God Of War Chains Of Olympus Guides

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
لطف کنید راهنمایی ها رو تو متن پنهان بزارید کل مزه بازی از بین می ره من الان من ترتیبه قرارگرفتن مجسمه ها رو فههمیدم حالا باید چه خاکی تو سرم بریزم؟؟؟؟
خب امین گفت دیگه
بله بعدش برو بین اون دوتا مجسمه جلویی ها رو اون سکویه به طوری که روت طرف اسبه باشه
بعد سپرو نگه دار (L) بعدش خودش بهت میگه دایره بزنی

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
خب امین گفت دیگه
بله بعدش برو بین اون دوتا مجسمه جلویی ها رو اون سکویه به طوری که روت طرف اسبه باشه
بعد سپرو نگه دار (L) بعدش خودش بهت میگه دایره بزنی
نه بابا منظورش این نیست که بعدش چیکار کنم منظورش اینه که مزه بازی پرید با فهمیدنش

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
تو مرحله ایکه 4 تا اسب هست کنار اسب ها یک سنگ هست که میری کنارش میگه oرو بزن اما وقتی میزنی پیغام میده ;کسی تونسته اونو باز کنه چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من در مرحله های دیگه هم اینو دیدم چطور باید بازش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
تو مرحله ایکه 4 تا اسب هست کنار اسب ها یک سنگ هست که میری کنارش میگه oرو بزن اما وقتی میزنی پیغام میده ;کسی تونسته اونو باز کنه چکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من در مرحله های دیگه هم اینو دیدم چطور باید بازش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوست من اون سنگ ها یه جور راهنمایی هست و شما با خوندن اونا میتونی نکته ی اون قسمت از بازی رو دریابی;)
یکم بیشتر توضیح بده.کجایی؟

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
کنار سیو بازی که کنار 4تا اسب هست
من تو مرحله sun sheldهم دیدم موقع ورود به سالنی که سان سیلد که بالای صندلی هست و باید صندلی رو بشکنی منظورم جایی که سپر رو بدست میآری هست
اونجا سنگی هست که وقتی oرو میزنی میگه فقط سان شیلد ها میتونن این در را باز کنند اما با سپر هم که میری باز یک پیغام دیگه میده اون در(سنگ) رو چطور باید باز کرد

Ardalan

کاربر سایت
Mar 5, 2008
13
سلام
من یه مشکلی با بازی دارم
کلی مرحله رفتم بعد دوباره که اومدم تو بازی سیو اصلا نبود چندبار دیگه هم رفتم بازم سیوی نبود
کجا باید بازی سیو کنم؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
من یه مشکلی با بازی دارم
کلی مرحله رفتم بعد دوباره که اومدم تو بازی سیو اصلا نبود چندبار دیگه هم رفتم بازم سیوی نبود
کجا باید بازی سیو کنم؟
تو بازی یه چیزایی مثل ستون یا میله ی کوچیک هست که ازشون نور میزنه بیرون
برو کنار اونا دایره بزن و....

پ.ن:عجب راهنمایی شد.:D

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من توي مرحله jail of tartarus گير كردم . اونجا كه از يه بلندي بالا ميريم بعد وارد يه جا ميشيم كه دو تا اسكلت شمشير و سپر به دست و دو تا هم از اين فرشته ها كه شبيه ماهي هستند وجود داره . هر چي ميزنم نميميرن و منم سريع ميكشن . چي كار كنم ؟

ad_eagle2002

کاربر سایت
Aug 20, 2007
32
کنار سیو بازی که کنار 4تا اسب هست
من تو مرحله sun sheldهم دیدم موقع ورود به سالنی که سان شیلد که بالای صندلی هست و باید صندلی رو بشکنی منظورم جایی که سپر رو بدست میآری هست
اونجا سنگی هست که وقتی oرو میزنی میگه فقط سان شیلد ها میتونن این در را باز کنند اما با سپر هم که میری باز یک پیغام دیگه میده اون در(سنگ) رو چطور باید باز کرد
کسی تونست این در رو باز کنه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من تو مرحله آخر با غوله آخر اون فرشته گير كردم . بعد از اينكه جونش نصف شد و رفت بالاي يه بلندي و از اوجا يه چيزايي پرتاب ميكنه ديگه هر چي ميزنم جونش كم نميشه . خواهشا راهنماييم كنيد . مرسي

aminx6x

کاربر سایت
Feb 6, 2007
34
نام
amin
بچه ها من تو مرحله آخر با غوله آخر اون فرشته گير كردم . بعد از اينكه جونش نصف شد و رفت بالاي يه بلندي و از اوجا يه چيزايي پرتاب ميكنه ديگه هر چي ميزنم جونش كم نميشه . خواهشا راهنماييم كنيد . مرسي

شما باید زمانی که اون توپ سبز رنگو به طرفتون پرتاب میکنه قبل از اینکه به شما برخورد کنه دکمه

L رو بزنی تا توسط sun sheld اونو به طرف خودش برگردونی. این کارو اونقدر انجام بده تا بیوفته

روی ستون ها بعد برو نزدیکش چند ضربه بهش بزن و الی آخر.......

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
شما باید زمانی که اون توپ سبز رنگو به طرفتون پرتاب میکنه قبل از اینکه به شما برخورد کنه دکمه

L رو بزنی تا توسط sun sheld اونو به طرف خودش برگردونی. این کارو اونقدر انجام بده تا بیوفته

روی ستون ها بعد برو نزدیکش چند ضربه بهش بزن و الی آخر.......
منم همين كارو ميكنم ولي جونش خيلي آروم كم ميشه .
اين آخره بازي هست ؟ يا بعد از اينم ادامه داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر