PlayStation God Of War

gqhw_rsa3_gow_topic.png

0y2l_gowbox.png

10 نکته در مورد گاد آو وار

ld16_gow4.png

74829

کریتوس ، کسی که به خاطر انتقام خون خانواده ی خود المپ را بر سر المپیون خراب کرد ، اینبار به سراغ اساطیر اسکاندیناوی رفته. اما نه به عنوان کریتوس خشمگین و جویای انتقام قبل، بلکه به عنوان مردی با تجربه که نگاهش به زندگی تغییر کرده. و پس از سال ها،دوباره فرصتی به دست آورده تا طعم پدر بودن(گرچه خونی بودن این رابطه مشخص نیست!) را بچشد، در مسیر تعلیم و آماده کردن این پسر برای نسلی جدید،باید سعی کند خوی خشن خود را مهار کند.
زندگی نامه ی کریتوس تا پایان GOW III

74830

Atreus پسر کریتوس است که زیر دست پدر خود، در حال آموزش و آماده شدن برای عصری جدید است. برعکس کریتوس که یک خارجی در اسکاندیناوی محسوب میشود،این پسر به خوبی با زبان شمالی ها آشناست.(گرچه Atreus نیز نامی یونانی است) همچنین او قابلیت استفاده از جادوی رعد و برق را نیز دارد.

9pjt_gow5.png

• داستان بازی سال ها بعد از پایان GOW III ، در اساطیر اسکاندیناوی اتفاق می افتد، تیم سازنده به دقت تایم لاین دقیقی برای دنیای بازی ترسیم کرده اند و آگاهی دارند که چه اتفاقاتی در این دنیا می افتد و صرفا کریتوس را به محیط دیگری نبرده اند. گرچه شاید به تمام اتفاقات بین پایان GOW III و شروع این بازی اشاره نشود در بازی

• بر خلاف نسخه های قبل،دوربین به صورت ثابت نیست و به پشت سر کریتوس انتقال داده شده،زاویه ی دوربین قفل نیست و امکان چرخاندن آن وجود دارد

• در بازی،هیچ صحنه ای کات نخورده و انگار تمام بازی پشت سر هم فیلم برداری شده است

• در بازی علاوه بر Leviathan Axe و سپر ، سلاح های دیگری هم حضور دارند، اما این دو ستاره های بازی خواهند بود

• آترئوس جایگزین جادو در بازی شده ، او با تیرهای خود در مبارزات به کریتوس کمک میکند، به عنوان مثال میتواند دشمن ها را Stun کند

• چینش دکمه ها تغییر کرده و L1 و L2 برای ضربات سبک و سنگین و مربع برای کنترل آترئوس به کار میرود

• در مبارزات میشود از محیط کمک گرفت، به عنوان مثال با پرتاب تبر به سمت چراغ نفتی و انداختن آن به روی دشمن میتوان دشمن را به آتش کشید. یا میتوان با پرتاب تبر به طرف دشمن،او را به دیوار دوخت

• هنگامی که تبر در دسترس نیست، میتوان با دست خالی و مشت به دشمن حمله کرد. همچنین میتوان تبر را بعدا به دست خود فراخواند

• از سپر میتوان برای Parry کردن ضربات و همینطور در حملات استفاده کرد.

• در بازی سیستم گرفتن XP و Level Up کردن هم کریتوس و هم آترئوس وجود دارد

• امکان آپگرید Skillـها ، Armor و سلاح ها وجود دارد

• سیستم Craft کردن در بازی وجود دارد و امکان ساخت Armorـهای مختلف چه برای کریتوس و چه آترئوس در بازی وجود دارد

• Runeـهایی وجود دارد که با نصب آن ها بر روی تبر میتوان قدرت های آن را افزایش داد

• بر خلاف شماره های گذشته، قابلیت پرش و همچنین شنا کردن در بازی وجود ندارد

• امکان مرگ آترئوس در حین گیم پلی وجود ندارد

• Cory Barlog (کارگردان بازی)خود خواستار ادامه ی بازی بوده،و برای ساخت ادامه ی سری ، باید ایده و کار متفاوتی را به سونی پیشنهاد میداده تا اجازه ی ساخت ادامه ی بازی را بگیرد. همچنین با رویه ای که برای بازی در پیش گرفته شده، او خواهان جذب مخاطب های بیشتر برای سری است تا این سری بتواند به سطح بازی هایی مانند Uncharted و یا Assassin's Creed در داشتن فن بیس بزرگ برسد.
27x5_stm.png
yye5_gow_coll.png

1y7r_gow2.png

kt42_image_god_of_war-32160-3634_0001_thumb.jpg
3sii_image_god_of_war-32160-3634_0002_thumb.jpg
wevp_image_god_of_war-32160-3634_0003_thumb.jpg

kf41_image_god_of_war-35800-3634_0001_thumb.jpg
8jfi_image_god_of_war-35800-3634_0002_thumb.jpg
1qds_image_god_of_war-35800-3634_0003_thumb.jpg

gcnh_image_god_of_war-35800-3634_0004_thumb.jpg
atte_image_god_of_war-35800-3634_0005_thumb.jpg
qwuv_image_god_of_war-35800-3634_0006_thumb.jpg

ujrw_image_god_of_war-35800-3634_0007_thumb.jpg
8ybc_image_god_of_war-35800-3634_0008_thumb.jpg
fity_image_god_of_war-35800-3634_0009_thumb.jpg

3bpq_gow3.png

5rzs_gow1.png

Prologue : A Saga Borne of Ash

A Saga Borne of Ash

Chapter One : A Riddle of Rune

Chapter Two : The Creatures Arise

Rise of The Draugr
A Fire Troll Approaches
Manifestation of The Revenant

Chapter Three : The Dead Stone Mason

The Dead Stone Mason
---

در پست دوم تاپیک، اطلاعاتی که در ارتباط با اساطیر نورث توسط دوستان نوشته شده،جمع آوری شده!

و همچنین احسان @Kaine و کیان @.: Darkness :. برای آماده کردن تصاویر

Last edited by a moderator:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
Barlog تو مصاحبه جدیدش با IGN باز هم تاکید شدید می‌کنه که بازی دارای boss fightهای عظیم و صحنه‌های حماسی هست. اون troll نگون بخت boss fight محسوب نمی‌شه. فقط یک دشمن معمولی بود

ديگه نميشه صبر كرد -___-
اقا فك كنم بعد اين E3 يه نوع اعتياد جديد پيدا شده!

اعتياد به اهنگ زنده و تريلر GOW
-____-

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
واقعا گرافیک بازی فوق العاده بود، شخصا آنچارتد 4 تنها بازی ای بود که افکت آتشش رو میپرستیدم، ولی آتشی که توی گیم پلی گاو بود واقعا چیزی فراتر از آنچارتد هم بود !! (تازه بماند که این تازه الگو اولیست و کارش زیاد مونده :D)
همچنین بازی کلا کات سین نداره؟ کلا یجوره؟ چون واقعا گرافیک in game و اونجاهایی که صحبت میکردن اصلا تفاوتی نداشتن !!! :|
واقعا سانتا هنوزم داره مثل سال 2010 قدرت خودشو به رخ همگان میکشه، قدرت گرافیکی این استدیو واقعا حداقل 4 5 سال از زمان خودش جلو تره ....

دوستان یه سوال، الان چه تیمی روی بازی داره کار میکنه ؟ تیم نسخه 3 بازی؟ دوستان گفتن که تیم اسنشن استدیو رو ترک کرده، یعنی این تیم کلا از تیم نسخه های قبلش جدا بود ؟؟

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,813
نام
محمد رضا
کسی درباره صورت پسر کریتوس صحبت نکرد یا من ندیدم؟

چرا صورت پسره یه جور زخمیه؟ حالت سوختگی رو داره؟ کسی متوجه شده یا نه ؟

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
فکر کردم فقط من اینطوریم ولی مثل اینکه خیلی ها به موزیک زنده+تریلر اعتیاد پیدا کردن :)):D
com بازی تغییر کرده و جناب Bear McCreary این مسئولیتو برعهده گرفتن که انصافا به زیبایی هر چه تمام تر به صورت زنده قسمت هایی رو هم اجرا کردن برام جالب بود که جنس تم بازی هم عوض شده و اون حالت تمام آدرنالینی بازی های قبل(هنوز اپنینگ تایتل گاو2 تو مغزم رژه میره از بس که خوبه) اینجا شدیدا کم شده بود در حالی که حالت اپرایی و حماسیش حفط شده بود
گرافیک هم باید بگم بنجل ساز هایی مثل اکتی و یوبی پس از دیدن ریش های کریتوس باید برن خودشونو حلق آویز کنن بگذریم که با سانتایی طرفیم که نمایش های اولش شدیدا بد هستن ولی رفته رفته به حدی میرسه که بازی دیگه رو دستشون نمیاد:o@-)
اما خود بازی رو رسما زیر و رو کرده بودن
شخصا برام فرقی نداشت که گیم پلی همونه یا نه چون همون گیم پلی قبلی اون قدر خوب و پخته بود که برام کافی باشه اما این حالتی که الان شاهدش هستیم بیشتر به بازی هایی در سبک آنچارتد شبیه شده که نشان از کندوکاو در محیط غنی بازی میده از اون طرف من فکر می کنم که این سبک جواب گوی حجم زیاد از دشمن در یک فایت مثل اون چیزی که در گاو3 شاهد بودیم نباشه نمونه ی بارزش دارک سایدرز
از اون طرف BOC و مشتقاتش به طور کامل به سطل آشغال روانه شدن و جای خودشونو به یک تبر(تا اینجا نچسب)دادن حرکاتی که در دمو با تبر اجرا شدن شدیدا کند و سنگین بودن و اون راحتی و روانی boc رو حداقل در نمایش اول نداشتL-) به علاوه با این تبری که نمایش دادن امیدوارم راهی مثل راه اسنشن نرن که با یک اسلحه و تعدادی حالت قضیه رو تموم کنن:-? در ضمن گفته شده بازی المان های rpg داره که این نکته ی تازه ای نیست چون تمامی گاو ها حتی betrayal این المان ها رو داشتن:D
اما مهم ترین بخش داستانه که باید دید چطوری میشه از پایان گاو 3 به اینجا رسید :-?
این نمایش که من دیدم شدیدا پتانسل تبدیل شدن به یک گیم دسترویر عطیمو داره به طوری که تموم بازی های هم سبک بعداز خودشو تبدیل به هویج بکنه^:)^@-):o^#(^\m/ سوال ها زیادن و بعضی مشکلات بخاطر در دست ساخت بودن بازی وجود دارن :-?هر چند خیالم راحته چون بارلاگ ^:)^^:)^^:)^بازی رو به دست گرفته و می دونم این بشر اون قدر خوفه که به راحتی تموم مسائلو حل کنه چون کسیه که تونسته از یک بازی تموم شده مثل گاو 1 یک بازی مثل گاو 2 در بیاره که استارت یک مجموعه بازی رو بزنه و همون گاو 2 تبدیل به بهترین نسخه برای خیلی ها از جمله من بشه>:D<

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GHOST OF SPART

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
435

شبیه لوکی هست !!!! چه کیفی میده لوکی رو له کنیم !!!

سبک بازی عوض شده دیکه شبیه اون Hack n slash قدیم نیست ، این طوری خیلی عالیه (هر چند توی این نسل هیچ hack n slash درست و حسابیی نبود ، امیدم به این بازی بود)

ظاهرا کریتوس روی اعصاب و عصبانیتش داره کار میکنه و سعی میکنه خودش رو کنترول کنه ، توی یکی از صحنه ها وقتی با پسرش حرف میزنده و عصبانی میشه یه نشانی سمت چپ و بالای صفحه شروع میکنه به قرمز شدن اما کریتوس یه نفس عمیق میکشه و صداش رو پایین میاره و اون نشان کم کم محو میشه !!!! ظاهرا کریتوس جدید مثل قدیم هاش کله خر و احمق نیست ، یکم خودش رو کنترول میکنه (البته اگه منم این همه استروید مصرف میکردم تا هیکلم اینطوری بشه همیشه قاطی بودم ~X()
id5etoz1qd99uijk0tim.jpg

خدا کنه اصلا مثل شماره 3ش نباشه ، روی PS4 شماره 3ش رو بازی کردم میخواستم سرم رو به دیوار بکوبم !!!! چپ و راست هی دوربین توی محیط میچرخید تا پازل ها رو نشون بده و تا زمانی هم که دوربین بر نگرده سر جاش نمیتونی هیچ کاری بکنی حتی نمیتونی skipش هم کنی واقعا احمقانه بود !! خود کریتوس هم که رسما روانی بود ، به معنای واقعی دنیا رو نابود کرد ، توی شماره 3 کریتوس در واقع villainــــه بازی بود !

ولی در کل به این بازی جدید خیلی امید دارم ، بنظر میاد داستانش مثل شماره 3 سطحی نیست و هدفمنده و امیدوارم فقط به گرافیک و گیمپلی فکر نکنن ، داستان بازی و کاراکتر ها هم باید معنی دار باشن . . .

برای گرافیک هم ؛ توی Uncharted 4 توی یه سطح شیبدار کوهستانی یه گلوله بزنین توی خاک ها ببینین چه اتفاقی میافته (دفعه اولی که دیدم اشک توی چشمام جمع شد =D>) بنابر این هنوز مونده که بتونیم بگیم آنچارتد رو سوک میکنه یا نه !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: x-x and nzone

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
خوب مورد انتظار ترین بازی نسل 8 من معرفی شد و از خوشحالی دارم میمیرم!!
واقعا تریلر جو کاملا متفاوتی داشت با هر انچه تا حالا در 6 نسخه تو این مجموعه دیدیم!!
طبیعی هم هست علاوه بر رفتن به اسکاندیناوی بازی از نظر گیم پلی و بنیان ها به کل از اول خلق شده
و تنها نشانش از گذشته کریتوسه ولاغیر البته خیلی جذابه اینطوری ادم یه جوری با همه چیز غریبی میکنه و یه حس تازگی جالبی تو تریلر موج میزد.
امیدوارم این تغییر به اندازه تغییر 4مین نسخه رزیدنت اویل رویایی بشه!
تنها چیزایی که دوست دارم تو این بازی از گذشتش باقی مونده باشه یکی باس فایت های فوق عظیم هستن و اون نحوه کشتن های رویایی یکی دیگه خشونت بی انتها که امیدوارم از بین نره خیلی بده کریتوس رو کنترل کنی و خشونت نتونی به خرج بدی!!و سومین خواستم اسلحه های متنوعه کاملا مشخص سلاح قدیمی کریتوس دیگه تو بازی نخواهد بود اونم با این نوع گیم پلی ولی امیدوارم انواع واقسام سلاح های سریع و سبک کند و سریع تو بازی باشه تا کاملا ارضا بشیم از این جهت مثلا هم شمشیر هم نیزه هم سپر میتونه خیلی جالب باشه!!!

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,987
نام
محسن
کل عشق و حال God Of War به اون دوربین از نمای بالاش بود (اسم اون مدل دوربین رو نمیدونم)!
ولی این الان دوربینش دینامیک شده شبیه خیلی از بازی های امروزی شده که به نظرم اصلا هیچ حس و حال قدیم رو ندارشت.
--------------
راستی اون شمشیر های زنجیر دار معروفش کوووو پس چرا تو تریلر نبود؟:-<

• Like
Reactions: .:HO3IN:.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,065
نام
نـــــــویـــــــــد
کل عشق و حال God Of War به اون دوربین از نمای بالاش بود (اسم اون مدل دوربین رو نمیدونم)!
ولی این الان دوربینش دینامیک شده شبیه خیلی از بازی های امروزی شده که به نظرم اصلا هیچ حس و حال قدیم رو ندارشت.
--------------
راستی اون شمشیر های زنجیر دار معروفش کوووو پس چرا تو تریلر نبود؟:-<

یه فرمول رو هرچقدرم موفق باشه نمیشه تا قیامت ادامه داد خب :-?
به نظرم ریسکی که کردن و تغییراتی که ایجاد کردن کاملا جواب داده با توجه به بازخوردهای ملت
گاو خیلی عظیمتر از گذشته شده

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
بعد از 30 بار دیدن این تریلر خارق العاده باید بگم بازم دلم میخواد ببینمش :x
سلطان با جذبه تر تو دل برو تر قابل درک تر شده
اگه از تمام پتانسیلش استفاده بشه میتونه دگرگون کنه همه چیزو من کاملا به سانتا اعتماد دارم تریلر God Of War با اختلاف بهترین چیزی بود که تو زندگیم دیدمو انقدر هیجان زدم کرده
و راستی من با صدای جدید سلطان کریتوس خیلی حال کردم خیلی بهش میاد و جذبه خاصی داره :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر