God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
نه من ايرانم ! پسر عموم كه رفت كانادا 2 ماهه آن نشده . من هم تا The Last Of Us آن نميشم و بايد امتحانا رو هم در نظر گرفت ...

پس لابد نت فضایی داری دیگه که میگی راحت بازی پیدا میکنه (نمیگم دروغ میگی چون خودم شاهدم و دیدم که بازی پیدا میکنی) ولی خیلی عجیبه...

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
تو مشكلت دقيقا با اين بازي چيه ؟ يعني اصلا بازيكن پيدا نمي كنه ؟

پیدا که میکنه راحتم پیدا میکنه ولی وقتی ثانیه شمار میاد شوت میشم بیرون البته قبل از اینکه اپدیت کنم یعنی موقعی که ورژنش 1.03 بود ایشالا چند روز دیگه اپدیت میکنم ببینم درست میشه یا نه

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
:x
21521475257889122046.jpg

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
باید بگم که با وجود اینکه مهارتی توی این سبک ندارم و بازی رو هم روی حالت normal رفتم اما واقعا راضی بودم از تجربه این نسخه.
تعداد نکات مثبتی که توش دیدم خیلی بیشتر از ایرادات هست و خیلی جاها اونا رو پوشش می ده.من خودمم حس خوبی داشتم و فقط توی چپتر 28 اذیت شدم.
نسخه فرعی شایسته ای بود. قطعا حرفه ای های این بازی اصل لذت رو ازش بردن.منم در حد خودم استفاده کردم و اتفاقا این چهره خاص این نسخه کریتوس رو لازم
بود تا ببینم که متوجه بشم بعضی از حدسام درست بوده یا نه.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
دوستان یه راهنمایی میخواستم توی چپتر 18 قسمتی که 2 چرخ دنده در سمت راست چپ هست چیکار باید کنم؟ اینم عکس اون قسمت :

621968593.jpg

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
دوستان یه راهنمایی میخواستم توی چپتر 18 قسمتی که 2 چرخ دنده در سمت راست چپ هست چیکار باید کنم؟ اینم عکس اون قسمت :

621968593.jpg

اول برو بالا و اون زنجير بزرگه رو كه گير كرده ازاد كن يني با ضربه زدن بهش
بعد اهرم رو ببر سمت چپ و اون زنجير خراب رو با L2 + مثلث درست كن
بعد اون سنگو كه ميتوني جا به جا كنيو ببر سر جاي اولش و بعد برو و اهرم رو ببر سمت راست و سريع برو پيش سنگ و اونو هي حول بده به جلو تا وقتي كه گير كنه بعدشم ديگه اسونه

ورژن 1.05 اومد حالا نميدونم براچيه حجمشم نت مشخصه اخه من ورژن 1.03 هستم الان كه زدم اپديت دوقسمتي شده يعني اول بايد 1.04 بعد 1.05 رو دانلود كنم

اقا من ورژنم الان 1.05 هستش اما هیچی نشده ! :( سرورو چک نکردم ولی صدا درست نشده که هیچ داغون ترم شده ! :(

خب خب خب سرورا هم درست شدن
ماشالا خيلي سريع جوين ميشه خيلي خوشم اومد انلاينشم كه فوق العاده

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
برای صدا توضیح دادم باید چه بکنید :-" (توضیح که ندادم،توضیح خودشون رو گذاشتم:-" )
پچ 1.05 برای مشکل xp دادن توی بخش مولتی بوده! مثل اینکه با پچ 1.04 این مشکل ایجاد شده بوده، که حلش کردن حالا :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
برای صدا توضیح دادم باید چه بکنید :-" (توضیح که ندادم،توضیح خودشون رو گذاشتم:-" )
پچ 1.05 برای مشکل xp دادن توی بخش مولتی بوده! مثل اینکه با پچ 1.04 این مشکل ایجاد شده بوده، که حلش کردن حالا :d

الان من كه با تي وي بازي ميكنم و هيچ هدستيم نزدم بايد روي stereo تنظيم كنم؟!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
الان من كه با تي وي بازي ميكنم و هيچ هدستيم نزدم بايد روي stereo تنظيم كنم؟!
نمیدونم:-" خودم هنوز امتحان نکردم:-" :-"
ولی الان گشتم،ملت یک راه حلی پیشنهاد داده بودن و مثل اینکه مشکلشون حل شده،میگن توی بازی یک پروفایل جدید بسازید،مشکلات صدا هم حل میشه! :d
این راه حل رو فعلا امتحان بکن ببین جواب میده یا نه :d اگر آره که بسیار هم عالی! اگرم نداد بازم باید منتظر پچ های آینده باشیم:|
---
آرت بوک GOW:A هم اعلام شده توی تابستون عرضه میشه، 3تا آرت هم گذاشتن! :d

یک سری آرت و طرح های 3D کاراکترها و ... هم از GOW:A اومده بود،ولی انقدر زیاد بود حس گرفتن عکس ها نیمد :d اگر روزی روزگاری حسش اومد،اونا رو هم میزارم! :d یک چیز جالبی که توی اینا بود(اسپویل داستانی داره :-" ) :
اینه که طرح 3D ارشمیدس زنده هم حتی وجود داشت! :d حالا اگر آرت ورک بود،میگفتیم جزو طرح های اولیه بوده و اینا! ولی طرح کامپیوتری و اینا...! احتمالا میخواستن توی داستان واردش کنند،همه چی هم آماده بوده ولی بعدا بی خیالش شدن :-" :d فقط جسد و نامه هاش رو گذاشتن :d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
من كه از هدست هم استفاده نميكنم ولي بدون هيچ مشكل صدايي دارم بازي ميكنم!تازه ورژن 1.00 هم هست:d
منم قبلا فكر ميكردم مشكلي نداره ولي با كمي دقت متوجه اين شدم البته تو دمو هم متوجه شده بودم اما گذاشتم به حساب دمو بودنش ! صدا مشكل داره بخصوص تو چلپتر 18

سلام !
اقا ديگه رسما انلاينش درست شده منظورم سروراشه همين تازهداشتم بازي ميكردم يه 30-40 دستيم بازي كردم عالي بود ولي بهتون پيشنهاد ميكنم Mode هاي 4 نفره بريد خيلي سريع جوين ميشه ولي تو 8 نفره يكم طول ميكشه ولي جوين ميشه ! كليم ايراني ديدم اونجا :d

Last edited by a moderator:

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,441
بازیرو تموم کردم قشنگ بود دمشون گرم البته خیلی کوتاه تر نسبت به بقیه نسخه ها بود(شاید من اشتباه میکنم)
وقتی که دشمنان رو میگرفتی و میخواستن ضربه بزنند و بایدجا خالی بدی قشنگ کار شده بود
یه چیزی این کریتوس منو کشته این همه وسیله که بر میداره کجا میذاره؟ مگه پشتش گاوصندوق داره:))
داستان به اون صورتی نداشت
کسی از دوستان در مورد داستان بازی مطلبی چیزی نداره؟
نبرد اخرش خیلی قشنگ کار شده بود
و غول اخرش هم کپی غول فیلم تایتن Clash-Of-Titans-2010 بود
وقتی اخر سر کریتوس با دو تا صلاحش به سینه زنه میزنه فریاد کریتوس جالب بود:d
امتیاز به این بازی 9 از 10 میدم
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر