God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
من همش رو دانلود کردم مشکلم حل نشد !! کلا حسرت مولتی این بازی موند رو دلمون ، کاش همون بتا رو بیشتر بازی می کردم !
مشکل چی هست ؟ آخه پستای قدیمی رو نخوندم . هاست پیدا نمیکنه یا به سرور وصل نمیشه ؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
مشکل چی هست ؟ آخه پستای قدیمی رو نخوندم . هاست پیدا نمیکنه یا به سرور وصل نمیشه ؟
مشکل که دیگه همه می دونن چیه ! بعد از هر بار سرچ و پیدا کردن افراد ، وارد بازی نمی شه و از بازی می پره بیرون ! و مجددا شروع به سرچ می کنه و این پروسه نزدیک به نیم ساعت یا بیشتر زمان می بره !

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
More detail please :d!
فکر نکنم با توضیح بتونم منظورم و برسونم :D یه جاش هست که یه زنجیر کلفت و با استفاده از نیرویی که داریم بچسبونیم بهم یه اهرم هم داره که اگه سمت راست یا چپ ببریمش چندتا چرخ دنده ی بزرگ که بالای سرمون جابه جا میشه :D اونجا دیگه جایی نیست که بشه رفت اهرم هم ثابت نمیمونه تا ولش میکنم برمیگرده سر جای خودش

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فکر نکنم با توضیح بتونم منظورم و برسونم :D یه جاش هست که یه زنجیر کلفت و با استفاده از نیرویی که داریم بچسبونیم بهم یه اهرم هم داره که اگه سمت راست یا چپ ببریمش چندتا چرخ دنده ی بزرگ که بالای سرمون جابه جا میشه :D اونجا دیگه جایی نیست که بشه رفت اهرم هم ثابت نمیمونه تا ولش میکنم برمیگرده سر جای خودش
اون پلتفرم متحرکی که اول از زیر چرخ دنده ها ورش داشتی بردی اونجا و گذاشتی رفتی ازش بالا رو برگردون بیار سر جاش؛ بعد این که اون اهرمه رو کشیدی (اون وسط)، و چرخ دنده ها شروع به چرخیدن کردن برو و اون پلتفرم رو هُل بده تو؛ اون وقت گیر می کنه! وقتی هم که ثابت شد یه لبه داره، بگیر ازش برو بالا و ... :d

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
وایی 2 گیگ خیلی دانلودش سخته مخصوصا زمانی که وسطش هم قطع بشه بعد 2 گیگ یه ضرب باید دانلود کنی یا پارت بندی کردنش ؟ این جا یکی میگه چقدر طول کشید دانلودش بعد چقدر سختی کشید برای دانلودش ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
دوستان من تروفیام 98% هستش فقط یه تروفی آنلاینم مونده اونو باید چه جوری بگیرم؟ سخته تروفیشو گرفتن؟
2-3 دیقه میری تو بخش مولتی،آموزش های اولیه رو انجام میدی و تروفی آزاد میشه! به همین راحتی،به همین خوشمزگی :d

وایی 2 گیگ خیلی دانلودش سخته مخصوصا زمانی که وسطش هم قطع بشه بعد 2 گیگ یه ضرب باید دانلود کنی یا پارت بندی کردنش ؟ این جا یکی میگه چقدر طول کشید دانلودش بعد چقدر سختی کشید برای دانلودش ؟
نه چندتا پارت میباشد! ولی پارت آخری 900 و خورده ای مگ میباشد:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر