God Of War Chains Of Olympus Guides

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
اقا یکی لطف کنه بگه اون مرحله که یه رود خونه قرمز رنگه بعد یه خرابه هست که توش یه چیزی مثل جعبه هست بعد نمیشه رفت انور رود خونه باید چی کار کنم

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
اقا یکی لطف کنه بگه اون مرحله که یه رود خونه قرمز رنگه بعد یه خرابه هست که توش یه چیزی مثل جعبه هست بعد نمیشه رفت انور رود خونه باید چی کار کنم

سمت راست خرابه یه دیوار هست که اگه بهش ضربه بزنی خراب میشه .

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
دوستان کسی هست که این بازی رو +یه چند تا بازی جدید دیگه (حیلی هم جدید نه !!) رو واسه من بفرسته ؟
هزینش رو هم با هم کنار میایم !!
pm خرج کنه ممنون میشم .

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
مشکل اینجاست که دیوار خراب میشه ولی اون دیواری که توش صندوق خراب نمیشه
دقیقا دیواری که سمت راست تصویر هست شکسته می شه ;) اون صندوق وسط یک 4 دیواری هست که دیوار سمت راست تصویر شکسته می شه ;) و بعد هم که........

پ.ن : بازی در عرض 4:12 تموم شد . خیلی زود تموم شد .........

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو زمان 4ساعت و 45 دقيقه رسيدم به سيو آخره بازي قبل از غوله آخر ولي هر كاري ميكنم نميميره . الان ده بار امتحان كردم بازم نمرد . شما ها چه جوري كشتيدش ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بچه ها من تو زمان 4ساعت و 45 دقيقه رسيدم به سيو آخره بازي قبل از غوله آخر ولي هر كاري ميكنم نميميره . الان ده بار امتحان كردم بازم نمرد . شما ها چه جوري كشتيدش ؟

اول باید انقدر بزنیش که جونش به نصف برسه، بعد میره بالا، باید چیزایی که از بالا میفرسترو با L بگیری و به سمت خودش پرت کنی ، از رو چیزای دیگه ای هم که میفرسته جا خالی بده. بعد که جونش تقریبا رسید به 1/4 میاد پایین تو باید بری وسط اون دایره زردِ و L رو نیگر داری و دکمه هایی که میگه رو بزنی.

Nobunaga Oda

کاربر سایت
Nov 18, 2007
366
نام
Nobunaga
درود

دوستان بازی رو روی درجه god حتما بازی کنن که اگه بازی نکنن از دستشون می ره ..........;) فقط باس اخر بازی یه کمی اذیت می کنه که ولی با یه خورده تلاش اونم می ره به جهنم :biggrin1:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
چقدر کوتاه بود:D
زیر 5 ساعت تموم میشه.
اولین بازی PSP بود که نشستم تموم کردم بعد از 1 سال و نیم که PSP دارم:D(یه تکن رو قبلا تموم کرده بودم:D)
خیلی بازی خوبی بود.
بعد از اتمام بازی یه سری به treasures بزنین...challenge های جالبی داره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر