Golden Eye 007

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
داداش فکر کردی مثلا من اوریج بازی میکنم :d قسمت wii رو باید بدی هک کنن بعد بازی ها wii از اینترنت دانلود کن بریز روی هارد اکسترنال یا فلش مموری بعد بازی اجرا کن راحت

اگر بخوای اوریج بازی کنی هیچوقتنمیتونی عناوین شاخ یه کنسول بازی کنی

چند نفری هستن که قسمت wii هک میکنن

البته خود wii تو خونه خودت میتونی راحت کپی خور نرم افزاری کنی اما هک قسمت wii تو کنسول wii u هم هزینه داره هم دردسر چون باید ارسال کنی تهران

پس بی یخال چون کنسولم بیمه داره نگران بعدا این جوری گیر بدن چون برنامه دارم بعد یک سالو نیم داغون کنم بفرستم اون ور برام تعویضش کنن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با شبیه ساز wii راحت رو pc بازیش کن.

آره درسته اینم میشه

البته شبیه ساز مثل خود کنسول نمیشه اما از هیچی بهتره نمونه اش من ماریو گلگسی روی شبیه ساز امتحان کردم بعضی جاها واقعا افت فریم ها وحشتناکی داشت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نسخه DS این بازی

cover_large.jpg

لینک دانلود بازی

GoldenEye 007 (Trimmed 500 Mbit)(Intro) (U) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

تایپک طرفداران DS

http://forum.bazicenter.com/thread93849/

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
با شبیه ساز wii راحت رو pc بازیش کن.
اتفاقا دوست من بازی های کنسول هایی مثل wii و Ds رو به هیچ عنوان نباید روی امولاتور بازی کنی چون تمام لذتشون به ویموت و نانچاک و تاچ بودنشونه ، حالا شما بازی های سگا و میکرو یا gba رو خیلی راحت میتونی با امولاتور بازی کنی و به نظرم حتی بعضی اوقات با امولاتور درست و حسابی بازی کنی بهتره چون میتونی هر جا که دلت خواست سیو کنی و دوباره لود کنی ، حتی بازی های ps3 و ایکس باکس 360 اونایی که نسخه pc دارن رو میتونی خیلی راحت بازی کنی با موس و کیبورد و لذت ببری ولی بازی های wii به نظرم حال نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر