Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
با تعریفهائی که دوستان از این ویل های G25 و G27 کردن من واقعاً مشتاق شدیم یکی از این فرمونها بگیرم
منتهی مشکلی که دارم اینه که فرمون,پدالها و دنده رو روی چی باید بست که فیکس بشه؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
گویا محدودیت نقدها 28 اکتبر برداشته میشه و از اون روز به بعد نقد سایتها منتشر میشه. البته برای یکی مثل من که از دو ماه پیش فقط به خاطر همین بازی کنسول گرفته فرقی نمیکنه ولی به هر حال خوندن و دیدن هرچیزی در مورد بازی لذت بخشه :D

و بعضی اوقات عذاب آوره ! و در دیگر اوقات باعث میشه از خنده روده بر بشیم :D

با تعریفهائی که دوستان از این ویل های G25 و G27 کردن من واقعاً مشتاق شدیم یکی از این فرمونها بگیرم
منتهی مشکلی که دارم اینه که فرمون,پدالها و دنده رو روی چی باید بست که فیکس بشه؟

روش های متعددی وجود داره !

اولیش که خوب خیلی خرج برمیداره !

دومیش هم اینه .

این کار رو هم میشه انجام داد ولی خوب عاقلانه نیست پول بدی G27 بخری بعد اینکارو انجام بدی !

• Like
Reactions: Kainé

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام اقا من يه سوال ميكنم فقط لطف كنيد نزنيد من رو
GT5 اولين GT اي هست كه من در اينده ميخوام بازي كنم يه سوالي داشتم ميخواستم ببينم توي اين بازي يه ماشين داري و ميتوني اون رو با بدست اوردن پول عوض كني(اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد مثلا عينهNFS) يا عينه Grid هست كه توهر مرحله با يه ماشين مسابقه بدي؟؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام اقا من يه سوال ميكنم فقط لطف كنيد نزنيد من رو
GT5 اولين GT اي هست كه من در اينده ميخوام بازي كنم يه سوالي داشتم ميخواستم ببينم توي اين بازي يه ماشين داري و ميتوني اون رو با بدست اوردن پول عوض كني(اميدوارم منظورم رو فهميده باشيد مثلا عينهNFS) يا عينه Grid هست كه توهر مرحله با يه ماشين مسابقه بدي؟؟

با هر ماشینی که میخواهید می تونید بازی کنید ولی یک سری ماشین ها برای یک سری از مسابقات قابل استفاده نیستن . البته اگر مثل شماره های قبلی باشه !

بابا بیخیال :d
فرمون میذاری رو میز ( جای کیبورد )
پدال ها هم زیر پا :d
دنده هم جای موس
مشکلی ایجاد میشه ؟

اون وقت احیانا تکون نمیخوره ؟! :)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
این فرمانها یک قسمتی دارن که خیلی راحت بر روی میز محکم میشه مثل قدیمی ها نیستن که باد کش میچسبیدن

این صدای بوق هم خیلی مهم بود واقعا لذت بردیم.lLOL

majid911911

کاربر سایت
Apr 21, 2008
447
نام
majid
توی 3 تا ویدئوی زیر میتونین صدای بوق ماشینها رو بشنوین :D بوق با فشار دادن آنالوگ چپ (یعنی L3) کار میکنه !

1

2

3
ماشین جلویی عکس العملی در قبال زدن بوق نشون میده؟ نور بالا هم میشه زد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
ماشین جلویی عکس العملی در قبال زدن بوق نشون میده؟ نور بالا هم میشه زد.
بعید میدونم ! چون توی مسابقه که کسی نمیاد به خاطر بوق زدن بهمون راه بده :D
فکر کنم بیشتر جنبه کامل کردن ماشینهای پریمیوم رو داره. یعنی الآن به جز طراحی عالی این ماشینها , وقتی داخل کاکپیت هستیم با زدن دکمه دید عقب هم بازی رو باز از داخل کاکپیت دنبال میکنیم (برعکس همه بازیهایی که دیدم) و میتونیم از چراغ ماشین و بوقش هم استفاده کنیم :D

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
آقا من یه حس عجیبی دارم الان تقریبا تمام قابلیت ها و نکات بازی رو میدوم یعنی از تک تک نکات ریز و درشت بازی خبر دارم (حتی صدای بوق:d) ، من خودم شخصآ انقدر ازش ویدیو دیدم که فک نکنم نکته ای رو جا انداخته باشم.
بعد میترسم وقتی بازی ریلیز شد و بازیش کردم این موضوع گند بزنه به Experience بازی یعنی یه حالتی که بازی واسم Spoil شده باشه امیدوارم این جوری نشه.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
آقا من یه حس عجیبی دارم الان تقریبا تمام قابلیت ها و نکات بازی رو میدوم یعنی از تک تک نکات ریز و درشت بازی خبر دارم (حتی صدای بوق:d) ، من خودم شخصآ انقدر ازش ویدیو دیدم که فک نکنم نکته ای رو جا انداخته باشم.
بعد میترسم وقتی بازی ریلیز شد و بازیش کردم این موضوع گند بزنه به Experience بازی یعنی یه حالتی که بازی واسم Spoil شده باشه امیدوارم این جوری نشه.

بابا مگه بازی داستانیه که اسپویل شه :d سبک sim Racing مثه فوتبال میمونه 200 تا تریلر هم ازش ببینی باز بازی میکنیش برات لذت بخشه ! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دو نکته هست :D
یکی اینکه بازی داستانی نیست که لو بره :D البته تا حدودی باهاتون موافقم که به خاطر طولانی شدن ساخت بازی خیلی ازش ویدئو و عکس دیدیم ! ولی خود من که با دیدن هر ویدئو یا عکس جدید بیشتر منتظرش میشم :D چون مهم ترین چیز توی بازیهای ریسینگ یعنی گیم پلی رو هنوز خودمون تجربه نکردیم !
نکته بعدی هم اینه که هنوز خیلی چیزا هست که نمیدونیم ! از لیست کامل ماشینها تا تعداد مسیرهایی که قابلیت آب و هوایی یا شب دارن یا حتی قابلیتهای تیونینگ و ... :D همین ماه پیش یه عکس منتشر شد که قسمت جدیدی به نام Challenge رو نشون میداد که هنوز سازوکار این قسمت هم معلوم نیست. یعنی بخش های AMG School یا TopGear و ...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
دو نکته هست :D
یکی اینکه بازی داستانی نیست که لو بره :D البته تا حدودی باهاتون موافقم که به خاطر طولانی شدن ساخت بازی خیلی ازش ویدئو و عکس دیدیم ! ولی خود من که با دیدن هر ویدئو یا عکس جدید بیشتر منتظرش میشم :D چون مهم ترین چیز توی بازیهای ریسینگ یعنی گیم پلی رو هنوز خودمون تجربه نکردیم !
نکته بعدی هم اینه که هنوز خیلی چیزا هست که نمیدونیم ! از لیست کامل ماشینها تا تعداد مسیرهایی که قابلیت آب و هوایی یا شب دارن یا حتی قابلیتهای تیونینگ و ... :D همین ماه پیش یه عکس منتشر شد که قسمت جدیدی به نام Challenge رو نشون میداد که هنوز سازوکار این قسمت هم معلوم نیست. یعنی بخش های AMG School یا TopGear و ...
این موضوع بیشتر به نظر افراد برمیگرده مثلا من دوست دارم حتی منوها هم برام تازگی داشته باشه:d
به نظر من لااقل این 20 روزه رو رعایت کنید.:d

bplus

کاربر سایت
Oct 11, 2010
19
من چند جا خوندم که نسخه PCش هم قراره ریلیز شه. درسته یا نه؟ http://www.vg247.com/2008/04/14/yamauchi-gran-turismo-may-come-to-pc/
راستش من فقط شماره یکش و بازی کردم و هنوز هم که هنوزه یکی از بهترین بازیهایی بوده که کردم. توی بازی های ماشینی فقط این و Colin McRae Rally البته nfs هم اون قدیمیاش باحال بود. اگه میشه جوابه سوالم رو بدین. ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر