God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
من برای بار سوم بازیو تموم کردم ولی اینبار رو هارد بعضی از مراحلش راسما کابوس بود برام مخصوصا چپتر 28 !x_x

رو درجه ی Titan هم فکر کنم غیر ممکن باشه تموم کردنش ! :d

تایتان این نسخه در مقابل نسخه قبلی یعنی 3 واقعا هیچی نیست.رسما باید با هوشیاری و دقت بالا گاد 3 رو رویه تایتان تموم کنی.من تمومش کردم و خیلی هم لذت بخش بود ولی اکانتم بن شد=((
صبر رو یادم رفت بگم باید با صبوری بالا و عجله نکردن تمومش کرد.از r3 زیاد استفاده کن

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
نه بابا یعنی شما روی تایتان اسنشن و تموم کردید؟!!!!!!!!!!!!! بابا با یه ضربه میمیره کریتوس هیچ جوره نمیشه کاریش کرد!!!! :: آقا قضیه این آنلاینش چیه؟! موقعی که بتاش اومده بود من همش اول میشدم الان بازیشو یکی دو بار اونم به زور و شانسی اول شدم, به اونا هرچی میزنی خونشون کم نمیشه ولی 2تا ضربه به من مینوازن خونم تمومه! بهترین relic و ایتم چیه ؟ کدومو انتخاب کنیم بهتره؟

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
من برای بار سوم بازیو تموم کردم ولی اینبار رو هارد بعضی از مراحلش راسما کابوس بود برام مخصوصا چپتر 28 !x_x

رو درجه ی Titan هم فکر کنم غیر ممکن باشه تموم کردنش ! :d

من تو 6 ساعتو خورده ای Titan تموم کردم ;) عکساشم دارم اگه خواستین بگین :d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
نه بابا یعنی شما روی تایتان اسنشن و تموم کردید؟!!!!!!!!!!!!! بابا با یه ضربه میمیره کریتوس هیچ جوره نمیشه کاریش کرد!!!! :: آقا قضیه این آنلاینش چیه؟! موقعی که بتاش اومده بود من همش اول میشدم الان بازیشو یکی دو بار اونم به زور و شانسی اول شدم, به اونا هرچی میزنی خونشون کم نمیشه ولی 2تا ضربه به من مینوازن خونم تمومه! بهترین relic و ایتم چیه ؟ کدومو انتخاب کنیم بهتره؟

آره رفیق میشه .کار نشد نداره.
واسه آنلاین این بازی باید اینترنت غولی داشته باشی نه مثل نت ما ذغالی باشه:d.
معمولا هم رفقایه عراقی پیدا میکنه:d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان

ببین انلاین بازی فوق العاده عالیه ! فقط باید با برنامه بازی کنی که بتونی اول بشی به موقع از L1+مثلت یا مربع استفاده کن همیشه سعی کن Magic اماده داشته باشی برای موقع های ضروری و همچنین Item ! من تاجایی که یادمه همیشه اول بودم :d کلا خداروشکر تو ایران حریفی ندارم :d
داداش اگه خواستی ادد کن عید ایشالا با هم تمرین میکنیم ;)

- - -ویرایش - - -

ببین انلاین بازی فوق العاده عالیه ! فقط باید با برنامه بازی کنی که بتونی اول بشی به موقع از L1+مثلت یا مربع استفاده کن همیشه سعی کن Magic اماده داشته باشی برای موقع های ضروری و همچنین Item ! من تاجایی که یادمه همیشه اول بودم :d کلا خداروشکر تو ایران حریفی ندارم :d
داداش اگه خواستی ادد کن عید ایشالا با هم تمرین میکنیم ;)

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
رو حالت تایتان کشتن اون 2 تا ماموت توسعه یافته از کشتن Zeus توی نسخه سه بازی برام سختر شده :d
فکر کنم 40 بار مُردم، هنوز نتونستم ردشون کنم ... :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
رو حالت تایتان کشتن اون 2 تا ماموت توسعه یافته از کشتن Zeus توی نسخه سه بازی برام سختر شده :d
فکر کنم 40 بار مُردم، هنوز نتونستم ردشون کنم ... :|

رویه این درجه باید با هوشیاری خیلی بالا بازی رو انجام بدی.یعنی 1 دکمه اشتباه کارت تمومه.از R3 زیاد استفاده کن(وقتی میخوان ضربه بزنن)

- - -ویرایش - - -

سلام

اساتید لطفا سایتی معرفی کنید که کل آپدیتها رو بتونم ازش دانلود کنم.
برنامه ps3 game update رو pc نصب کن بعد آیدی بازی رو بده به برنامه ،همشون رو دانلود کن با فلش از تویه اینستالپکیج نصبشون کن
راستی کپی یا اوریج؟؟:d

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
رویه این درجه باید با هوشیاری خیلی بالا بازی رو انجام بدی.یعنی 1 دکمه اشتباه کارت تمومه.از R3 زیاد استفاده کن(وقتی میخوان ضربه بزنن)

R3 و پرش به حد زیادی استفاده میکنم اما وقتی که میشن دو تا و هر کدومشون یه بار دستشو میکوبه زمین حتی با زدن R3 هم باز موج انفجار میگیرتت ! :d
تلاش های امروز هم ناموفق بود نمیدونم چرا وقتی آدم به یه چیز حساس میشه گیر میده بهت :|

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
R3 و پرش به حد زیادی استفاده میکنم اما وقتی که میشن دو تا و هر کدومشون یه بار دستشو میکوبه زمین حتی با زدن R3 هم باز موج انفجار میگیرتت ! :d
تلاش های امروز هم ناموفق بود نمیدونم چرا وقتی آدم به یه چیز حساس میشه گیر میده بهت :|
بعضی از ضرباتشون همینجوریه r3 رو هم که میزنی تاثیر نداره تنها راهش واصله گرفتنه .معمولا حرکاتشون مشخصه فقط افیه یه خورده فرز باشی میتونی ردش کنی به سادگی

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بعضی از ضرباتشون همینجوریه r3 رو هم که میزنی تاثیر نداره تنها راهش واصله گرفتنه .معمولا حرکاتشون مشخصه فقط افیه یه خورده فرز باشی میتونی ردش کنی به سادگی

بالاخره خونشونو ریختم .... هـِ هـِ :d
به نظر من استفاده از دکمه L1 واسه دفاع هم خیلی کار آمده. البته نه واسه قولای بازی :d:|

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان من الان بخوام وارد بخش مولتی پلایر بازی شم چقدر باید آپدیت انجام بدم ؟ 200 مگی که اول میزنه رو دانلود کنم راحت میتونم وارد شم و مولتی رو تست کنم ؟
نقشه و چیزای اضافی نمیخوام فقط میخوام یه چند دقیقه مولتیش رو تست کنم ببینم چطوره، آخه وقتی واسه دانلود آپدیت میره بالاش میزنه 200 مگ بعد اون پایین میزنه 9 بخش انگار !!

ممنون میشم اگه کسی میدونه ما رو مطلع کنه.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,629
دوستان من الان بخوام وارد بخش مولتی پلایر بازی شم چقدر باید آپدیت انجام بدم ؟ 200 مگی که اول میزنه رو دانلود کنم راحت میتونم وارد شم و مولتی رو تست کنم ؟
نقشه و چیزای اضافی نمیخوام فقط میخوام یه چند دقیقه مولتیش رو تست کنم ببینم چطوره، آخه وقتی واسه دانلود آپدیت میره بالاش میزنه 200 مگ بعد اون پایین میزنه 9 بخش انگار !!

ممنون میشم اگه کسی میدونه ما رو مطلع کنه.
آپدیت زیاد داره . اون 200 مگ مال آپدیت اولی هست . 8 تای دیگه داره
فکر کنم حدود 2.5 گیگ آپدیت داشته باشه . اگه برای چند دقیقه میخوای تست کنی بهتره بیخیال بشی

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
یکی به داد من برسه. من میخوام برم آنلاین بازی کنم،اصلا خودم که میرم تو modeهای مختلف هیچ کسی رو پیدا نمیکنه،Quick Match هم که میزنم هی چند نفر رو پیدا میکنه دوباره میپره. چی کار کنم؟؟؟؟ :(

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
یکی به داد من برسه. من میخوام برم آنلاین بازی کنم،اصلا خودم که میرم تو modeهای مختلف هیچ کسی رو پیدا نمیکنه،Quick Match هم که میزنم هی چند نفر رو پیدا میکنه دوباره میپره. چی کار کنم؟؟؟؟ :(

ایراد از نت داغون منو شماست(البته ناگفته نمونه سرور های این بازی هم خیلی سنگینه و اصلا نمیشه روش حساب کرد.باید با رفقا بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر