Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
دوستان خیلی روی امتیازات حساس نباشن. هرکس که عاشق ماشین و رانندگیه در خریدنه این بازی اصلا نباید درنگ کنه! از همین نقدها میشه متوجه نقاط قوت بازی شد.
من ریسینگ باز نیستم بخاطر همینم گفتم وصبر میکنم تا قیمتا بکشه پایین و بعد تهیه کنم.هرکسی از یه سبک بازی خوشش میاد. مثلا من بازی the last guardian یا بازی های راک استار رو همون روز اول که بیان با هر قیمتی که داشته باشن تهیه میکنم. اگه شما واقعا به ریسینگ علاقه دارید باید بازی رو بخرید. متاسفانه وقتی روی یه چیزی زیاد هایپ میشه اگه نتیجه به اندازه اون هایپ ایجاد شده نباشه ممکنه ایجاد سَرخوردگی کنه!

پ ن: من نمیفهمم این منتقد IGN منظورش از این که گفته Gran Turismo 5 is a 10/10 simulator wrapped up in a 5/10 game چیه؟:-/

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من بازی رو گرفتم و آپدیت و نصب هم کردم و یه چند ساعتی بازی کردم . بازی قشنگ بود به نظرم و گرافیکش هم در حد خوبی هست . آنلاینش یخورده با اینترنت اینجا طول میکشه لود کنه لابی هارو . من کل لابی های آنلاینو دیدم با همه پینگم 1 خط بود از 5 تا و با بعضی ها هم بدون خط :d . مشکل پینگ نباشه آنلاینش هم باحال تر میشه بدون لگ .
ماشین های معمولیش در حد همون معمولی هستند ولی پرمیوم هاش خیلی خوبند . حالا باید بیشتر بازی کرد . با چند ساعت نمیشه زیاد نظر داد . منو هاش گزینه های زیادی داشتند و یخورده آدم گیج میشه اولش ولی بعد 1 ساعت راه میفته ولی در کل بازی توی این 5 سال خوب روش کار کرده بودند و به نظر من ارزشش داشت . حالا یکی دیگه از دوستام هم گرفته ولی اون خوشش نیومد . سلیقه ای هم هست ولی اگر کسی عاشق ریسینگ باشه این میشه گفت بهترینه . دوربین داخل فرمون ماشین های غیر معروف اینارو زیاد حال نکردم چون فقط یک تیکه بالای فرمون رو نشون میده و کل فرمون رو نشان نمیده و همه شبیه هم هستند ولی امیدوارم ماشین های معروف اینجوری نباشند و کل فرمون و وسطش که آرم اینا هست هم نشان بده .

• Like
Reactions: Ἁlireza

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگر کسی نسخه Collector Edition بازی که دارای ماکت ماشین باشه رو تو تهران دیده لطفا بگه . ( چند تا فروشگاه بدون ماکت رو دارن )
شدیدا گیرم ، ممنون .

• Like
Reactions: Ἁlireza

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بازی کردی بیا نظرتو بگو ببینیم که آیا انتظاراتتو طی این همه سال براورده کرده یا نه ؟
لطفاً با خلوص نیّت باشه :d

من تا الان بازی کردم ... باید بیشتر بازی کنم تا نظرم بدم :d نا سلامتی کسایی که نقد هم کردن چندروز بازی کردن ... خیلی وسعت بازی زیاده ... ون مسیر که توی بارون هست ... فوق العاده بود ... با لامبورگینی بودم ...

ولی اگه حسم رو میخوای بدونی ... خیلی هیجان زده ام :d این شکلیم !!!

گرافیک فوق العاده عالی هست (من نسخه دموش رو بازی نکرده بودم و نمیدونم چطوریه !، اگه میخوای مقایسه کنم).

یک عکس هم گرفتم ... نگاه :

اگه عکس رو بد گرفتم ببخشید ...
اگه گفتی اونی که اوله کیه ... :d

بازم امتحان میکنم آمار میدم ... البته مطمعنا بچه های دیگه هم هستن که بهتر از من نظر بدن ... ولی من تا فردا کامل میتونم توضیح بدم ...

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
اقا یکی بیاد به ما بگه وضع این ماشینهای استاندار چطوره که خیلی ها ازش ناراضی هستن؟

یعنی از لحاظ بصری ماشینهای استاندار کپی GT4 ـــه؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان کسی آنلاینشو بازی کرده من حیلی این واسم مهمه !!
ممنون میشم کسی توضیح کاملی بده که با چه پینگی بازی کردین اصلاً با پینگ ایران میشه بازی کرد ؟!
ممنون

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من بازی رو صبح گرفتم ولی خوب سر کار بودم و الان رسیدم خونه و داره Update 1.1 رو دانلود می کنه، یه چند ساعتی که بازی کردم، یه توضیح کامل میدم. بخش Online هم یه موشکافی دقیقی می کنم.

فعلا ...

NAUGHTY_DOG

کاربر سایت
Oct 20, 2009
3
من که بشدت خورد توذوقم واقعا اون تریلرها کجا خود بازی کجا من نظر خودمو میگم دوستان ناراحت نشن من هم فورزا بازی کردم و عاشقشم یعنی کلا با سیمولیشن کلی حال میکنم خدایش این بازی اگه دسته مایکرو بود حداکثر یکسله میساخت مارو بگو باکلی اشتیاق رفتیم خریدیم بازیش در حده بازیای 5 ساله پیشه روم نمیشه بازی رو به دوستام نشون بدم کلی پیششون از بازی تعریف کردم فقط بگم به گرده فورزا هم نمیرسه

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
من بازی رو صبح گرفتم ولی خوب سر کار بودم و الان رسیدم خونه و داره Update 1.1 رو دانلود می کنه، یه چند ساعتی که بازی کردم، یه توضیح کامل میدم. بخش Online هم یه موشکافی دقیقی می کنم.

فعلا ...

دوست عزیز واقعاً آنلاین واسه من مهمه ممنون میشم طبق گفته خودتون بخش آنلاین و مو شکافی کاملی بکنی

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
895
اینم عکس ماشین من توی بازی . فقط مدلش پایینه :d چون level م پایینه و پولم تو بازی هم کمه. توی قسمت photo mode گرفتم .

خداییش مدل های استاندارد چقدر ضایع هستن خیلی تو ذوق میزنه این عکسه, خیلی !

اگه فقط همون ماشینهای پرمیموم رو تو بازی میزاشتن خیلی بهتر و ابرو مندانه تر بود.

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان منم امروز بازیرو گرفتم 135 تومن البته کالکتور ادیتشنو گرفتم استانداردش هم 95 تومن بود خدایی بازیش شاهکاره

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خداییش مدل های استاندارد چقدر ضایع هستن خیلی تو ذوق میزنه این عکسه, خیلی !

اگه فقط همون ماشینهای پرمیموم رو تو بازی میزاشتن خیلی بهتر و ابرو مندانه تر بود.
ميشه بفرماييد کجاش ضايست؟ متاسفانه من هر چي رو اين عکس دقت ميکنم دقيقا نميتونم تشخيص بدم!

همين منتقدها دقيقا اين موضوع رو يه ايراد دونستند که ديديم در امتيازها هم تاثير داشته . در صورتي که تفاوتشون آنچنان محسوس نيست به اين نکته هم بايد توجه داشته باشيم که ماشينهاي GT5 به اندازه کافي عالي و پرجزئيات طراحي شده بودند در نتيجه ايرادي بهشون وارد نيست انتقالشون هم به GT5 با يک پوليش جزئي همراه بوده . يامائوچي با اعلام اينکه 200 تا از ماشينهاي GT5 جزئيات به مراتب بيشتري نسبت به بقشون دارن و باقي ماشين ها رو نسبت به اونها استاندارد تلقي کرده باعث شده که اين حرفو حديث ها به وجود بياد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر