God Of War Chains Of Olympus Guides

werewolf.ir

کاربر سایت
Jul 11, 2007
2
دوستان عزیز جواب من بدبخت رو نمیدید؟
بازیم بعد از کشتن غول اول گیر میکنه و کنسول ری استارت میشه.به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
ممنون
عطری

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
:laughing::laughing::laughing::laughing:
دیدی گفتم!!!! حالا شما هی سرکوفت بزن که این همه توضیح دادم رفیق بالاخره درست شد

بیب بیب هوراااا..... بیب بیب هورااا... از قدیم گفتند گر صبر کنی زقوره حلوا سازی

اخرشم به پیشنهاد این رفیق گلمون{خاک زیر پاشم به مولا .پشتمو خالی نکرد}:love: بازی رو از اول ریختم وقتی وارد شدم از سیو غول . مولا اومدن در حالی که قبلا اصلا خبری نبود بعد کشتن اونا طبق فرمایشات اون یکی رفیقمون عمل کردم حالا هی بگو سادست:-":-" من می گم نره تو می گی بدوش :mad:
سرکوفت ؟؟؟؟؟؟؟ :eek: والا من که متوجه رفتار و حرف های شما نمی شم به هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد ............

بازیم بعد از کشتن غول اول گیر میکنه و کنسول ری استارت میشه.به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟
ممنون
عطری
دوست عزیز فریمورت چیه ؟؟؟؟؟ با بازی دیگه ای مشکل نداری فقط همین ؟؟؟؟؟؟ بازی رو پاک کن یک بار دیگه بریز.......

agent-47

کاربر سایت
Sep 19, 2007
43
ممنون
عطری
سلام به رفيق عزيزم
اگه فرمورت از 3.40 پايين تره احتمال اينكه اشكال از فرمور باشه هست ولي احتمال زياد مشكل از بازيه.

hamid chercolac

کاربر سایت
Mar 11, 2008
39
سرکوفت ؟؟؟؟؟؟؟ :eek: والا من که متوجه رفتار و حرف های شما نمی شم به هر حال خوشحالم که مشکلت حل شد ............

دوست عزیز فریمورت چیه ؟؟؟؟؟ با بازی دیگه ای مشکل نداری فقط همین ؟؟؟؟؟؟ بازی رو پاک کن یک بار دیگه بریز.......

اگر باعث ناراحتی شما شدم مراببخشید کمی مزاح کردم به هرحال از شما نیز تشکر می کنم دوست عزیز:cheesygri

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
منم امروز بلاخره این بازی رو تموم کردم...البته دیشب بازی رو گرفته بودم:cheesygri

میگم حالت های god و easy چه فرقی با normal داره ؟؟؟؟؟ امتیازات متفاوتی داره ؟؟؟

من رو حالت نرمال تموم کردم!!!

jocker

کاربر سایت
Apr 16, 2007
26
با سلام خدمت دوستان عزيزم
من تازه بازي را شروع كردم و چند تا سوال برايم پيش آمده:

1. بعد از كشتن سه تا غول اول و سيو كردن مرحله سوم بازي من وارد يك loading طولاني مي‏شود و از آن خارج نمي‏شود يعني كلن دستگاه ققل مي‏كند.
(من psp slim دارم و فريمور آن 3.71 است در ضمن cpu game و cpu xmb دستگاه را هم روي 166/333 قرار دادم ولي باز هم نشد)

2. من سيو بازي‏هاي را كه در دستگاه مي‏ريزم آنرا نمي‏شناد دليل آن چيست
(من سيوها را داخل پوشه SAVE DATA مي‏ريزم)

mer30

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
با سلام خدمت دوستان عزيزم
من تازه بازي را شروع كردم و چند تا سوال برايم پيش آمده:

1. بعد از كشتن سه تا غول اول و سيو كردن مرحله سوم بازي من وارد يك loading طولاني مي‏شود و از آن خارج نمي‏شود يعني كلن دستگاه ققل مي‏كند.
(من psp slim دارم و فريمور آن 3.71 است در ضمن cpu game و cpu xmb دستگاه را هم روي 166/333 قرار دادم ولي باز هم نشد)

2. من سيو بازي‏هاي را كه در دستگاه مي‏ريزم آنرا نمي‏شناد دليل آن چيست
(من سيوها را داخل پوشه SAVE DATA مي‏ريزم)

mer30
سلام دوست عزیز
1.به احتمال زیاد بازی شما مشکل داره.اگه به psp دیگه ای دست رسی داری روی اون امتحان کن و نتیجه رو ببین.

2.وقتی که سیو یک بازی روی psp کار نمیکنه به این معنیه که سیو ایراد داره.شما این سیو بگیر باید کار کنه.
(سیو رو درست میریزی باید سیو ها مشکل داشته باشن;))

jocker

کاربر سایت
Apr 16, 2007
26
سلام دوستان
بالاخره ما هم اين بازي را تمام كرديم - حدوداً چهار ساعت و پنجاه دقيقه البته با درجه متوسط
الان هم دارم هارد بازي مي‏كنم.
نظر هم با ديگران يكي است، بازي فوق‏العاده است ولي حيف كه زود تمام شد؛ غول آخر هم از همه راحت‏تر بود.
من دقيقاً متوجه نشدم آيا شماره دو اين بازي هم هست يا خير؟

اميدوارم شما را در جام جهاني بازي‏هاي كامپيوتر ببينم.:biggrin1:
هميشه موفق باشيد.

ehsan_dj

کاربر سایت
Oct 12, 2007
5
نام
EhsanPulse
سلام من یه جاش گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم :
یه جا هست که سه تا ستون جلوش اسب داره بعد یه صفحه گرد هم جلوی ستون هاست

()----()
()-----() ((()))
()---()
اینجا میتونم ستون ها رو بچرخونم ولی نمیدونم باید به چه ترتیبی بچرخونم هی جا به جا میشه یه جا ثابت واینمیسته ؟؟؟؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام من یه جاش گیر کردم نمیدونم باید چی کار کنم :
یه جا هست که سه تا ستون جلوش اسب داره بعد یه صفحه گرد هم جلوی ستون هاست

()----()
()-----() ((()))
()---()
اینجا میتونم ستون ها رو بچرخونم ولی نمیدونم باید به چه ترتیبی بچرخونم هی جا به جا میشه یه جا ثابت واینمیسته ؟؟؟؟
اونجا رو کلن بیخیال شو برو سمت چپ و بازیو دنبال کن
اون 3 تا ستون تو مارحل بعدی به کار میاد.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر