God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
منم بالاخره وقت کردم بازی رو دیشب تموم کنم...تو یک کلمه بگم فوفوالعاده بود.

به شخصه هیچ کدوم از سری های gow رو بازی نکرده بودم و برای اولین بار بود سراغ gow:a میرفتم...اکثر سبک h&s رو تو این نسل تجربه کردم ولی تجربه gow:a یک تجربه منحصر به فرد بود.

بازی با گرافیک خیره کننده شروع شد ..همه چیز عالی و بدون نقص بود از لحاظ من.....غول های عظیم الجثه در همون اوایل بازی جذابیت و گیرایی خاصی رو به بازی بخشیده بود و منی که فقط شبا وقت میکنم 1 2 ساعت بازی کنم سرم رو برگردوندم دیدم 4 صبح شده .

منی که همیشه طرفدار سرسخت تو این جور سبک بازی ها هستم و صد البته هر h&s رو بازی نمیکنم مهمترین معیار من برای عالی بودن یک بازی در اینجور سبک ها داشتن سلاح های متعدد در بازی هست تا روند تکراری به خودش نگیره..gow:a با این که تک سلاح بود ولی به هیچ وجه حس تکراری بودن رو به خودش نگرفت و با نابودی دشمن ها با جادوهای مختلف انگار واقعا داری با سلاحی کاملا متفاوت موجودات رو شلو غم میکنی.که این مشکل شدیدا در بازی های dante inferno و castelvania ادم رو ازار میداد.

وجود secondary weapons در بازی هم خوب بود ولی به شخصه اصلا نتونستم باهاش کنار بیام و زیاد ازش استفاده نکردم به جز چنتا مرحله که بزرگترین استفادش رو تو غول مرحله اخر داشتم.
تنوع موجودات انصافا عالی و بی نظیر بود و خیلی کم احساس میکردی دشمنانت دیگه زیادی دارن تکراری میشن مثل dante که از اول تا اخر بازی فکر کن 4 5 تا موجود داشت برای از بین بردن و همش با موجوداتی تکراری روبرو میشدی.
چیزی که باید در اخر بهش اشاره کنم این هست که مشخص بود خیلی رو داستان بازی کار نکردن و دیالوگ های بازی هم کم بود و هم خیلی گیرایی نداشت میشد خیلی بهتر رو داستان کار کنن و به شخصه ابهامات زیادی تو ذهن من به وجود امد.

البته به نظر من اگر در اینده بتونن سلاح های اصلی رو افزایش بدن به عنوانی فراتر از خارق العاده تبدیل خواهد شد که صد البته برای عنوان پر ابهتی مثل gow کاری بسیار سخت و زمانگیر خواهد بود اگر چنین مسئله ای رخ بده.
در رابطه با سختی بازی هم باید بگم من رو حالت نرمال بازی رو به پایان رسوندم و در چپتر 28 فقط 4 یا 5 بار مردم و اصلا ازار دهنده نبود برای من و با 2 لول پر خون و یک لول قدرتی پر اون مرحلرو به پایان رسوندم...نا سلامتی من master ninja رو در ninja gaiden 2 به پایان رسوندم.:d
بازی در کل روند سختی رو در حالت نرمال برای به پایان رسوندن نداشت ..یکی از اسونترین غول هام غول مرحله اخر بود.

و در اخر باز هم میگم تجربه ای ناب و بسیار لذت بخش بود برام...منی که به شخصه فقط برای عنوان the last of us یک ps3 خریدم ولی حالا میبینم این بازی رو اگر بازی نکرده بودم شدیدا از دستم میپرید همچون uncharted 3

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
چیزی که باید در اخر بهش اشاره کنم این هست که مشخص بود خیلی رو داستان بازی کار نکردن و دیالوگ های بازی هم کم بود و هم خیلی گیرایی نداشت میشد خیلی بهتر رو داستان کار کنن و به شخصه ابهامات زیادی تو ذهن من به وجود امد.

از این نظر به نسبت نسخه های قبل قطعا ضعیف تر ــه بازی ، ولی خب شما خودت داری میگی اولین تجربه ـت از سری GOW ـه برای همین فکر کنم اگه بقیه نسخه های سری رو هم باهاشون آشنایی پیدا کنی خیلی از این ابهاماتت بر طرف بشه :d

البته به نظر من اگر در اینده بتونن سلاح های اصلی رو افزایش بدن به عنوانی فراتر از خارق العاده تبدیل خواهد شد که صد البته برای عنوان پر ابهتی مثل gow کاری بسیار سخت و زمانگیر خواهد بود اگر چنین مسئله ای رخ بده.

34148416769815092019.jpg

البته Bow of Apollo رو هم باید به تصویر بالا اضافه کنیم :d

یعنی شدیدا توصیه میشه GOW III رو تجربه کنی شما ، چون از این نظر هیچ کمبودی حس نمیکنی غیر از این میتونی چند تا از بهترین باس فایت های این نسل رو هم یکجا ببینی چون گاهیاشون باعث میشن Boss هایی که تو Ascension دیدی رو به کل از یاد ببری !:d

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
از این نظر به نسبت نسخه های قبل قطعا ضعیف تر ــه بازی ، ولی خب شما خودت داری میگی اولین تجربه ـت از سری GOW ـه برای همین فکر کنم اگه بقیه نسخه های سری رو هم باهاشون آشنایی پیدا کنی خیلی از این ابهاماتت بر طرف بشه

اره خوب ولی من کامل سری داستان god of war رو قبل از این که بازی رو شروع کنم خوندم...مخصوصا دست نوشته Chuji جان که خیلی عالی تر از نوشته های دیگران بود.:d

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من امروز بازی رو تازه گرفتم حدود نیم ساعت بازی کردم ....نه اینکه از بازی بدم اومد من عاشق این بازی هستم ..فقط احساس میکنم کریتوس نسخه سوم یه چیزه دیگه بود از نظر طراحی میگم انگار روی این زیاد کار نکردند !!!!!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من امروز بازی رو تازه گرفتم حدود نیم ساعت بازی کردم ....نه اینکه از بازی بدم اومد من عاشق این بازی هستم ..فقط احساس میکنم کریتوس نسخه سوم یه چیزه دیگه بود از نظر طراحی میگم انگار روی این زیاد کار نکردند !!!!!

طبیعی هم هست :D تیم کمتر و کوچک تری روی بازی کار کردن و علاوه بر نسخه ی فرعی بودن کلی هم وقت سر مولتی تلف شده :D شماره ی 3 به قدری پالیش شده بود که کلهم 19 مگ آپدیت داشت که نمی دونم همونم برای چیش بوده :D ولی این یکی تا الان بالای 200 مگ آپدیت داشته و هنوز 100% پرفکت هم نیست :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
اقا من احتمالا فردا دستم میرسه
یکی میتونه واسه پلات یه رد مپی چیزی پیشنهاد کنه....که همه میسیبل هارو تو دور اول بگیرم و.....ممنون میشم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,937
نام
malek
خاک بر سرشون با این مولتیشون,کلا 1 بار فقط تونستم وارد بشم که اونم زودی پرید بیرون.میخاستم ببینم ایراد کلی هستش(که خاک بر سر کارگردان کرگدنش بشه)یا اینکه فقط ما ایرانیا نمیتونیم وارد شیم(خاک بر سر ...).اینم بگم پینگم با لندن 160 هستش و هیچ وقتم رو xbox live دیس نشدم

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خاک بر سرشون با این مولتیشون,کلا 1 بار فقط تونستم وارد بشم که اونم زودی پرید بیرون.میخاستم ببینم ایراد کلی هستش(که خاک بر سر کارگردان کرگدنش بشه)یا اینکه فقط ما ایرانیا نمیتونیم وارد شیم(خاک بر سر ...).اینم بگم پینگم با لندن 160 هستش و هیچ وقتم رو xbox live دیس نشدم
:))
حداقل نفرين ميكنيد اون شخص (اشخاص) مربوط به قضيه رو نفرين كنيد!
كارگردان به بيرون پريدن از مولتي چيكار داره و بالعكس!؟

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
اخه چرا زور ميگين؟
بيچاره ها گناه دارن دفعه اولشون بود انلاين گزاشتن برا بازي(مولتي پلير)
ايشالا حلش ميكنن يادتون نيس Black OPS II اولاش اصلا نميشد انلاين بازي كرد تا اينكه سروراش درست شدن اينم درست ميشه صبور باشيد :d
راستي انقد كه ميگيد صداگزاريش داغونه و صدا يك ثانيه بعد از ضربه مياد فكر كردم بازي اصن صدا نداره :d
من هيچ جاي بازي مشكل نداشتم حتي توي 30 دقيقه اول بازي ( دموي 30 دقيقه) صدا داغون بود ولي توي كاملش هيچ مشكلي نداشت ولي فقط توي همون چپتر كه توي دمو E3 نشون دادن صدا داغون شدو بعد از اون چپتر درست شد !

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
100 مگ اپدیت جدید اومد که با دانلود کردنش هیچ تغییری در مشکلات انلاین حاصل نشد ! امیدوار بودم مربوط به اون باشه . نکته عجیب اینجاست که من نسخه بتا رو بدون هیچ مشکلی بازی می کردم . ولی الان در حسرت انجام انلاین نسخه اصلی موندم ! تا الان نا امید کننده ترین بازی انحصاری بوده که اینقدر انتظارش رو می کشیدم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
100 مگ اپدیت جدید اومد که با دانلود کردنش هیچ تغییری در مشکلات انلاین حاصل نشد ! امیدوار بودم مربوط به اون باشه . نکته عجیب اینجاست که من نسخه بتا رو بدون هیچ مشکلی بازی می کردم . ولی الان در حسرت انجام انلاین نسخه اصلی موندم ! تا الان نا امید کننده ترین بازی انحصاری بوده که اینقدر انتظارش رو می کشیدم .

اون 100 مگ در راستای آسون کردن چپتر 28 بود :|
نامردا ورداشتن آنلاین رو پینگی کردن هر کی پینگش به هاست نخوره شوت میشه بیرون :(( ولی توی بتا این سیستم نبود :(
ولی کلاً یه سری قرار آنلاین بذارید حداقل خودمون با خودمون گروهی بازی کنیم :D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
به شخصه توقعم از داستان بازي خيلي بيشتر بود...!
هم از نظر محتواي داستاني هم روايت...
فرضا اگه GOW III ده خط داستان داشت اين دو خط داره!
توقع داستان احساسي تري رو داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر