God of War III

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
سروش جون نمیدونم مسخره کردی یا جدی گفتی، در هر حال :D.
والا برخلاف یک سری از دوستان بنده Mythology Expert نیستم ولی سر علاقه ای که دارم با یه مشت کتاب و مجله سر خودم رو گرم کردم.
تارتاروس یکی از افسانه های کهن یونانِ که اشاره به سرزمینی بسیار دوردست دارد که گفته میشه جائی ست میام زمین و بهشت که در عمق بی انتهائی قرار دارد. منطقه شبیه به زندان، تیره و تاریک، سراسر پوشیده از افسردگی و نفرین.
سرزمینی جهنمی برای زجر کشیدن و عذاب دادن. یونانیان اعتقاد داشتن ارواح برای قضاوت اعمالشان به انجا برده میشوند و در نهایت گناه کاران برای همیشه اسیر این برزخ وحشتناک خواهند شد.
33ld0us.jpg
خارج از بحث:
  • چند تا منبع دیگه اشاره کردن تارتاروس جائی بود که کُرنوس فرزندانش رو در اون زندانی میکرد و بعد از "جنگ بزرگ" زئوس تایتان ها رو برای همیشه اونجا زندانی کرد.
  • در جای دیگه ای هم گفته شده بعد از " جنگ بزرگ" زئوس تایتان ها رو در زیر زمین زندانی میکنه و Hades هم تارتاروس رو به عنوان قلمرو خودش انتخاب میکنه ( در واقع میشه دفترش ).
  • بعضی ها تارتاروس رو همون جهنم یا Undergroun میدونن.
در کل اینها فقط برداشت ناقص بنده از این تیزر بود. چون علاقه خاصی به اساطیر یونان و این بازی دارم، با یک مشت کتاب سرخودم رو گرم کردم، گفتم شاید کمک بکنه!. غلط غولوط و اشتباه هم زیاد داره که به بزرگی خودت ببخشید :D.

نکته: شرمنده دیر شد، از صدقه سری و نعمات و برکات ج ا برق منطقه قطع شد دیر جواب دادم سروش جون.

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
آره فریدون میدونم چه حسی داری منم این حس و دارم و وقتی در بین بازی با داستان جلو میرم از شوق میخوام خودمو بکشم!!!:d
کلا gow بازیه که آدمو تو عمق داستانش میبره به طوری که گذر زمان را حس نمیکنی فقط اگه بعد از 8 ساعت مداوم بازی کردن سرت درد بگیره از پاش بلند شی!!:d
کلا بگم منم باهات هم حسم!!!:d

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
  • چند تا منبع دیگه اشاره کردن تارتاروس جائی بود که کُرنوس فرزندانش رو در اون زندانی میکرد و بعد از "جنگ بزرگ" زئوس تایتان ها رو برای همیشه اونجا زندانی کرد.
  • در جای دیگه ای هم گفته شده بعد از " جنگ بزرگ" زئوس تایتان ها رو در زیر زمین زندانی میکنه و Hades هم تارتاروس رو به عنوان قلمرو خودش انتخاب میکنه ( در واقع میشه دفترش ).
بله اینها کاملا درسته در واقع تارتاروس (Tartarus ) مکانی بود که زئوس بعد از جنگ با تایتان ها و شکستشون اونها رو اونجا زندانی کرد تا خدایان از گزند این موجودات خبیث ! :biggrin1:راحت باشند و تارتاروس جایی بود که میتونست تایتان ها رو درون خودش نگه داره و مانع خروج اونها و ورودشون به زمین بشه و اونطوری که در کتابها و داستانها آمده این تارتاروس یه دری داشت یه نام Tartarian Gate که دری هست باز نشدنی (چون در Tartarus انواع موجودات جهنمی قرار دارند و برای همین یک همچین دری خدایان برای تارتاروس درست کردند که حتی زئوس تایتان ها رو در اونجا اسیر و زندانی کرد)
تارتاروس و جهنم و Underworld با هم در ارتباط هستند (البته تارتاروس جاییست در زیر زمین یا Underworld (که به اصطلاح به مکان های زیر زمین در کتابهای یونان باستان Erebus میگویند) که در ورود به Tartarus هم اونجا قرار داره

Ali Pacino

کاربر سایت
Jul 17, 2008
63
نام
علیرضا
اگه تو این بازی هرکول باشه به نظرتون طرف باباشو می گیره یا طرفه داداششو!!!:cheesygri
به نظر من شاخ بازیایه کریتوس تمومی نداره هرکولم به برادری نمی شناسه همون جوری که به آتنا گفتش من پدر ندارم!!!
اگه هرکولم طرف زئوس رو بگیره شاید یه کمی جنگشون برابر بشه آخه اون همه تایتان + کریتوس رو کی می خواد جم کنه؟!

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
اگه تو این بازی هرکول باشه به نظرتون طرف باباشو می گیره یا طرفه داداششو!!!:cheesygri
به نظر من شاخ بازیایه کریتوس تمومی نداره هرکولم به برادری نمی شناسه همون جوری که به آتنا گفتش من پدر ندارم!!!
اگه هرکولم طرف زئوس رو بگیره شاید یه کمی جنگشون برابر بشه آخه اون همه تایتان + کریتوس رو کی می خواد جم کنه؟!
:laughing: یا :(( !!!!!!!!!!

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
به نظرم داستان بعد از مرگ هرکول باشه.البته اگر هرکول وارد داستان بشه در جبهه ی کریتوس هست چون هرکول در اساطیر بیشتر دشمن زئوس بوده تا دوست

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
:confused:سلام دوستان چند تا سوال دارم:confused:
1_چند تا منبع خوب برای داستان بازی بهم معرفی کنید مثل مقاله ای که تو قسمت ارشیو مقالات سایت هست(کتاب هم بود عیبی نداره)فقط فارسی باشه
2-دیسک god of war2 که رو ps3 اجرا بشه کجا میتونم گیر بیارم؟قیمت؟
3-به تاریخ ایران کی میاد؟

آخرین ویرایش:

IRANWWE

کاربر سایت
Jul 22, 2008
154
نام
محسن
یکی از بهترین بازیهای نثل جدید میشه
Sony قدرت کنسولش تو این بازی نشون خواهد داد و دهن همه منتقدان رو خواهد بست
گرافیک بازی مثل CG خواهد بود و میترکونه
داستان بازی هم که همه میدونید دیگه ادامه 2 هست
به قول خودم:وقتی God OF war 3 اومد معنی بازی رو میفهمی:laughing:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
گرافیک بازی مثل CG خواهد بود و میترکونه

با اينكه سري God of War هميشه عالي بوده و مطمئنا شماره جديد هم عالي هست اما در اوردن گرافيك بازي در حد اون CG كه به نمايش اومد فقط يك روياست يعني كاملا غير ممكنه !!! و هنوز بازي حتي روي PC نيومده كه چنين گرافيك خيره كننده اي داشته باشه واي به حال كنسول !!!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
با اينكه سري God of War هميشه عالي بوده و مطمئنا شماره جديد هم عالي هست اما در اوردن گرافيك بازي در حد اون CG كه به نمايش اومد فقط يك روياست يعني كاملا غير ممكنه !!! و هنوز بازي حتي روي PC نيومده كه چنين گرافيك خيره كننده اي داشته باشه واي به حال كنسول !!!

آره ..زیادی غلو (آرایه ای بالاتر از اغراق) بود ...اما گفتن نزدیک بهش هست...

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
درسته ولی رویاها هم به واقعیت میپیونده ! :biggrin1:
ولی در رابطه با اون CG باید بگم که هیچ بازیی تا حالا گرافیکش در حد اون CG که نشون دادن نبوده و نیست (خب CG بود دیگه :biggrin1:)
البته خود سازنده هاش هم گفتن که گرافیک GOWIII نزدیک به اون CG که نشون دادن هست و حتما با تجربه ای که این استودیوی سانتامونیکا داره فکر نمیکنم کار غیر ممکنی باشه
درست مثل Killzone 2 که الان گرافیکش حتی از اون CG 2005 هم بهتر شده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته خود سازنده هاش هم گفتن که گرافیک GOWIII نزدیک به اون CG که نشون دادن هست و حتما با تجربه ای که این استودیوی سانتامونیکا داره فکر نمیکنم کار غیر ممکنی باشه

اخه اين CG كجا اون كجا ماله GOW خيلي خيلي بهتر از ماله KZ بود . Kill Zone 2 حدود 60 ميليون دلار هزينه اش شد تا برسه به اينجا اما خوبي يه تيمي مثل Santa Monica اينه كه با خرج خيلي كمتر بازي رو ميسازند كه از لحاظ گرافيك حداقل فوق العادست ( GOW 1&2 ) . اما به نظر من باز هم نميوته نزديك اون CG بشه اخه CG نبود رسما واقعي بود :biggrin1: اما باز هم ميگم گرافيكش 100 درصد خارق العاده اما نه در حد اينكه مثل فيلم Bewoulf باشه !!!!

بهتر نشده بود اما در تقريبا در حد همون CG بود .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اخه اين CG كجا اون كجا ماله GOW خيلي خيلي بهتر از ماله KZ بود . Kill Zone 2 حدود 60 ميليون دلار هزينه اش شد تا برسه به اينجا اما خوبي يه تيمي مثل Santa Monica اينه كه با خرج خيلي كمتر بازي رو ميسازند كه از لحاظ گرافيك حداقل فوق العادست ( GOW 1&2 ) . اما به نظر من باز هم نميوته نزديك اون CG بشه اخه CG نبود رسما واقعي بود :biggrin1: اما باز هم ميگم گرافيكش 100 درصد خارق العاده اما نه در حد اينكه مثل فيلم Bewoulf باشه !!!!
اگر بشه چی میشه ! :biggrin1:
ما که تشنه گرافیک هستیم :biggrin1: و همینطور کشته مرده داستان فوق العده و گیم پلی جذابش :love:
امیدوارم که بهترین بشه از همه نظر

بهتر نشده بود اما در تقريبا در حد همون CG بود
تا حدودی بهتر از اون CG شده ولی مهم اینه که یک بازی تونسته گرافیک خودش رو در حد یک CG بکنه که واقعا جای تحسین داره
امیدوارم GOW III هم بتونه به این موفقیت برسه

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
:confused:سلام دوستان چند تا سوال دارم:confused:
1_چند تا منبع خوب برای داستان بازی بهم معرفی کنید مثل مقاله ای که تو قسمت ارشیو مقالات سایت هست(کتاب هم بود عیبی نداره)فقط فارسی باشه
2-دیسک god of war2 که رو ps3 اجرا بشه کجا میتونم گیر بیارم؟قیمت؟
3-به تاریخ ایران کی میاد؟

اقا دمتون گرم یه جواب کوچولو

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر