G27 هم خریده بودم.فرمون به نظر میرسه که با بازی مشکلی نداره و سازگار هست.خود فرمون,پدل شیفترها,پدالهای گاز,ترمز و کلاچ و H pattern دنده کاملاً بدون مشکل کار میکردن حتی RPM LED روی فرمون هم بدون مشکل دور موتور رو نشون میده.
تجربه ی رانندگی با G27 در این بازی با بازی یی مثه Dirt 2 کاملاً متفاوت و در عین حال لذتبخ بود..
ولی هیچ جائی پیدا نکردم که بتونم کلیدهای روی فرمون و کنسول دنده رو تعریف کنم.
ی مسئله دیگه که با خود بازی داشتم این بود که چند تا برند مثه هیوندای رو نتونستم توی Dealership پیدا کنم در حالی که تو لیستی که قبلاً از ماشنهای موجود در بازی دیده بودم هیوندای بود(سوناتا,آزرا,جنسیس)

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این تاپیک مربوط به نسخه کپی بازی نمی شود، پس هیچ پستی درباره نسخه کپی بازی و مساول و مشکلات آن در این تاپیک نخواهیم دید.
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
خب گفتنیا رو دوستمون به طور کاملتر از من گفتن و بازی رو نا حدی به تصویر کشیدن،من خودم به شخصه از اینکه .... تومن تو روز اول پول این بازی رو دادم اصلا ناراحت نیست و به نظرم بازیش فوق العادس ولی چند تا ایراد کوچیکی که به ذهنم میرسه اینه که دمیج هایی که ماشین ها میگیرن،خیلی کم و تا حدی غیرطبیعیه

من توی گیم اسپات خوندم که سیستم دمیج بازی رو باید unlock کرد.
Damage is supposedly unlocked later in the game...I haven't seen it yet, but everyone saying the damage sucks probably hasn't unlocked it yet. That's from the GI review,

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر