God of War III : Interview

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود

انتظار ها رو به پایان است ، پایان یک سه گانه افسانه ای ، پایان جنگاوری ها یک جنجگو که هراسی از جنگیدن با خدایان ندارد .
علاقه مندان به سری God of War هر روز تشنه اطلاعات جدیدی از آخرین شماره این سری هستند ، بازی که از سال 2007 ، از زمانی که آخرین بار Kratos را روی PlayStation 2 دیدیم در دست ساخت و توسعه است و آن چیزی که در برابر دیدگان ماست ، توصیف یک بازی فوق العاده و در خور نام این بازیست .

سایت Computer and Video Games به تازگی مصاحبه ای با آقای Tim Ingham ، مسئول فروش و بازاریابی این عنوان در بریتانیا انجام داده که تقدیم می کنم به تک تک مشتاقان این بازی .

image.php

GOW III چه المان ها و چه چیزهایی در اختیار هواداران و بازیکنان خواهد گذاشت که سایر بازی های نسل کنونی قادر به انجام آن نیستند ؟

God of War III انحصارا و با استفاده از یک Game Engine جدید برای PS3 ساخته شده است که میتواند تعریف خوبی از تکنولوژِی های جدید بصری باشد . سازندگان GOW III کاری کردند تا با القای حس وجود داشتن به بازیکن ، او را به قلب نبردها ببرند .

با بهبود چهار برابری Texture در بازی نسبت به GOW II در PS2 ، برای اولین بار GOW III روی PS3 شاهد ویژگی های مانند شخصیت پردازی و همانند سازی ، نورپردازی و سیستم دینامیک و سیال سایه ها در بازی ، سیستم پیچیده و زیبای اسلحه ها و یک دنیای اساطیری پویا در به تصویر کشیدن داستان سرنوشت Kratos را به ارمغان خواهد آورد .

بازیکنان در جهان و محیط هایی چهار برابر بزرگتر از شماره قبلی خواهند جنگید . GOW III این ویژگی ها را با المان های دوست داشتنی و پرطرفدار Gameplay در هم خواهد آمیخت . المان هایی مانند حل پازل ها و معماها ، جنگ های خونین و سهمگین و نبردهای تن به تن که بار دیگر شما را شگفت زده خواهد کرد .

همچنین GOW III صحنه به تصویر کشیدن داستانی پرمحتوا ، پیچیده و حماسی از یونان باستان خوهد بود . داستانی که شما را در نقطه عطف ماجرای پر پیچ و خم Kratos قرار خواهد داد . این ها همه نکاتی هستند که GOW III برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد ، ارمغانی که GOW III را از دیگر بازی ها برتر می کند .

چرا God of War III برای PlayStation 3 مناسب است ؟

سازندگان GOW III سعی کردند از قدرت PS3 برای شگفت انگیز بودن GOW III و اضافه کردن ویژگی های منحصر به فرد مانند سیستم پویای سایه به وسیله استفاده بهینه از SPU های PS3 بهره ببرند .

به طور مثال ، با استفاده از سیستم (High Dynamic Range Lighting ( HDRL عکس العمل شبکیه چشم انسان در بازی وجود دارد . وقتی Kratos از یک محیط تاریک به یک محیط روشن میرود باعث می شود تغییر ناگهانی محیط روی شما تاثیر بگذارد ، دقیقا مانند عکس المعل شبکیه چشم انسان ، وقتی مقدار نور دو محیط تغییر محسوسی می کند .

چه نکته ای در بازی هواداران و مشتاقان را نسبت به شماره های قبلی شگفت زده خواهد کرد ؟

جدا از نبرد ها و سیستم نورپردازی بازی و داستان درگیر کننده و حماسی و المان های دیگر ، GOW III نکات و دست آورد های جدیدی هم برای طرفداران پر و پا قرص GOW خواهد داشت . یکی از این نکات جدید وجود داشتن موجودات قابل کنترل به وسیله Kratos در بازیست .

در GOW III و در خلال آن Kratos می تواند از موجودات عظیم و غول پیکر به عنوان یک سلاح و یک وسیله استفاده کند . او می تواند با استفاده از آنها از راه های سخت عبور کند ، دشمنان را با ضربات کور نابود کند و در حل معما ها از این موجودات استفاده کند .

همچنین در بازی اسلحه های مرگبار جدیدی نیز وجود دارد . اسلحه هایی مانند Cestus فلزی که در دو دست Kratos قرار می گیرد . همچنین در GOW III شیوه ها و ضربات جدیدی گنجانده شده که Kratos به وسیله انها دشمنان را نابود می کند . استفاده از دشمنان به عنوان سپر و شیوه های دیگر در بازی وجود دارد که به مبارزه های خونین Kratos زیبایی خاصی خواهد بخشید .

آیا ما می توانیم از GOW III به عنوان بزرگ ترین بازی سال 2010 یاد کنیم ؟

اگر شما بالای 18 سال سن دارید و خواهان تجربه یک داستان حماسی و یک Single Player جذاب و درگیر کننده هستید ، قطعا GOW III برای شما عنوانی بسیار بزرگ خواهد بود .

تبلیغات و بازاریابی این بازی را در تیزرهای تلویزیونی ، مطبوعات ، سینماها و کانال های تلویزیون خواهید دید . همچنین مسابقه بین خدایان جنگ یکی دیگر از برنامه ما خواهد بود .
بزرگی نام God of War و لیاقت و زیبایی آن در کنار بازاریابی خوب میتواند یکی از اولین بهترین های دهه جدید را رقم بزند .

موفق باشید

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
با تمام احترامی که برای نظر دوستان قائلم من فکر میکنم این بازی با همین سه قسمت تمام نخواهد شد...
با تمام احترامی که برای محمد عزیز قائلم منم حس میکنم همینطوره :D، البته به هیچ وجه دوست ندارم این اتفاق بیفته .
تو تاپیک بازی هم اشاره کردم ، بزرگترین اشتباهی که Santa Monica میتونه انجام بده ، ادامه سری GOW با Kratos به همین شکل و منوال ِ .
GOW داستان پرمحتوا و سنگین و قابل مانوری داره که میشه از هر زاویه بهش نگاه کرد و یه بازی زیبا ساخت ، این قابل قبوله اما ادامه GOW باز هم به این شکل اصلا قابل قبول نیست .
در ضمن ، تمام حرف های من مبنی بر آخرین شماره بودن این بازی طبق صحبت های کارگردان بازی است و قطعا من این اجازه رو ندارم که از خودم حرفی در بیارم .

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
ممنون آرش
لامسب هی مارو میچزونن تا بترکیم. انصافا دهنم آب اومد...

وقتی Kratos از یک محیط تاریک به یک محیط روشن میرود باعث می شود تغییر ناگهانی محیط روی شما تاثیر بگذارد ، دقیقا مانند عکس المعل شبکیه چشم انسان ، وقتی مقدار نور دو محیط تغییر محسوسی می کند .
فـــکر کنم چشمای من :eek: ایراد داره....:D

با تمام احترامی که برای نظر دوستان قائلم من فکر میکنم این بازی با همین سه قسمت تمام نخواهد شد...

قرفوغت برم ممد جون. منظورت اینه که شماره چهارمی هم وجود داره...؟ یا اینکه وجود نداره و داستان نا تموم میمونه...؟
یادمه خود مسئولان سونی گفته بودن خدای جنگ یک سه گانه خواهد بود.....! اینطور نیست...؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اگه این شمارش خوب بفروشه محاله شماره اخرش باشه.ولی جدا از اینکه سیستم مبارزات چیزه جدیدی نداره گرافیکش خیلی عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر