PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
دوستان یک نفس شدیدا عمیق بکشید و بعدش اسپویلرو باز کنید:D
به نظر میرسه که آماده اید فایل درون اسپویل رو دانلود کنید و اولین موردی که به ذهنتون میرسه رو همین جا بنویسید:D

آخرین ویرایش:

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
247
نام
Arthur Morgan
دوستان من اينجا اصلا نميام نميدونم كسي گفته يا نه شرمنده اگه تكراريه :D
ديگه ضربه زدن با مربع نيست و جاي خودشو به R1 داده :D
كوري كه داشته بازي ميكرد اينجور بازي ميكرد اون حركتيم كه كريتوس پريد و تبرو زد به زمين اينجوريه:
L1+R1
( البته فكر كنم واسه تبر اينجوره و مشت زدنش شايد با مربع باشه)
بعد به چيز عجيب ، اونجاش كه L3+R3 ميزنه و كريتوس تا ميتونه اون يارو رو ميزنه اصلا هيچ دكمه اي نميخواد بزنيم :| حالا QTE نيست عيب نداره حداقل ميزاشتن اون مشتارو با مربع يا هر دكمه ديگه خودمون بزنيم:D
داداش شما اونجا پيش کورى بودى ديدى کدوم دکمه هارو مى زد!
هسته اصلى اين بازى همين گيم پلى و کشتن باس هاى خفنشه بعد باس به اون گنده اى رو با يه دکمه کشت بعضى جاها به منطق توجه بشه چيز بدى نيست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,076
نام
آریا
به نظرم اون تیکه ترول و پسرک رو زیادی جدی گرفتین! :D شاید هم واقعاً چیز خاصی در میون باشه، ولی من فکر میکنم تروله میخواد جلوی کشته شدن خودش رو بگیره و راه دیگه ای نداره جز اینکه به پسره بگه دست نگه دار. بعدش هم پسره به خاطر کم تجربگی ـش یه لحظه مکث میکنه و ترول میکوبه روی زمین و تیر پسرک به خطا میره. یعنی مثلاً کلاس درسی برای ایشون هست که جلوی دشمن نیاز نیست دلت به رحم بیاد چون ممکنه تیر رو بزنی تو مغز بابات! :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
به نظرم اون تیکه ترول و پسرک رو زیادی جدی گرفتین! :D شاید هم واقعاً چیز خاصی در میون باشه، ولی من فکر میکنم تروله میخواد جلوی کشته شدن خودش رو بگیره و راه دیگه ای نداره جز اینکه به پسره بگه دست نگه دار. بعدش هم پسره به خاطر کم تجربگی ـش یه لحظه مکث میکنه و ترول میکوبه روی زمین و تیر پسرک به خطا میره. یعنی مثلاً کلاس درسی برای ایشون هست که جلوی دشمن نیاز نیست دلت به رحم بیاد چون ممکنه تیر رو بزنی تو مغز بابات! :D
نه آریا :D اون Wait رو خیلی خاص گفت :D بنظرم بیشتر از التماس برای جون بود :D بعدم میدونست اون بچه نزنه، کریتوس میزنه :D اونجا هم که بچه به اون ترول تیر میزنه اصلا کاری بهش نداره و عکس العملی نشون نمیده :D

حالا نمیدونم شاید آخرش الکی در اومد ولی حداقل تو این تریلر یه حس دیگه به من داد :D

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
تغییر دادن خوبه ولی نه اینکه بزنی سبک و اصالت یه بازی رو خراب کنی! به هیچ عنوان با شخصیت جدید کریتوس نمیشه ارتباط برقرار کرد! ببخشید قیافش شده شبیه وایکینگ های خل و چل...
نکنه توقع داشتی بعد از داستانای شماره ی 3 و بعد از این همه سال با ریش و سیبیل 6 تیغ بسازنش؟! :| :D طبیعتا اینکه قیافشو تغییر دادن و براش ریش گذاشتن هم ابهتش رو بالاتر برده و هم یه سنگینیه خاصی به شخصیتش داده.

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
این ترول خیلی چیز خاصی نیس بعد اینکه کشتنش تموم میشه کریتوس میگه فکر کردم مادرت در مورد شکار و این چیزا باهات حرف زده پسره قبل ترش میگه
سخته که نگاه کنم تو چشمای ترول و بخوام بکشمش.واسه همینه کریتوس داره اموزشش میده حتی همون شکارش رو نمیتونست چاقو رو بکنه تو بدنش کریتوس کمکش کرد اینکه نتونست تیر رو بزنه واسه اینه که اماده نیس واسه کشتن خودشم میگه

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
تغییر دادن خوبه ولی نه اینکه بزنی سبک و اصالت یه بازی رو خراب کنی!
الان خیلی واقعی تر از قبل شده.
دابل جامپ زدن و از 30 متری پریدن روی زمین و اینا نداره دیگه.
چون Blade of chaos حذف شده تنوع اسلحه ها فوق العاده زیاد میشه.
دیگه از عر و عور کردن فوران خشم خبری نیست و بجاش به عمق شخصیت کریتوس پرداخته میشه.

سلام اسکای ریم با کریتوس!!! :))
از گرایش این فرنچایز به سمت المانهای RPG و داشتن نیم نگاهی به اسکاریم، به شدت استقبال میشه :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,532
نام
علی
دیگه از عر و عور کردن فوران خشم خبری نیست و بجاش به عمق شخصیت کریتوس پرداخته میشه.
الان این یه تیکه ینی خاک بر سره نسخه های قبلی؟ یا من فکر میکنم که خاک بر سره نسخه های قبلی؟:D لول

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
اقا نسخه های قبلیش واقعا فوق العاده بودن ولی قبول کنید برای رنج سنی زیر 20 سال خوب بودن :D مثلا من 2 روز پیش گاد 3 رو دوباره روو PS3 بازی کردم. هندی بازیش خیلی زیاده :D ولی خب سنم که کمتر بود شدیدا با فانتزی بازیاش حال میکردم ولی الان دیگه اون جذابیت رو برام نداره و به جاش دوست دارم گاد بعدی به واقعیت نزدیک تر باشه. یعنی همین چیزی که الان سانتامونیکا داره میسازه.

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
اقا نسخه های قبلیش واقعا فوق العاده بودن ولی قبول کنید برای رنج سنی زیر 20 سال خوب بودن :D مثلا من 2 روز پیش گاد 3 رو دوباره روو PS3 بازی کردم. هندی بازیش خیلی زیاده :D ولی خب سنم که کمتر بود شدیدا با فانتزی بازیاش حال میکردم ولی الان دیگه اون جذابیت رو برام نداره و به جاش دوست دارم گاد بعدی به واقعیت نزدیک تر باشه. یعنی همین چیزی که الان سانتامونیکا داره میسازه.
بعله در این دو پست نه تنها شاهد ترول شدن سه گانه ی گاو:Praying: هستیم:Ranting:x-(x-( بلکه شاهد ترول شدن کل سبک hns هستیم اگر از ترول شدن ESRB بگذریم خدایی فازتون چیه از بازی به اسم خدای جنگ و کریتوس انتظار دارین که مثل آنچارتد و نیتن دریک از دومتری بیفته بمیره:D ؟؟؟؟؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بعله در این دو پست نه تنها شاهد ترول شدن سه گانه ی گاو هستیم بلکه شاهد ترول شدن کل سبک hns هستیم اگر از ترول شدن ESRB بگذریم خدایی فازتون چیه از بازی به اسم خدای جنگ و کریتوس انتظار دارین که مثل آنچارتد و نیتن دریک از دومتری بیفته بمیره:) ؟؟؟؟؟
میدونی که یکی از بزرگترین فن های GOW تو ایران رو زیر سوال بردی!!؟؟:D
اینم قرار نیست از دو متری بیفته بمیره! مگه شما دیدی که تو تریلر از دومتری بیفته بمیره!! خودشون گفتن این تریلر صحنه خشونت زیاد نداشت چون میخواستن طرفدارا با شخصی پردازی کریتوس جدید بیشتر اشنا بشن و در طول بازی ما همون صحنه ها ی فوق خفن رو تو بازی خواهیم داشت:)

• Like
Reactions: D@SHR3ZA

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,594
نام
حسین
داداش شما اونجا پيش کورى بودى ديدى کدوم دکمه هارو مى زد!
هسته اصلى اين بازى همين گيم پلى و کشتن باس هاى خفنشه بعد باس به اون گنده اى رو با يه دکمه کشت بعضى جاها به منطق توجه بشه چيز بدى نيست
بزار یه چیز بگم هایپ شی معلوم شده این تروله اصلا باس نیست دشمن معمولیه یعنی داری تو منطقه راه میری دو سه تا از اینا میریزه سرت:D
حالا تصور بکن باساش چین یا خدا:D

• Like
Reactions: hbmss

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
سه تا شماره اصلی و سه تا عنوان فرعی h&s ناب دادن دیگه,اگه میخواستن یه شماره دیگه هم بدن کارشون برای نوآوری تو گیم پلی خیلی سخت میشد به دلیل شاهکار بودن گیم پلی سری اونوقت از طرف منتقدا متهم میشد به میلک و تکراری بودن و ... , اصلن دلیل اینکه شماره نذاشتن همین تغییر سبکه شاید
گیرم صد تا قسمت مثل شماره دو یا سه تولید کنن جز پیشرفت گرافیک و عوض کردن داستان کاری زیادی نمیشد با سری بازی کرد ولی الا با این تغییر سبک راه رو برای سری جدید باز میکنن، البته امیدوارم سریی جدیدی در کار باشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,076
نام
آریا
یه چیزی توی Neogaf دیدم که نمیدونم بچه ها اینجا بهش اشاره کردن یا نه. :D
لحظات آخر دمو، در دوردست ها یه چیز خیلی عظیمی شبیه مار هست که داره خیلی آروم حرکت میکنه! ممکنه جناب Jormungandr یا Midgard Serpent باشه. :D

qlen98bk97jykccg5kbq.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر