PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
کلا بازی تغییر کرده تکلیفش هم مشخصه غیر از خود شخص کریتوس هیچ ربطی به نسخه های قبل نداره
اون کریتوس هم به خاطر تضمین فروش بازی اوردن
کل بازی رو زیر و رو کردن خب اسم بازی هم تغییر میدادید!!!حتی استیل و چهره و صدای کریتوس هم تغییر دادن خوب چه کاریه که اسم بازی god of war باشه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کل بازی رو زیر و رو کردن خب اسم بازی هم تغییر میدادید!!!حتی استیل و چهره و صدای کریتوس هم تغییر دادن خوب چه کاریه که اسم بازی god of war باشه.
حضور شخص کریتوس فقط و فقط به خاطر فروش بازی هست اگه کریتوس نبود فروشش خیلی کمتر میشد

• Like
Reactions: mohsen2012

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
اقا واقعا نميشه با يه تبر و سپر كل بازي رو رفت حتي اگه تبره ٢٠ تا قدرت مخصوص داشته باشه اصلا يكي از ويژگي هاي اصليه خداي جنگ داشتن سلاح هاي مختلف بود
البته هنوز كه هيچي معلوم نيست حتي تاريخ انتشار بازي رو هم نگفتن ولي من يكي كه با شنيدن اين خبر كه سلاح هاي بازي هميناس حسابي اپيك فيل ميشم

• Like

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
همین باسو بدن حالم سرجاش میاد .
فن مید
d3iu_689c30754697c4a968ad334ea720de8a.jpg
فک نکنم همچین باسایی ببینیم تو بازی. اصن با این دوربین جور در نمیاد! :-"

این جریان سلاح ها یکم منو نگران کرده جدی جدی جایی تایید شده فقط همین تبر و سپر رو داریم یا اینکه ساخته ذهن ملته؟:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
فک نکنم همچین باسایی ببینیم تو بازی. اصن با این دوربین جور در نمیاد! :-"

این جریان سلاح ها یکم منو نگران کرده جدی جدی جایی تایید شده فقط همین تبر و سپر رو داریم یا اینکه ساخته ذهن ملته؟:D
نه جايي تاييد نشه
فقط چون ويدئو جديد در مورد سلاح هاي بازي اومده و تو اين ويدئو فقط درمورد تبر و سپر و تيركمون صحبت شده مردم فكر كردن شايد واقعا تو بازي فقط همين سلاح ها هست
من خودم احتمالش رو كم ميدونم از يه طرف كه اينا خودشون ميدونن يه سلام هرچقدرم خفن باشه كشش ادامه بازي تو ٢٥ ساعت رو نداره از سمت ديگه هم يه بار به كوري بارلوگ توييت كردن كه تو بازي بايد نيزه و سلاح هاي ديگه هم باشه كه اونم گفت با اين حرف موافقه
بايد ديد چي ميشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
همین باسو بدن حالم سرجاش میاد .
فن مید
d3iu_689c30754697c4a968ad334ea720de8a.jpg
نه بابا چی چی و اینو به عنوان باس بدن:-"
اصلا حال و هوای اساطیری و جالبی نداره، بیشتر انگار باس Vanquishهه:-"

---
منم موافقم که تبر تنها برای 25ساعت بازی(و حتی همون 10ساعت حتی!) اصلا خوب نیست!
حتی اگر بیان مثل GOW:A عنصر ببندن بهش و یا با عنصرهای مختلف کاملا هم تغییر کنه گیم پلیش، باز مخالفم:|

اون ایده ی سلاح هایی که تو GOW:A از رو زمین برمیداشتیم خوب بود، ولی نه به تنهایی! یعنی علاوه بر چندتا سلاح اصلیه دیگه، اون موردم بزارن تو بازی:-"

بدبختیه واقع گرایانه شدن بازی ها همینه! عبارت های"فلان سلاح رو از تو جیبش در بیاره؟" و چیزای مشابه، که یک سری هم موافقشن بس رو اعصابه:|
همون دوتا سلاح مثل Nemean Cestus از تو جیبش در بیاره من که خیلی راضی ترم تا اینکه فقط تبر به دست باشیم، یا مثلا چک پوینت تا چک پوینت، سلاحمون رو عوض کنیم:|

حالا ببینیم چی میشه...ولی انسان به امید زنده ست:-"، امیدوارم یه نیزه هم بزارن جزو سلاح ها! فوقش مثل سپره mp3 بشه و تو جیب جا بشه مخالفین هم راضی بشن=))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,057
نام
آریا
اگه بازی کوتاه تر هم بود یدونه سلاح کم بود، چه برسه به الآن که میگن 25 تا 35 ساعت هست!
ولی ممکنه خیلی چیزها باشه که هنوز ازشون بی خبر هستیم. حالا 35 ساعت هیچی، همون 25 ساعت رو در نظر بگیریم. الآن رفتم یه نگاهی کردم، کل چیزهایی که از بازی نشون دادن با حذف اضافاتش میشه حدود 15 دقیقه! :D
سورپرایزهای اساسی در انتظارمون هست و برخلاف اکثر نسخه های قبلی که میدونستیم جریان چیه و به چه سمتی میره، اینجا هنوز چیزی معلوم نیست و باید صبر کنیم بازی از راه برسه. :D

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,631
همون مبارزه با دست خالی چشم منو گرفت . بنظرم جای شاتگان هم پشت کریتوس خالیه گیم پلی میطلبه :D دلیل حضور آترئوس و اختصاص دادن دکمه بهش .. از نظر من یک دلیل داره ، محدودیت کریتوس . اگر میخواست با پنجه بوکس هرکول یا زنجیر حریفا رو قمه قمه کنه شما دیگه حضورو درگیری آترئوس رو در گیم پلی متوجه نمیشید (به جهنم:D) ، من بیشتر از گیم پلی نگران داستانم ، حس بیخود بودن آترئوس (وصله ناجور) سراسر گیم پلی حس میشه :-"

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
همون مبارزه با دست خالی چشم منو گرفت . بنظرم جای شاتگان هم پشت کریتوس خالیه گیم پلی میطلبه :D دلیل حضور آترئوس و اختصاص دادن دکمه بهش .. از نظر من یک دلیل داره ، محدودیت کریتوس . اگر میخواست با پنجه بوکس هرکول یا زنجیر حریفا رو قمه قمه کنه شما دیگه حضورو درگیری آترئوس رو در گیم پلی متوجه نمیشید (به جهنم:D) ، من بیشتر از گیم پلی نگران داستانم ، حس بیخود بودن آترئوس (وصله ناجور) سراسر گیم پلی حس میشه :-"
دقیقا خیلی بازی the last of us روی کارشون تاثیر گذاشته.حالا شاید یعضی ها بگن نه و اینطور نیست ولی در عمل اینطور به نظر میاد
در مورد سلاح ها هم همه چی تو گیم پلی اخر که از بازی میزارن مشخص میشه.اگر اونجا هم چیزی نشون ندادن به نظرم دیگه بودن سلاح های دیگه منتفیه

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
817
نام
پویا
کاش هرچه زودتر تایید کنن که اسلحه های دیگه ای هم توی بازی هست و فقط گیر همین تبر و سپر نیستیم:|
حالا اگه BoC تو بازی بود میشد یه جور کنار اومد ولی با این اوضاع سخت میشه با یه همچین تبری سپری کرد:|
کلا یه حس مزخرفی دارم نسبت به این GOW جدید... اگه حتی کاراکتر اصلی هم فرق میکرد باهاش کنار میومدم ولی استفاده از اسم کریتوس در کنار این همه تغییر یکم سخته:D
نوآوری و تغییرات مثبت همیشه خوبه ولی به شرط اینکه حس و حال قدیمی بازی باقی بمونه... کاش قبل از عرضه ی بازی یه نمایش درست حسابی بزارن که ابهامات برطرف بشه:D

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
۲۵ تا ۳۵ ساعت گیم‌پلی مطمئنا اونقدری تنوع خواهد داشت که مارو سرگرم کنه. من به بارلاگ شدیدا اعتماد دارم؛ این بابا بهترین نسخه GoW رو ساخته. میدونه یک بازی هک اند اسلش باید کامبت سیستم و تنوع مبارزات و علی‌الخصوص تنوع سلاح‌هاش چجوری باشه. مطمئنم در نهایت همه‌تون سورپرایز میشید و اینکه ۱۱۰٪ سلاح‌های دیگه هم جز این تبر وجود دارن اما خب این تبر حکم Blade of Chaos این سری رو داره و تمرکر اصلی بازی روی این سلاح هست.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
کاش هرچه زودتر تایید کنن که اسلحه های دیگه ای هم توی بازی هست و فقط گیر همین تبر و سپر نیستیم:|
حالا اگه BoC تو بازی بود میشد یه جور کنار اومد ولی با این اوضاع سخت میشه با یه همچین تبری سپری کرد:|
کلا یه حس مزخرفی دارم نسبت به این GOW جدید... اگه حتی کاراکتر اصلی هم فرق میکرد باهاش کنار میومدم ولی استفاده از اسم کریتوس در کنار این همه تغییر یکم سخته:D
نوآوری و تغییرات مثبت همیشه خوبه ولی به شرط اینکه حس و حال قدیمی بازی باقی بمونه... کاش قبل از عرضه ی بازی یه نمایش درست حسابی بزارن که ابهامات برطرف بشه:D

دقیقا منم همینطور فکر میکنم.
تیم قویی پشت بازی هست به نظر من بازی موفقی میشه ولی شاهکاری به اسم God Of War نمیشه.
ایجاد یک کارکتر جدید با خلق و خو و حرکات جدید خلاقیت و شجاعت تیم سازنده رو میطلبه.مثلا فکر کن گوریلا گیمز می اومد اسم horizon zero dawn رو میذاشت killzone چقدر مسخره میشد.اما حالا خود horizon zero dawn و کارکترهای جدیدش قشنگ جاشو تو دل هوادارا باز کرده.
کریتوس مال اون زمان و اون کنسول PS3 بود با اون دوربین و اون حال و هوا و در ضمن یه کارکتر وقتی هی ازش بازی میاد مسخره لوث میشه پس بهترین حالت این بود بگن آقا کریتوس و اون گاد آف وار اونجا تموم شد این کلا یه داستان دیگه با یه کارکتر جدید هستش.میشد برای هیجان انگیزی کردنش جایی تو بازی کارکتر جدید با کریتوس برخورد هم میکرد حالا به عنوان دوست یا دشمن.یا خیلی هیجان انگیزتر میشد که یه مرحله هم در نقش همون کریتوس قدیمی بازی میکردی.مثل رزیدنت اویلها یا متال گیر.
این کار شده دوشیدن یه کارکتر.
از بازیش خوشم میاد ولی به عنوان یه GOD OF WAR ازش متنفرم...

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
به نظر من مراحل ساخت بازی شدیدا مشکوک میزنه که طبق پیش بینی جلو بره و نزدیک ریلیز نیست عملا بارلوگ هیچی از بازی نشون نداده نه باسی نه محیط مهمی نه اطلاعات مکانی هیچی تو تریلر ها عملا ما ۴ دونه سرباز دیدیم و کریتوس و پسرش که تو محیط های مختلف راه میرن ! من بعید میدونم این اصلا تو ۲۰۱۸ بیاد چه برسه به اوایل سال جدید اگرم قرار بود بیاد باید تا الان تاریخ ریلیزش مشخص میشد و مبگفتن مثلا مراحل ساخت نزدیکه پایانه

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر