God of War III

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
خُب جنابی که اسم نداری یکم در مورد بازی بتوضیح بینیم چطوریاس, گرافیک, گیم پلی و... تا الان به نظرت چطور بوده و اینکه کلاً از 20 چه نمره ای بهش میدی ؟!
خب من واقعا نمیدونم چرا کل داستانو اسپویل نمیکنید؟نه واقعا نمیفهمم؟:evil::biggrin1:
ضمنا دوست عزیز اگر علاقه دارید میتونید به IGN برای نقد مراجعه کنید...
اینم لینک(کلیک کنید)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب من واقعا نمیدونم چرا کل داستانو اسپویل نمیکنید؟نه واقعا نمیفهمم؟:evil::biggrin1:
اینم لینک(کلیک کنید)
عزیز اول منظور دوستمو رو متوجه شوبعد داغ کن و عصبی شو. منظورش نبود که بیاد بگه..... همش باید مستقیم بگم؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اینم لینک(کلیک کنید)
همونطوری که فردین عزیز گفت من منظورم این نبود که بیاد پایان بازی رو اسپویل کنه یا حتی ذره ای در مورد داستانی چیزی بگه, گفتم گرافیک گیم پلی و... (در این حیطه) چطوریاس نظرت چیه و بهش چه نمره ای میدی ؟!
در ضمن من نقد اکثر سایت ها رو خوندم میخواستم نظر یک هم میهنی رو هم در مورد بازی که فکر کنم جزو اولین نفرایی هست که بازی رو تجربه کرده بدونیم... همین.

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
همونطوری که فردین عزیز گفت من منظورم این نبود که بیاد پایان بازی رو اسپویل کنه یا حتی ذره ای در مورد داستانی چیزی بگه, گفتم گرافیک گیم پلی و... (در این حیطه) چطوریاس نظرت چیه و بهش چه نمره ای میدی ؟!
در ضمن من نقد اکثر سایت ها رو خوندم میخواستم نظر یک هم میهنی رو هم در مورد بازی که فکر کنم جزو اولین نفرایی هست که بازی رو تجربه کرده بدونیم... همین.
با سلام خدمت شما هموطن .دوست من همونطور که گفتم بازی به شکل بسیار دیوانه واری گیراست .من مطمنم که شما همون چیزی رو که از بازی میخواید براتون بر آورده می‌کنه.من قبل از اینکه تریلرهی بازی رو ببینم می‌گفتم بعد از رفتن دیوید جفی شاید به اون زیبایی که باید بازی درنیاد. ولی‌ واقعا کاری کردن شاهکار بسیار زیبا من بازی رو متأسفانه سر hd بازی نکردم.فقط داخل مغازه برای تست روhd بازی کردم ولی‌ از همین چیزی که من دیدم روی یک sd بسیار معمولی‌ بود منو غرق کرد.انگار داشتم فیلم نگاه می‌کردم محیط خیلی به آدم حس میداد.در یک کلام این بازی ‌حسی رو به من داد که شاید هر ۱۰۰۰۰ تا بازی به من بدن.شک نکنین که این بازی تمام انتظارات شما رو برآورده می‌کنه.و من بسیار خوشحالم که تونستم این شاهکارو baazi konam:x. نمرهٔ من به این بازی چیزی نیست جز ۱۰.:love:البته بذارین تا آخر برم جلو چون زیاد دلم نمیاد بازی کنم:biggrin1:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
از اونور نمیان از دبی میان. دوما همه جا که مثل ایران بی بندو بار نیست هر وقت دلشون خواست بفروشن. اونجا قوانین و ضوابتی داره وباید سر وقت بدن به مشتری.
فردین اینجا از نظر قانون کپی رایت و فروش غیر قانونی بازی ها خیلی سخت میگیرن ولی با این همه باز هم بعضی فروشنده ها رعایت نمیکنن. . .
من با حسین(Esm nadaram) حدود 20 Min نشستم بازی کردم واقعا بهترین گرافیک تو این سبک داره. . .گیم پلی بازی مثل همیشه فوق العاده است. . . .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,049
نام
نیما
به همه برباد رفته گان از جمله خودم تسلیت میگم ، این بیمار روانی هم برای همیشه بن شد ... ولی یه درس خوب به هممون داد و اون اینه که هیچ وقت Spoiler رو باز نکنید .

بازم که باز کردی :evil:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان واقعا اشتباه میکنید اگه 100-110 تومن پول میدین.اگه این کارو بکنید فروشنده ها برای دفعه بعد هم همین کارو میکنن.
تا شنبه صبر کنید بازی برسه بعد اقدام کنید.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
واقعا عجله داشتن هاتونو درک میکنم...اما اشتباه میکنید...1-2 ماه دیگه پلتش میاد با قیمت خیلی خیلی ارزون تر...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
ولی یه درس خوب به هممون داد و اون اینه که هیچ وقت Spoiler رو باز نکنید .
حالا اون اون اسپویلر رو باز کنیم یا نه؟ :D.
دوستان واقعا اشتباه میکنید اگه 100-110 تومن پول میدین.اگه این کارو بکنید فروشنده ها برای دفعه بعد هم همین کارو میکنن.
تا شنبه صبر کنید بازی برسه بعد اقدام کنید.
فردا بازی تهران میرسه و شنبه میره برای فروش. خداروشکر خورد به تعطیلی و اینطور نیست که فقط یک مغازه داشته باشه و پول خون جدوآبادش رو از طرف بگیره.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
برای اینکه فضای تاپیک عوض بشه این خبر رو میزارم براتون . تو بخش اخبار گذاشتم ولی بد نیست اینجا هم بزارم تا بخونید .
درود

kratosftw.jpg

تیم سازنده سومین شماره از سری God of War راجع به عرضه DLC یا حداقل امکان آن صحبت می کتد اما نکته ای که حائز اهمیت است زمان وقوع این امر است ، قطعا نباید هفته آینده شاهد آن باشیم .
در جریان مراسمی که شب گذشته در شهر سانفرانسیسکو برای GOW III برگزار شد آقای Todd Papy راجع به آینده این عنوان و امکان عرضه DLC با سایت VG247 گفتگویی داشته است که نکات قابل تاملی را در بر دارد .

" ما راجع به DLC و ممکن بودن وجود و عرضه آن صحبت می کنیم ، اما قبل از آن باید ببینیم که آیا عرضه مضامین بیشتر ارزش وقت و زمان را دارد یا نه . از نقطه نظر یک طرفدار من فکر می کنم که قطعا این اززش رو داره اما در حال حاضر ما نمی خواهیم راجع به برنامه ها و پروژه های آینده خود صحبت کنیم "

" ما استراحت کوتاهی خواهیم کرد و باز خواهیم گشت تا نگاهی به ساخت IP های جدید بیندازیم ، در کنار آن به سرگذشت سری GOW نیم نگاهی خواهیم انداخت تا ببینیم آیا چیزی را از قلم انداخته ایم ، آیا باز هم جا برای شگفت زده کردن مردم و به هم خوردن دندان های آنها از هیجان وجود دارد یا نه "
پس آیا رها کردن Kratos در این شماره به منزله پایان یافتن این سه گانه است ؟ ظاهرا که اینطور نیست زیرا قبلا نیز Santa Monica طبق اظهار نظری اعلام کرده بود که این پایان God of War نخواهد بود . این غروب آفتاب و پایان یافتن همه چیز نیست اما Todd جور دیگری این جمله را برای ما معنی می کند :

" داستان و پلات اصلی که از ابتدا برای God of War در نظر گرفته شده بود درا این سخه به پایان می رسد ، در واقع این جا مکانی است که ما Kratos و سرنوشت او را رقم زدیم و رها کردیم " Todd در ادامه گفت " ما به دنبال راه هایی هستیم تا به پاسخ این سوال که چگونه از GOW III حمایت کنیم برسیم و همین حالا نیز به ان فکر می کنیم و در صدد انجام آن هستیم اما در این بازه زمانی فعلا خواهان حظور بازی در فروشگاه ها هستیم "

شما می توانید این جمله را داشته باشید . این که امکان وجود DLC و طلوع دوباره Kratos وجود دارد و یک نکته خشنود کننده است .

God of War III آخرین شماره از سه گانه معروف استدیو Santa Monica هفته آینده منتشر خواهد شد ، بازی که سرنوشت انسانی را به تصویر خواهد کشید که خدا شد و نزول کرد ، حال به جنگ خدای خدایان خواهد رفت تا کابوس های گذشته خود را تسکین دهد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر