PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
برای رفتن به نفلهایم و موسپلهایم اصطلاحا باید زبان اونجارو یادبگیرید.یه سری ایتم هستن که شما با پیدا کردنشون میتونید این مناطق رو ازاد کنید و به اونجا برید.در طول روند بازی سعی کن همه جا بازیو بگردید که راحت پیدا میشن.
زمانی که دارید برای اولین بار روند داستانی رو طی میکنید نمیتونید به عقب برگردید بعد از اینکه بازیو تموم کنید میتونید همه چیزایی که باقی مونده رو تکمیل کنید.
ممنونم اسم آیتمارو میتونید بگید

Sent from my iPhone using Tapatalk

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ممنونم اسم آیتمارو میتونید بگید

Sent from my iPhone using Tapatalk
Niflheim cipher
ببینید شما باید در دنیا بازی دنبال صندوق هایی با یک کله اسکلت سفید رنگ که روی اونا قرار گرفته بگردید که رنگشون هم طلاییه.از این نوع صندوق زیاد در بازی هستش اما شما باید 4 عدد از این ایتم رو بدست بیارید که بتونید به نیفلهایم برید.گاید هم میتونید ببینید برای این موضوع و همچنین لوکیشین هاش رو اما پیشنهاد نمیشه خودتون بازی رو بگردید کامل که بسیار لذت بخشه.

• Like
Reactions: .: FRANKLIN :.

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
در مورد زرهها بهم بگی ممنون میشم
بهترین زره mist هستش که تو منطقه Niflheim هست اونجا که رسیدی مرحله فرعی sindri رو بری بهت مده
بعد اون زره valkrie هست که باید تمام هشت تا valkrie رو بکشی بعد اونا باید ملکشونو بکشی که بهت بده زره رو
سومین زره باید مرحله فرعی Hail to the king رو بری زره ای باز میکنه به نام royal dwarven armor
چهارمین زره به نام traveler armor set هست که با کشتن دشمن هایی که شبیه شوالیه هستن بابه دست میاد باید 6 تا شونو بکشی تا زره رو بسازی
اینا بهترین ررهای بازی هستن

• Like
Reactions: trainer and ehsan M

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من با هر 2-3پست اخیر، مخصوصا "پ.ن" @victor hogo موافقم!:-"

من همچنان میتونم بشینم GOWهای قبل رو بزنم و مطمئنم بازم ازشون لذت میبرم!
اگر یه بازی سراسر هیجان بخوام، حتما میرم سراغ GOW III از اول تا آخر هیجان!
اگر بخوام تو دنیای بازی غرق بشم و داستان و کاراکترهای خفن ببینم میام سراغ همین GOW جدید! هر کدوم جای خودشون حال میدن:x

ولی همیشه گفتم GOW III چپتر نهاییه داستان بود، جایی که قرار بود تصفیه حساب کنیم:D اصلا داستان هم جوری پیش رفته بود توی سری که اونجا باید با همه میجنگیدیم!

الان ولی فرق داره، تازه داستان قراره شکل بگیره، تازه استارت راگناروک رو زدن و معلوم نیست شماره بعد یا بعدیش راگناروک شروع بشه! این رو اگر مقایسه کنیم با GOW I (که البته اونجا یکبار داستان شروع و پرونده بسته شد حتی:-") به نظرم اندازه ی اون باس فایت و صحنه های خفن داشت!
باس فایت آخر بازی هم به نظرم جزو TOP5 یا TOP3 سری میتونه باشه!

در مورد اپنینگ موافقم، کاملا با بقیه GOWها که همون شروع مینداختت جلو باس متفاوت بود:D
ولی اینجور که به نظر میاد، GOW بعدی احتمالا به سبک همیشگی باشه:D اینجا هم بعضیا بالدر رو جزو اپنینگ حساب میکنند، ولی به نظرم اپنینگ نبود، قشنگ یکی دو ساعت(با گشت و گذار) باید بازی میکردیم تا بهش میرسیدیم:-"

---
درسته بازی تروفی درجه سختی نداره، اما یه چی داره ده برابر وسوسه انگیزتر!!!

با تموم کردن رو درجه سختی GOW این دوتا سپر بلز میشه...اولی رو میخوااااااام:((

اقا یه مورد بشدت عجیب برام اتفاق افتاده این بخش سپر ها برا من بعد اپدیت نیس :| اولین بار دیدمش قبل ابدیت ولی بعدش هرچی میگردم نیست الان کد لیمیتد ادیشن رو میخوام بزنم نمیدونم کجا نبالش برم :D:D:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
Bear McCreary ، آهنگساز بازی، در مورد آهنگ هایی که ساخته یک سری توضیحات و ... میده! به قولی از احساساتش میگه:D
متن جالبیه! فقط اگر بازی نکردید یا تموم نکردید، سراغش نرید:D
The Themes of God of War

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
بالاخره دلو زديم به دريا و بازي رو گرفتيم.
شاهكار ، خلاص. گرافيك كه نمونش نيست.گيم پلي نهايت چيزي بود كه ميتونست باشه.بازي سخت و اعصاب خورد كن نيست خيلي بالانسه و لذت بخش.يه مقدار اوايلش به خاطر عوض شدن دكمه ها سخت هست ولي بعدش خيلي شيرين ميشه.
واقعا خداي جنگ با اين بازي دوباره زنده شد.
واقعا خودم حالت تهوع ميگيرم از تعريف تكراري كردن ولي شرمنده كه بايد گفت حتي كم.
اين اثر خيلي ارزشمنده. تو اين بازار بازي هاي آنلاين بي هويت كه مثل علف سر درميارن از هرجا اين يك اثرهنري ماندگاره . ما تو چهل ساعت بازيش ميكنيم ولي واسه همين مقدار پنج سال خاك و خون استرس كشيده شده آخرشم در آمدش از بازي هاي آنلاين كمتر ميشه.اميدوارم همچين عشق هايي باشه همچنان براي ساخت چنين بازيها.

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,050
نام
مصطفی
آقا من رسیدم اونجا که میریم شمال میدگارد اون جنازه غول پیکره که افتاده کیه؟ توره؟ چیجوری مرده؟
بقیه داستان نگید لطفا

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
آقا من رسیدم اونجا که میریم شمال میدگارد اون جنازه غول پیکره که افتاده کیه؟ توره؟ چیجوری مرده؟
بقیه داستان نگید لطفا
اون تور نیست منم اول فک کردم توره به خواطر اون چکشه ولی نیست :D اشتباه نکنم خود تور زده کشته طرف رو دقیق یادم نمیاد

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
بعد از تموم کردن بازی و خوندن اسپویل ها تازه فهمیدم چه تاپیک پرباری هست:D فقط ای کاش اینجور بازی ها مثل بلادبورن که یه تاپیک جدا داره بحث داستانش تاپیک جدا داشت که هم کسایی که تموم نکردن لازم نبود همش توی تاپیک فقط تگ اسپویل ببینن نه مثل من که تازه تموم کردم لازم بود 40 50 صفحه برم عقب هم این که بحث ها یکپارچه تر بود و لازم نبود توی همه پست ها دنبال اونا که در مورد داستان حرف زده شده بگردیم:-s

آخرین ویرایش:

amiriv

کاربر سایت
Sep 20, 2009
114
بقیه داستان نگید لطفا
اون جنازه غولی هست به نام thamur که یه سنگ کار معروفی بوده یک شب بعد درگیری لفظی با پدرش از خونه شون فرار میکنه و میاد midgard و از شانس بدش میخوره به تور که اونم میزنه میکشتش:| کلا چیزه مهمی نیست!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اون جنازه غولی هست به نام thamur که یه سنگ کار معروفی بوده یک شب بعد درگیری لفظی با پدرش از خونه شون فرار میکنه و میاد midgard و از شانس بدش میخوره به تور که اونم میزنه میکشتش:| کلا چیزه مهمی نیست!
پسر همین نشون میده ثور از لحاظ قدرت چیزی کمتر از کریتوس نداره
فقط مبارزشون دیدنیه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
هنوز بازی رو تموم نکردم، ولی به یه قسمت از بازی رسیدم که باید از این به بعد توی کلاس های کارگردانی بازی های کامپیوتری تدریس بشه! کیفیت کارگردانی اون بخش به قدری بالاست که... الله اکبر!

جایی که پسرک به فنا میره و کریتوس میبرتش پیش خانوم مهربون. یه کمی صحبت میکنن و یه دفعه بحث میره سمت هلهایم و سرما و یخ زدگی اونجا و... صحنه جوری چیده شده که هنوز اسمی از Blades of Chaos نیومده، ولی یه دفعه متوجه قضیه میشی و صبر و تحمل نداری که زودتر بهش برسی!
بعدش کریتوس با غم و غصه سوار قایق میشه و به تفکر فرو میره که من چه گناهی کردم که دوباره باید برم سراغ این کارها! :( :D و اوج ماجرا جایی هست که آتنا رو می بینیم و دوربین با چرخشی استادانه حرکت میکنه و یکی از خفن ترین صحنه های این نسل رو رقم میزنه! چقدر عالی بود اون لحظه!!
دیگه بگذریم از خود Blades of Chaos که سازنده های بازی خیلی خوب تونستن اولین لحظات تجربه این سلاح عزیز رو طراحی کنن و آدم قشنگ ارضا میشه! دمشون گرم واقعاً.

این یارو میمیر هم واقعاً کاراکتر محشریه! شاید بتونم بگم بهترین کاراکتر کل سری برای من! :D هم صدای فوق العاده ای داره، هم صحبت های جالبی میکنه و کلاً کاراکتر باحالیه. :D بنده خدا خیلی هم بهش توهین میشه، مخصوصاً توی قایق که مثل هندونه میذارنش اون گوشه! :))

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,631
هنوز بازی رو تموم نکردم، ولی به یه قسمت از بازی رسیدم که باید از این به بعد توی کلاس های کارگردانی بازی های کامپیوتری تدریس بشه! کیفیت کارگردانی اون بخش به قدری بالاست که... الله اکبر!

جایی که پسرک به فنا میره و کریتوس میبرتش پیش خانوم مهربون. یه کمی صحبت میکنن و یه دفعه بحث میره سمت هلهایم و سرما و یخ زدگی اونجا و... صحنه جوری چیده شده که هنوز اسمی از Blades of Chaos نیومده، ولی یه دفعه متوجه قضیه میشی و صبر و تحمل نداری که زودتر بهش برسی!
بعدش کریتوس با غم و غصه سوار قایق میشه و به تفکر فرو میره که من چه گناهی کردم که دوباره باید برم سراغ این کارها! :( :D و اوج ماجرا جایی هست که آتنا رو می بینیم و دوربین با چرخشی استادانه حرکت میکنه و یکی از خفن ترین صحنه های این نسل رو رقم میزنه! چقدر عالی بود اون لحظه!!
دیگه بگذریم از خود Blades of Chaos که سازنده های بازی خیلی خوب تونستن اولین لحظات تجربه این سلاح عزیز رو طراحی کنن و آدم قشنگ ارضا میشه! دمشون گرم واقعاً.

این یارو میمیر هم واقعاً کاراکتر محشریه! شاید بتونم بگم بهترین کاراکتر کل سری برای من! :D هم صدای فوق العاده ای داره، هم صحبت های جالبی میکنه و کلاً کاراکتر باحالیه. :D بنده خدا خیلی هم بهش توهین میشه، مخصوصاً توی قایق که مثل هندونه میذارنش اون گوشه! :))
وقتی بازی رو تموم کردی آریا در مورد کارگردانی منم در مورد این ویدئو نظر بده لطفا :D ، خیلی از دوستان لطف زیادشون شامل حالم شده . حالا که گیرت آوردم (دیالوگ مهران مدیری) پس از اتمامش خوشحال میشم ویدئو رو ببینی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر