God Of War III | Trophies Guide

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
خواهش می کنم دوست عزیز. امیدوارم که ازش حداکثر استفاده رو برده باشی. ببخشید جوابت دیر شد چون نمی خواستم فقط به خاطر پاسخ به یک تشکر پست بدم.
موفق باشید

خواهش می کنم، واقعا عالی بود فقط 2 تا تروفی مونده برام اگه یه هلی بدی چراغ این 2 تا هم روشن شه یه عمر دعای خیر پشتته!
یکی همون هیت منه،رو حالت تایتان وقتی با هرکول می جنگم تا 670 زدم ولی دیگه سرباز کم آوردم همه مرده بودن:eek:(مکان شلوغ تری سراغ نداری؟!)

یکی هم تروفی nice tan که با اینکه خیلی سادس ولی من هرچی دشمن ها رو کور می کنم بهم تروفی نمی ده،اگه بعد از تموم کردن بازی چک پوینت های قبلی رو لود کنم توی اونا 100 تا کور کنم بازم بهم میده یا حتما باید در جریان بازی باشه؟(راستی باید مثلث رو نگه دارم یا یه دونه بزنم؟!):confused::biggrin1:

ممنون،ببخشید روده درازی کردم:blushing:

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
خواهش می کنم، واقعا عالی بود فقط 2 تا تروفی مونده برام اگه یه هلی بدی چراغ این 2 تا هم روشن شه یه عمر دعای خیر پشتته!
یکی همون هیت منه،رو حالت تایتان وقتی با هرکول می جنگم تا 670 زدم ولی دیگه سرباز کم آوردم همه مرده بودن:eek:(مکان شلوغ تری سراغ نداری؟!)

یکی هم تروفی nice tan که با اینکه خیلی سادس ولی من هرچی دشمن ها رو کور می کنم بهم تروفی نمی ده،اگه بعد از تموم کردن بازی چک پوینت های قبلی رو لود کنم توی اونا 100 تا کور کنم بازم بهم میده یا حتما باید در جریان بازی باشه؟(راستی باید مثلث رو نگه دارم یا یه دونه بزنم؟!):confused::biggrin1:

شما واسه 1000 تا فقط سلاح هيديز رو بردار و L1 + O بزن تند و تند بعد از 10 دقيقه ميگيريش! وقتيم دورت شلوغ شد يکم بکش از دشمنارو!

در مورد دومی هم بايد نگه داری!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان

نه دوست عزیز خواهش می کنم. شما سوال داری و وظیفه ما اینجا جواب دادن هست.

در مورد تروفی مربوط به Hit همون روشی که گفتم رو انجام بده. البته در حین مرحله مربوط به هرکول کمی سخت هست اجراش ولی شدنی. به نظر من بهترین مکان همون جایی که بهش اشاره کردم. زمانی که باید به دنبال Helios بری.

در مورد تروفی دوم هم نه این کار رو نمی تونی بکنی. هر دشمن هم 1 بار حساب میشه و نمیشه چند بار بزنیش. کاری نداره اصلا سخت نیست.

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
دوستان گل برادر صدرا،استاد برهان ممنوننننننننننننننننننننننن
بالاخره این پلاتینیوم رو زدیم تو گوشش،آخیش قولنجم شکست!

(با تشکر از خانواده محترم رجبی،وجبی،نیم وجبی و ...:cool:)

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
287
سلام دوستان
من همه تروفیا روباز کردم غیر از اون دو تا که علامت سوال روشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان
من همه تروفیا روباز کردم غیر از اون دو تا که علامت سوال روشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
دوست عزیز من تروفی ها رو به ترتیب قرار دادم. برو تو قسمتی که Trophyهای شما قرار داره و با این راهنما چکش کن و اون 2 تا تروفی که نگرفتی رو پیدا کن و با استفاده از راهنما بگیرشون.

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
کمک!!!!!

اقا برهان دمت گرم کمکم کن
من 1098 تا هیت کمبو زدم ولی ترافی نداد
100000 تا هم سگ با لگد ترکوندم بازم ترافی نداد چی کار کنم؟
HELP MEEEEEEEEEEEEEEE
PLZZZZZZZZZZ

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
شما خوبی من رو تایتان تموم کردم تروفی نداد دیگه همه حسش رفت پلات کنم!

من 1098 تا هیت کمبو زدم ولی ترافی نداد
100000 تا هم سگ با لگد ترکوندم بازم ترافی نداد چی کار کنم؟

بهداد و صدرا جون يه سری کارها در بازی تروفی ها رو Disable ميکنه ......
مثلاً اگه از Godly Possession ها استفاده کنيد تروفی Disable ميشه ، يا مثلاً اگه از کاستم Fear Kratos استفاده کنيد بازم تروفی ها Disable ميشه .

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
بهداد و صدرا جون يه سری کارها در بازی تروفی ها رو Disable ميکنه ......
مثلاً اگه از Godly Possession ها استفاده کنيد تروفی Disable ميشه ، يا مثلاً اگه از کاستم Fear Kratos استفاده کنيد بازم تروفی ها Disable ميشه .
اااااه سينا جان دمت گرم من با Fear Kratos رفتم كه نداده
مرسي

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
چون ندادن تروفی ديگه باگ نيست !!!
نــه سینا.
خود من سر hr تروفیهایی که بعد تموم شد چپتر خاصی باید میداد نداد ، بار دوم رفتم تروفیا رو داد.
یکی دو تا هم نبود سینا ، حساب کردم حدود 10 تایی میشد !!!

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
یه کلک زیبا برای رد کردن God Of War 3 رو هر درجه سختی

سلام
برای این کلک شما نیازمند Combat Arena هستید که با تمام کردن Challenge of Olympus آزاد میشه ...............
شما با رفتن در قسمت combat arena میتوانید محیط جنگ خود را بسازید ...... خب ..........

قسمت های زیر را دقیقا همینطور که گفته میشه درست کنین :
Health meter : infinit
magic meter : infinit
item meter : infinit
Difficulty: Titan
Enemy 1 : Gorgon Serpent ( تعداد 3 respawn on attack on )
Enemy 2 : Gorgon ( تعداد 3 تا respawn هم on باشه و attack هم on باشه )

بعد challange رو شروع کنین ...... و تمام مدت هی بپرین تا اینکه یکی از gorgon ها شما رو رو هوا سنگ کنه و با برخورد با زمین بشکنین .......... 5 بار پشت سر هم با این کار بمیرین تا اینکه یه بازی میگه که آیا می خواهید به صورت easy ادامه دهید و شما بگین NO و بازی شما رو به صورت اتوماتیک وار به منوی اول انتقال میده ...............

و الان شما می توانید رو هر Difficulty که خواستید با Health بینهایت بازی رو شروع کنین بدون اینکه هیچ trophy disable بشه ...........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر