Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
من که شخصا نمیتونم تجربه GT5 با این همه امکانات رو تصور کنم ! چه برسه به بازی کردنش ! فشار خونم بالا پایین بشه.

فرض کن ! جاده دلخواه ! موسیقی دلخواه ! اتومبیل دلخواه ! ( دیگه بین 1000 اتومبیل یکیش دلخواه هست دیگه حداقل ) :D دیگه رالی و Nascar و شب و روز و ... بماند :D یامائوچی می گفت محیط Online بازی خیلی خیلی وسیع ِ که این برای من از همه چیزش مهمتر ِ .

System Seller که میگن یعنی این، خودش جدا فقط ببین چند نفر میخوان موقع عرضه این بازی PS3 بخرن !

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
بوگاتی نبود تو نظر سنجی چرا؟:d
audi دادیم دیگه چیکارکنیم :d
امکانات بازی چقدر زیاده خودشون قاطی نمیکنن؟:d
یه سوال داشتم کل ماشینا فری هستن میشه استفاده کرد؟:-s

خیر ، با گرفتن لایسنس ها و انجام دادن مسابقه ها هم به شما ماشین جایزه داده میشه و هم پول . با اون پول شما هم می تونید ماشین های دلخواه خودتون رو بخرید و هم ماشینهاتون رو ارتقاع بدید .

چند ساعت گیم پلی میخواد 1000 تا ماشین رو بخری؟!:D
اصلاً تا چند تا ماشین میشه خرید؟!:D

خریدن تمام ماشین ها که ممکن نیست ( بعضی از ماشین ها فقط از طریق اتمام مسابقات قابل دسترسی هستند . ) و اگر بخوای تمام ماشین هارو در Garage خودت داشته باشی باید وقت زیادی ( خیلی زیاد ) بزاری . البته باید مهارت فوق العاده داشته باشی .

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
این GIF رو نگاه کنین ! حتمآ ببینین ! چیز بیشتری نمیگم :D
میگم تو این بازی وزش باد هم هست؟:d
اگه نگاه کنید گرد و خاک از طرف راست تصویر به طرف چب تصویر میره که تو بازی های دیگه همون طرف راست تصویر میمونه:d

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اگه نگاه کنید گرد و خاک از طرف راست تصویر به طرف چب تصویر میره که تو بازی های دیگه همون طرف راست تصویر میمونه:d
باد موتور ماشینه:D
میخوای حرف تو دهن ملت بزاری؟@!
حالا میان میگین این بازی باد نداره:D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
اتفاقآ توی فرومهای خارجی خیلی روی این باد بحث میکنن ! مثل اینکه واقعآ همچین چیزی توی بازی وجود داره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر