God Of War Trilogy Story

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب احسان حالا بیا بگو کدوم بخش ها از داستان مربوط به نسخه Betrayal هست؟

از جایی که هیدیز و هرا برای کریتوس توطئه می کنن و یه جنگ بین اسپارتان ها و یونان شکل میگیره و بعدشم با کشته شدن بچه ی هرمس تموم میشه :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
واقعا احسنت به تو احسان باقری:d
با این که داستان تکراریه (بجز خیانت و اون روابط فامیلی افراد با هم که همیشه قاطی میکردم) ولی باز هم موقع خوندن ادم به وجد میاد عالی بود کارت
الان رسیدم به نسخه3 فکرشم نمیکردم یک روزه حدود 20 صفحه بخونم:d

• Like
Reactions: M@SOUD64

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا احسنت به تو احسان باقری:d
با این که داستان تکراریه (بجز خیانت و اون روابط فامیلی افراد با هم که همیشه قاطی میکردم) ولی باز هم موقع خوندن ادم به وجد میاد عالی بود کارت
الان رسیدم به نسخه3 فکرشم نمیکردم یک روزه حدود 20 صفحه بخونم:d

درود بر اون روح اسطوره شناست :D
با کریتوس محشور بشی :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
فاصله زمانی بین یک تا سه چقدره؟

چمیدونم :D باید بری روزهای طی شده تو بازیهای 1 و خیانت و روح اسپارتا و 2 رو بشمری ببینی چقدر میشه :D من چیز دقیقی ازش پیدا نکردم چون با فاصله های نامشخصی هست :D یعنی 1 تموم میشه و گاد میشه چند وقت بعدش (؟) اتفاقات نسخه ی خیانت اتفاق می افته که معلوم نیست چند روز , ماه یا ساله بعد یه مدت میگذره (؟) روح اسپارتاس بعد یه مدت میگذره (؟) 2 ـه یعنی دقیق ندیدم جایی مشخص کنه چند روز , ماه یا سال بین اینا فاصله هست :D حتی هر نسخه هم تایمینگش معلوم نیست :D مثلاً همین گاو 3 شاید در طی یک شبانه روز یا کمی بیشتر اتفاق بیافته :D

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
احسان یا هرکس دیگه کسی حال داره خدایانی که توسط کریتوس کشته شده اند و کمپلت نام ببره کار ضروری دارم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان یا هرکس دیگه کسی حال داره خدایانی که توسط کریتوس کشته شده اند و کمپلت نام ببره کار ضروری دارم :D

اگر خدایان المپ منظورت هست :D :
Zeus
Poseidon
Hades
Ares
Athena (سهواً)
Helios
Hermes
Hera
Hephaestus
اینم خدای مرگ بود بنده خدا :
Thanatos

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اوه اوه نسل هر چی خدایان بوده منقرض کرده بی دلیل نیست این شماره به خاطر عاطفی بودن ازش امتیاز کم کردن:d

از یه طرف بنده خدا رو بازیچه ی خودشون کردن از یه طرفم زدن برادر و مادر و زن و بچه ـش رو به عمد کشتن و آخرشم تصمیم گرفتن خودش رو بکشن :D منم جای کریتوس بودم همینکار رو میکردم :D
تازه دیوید جفی اگر کارگردان 3 میشد بعد از کشتن این بالایی ها می خواست توی همون 3 کریتوس رو بفرسته سراغ خدایان مصر و اسکاندیناوی برای تعادل توی جهان و راحت شدن انسان ها از هرج و مرج خدایان :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
چمیدونم :D باید بری روزهای طی شده تو بازیهای 1 و خیانت و روح اسپارتا و 2 رو بشمری ببینی چقدر میشه :D من چیز دقیقی ازش پیدا نکردم چون با فاصله های نامشخصی هست :D یعنی 1 تموم میشه و گاد میشه چند وقت بعدش (؟) اتفاقات نسخه ی خیانت اتفاق می افته که معلوم نیست چند روز , ماه یا ساله بعد یه مدت میگذره (؟) روح اسپارتاس بعد یه مدت میگذره (؟) 2 ـه یعنی دقیق ندیدم جایی مشخص کنه چند روز , ماه یا سال بین اینا فاصله هست :D حتی هر نسخه هم تایمینگش معلوم نیست :D مثلاً همین گاو 3 شاید در طی یک شبانه روز یا کمی بیشتر اتفاق بیافته :D
گاو3 رو که مطمعنا تو یه روز هست!خیلی حوادث سریع و بی وقفه پیش میره
ولی خب گاو 1 تا 2 اگه چند روز یا چند هفته باشه جالب در نمیاد یعنی همچین اسطوره ای فقط تو چند هفته بوجود و از بین میره؟! پس تو این 10 سال بعد مرگ منزلش:d چه غلطی میکرده:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
ولی خب گاو 1 تا 2 اگه چند روز یا چند هفته باشه جالب در نمیاد یعنی همچین اسطوره ای فقط تو چند هفته بوجود و از بین میره؟! پس تو این 10 سال بعد مرگ منزلش:d چه غلطی میکرده:d

برای اینکه کابوسهاشو فراموش کنه با منزل های دیگران همبستر میشده :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

قطعاً توی چند روز و چند هفته نیست :D توی گاو 1 بالا رفتن از کرونوس 3 روز طول میکشه وای به حال بقیه ـش :D

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
WOW! فوق العاده بود. آقا بی زحمت زود GOW:A رو هم بازی کن و حوادثش رو بیفزای! :D
ممنون از کار فوق العاده ات.

راستی حالا که بحثش پیش اومد، من برای دوستانی که کمیک های GOW و بازی GOW:Betrayal رو ندیده بودن، آپلودشون کردم. امیدوارم لذت ببرین.

God Of War Comics
http://www.mediafire.com/?bwdwdlb7d3x1uww

God Of War Betrayal (Low Resolution)p
http://www.mediafire.com/?xpjw2yu0x28kob8

God Of War Betrayal (320*240)p
http://www.mediafire.com/?vjtydgjdeb6bvl2

God Of War Betrayal (360*640) Touch Screen
http://www.mediafire.com/?pr52r0sns56ltc4

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند