God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
سلام.
من یه جا گیر کردم ...

اونجا که ساعت شنیه هست ، میشه زمان رو به جلو برد و ... ، باید چکار کنم ؟؟؟

راستی ، تو بازی فقط همین یه شمشیر رو داریم ؟
الان من که 4 تا آپدیت هاش رو گرفتم (مثل برقی و ...) دیگه چیز جدیدی نمیده ؟؟؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
سلام.
من یه جا گیر کردم ...

اونجا که ساعت شنیه هست ، میشه زمان رو به جلو برد و ... ، باید چکار کنم ؟؟؟

راستی ، تو بازی فقط همین یه شمشیر رو داریم ؟
الان من که 4 تا آپدیت هاش رو گرفتم (مثل برقی و ...) دیگه چیز جدیدی نمیده ؟؟؟

کسی از دوستان نمیدونه ؟

همون ساعت شنیه که میری روش میره پایین ...

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام !
قراره بچه های سانتا جمعه بیان با مردم انلاین بازی کنن ولی مشخص نشده کدومشون !
TIME: Friday, 5: 30 PM - 7 PM PST
و گفتن توی این Mode ها:
Team Favor of the Gods 4v4
Champions of the Gods 8 Players
Capture the Flag
اگه یکی از ای دی های زیر رو دیدید بدونین که دارین با اونا بازی میکنین !
به نظر من خیلی ادعاشون شده و میخوان ما رو بترسونن جلو هر کدومشون هم در مورد بازی کنش نوشته !

• GOWA_DEV08 - a descendant from the original Spartans, his endurance and strength are unmatched.
  • GOWA_DEV7 - the undefeated, legendary champion returns from Olympus once more for the slaughter!
  • GOWA_DEV6 - known for his unquenchable thirst for battle, he fears no mortal.
  • GOWA_DEV05 - the right-hand man to the God of the Underworld, Hades. Fear for your soul...

خدا کنه ما هم بتونیم باهاشون بازی کنیم...

اینم متن اصلیش:
Champions! History will be made, legends will begin, and stories will be told. Our God of War Development Team is ready to conquer the battlefields, are you with us? Or against us? The choice may not be up to you, but we hope you'll be brave enough to test your might against the Gods of Sony Santa Monica...

We're challenging the community and will be online to take on all Champions, or team up with you. After we've left all the blood on the battlefield, we'll assess our victories (and tragedies), and share the glorious stats with you early next week to see how we fared.

HOW CAN YOU FACE US?

TIME:
Friday, 5: 30 PM - 7 PM PST (Pacific Standard Kick-*** Time)

WHERE WE WILL BE:

• Team Favor of the Gods - 4v4
  • Match of Champions - 8 Players
  • Capture the Flag

If you see any of the following PSN ID's hulking around, you've just encountered one of our Devs:

• GOWA_DEV08 - a descendant from the original Spartans, his endurance and strength are unmatched.
  • GOWA_DEV7 - the undefeated, legendary champion returns from Olympus once more for the slaughter!
  • GOWA_DEV6 - known for his unquenchable thirst for battle, he fears no mortal.
  • GOWA_DEV05 - the right-hand man to the God of the Underworld, Hades. Fear for your soul...

IF you RAGE QUIT, you may risk being sent back to the Prison of the Damned, from which you ascended to swear an oath to your God. By that oath, you behold all that is true of a Champion of Olympus - he never lets his back hit the ground, and always fights to the last breath.

Do not disappoint The Gods! Either rise up in victory, or bow down in defeat. We look forward to seeing you online, Champions!

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
بازی واقعا از لحاظ درجه سختی یه سر و گردن از نسخه قبلی بالاتره.من آخر بازیم و واقعا یه جورایی سخته که 2 تا خواهرو کشت و همزمان با هر 2 مبارزه کرد ,من که حوصلشو ندارم و گذاشتمش کنار دیگه

---------- نوشته در 05:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:48 AM ارسال شده بود ----------

کسی از دوستان نمیدونه ؟

همون ساعت شنیه که میری روش میره پایین ...
اگه منظورت همون ساعت شنی بزرگ هست یکی از ستونای سمت چپتو باید از طریق برگشت زمان به عقب خراب کنی بعد بری بالا از همونجا,بعدش می پری رو اون لوستر مانند و می ری رو ساعت شنی و بعدش می پری رو بالکن و می ری به ورودی سمت چپ و بعدش دیگه باید از طریق اون سم سبز رنگ یه وسیله ای هست که باید بری روش و اونو باید از راهش بیاری بزاری جلوی همون لوستر که روبروی ساعته و کارتو تموم کنی

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
این بازی تو 6 تا بازی این سری باشکوه با در نظر گرفتن زمان عرضه بازیها بدون شک بدترینش هست. هر چند آخرای بازی خیلی بهتر شدش.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
مثله اینکه قراره لول جدید اضافه شه .
Elite Levels and more are coming in Patch 1.04! Find out how you'll dominate as a Hades player:
godofwar.playstation.com/en-gb/blog/upgrades-your-champion-hades

آخرین ویرایش:

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
این بازی تو 6 تا بازی این سری باشکوه با در نظر گرفتن زمان عرضه بازیها بدون شک بدترینش هست. هر چند آخرای بازی خیلی بهتر شدش.

خب داداش من اگه این God of War IV بود باید اینو میگفتی !
خب این یه نسخه فرعی و قطعا مقایسه کردنش با نسخه های اصلی 1و2و3 به خصوص 3 اصلا کار درستی نیست !
یعنی حتی از نسخه های PSP هم بهتر بود؟
خدایی هیچ کمبودی نداشت بازی و با بار اول بازی کردن نمیشه دربارش نظر داد ولی بعد از 2-3 بار بازی کردنش حتما نظرت عوض میشه(مثل من)

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
دوستان من اونجایی موندم که دوتا چرخ دنده بزگ و یه زنجیر بزرگه که پاره شده
میشه یه راهنمایی بکنید
جواب صفحات قبل رو نفهمیدم

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
یادش بخیر...=((
6soe11q2syh7bel0bzjt.jpg

---------- نوشته در 08:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

دوستان این سری نسخه psp هم داره ؟

نه نداره.

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:20 PM ارسال شده بود ----------

میشه یه راهنمایی بکنید

بفرما !
God Of War Ascension - Chapter 18 Chain Puzzle Guide - YouTube

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
خب داداش من اگه این God of War IV بود باید اینو میگفتی !
خب این یه نسخه فرعی و قطعا مقایسه کردنش با نسخه های اصلی 1و2و3 به خصوص 3 اصلا کار درستی نیست !
یعنی حتی از نسخه های PSP هم بهتر بود؟
خدایی هیچ کمبودی نداشت بازی و با بار اول بازی کردن نمیشه دربارش نظر داد ولی بعد از 2-3 بار بازی کردنش حتما نظرت عوض میشه(مثل من)
دوست من بات موافقم که این بازی فنها و کمبوهاش سختتره و چند بار باید بازی کرد و اینم درست گاو3 حماسیترین شمارست اما بنظرم این سری داره راهشو گم می کنه. بنظر من فقط گاو2 و 1 و گاو اولی pspحس یک گادآووار با اصالت را می دهد و با این شماره مطمین شدم دیگه! اینکه این سری بازی کم کم دارد سبکش ادونچر و خطی می شود مثلا جاهایی تو شماره های جدید می بینیم که طراحی شده ولی کارکتر روش حرکت نمی کنه و ... .

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
میشه یه راهنمایی بکنید

دقیقا تا کجاش میتونی بری بعد گیر میکنی؟

---------- نوشته در 01:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

دوست من بات موافقم که این بازی فنها و کمبوهاش سختتره و چند بار باید بازی کرد و اینم درست گاو3 حماسیترین شمارست اما بنظرم این سری داره راهشو گم می کنه. بنظر من فقط گاو2 و 1 و گاو اولی pspحس یک گادآووار با اصالت را می دهد و با این شماره مطمین شدم دیگه! اینکه این سری بازی کم کم دارد سبکش ادونچر و خطی می شود مثلا جاهایی تو شماره های جدید می بینیم که طراحی شده ولی کارکتر روش حرکت نمی کنه و ... .

خب صد در صد هیچ کدومشون نمیتونن اصالت شماره یک رو داشته باشه !
و بنظرمم این از اصالت خارج شدن نیست بالاخره بازی از اولین سری که اومد تا حالا نباید کپی پیست باشه !

لابد مثلا توی اون چپتری که ماله دمو ای سه :d بود باید میزاشتن کریتوس توی دریا شنا بکنه یا... یه چیزی تو مایه های GTA ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر