God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
خب منم به دلیل مشغله ی زیاد الان بعد از 3 4 ماه از ریلیز بازی رو شروع کردم(یه وجب خاک رو بازی نشسته بود)
Opening بازی افتضاح هست اصن قابل مقایسه با GOW3 نیست .
این یارو کیه دنبالش کرده کریتوس؟؟؟میشه یکی توضیح بده! همین 4 تا دست و پا داره !! هیچ توضیحی داده نشده فقط یه چیزایی راجع به خواهراش گفت بعدا توضیح میده ؟؟ اگه آره نمیخواد چیزی بگید خوذم بعدا میفهمم :d
یه نکته ی جالب
فک کنم تا الان نیم ساعت بازی رو رفتم و کریتوس یه دیالوگ هم نداشته!!!
قضیه این چپتر 28 چیه میگن سخته و نمیشه رد کرد ؟؟؟ من رو درجه ی بعد نرمال بازی میکنم فک کنم Hard هست (شایدم Titan یادم نیس الان) اگه سخته و اعصاب خوردی داره همین الان از اول رو نرمال بازی کنم.

سادست دیگه !
3 تا خواهرن که اسمشون Fury هست
تو ادامه بازی بیشتر ازشون میفهمی
یه ربع ساعت دیگه بازی کن دیالوگ کریتوسم میاد ( صداشم خیلی خفنه)

اون چپتر هم اصلا اینقدری که میگن سخت نیست
شما روی درجه Hard رفتی پس خیلی سخت نیست

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
کسی ارتبوک اینو داره؟
آرتبوک بازی هنوز منتشر نشده :d
---
واقعا بی خیال اپنینگی در حد GOW III بشید! کلا چنین چیزی دیگه نمیاد هیچوقت! :d
برای دفاع از GOW:A این رو نمیگم،ولی واقعا اون اپنینگ تکرار نشدنیه یا حداقل به این زودیا تکرار نمیشه! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
آرتبوک بازی هنوز منتشر نشده :d
---
واقعا بی خیال اپنینگی در حد GOW III بشید! کلا چنین چیزی دیگه نمیاد هیچوقت! :d
برای دفاع از GOW:A این رو نمیگم،ولی واقعا اون اپنینگ تکرار نشدنیه یا حداقل به این زودیا تکرار نمیشه! :d
ایشالا تو gow: ps4 اپنینگی اپیک تر از اون رو هم میبینیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
ایشالا تو gow: ps4 اپنینگی اپیک تر از اون رو هم میبینیم
من سر این مورد حاضرم شرط ببندم که خود سانتا هم نمیتونه چنین حرکتی بره با GOW بعدی! :d
پایان حماسی 3گانه بوده! اصلا امکان نداره چنین چیزی دوباره تکرار بشه! از ثانیه ی اول تا آخر باس فایت و ... ، به اون عظمت،جنگ به اون خفنی،پایان حماسه...!
واقعا به همین سادگیا نیست! :d توی خود GOW هم دیگه فکر نکنم بشه! اگر سانتا H&S جدیدی بسازه،شاید توی شماره ی پایانی بتونه با GOW III رقابت کنه! :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
حالا حالا ها نمیتونیم GoW ببنیم سانتا که داره روی یه بازی Open World کار میکنه پس یعنی حالا حالا ها بیخیال GoW
اگه هم بسازه اصلا فروشش خوب نمیشه همین Ascension نصف III هم فروش نداشته
دیگه زیادی تکراری میشه اگه جدیدش بیاد
ولی یه بازی با همین سبک 100 % در اینده میسازن

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
البته این بازی قیمتش گرونه و کم تر کسی قادر به خریدنش هست اونم به صورت اکبند برای کد استفاده نشده حالا شماها وضعتون خیلی خوبه لابد :d

آخرین ویرایش:

hellbhell

کاربر سایت
Nov 9, 2010
22
اقا من انلاین وصل میشم کانکت میشه از لابی به مسابقه ها نمیره . میگم شاید چون پینگم بالاس را نمیده. trial of the gods میره سریع فقط :d. کدشم زدم. راستی قیمت special edition کسی نداره؟

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
پچه ها تورو خدا بياين فردا بازي كنيم فردا ساعت يازده صبح من هستم لطفا بياين من اخرين امتحانمه ميخوام اولين روزِ عشق رو با انلاين God of War: Ascension شروع كنم لطفا بياين با هم بازي كنيم انلاينشم كه ميدونيد خيلي حال ميده لطــــــفا

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
من سر این مورد حاضرم شرط ببندم که خود سانتا هم نمیتونه چنین حرکتی بره با GOW بعدی! :d
پایان حماسی 3گانه بوده! اصلا امکان نداره چنین چیزی دوباره تکرار بشه! از ثانیه ی اول تا آخر باس فایت و ... ، به اون عظمت،جنگ به اون خفنی،پایان حماسه...!
واقعا به همین سادگیا نیست! :d توی خود GOW هم دیگه فکر نکنم بشه! اگر سانتا H&S جدیدی بسازه،شاید توی شماره ی پایانی بتونه با GOW III رقابت کنه! :d
من فقط اپنینگ رو میگم وگرنه که اصلا از نظر داستانی توانییش رو ندارن
مگر این که کار به مصر و ... بکشه:d

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
پچه ها تورو خدا بياين فردا بازي كنيم فردا ساعت يازده صبح من هستم لطفا بياين من اخرين امتحانمه ميخوام اولين روزِ عشق رو با انلاين God of War: Ascension شروع كنم لطفا بياين با هم بازي كنيم انلاينشم كه ميدونيد خيلي حال ميده لطــــــفا
من هستم داداش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام بچه ها
بلاخره قسمت شد و من هم GOD OF WAR رو تهیه کردم
اینشالله به زودی به دستم میسرسه
فقط یه سوال الان چندتا آپدیت براش اومده ؟ ورزن چنده ؟ حجم کل آپدیت ها چقدره ؟
دیدم توی پست های بالای اکثر بچه ها از دیر لود شدن تکسچر ها و بافت ها ابراز نارضایتی میکردند
این مشکل با آپدیت ها حل شده ؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
سلام بچه ها
بلاخره قسمت شد و من هم GOD OF WAR رو تهیه کردم
اینشالله به زودی به دستم میسرسه
فقط یه سوال الان چندتا آپدیت براش اومده ؟ ورزن چنده ؟ حجم کل آپدیت ها چقدره ؟
دیدم توی پست های بالای اکثر بچه ها از دیر لود شدن تکسچر ها و بافت ها ابراز نارضایتی میکردند
این مشکل با آپدیت ها حل شده ؟

حدود 1گیگ اپدیت اومده براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر