God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آهان! دمت جیز امیر ! والا تروفیاش ۹۴ درصده، یکی این مونده با اون دوتا Hidden !

بابا این تروفی Hold Still Please رو چرا نمیده! میگه 100تا دشمنو آهسته کن ،من 200تا رو طول بازی آهسته کردم نداده! بدمصب فقط این تروفی که Hidden هم هست رو نگرفتم با اون یکی تروفی Hidden که واس مولتی هست! 97% گرفتما ! :d

- - -ویرایش - - -

تا اونجایی که من فهمیدم باید 100 دشمن رو بدون اینکه بمیرید باید آهسته کنید !!! یا ابرفضل !! =((

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
قبل از باس آخر 2تا دشمن میان،روی اون 2تا میتونی سعی کنی بگیریشون! :d من خودم اونجا تروفی رو گرفتم :d (برای راحتی کار هم یکیشون رو کشتم،که مزاحم نشه یکهو بمیرم بدبخت بشم! :d )
---
Bout of Honor بازی کنید،شاید پلاس 1 ساله ببرید:-"

سانتا گفته بشینید این رو بازی کنید و Featـها رو کامل کنید(همون شبیه مدال و ...،که با یک سریشون زره و اینا باز میشه! :d ) البته 5تا Featـی که مختص Bout of Honor میباشد! :d به ازای گرفتن هر کدوم از این ها 1 امتیاز توی قرعه کشی بهتون داده میشه! اگر 5تا رو بگیرید،شانستون برای برنده شدن بیشتر میشه دیگه :d

perfection.png
Perfection: Win round without taking damage

invincible.png
Invincible: Win 3 rounds without taking damage

dominator.png
Dominator: Win 3 rounds without losing a round

tideturner.png
Tide Turner: Win a round when you are 3 rounds behind

unwavering.png
Unwavering: Win 3 rounds when you are 3 rounds behind

---
ای مریدان کریتوس کبیر، برید به تاپیک X vs Y !!! :-"

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دقیقا آخرین مرحله که جفتشون کشته می شن و داره بر میگرده خونه بازی هنگ کرد و بعد از چند دقیقه زد کشته شدم
دوباره اومدم بازی کنم خیلی از عقب اومد
کسی می تونه بگه سکانس آخرش تو خونه چی اتفاقی می افته ؟

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
آهان! دمت جیز امیر ! والا تروفیاش ۹۴ درصده، یکی این مونده با اون دوتا Hidden !

بابا این تروفی Hold Still Please رو چرا نمیده! میگه 100تا دشمنو آهسته کن ،من 200تا رو طول بازی آهسته کردم نداده! بدمصب فقط این تروفی که Hidden هم هست رو نگرفتم با اون یکی تروفی Hidden که واس مولتی هست! 97% گرفتما ! :d
شما هر مشکلی تو تروفی داری برو YouTube مشکلت امکان نداره حل نشه یا اگر حتی فیلمش هم نبود به سایت PS3Trophies برو راحت درباره هر تروفی که بخوای توضیح دادن

- - -ویرایش - - -

تا اونجایی که من فهمیدم باید 100 دشمن رو بدون اینکه بمیرید باید آهسته کنید !!! یا ابرفضل !! =((

شما هر مشکلی تو تروفی داری برو YouTube مشکلت امکان نداره حل نشه یا اگر حتی فیلمش هم نبود به سایت PS3Trophies برو راحت درباره هر تروفی که بخوای توضیح دادن

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
دقیقا آخرین مرحله که جفتشون کشته می شن و داره بر میگرده خونه بازی هنگ کرد و بعد از چند دقیقه زد کشته شدم
دوباره اومدم بازی کنم خیلی از عقب اومد
کسی می تونه بگه سکانس آخرش تو خونه چی اتفاقی می افته ؟

اتفاق ناجوری نمیوفته فقط میره زنشو چندتا بوس میکنه :d نترس مثل چپتر 4 نیست :d

- - -ویرایش - - -

قبل از باس آخر 2تا دشمن میان،روی اون 2تا میتونی سعی کنی بگیریشون! :d من خودم اونجا تروفی رو گرفتم :d (برای راحتی کار هم یکیشون رو کشتم،که مزاحم نشه یکهو بمیرم بدبخت بشم! :d )
---
Bout of Honor بازی کنید،شاید پلاس 1 ساله ببرید:-"

سانتا گفته بشینید این رو بازی کنید و Featـها رو کامل کنید(همون شبیه مدال و ...،که با یک سریشون زره و اینا باز میشه! :d ) البته 5تا Featـی که مختص Bout of Honor میباشد! :d به ازای گرفتن هر کدوم از این ها 1 امتیاز توی قرعه کشی بهتون داده میشه! اگر 5تا رو بگیرید،شانستون برای برنده شدن بیشتر میشه دیگه :d

perfection.png
Perfection: Win round without taking damage

invincible.png
Invincible: Win 3 rounds without taking damage

dominator.png
Dominator: Win 3 rounds without losing a round

tideturner.png
Tide Turner: Win a round when you are 3 rounds behind

unwavering.png
Unwavering: Win 3 rounds when you are 3 rounds behind

---
ای مریدان کریتوس کبیر، برید به تاپیک X vs Y !!! :-"

فقط به یک نفر پلاس میدن ؟
من همه رو گرفتم ( خیلی زیاد ) پلاس میگیرم؟ :d

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بچه ها میخواستم بدونم اخرای بازی خیلی سخته رو درجه ی نرمال بیخیال بشیم یا این که ادامه بدیم

چپتر 28 هست که خیلی سخته ولی اونجارو میشه با یک تکنیک خاصی درجا رفت . من بدون 1بار مردن رفتم. تکنیک میخواد . اگر نمیتونید با Easy برید . فقط اون قسمت سخته.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
چپتر 28 هست که خیلی سخته ولی اونجارو میشه با یک تکنیک خاصی درجا رفت . من بدون 1بار مردن رفتم. تکنیک میخواد . اگر نمیتونید با Easy برید . فقط اون قسمت سخته.

تکنیکشو میشه بگید

- - -ویرایش - - -

تکنیکشو میشه بگید

نمیشه از وسطای بازی درجه ی سختیو عوض کرد

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
خوب تایید شد این چیز جدید چیه! ولی رسما بالانس بازی رو به فنا دادن! :-" یاد بازی های F2P میفتم که اگر میخوای پیشرفت کنی،باید پول خرج کنی:-"
به هر حال! قراره Co-Op Weapon برای بازی باید! :d حالا اینا چی هستن ؟ سلاح هایی که باهاشون میشه به صورت 2 نفری،زد دشمن بدبخت رو نفله کرد :-"
فعلا 4 سلاح اومده،که این 4 تا ، بیشتر از 10 حرکت Co Op میدارن! :d

Spear of Achilles
Hammer of Odysseus
Sword of Orion
Sword of Perseus

علاوه بر این ها Mythological Heroes Armors که برای پیشخرید GOW:A بود هم بالاخره روی استور اومد.

اجراشون هم خیلی ساده ـست! فقط لازمه یکی از 2 نفر این سلاح رو داشته باشه و ... :

Equip one of the four Co-op Weapons
Enter any Multiplayer Mode for God of War: Ascension
Execute either your L1 Triangle or L1 Square special attacks
Upon special attack execution, a Green Halo will appear over your Champion’s head
Have a Teammate tether you when the Green Halo appears to begin the Co-op Move

گفتن منتظر سلاح و زره و مپ و ... بیشتر هم باشیم! و هنوز برنامه ها دارن برای بازی! :d

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
آقا تا الان 800 و خورده ای مگ آپدیت شده طرفا 1500 مگ دیگه مونده :d
ارزش داره باقیشو دانلود کنم ؟ سرورا خوبن ؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
آقا تا الان 800 و خورده ای مگ آپدیت شده طرفا 1500 مگ دیگه مونده :d
ارزش داره باقیشو دانلود کنم ؟ سرورا خوبن ؟
من همش رو دانلود کردم مشکلم حل نشد !! کلا حسرت مولتی این بازی موند رو دلمون ، کاش همون بتا رو بیشتر بازی می کردم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر