Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
بیشتر به یه جور خودکشی شبیه هست تا سیــاست :D بازی ای که 3,4 هفته قبل از اومدنش هنوز تاریخ عرضه نداره و حتی ماه عرضه ـش هم مشخص نیست , بعید نیست از نظر فروش به مشکل بخوره. یه عده هستن که از قدیم طرفدار بازی بودن و در هر صورت بازی رو میگیرن :D ولی یه عده هم هستن که اولین باره میخوان امتحانش کنن و وقتی میبینن بازی تآخیر خورده و هنوز هم تاریخ رسمی نداره , دیگه پولشون رو نگه نمیدارن ! میرن صرف خرید Black Ops یا Hot Pursuit میکنن :D الآن من نوعی اگه توی خارجه باشم و طرفدار بازی هم نباشم , امکان نداره برم بازی رو Pre-Order کنم وقتی هنوز مطمئن نیستم امسال میاد یا دو سال دیگه :D همون روزی که بازی تآخیر خورد هم خیلی ها Pre-Orderـشون رو کنسل کردن و رفتن سراغ بازیهای بزرگی که نوامبر میان مثل BO , HP , AC: Brotherhood و ...
به مسئله جالبی اشاره کردید . به این موضوع فکر نکرده بودم . این تاخیر به خاطر کپی خور شدن PS3 نیست ؟ چون سونی واقعا برای این بازی به عنوان یه ناشر سنگ تموم گذاشت و واقعا برای این بازی خرج زیادی کرد .
این خارجی ها هم به این چیزها عادت ندارن ما که تو کشور این جور اتفاقات عادیه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
Introـی بازی که مثل همیشه خیلی شیک و باکلاس هست رو میتونین از اینجا ببینین ! فقط متآسفانه آهنگی از My Chemical Romance روش هست که بدم میاد از این گروه ! امیدوارم حداقل نسخه ژاپنی Moon over the Castle رو داشته باشه (با اینکه نسخه ژاپنی نمیگیرم :D)

لیست مسیر های بازی هم از طریق یک ویدئو مشخص شد. البته لیست کامل نیست و دو سه تا مسیر توش دیده نمیشه که یا طرف فیلم نگرفته یا باید توی بخش های دیگه بازی ببینیمشون. یکی از مشکلاتی که بعضی ها از GT5 میگرفتن مسیرهای کم بازی بود ! حالا حدود 30 تا مسیر کاملآ متفاوت توی بازی هست که بعضی هاشون هم شب و آب و هوا دارن. همون آب و هوا کلآ مسیر رو عوض میکنه و خودش میتونه یه مسیر جدا به حساب بیاد !

Original
• High Speed Ring (Rain / Reverse)
• Trial Mountain Circuit (Reverse)
• Deep Forest Raceway (Reverse)
• Grand Valley Speedway (East / Reverse)
• Eiger Nordwand Short Track (Rain / Reverse)
• Cape Ring (North / South / Inside / Periphery)
• Autumn Ring (Mini / Reverse)
World Tracks
• Superspeedway - Indy (Road)
• Superspeedway - Daytona (Road)
• Autodromo Nationale Monza (Rain / No Chicane)
• Tsukuba Circuit
• Laguna Seca Raceway
• Circuit de la Sarthe 2005 / 2009 (Time / No Chicane)
• Nürburgring (GP/F / D)
• Fuji Speedway (F / GT)
• Suzuka Circuit (Rain / East)
City
• Rome (Reverse)
• Special Stage Route 7 Night (Rain)
• Circuito de Madrid (Mini / Reverse)
• Tokyo R246 (Reverse)
• Special Stage Route 5 Night (Reverse)
• Clubman Stage Route 5 Night (Reverse)
• Côte d'Azur
• London (Reverse)
Snow and Dirt• Toscana (Time / Reverse)
• Chamonix (Main / East / West / Mini / Snow)
• Eiger Nordwand (K / G / W / Reverse)

یه عکس از مدل های استاندارد بازی گرفتم که خدایی مشکلی ندارن ! از سطح انتظارم خیلی بالاتر هستن ! اگه شیشه هاشون تیره نبود شاید کسی متوجه استاندارد بودنشون نمیشد :D هرچند بازم بهتره منتظر یه ویدئوی با کیفیت تر باشیم.

به مسئله جالبی اشاره کردید . به این موضوع فکر نکرده بودم . این تاخیر به خاطر کپی خور شدن PS3 نیست ؟ چون سونی واقعا برای این بازی به عنوان یه ناشر سنگ تموم گذاشت و واقعا برای این بازی خرج زیادی کرد .
این خارجی ها هم به این چیزها عادت ندارن ما که تو کشور این جور اتفاقات عادیه :d
آخرش هم به صورت رسمی نگفتن دلیل تآخیر چیه ! :D ولی توی فروم معتبر Blu-Ray.com مدیرش گفته بود سونی یه نوع Blu-Ray نمیدونم چی چی میخواسته برای بازی که اون نوع با کمبود مواجه شده (چون الآن فصلی هست که هم بازیهای زیادی میاد هم فیلمهای سینمایی) و برای همین تاریخ انتشار رو عقب انداختن که تعداد بیشتری بازی با هم تولید کنن.

• Like
Reactions: fixer

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
یک کلام بگید وسط آذر می یاد......................آخر سر هیچکی به مانگفت پکgt5از کجا بگیریم!!!!!!!!!:((:((:((
بابا دمتون گرم اصللا مابچه های پایین تحویل نمیگیرید((:((:((

آخرین ویرایش:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
الان نکته مبهم اينه که اين عزيزان بازی از کجا رسيده دستشون؟ :D

پ.ن: تجربه نشون داده 4 5 روز بعد از اين ليک شدن های عجيب بازی تو دوبی ميآد درست مثل GOW3 و uncharted 2 !

ولی اين فرق داره :D اونا تاريخ عرضه داشتن ولی اين يکی کلاً مجهوله همه چيزش :D

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
یعنی واقعا سونی گندترینmarketing رو توی کل شرکت های حال حاضر دنیا داره با این اوضاع بازی که به احتمال زیاد تا 1 ماه دیگه منتشر میشه اون وقت نه تاریخ عرضه ی درست حسابی داره نه سونی میاد بگه که کی عرضه میشه از اونور نسخه های leak شده مثل گل و بلبل ریخته بین مردم.
به نظر من اگه بازی رو بندازه 2011 از نظر فروش خیلی بهتر میتونه عمل کنه و باز الاه و اعلم هیچ کس از کار اینا سر در نمیاره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
لول ملت دارن بازی میکنن ... سونی هنوز تاریخ انتشار نداده ...

واقعا خسته نباشن ...

57722237695175562452.gif

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
27 نوامبر شنبه هست، که همین موضوع مشخص میکنه این خبر چرته متاسفانه.
بازی ها تو روزهای تعطیل عرضه نمیشن. تو آمریکا معمولاً 3 شنبه ها و در انگلیس جمعه ها عرضه میشن.

پیرو صحبت کیوان جان ... اینجا رو :
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs...10151&langId=-1&productId=8198552921666006660

Accepting Pre-orders
Available on or about 11/30/2010. We will email you when product ships.

تقویم رو چک کردم ... دیدم میشه ۳ شنبه !

-------

اون خبری که از IGN بود که ۲۶ نوامبر میاد ... هم محو شد !
http://www.vg247.com/2010/11/08/ign-uk-gt5-launching-on-november-27/

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
به نقل از PSHype گویا تاریخ ریلیز GT5 و LBP2 لیک شده:
GT5 = 26 nov
LBP2 = 14 Jan

آقا کیوان بدو-بدو بیا این رضا رو ضایع کن.:d
خبر من در آوردی که نیست بیاد من یا یکی دیگه رو ضایع کنه، به نقل از سایت های بزرگه.
کلا GTFU :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر