God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,200
نام
حامد
سلام
دوستان میشه کسی لطف کنه یک عکس یا تصویر از چپتر 11 یا اون معمای ساعت شنی یک تصویر برام تهیه کنه
می خواستم از بازی عکس بگیرم ولی کیفیت خوبی نداشت در نت هم جستجو کردم چیز مناسبی پیدا نکردم
برا یک مقاله لازمش دارم
مرسی

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام
دوستان میشه کسی لطف کنه یک عکس یا تصویر از چپتر 11 یا اون معمای ساعت شنی یک تصویر برام تهیه کنه
می خواستم از بازی عکس بگیرم ولی کیفیت خوبی نداشت در نت هم جستجو کردم چیز مناسبی پیدا نکردم
برا یک مقاله لازمش دارم
مرسی

تو همين 20 صفحه اخر بگرد چون يادمه همين اواخر يه نفر همين سوالو داشت و جوابشم گرفت

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
منم بازی رو تموم کردم.
مثل همیشه فوق العاده مثل همیشه با ابهت . موندم دیگه به چی میخوان نمره بدن دیگه ؟:| من شخصا هیچ وقت نمره برام ملاک بازی کردن نبوده و نخواهد بود ولی رسما اعلام می کنم نمره بازی حداقل باید 8.5تا 9.5 می بود.
گیم پلی بسیار گیرا و معتادکننده نبردها واقعا عالی هست نحوه ی کشتن مینی باس ها واقعا عالی کار شده و هیجان سراسر بازی رو میگیره نبردها هم مثل همیشه نفس گیر و قوی به شخصه هیچ مشکلی تو گیم پلی بازی نمیبینم گرافیک که دیگه همه می دونن بهترین هست. فیزیک بازی و انیمشن ها باس ها و خود کریتوس واقعا پیشرفت کرده و خیلی سینمایی شده (به نظر من) به عنوان یک نسخه فرعی بسیار عالیه، صداگذاری دیوونه کنندست موزیک های حماسی آدم رو به هیجان میندازه و جذابیت بازی رو دو برابر می کنه .
تغییراتی که تو گیم پلی بازی ایجاد کردن به نظر من خیلی جذاب و جالب بودن مثل نحوه ی کشتن دشمن ها و جاخالی دادن حین اجرای کمبوها. سرعت کریتوس خیلی زیاد شده :| و اما خشونت، همه جای بازی خشم و خشونت میباره مخصوصا موقع نصف کردن مارها خون همه جا رو میگیره من تو کل بازی اصلا حتی واسه یک لحظه هم احساس نکردم خشونت بازی افت کرده باشه. طراحی دریای مواج و طوفانی تو مرحله آخر میخ کوب کنندست....!
در کل بدون اغراق و یا هر گونه تعصب بازی هیچی از نسخه های قبلی کم نداشت (با اینکه نسخه فرعی ست) بلکه مثل همیشه عالی بود و واقعا لذت بردم. تنها قسمتی که من به طور کل اصلا باهاش موافق نبودم بخش مولتی پلیر هست که امیدوارم حذف بشه تو نسخه های آینده

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
تورو خدا كمك كنيد
تروفي هزار ضربه رو چجوري بگيرم؟
اگه میخوای تو جریان بازی خودت بگیری میتونی بعد از اینکه The Oath Stone of Orkos رو گرفتی یکم جلوتر که باید تو کامبت ازش استفاده کنی ، اگه استفاده نکنی دشمنان بدون اینکه تموم بشن دوباره میان ( respawn میشن به عبارتی :d ) میتونی اونجا بگیری. اگه حوصله هم نداشتی، میتونی بری چپتر 19 ، The Foot of Apollo ، همون اولش یه سنگ هست که باید بندازیش که راهت باز شه. اون سنگ رو ننداز ، بجاش lightning of zeus رو بیار ( باید لولش رو آپگرید کرده باشی به لول 2 ) بعد جلوی اون سنگه L1+مربع رو انقدر بزن تا بشه 1000 تا hit :)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
موارد لازم جهت رد کردن مرحله 28 :

1-ابتدا موزیک بازی را در حالت Mute قرار داده و یا کلا صدای تلویزیون رو ببندید.
2-بهترین موزیک مورد علاقه خود را گذاشته و سپس به بازی برید..حتما از earphone استفاده شود.( اهنگ هم ترجیحا خارجی و تکنو باشه ( infernal تست شده و جواب داده ) )
3-بهترین تاکتیک برای از بین بردن اون مارها به هوا پریدن و ضربه زدن هست..یعنی تند تند به هوا بپرید و دونه دونه کلید مربع رو بزنید ..از کلید مثلث استفاده نکنید...وقتی هم اتیش زد دفاع کرده و با انالوگ به سمت چپ و راست حرکت کنید تا خشک نشید....برای 2 مار اول از 2 قدرتی استفاده کنید ..او زنهای برقی هم که امدن دیگه زیاد نپرید بالا چون زیاد جالب نیست و بیشتر از سیستم دفاع استفاده کنید تا حمله...همشون که یه جا جمع شدن از قدرتی استفاده کنید تا به همشون ضربه زده بشه.
4- بعد از زدن تمام مارها و کشتن اون زنهای برقی قسمت مهم کار اینجاست..که خونتون تقریبا رو به پایان هست و سیوی هم که بهتون داده نشده ( ایراد سانتا مونیکا اینجاست که باید تو این قسمت سیو میداد که نداده و کار بسیار سخت شده ) و حالا باید برای از بین بردن اون پرندگان و موجودات ابی نهایت دقت رو به عمل بیارد..تو این مرحله حتما باید استوپ کرده و یک لیوان اب خنک بنوشید و سپس برید تو بازی.

مطمئنا اگر موارد فوق رو رعایت کرده باشید به راحتی از پس مرحله 28 بر میاد.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
موارد لازم جهت رد کردن مرحله 28 :

1-ابتدا موزیک بازی را در حالت Mute قرار داده و یا کلا صدای تلویزیون رو ببندید.
2-بهترین موزیک مورد علاقه خود را گذاشته و سپس به بازی برید..حتما از earphone استفاده شود.( اهنگ هم ترجیحا خارجی و تکنو باشه ( infernal تست شده و جواب داده ) )
3-بهترین تاکتیک برای از بین بردن اون مارها به هوا پریدن و ضربه زدن هست..یعنی تند تند به هوا بپرید و دونه دونه کلید مربع رو بزنید ..از کلید مثلث استفاده نکنید...وقتی هم اتیش زد دفاع کرده و با انالوگ به سمت چپ و راست حرکت کنید تا خشک نشید....برای 2 مار اول از 2 قدرتی استفاده کنید ..او زنهای برقی هم که امدن دیگه زیاد نپرید بالا چون زیاد جالب نیست و بیشتر از سیستم دفاع استفاده کنید تا حمله...همشون که یه جا جمع شدن از قدرتی استفاده کنید تا به همشون ضربه زده بشه.
4- بعد از زدن تمام مارها و کشتن اون زنهای برقی قسمت مهم کار اینجاست..که خونتون تقریبا رو به پایان هست و سیوی هم که بهتون داده نشده ( ایراد سانتا مونیکا اینجاست که باید تو این قسمت سیو میداد که نداده و کار بسیار سخت شده ) و حالا باید برای از بین بردن اون پرندگان و موجودات ابی نهایت دقت رو به عمل بیارد..تو این مرحله حتما باید استوپ کرده و یک لیوان اب خنک بنوشید و سپس برید تو بازی.

مطمئنا اگر موارد فوق رو رعایت کرده باشید به راحتی از پس مرحله 28 بر میاد.
بيمه ي عمر پيشنهاد نميشه..؟:|
مرسي بابت راهنمايي ولي واقعا خيلي بزرگش كرديد!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,936
نام
malek
چپتر 28 رو بعد یه بار مردن ظرف نیم ساعت رو hard تموم کردم بازی رو هم آپدیت نکرده بودم.من که خودمو هارد کور نمیدونم چون واقعا هم زیاد اهل بازی نیستم ولی شماها دیگه چرا:d

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
واقعا که! فکر کنم این مرحله 28 از خود بازی و بحث های پیرامونش بیشتر اهمیت داشته باشه!یک تاپیک جدا براش باز کنید!

شخصا این بازی رو انجام ندادم ولی با تجربه ای که از GOW3 دارم بهتر بگیم بازی GOW سخت و چالش برانگیز نیست فقط به صورت احمقانه ای مثل خیلی از بازی های رایج سخیتش یعنی آسیب پذیری بیشتر ! نمی دونم GOW A هم همین جوری هست یا نه؟ اگر هست بهتر نگید بازی سخت هست بگید چرت هست در درجه های سختی بالا!

حکایت همون GOW3 که با اون سیستم کنترل داغون و خشکش توقع داشت بازی رو روی درجه سختی HARD به بالا بریم و بهش لقب سخت بدیم! سخت نبود مسخره بود احمقانه و خنده دار بود ! به خصوص در این سبک به این حساسی و هیجان انگیزی که سخت و سخت بودن خودش به اندازه کیفیت کلی بازی اهمیت داره! این روزها بازی هایی هستند که به معنای واقعی سخت و هیجان انگیز هستند و بازی های زیادی هم هستند که سختیشون یعنی "افزایش و کاهش آسیب پذیری " این یک فاکتور واقعا خیلی کمه برای سخت و سخت بودن، و بیشتر از اینکه که خوب باشه یک جور توهین! سخت و سخت بودن ارزشمند هست به نظر من بیخود به این سری نگیم " سخت "که ارزش نداره چون سخت نیست ! حالا هم بعید می دونم GOW A هم عوض شده باشه و بخواد سخت باشه اگرم شده که "خیلی عالی" هست و بیشتر از ارتقا گرافیک و اندازه غول هاش به دردش می خوره!

با ادای احترام به مرحله 28 !

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا که! فکر کنم این مرحله 28 از خود بازی و بحث های پیرامونش بیشتر اهمیت داشته باشه!یک تاپیک جدا براش باز کنید!

شخصا این بازی رو انجام ندادم ولی با تجربه ای که از GOW3 دارم بهتر بگیم بازی GOW سخت و چالش برانگیز نیست فقط به صورت احمقانه ای مثل خیلی از بازی های رایج سخیتش یعنی آسیب پذیری بیشتر ! نمی دونم GOW A هم همین جوری هست یا نه؟ اگر هست بهتر نگید بازی سخت هست بگید چرت هست در درجه های سختی بالا!

حکایت همون GOW3 که با اون سیستم کنترل داغون و خشکش توقع داشت بازی رو روی درجه سختی HARD به بالا بریم و بهش لقب سخت بدیم! سخت نبود مسخره بود احمقانه و خنده دار بود ! به خصوص در این سبک به این حساسی و هیجان انگیزی که سخت و سخت بودن خودش به اندازه کیفیت کلی بازی اهمیت داره! این روزها بازی هایی هستند که به معنای واقعی سخت و هیجان انگیز هستند و بازی های زیادی هم هستند که سختیشون یعنی "افزایش و کاهش آسیب پذیری " این یک فاکتور واقعا خیلی کمه برای سخت و سخت بودن، و بیشتر از اینکه که خوب باشه یک جور توهین! سخت و سخت بودن ارزشمند هست به نظر من بیخود به این سری نگیم " سخت "که ارزش نداره چون سخت نیست ! حالا هم بعید می دونم GOW A هم عوض شده باشه و بخواد سخت باشه اگرم شده که "خیلی عالی" هست و بیشتر از ارتقا گرافیک و اندازه غول هاش به دردش می خوره!

با ادای احترام به مرحله 28 !

اینجا نه کسی گفت گاو سخته ، نه کسی گاو رو به خاطر سختیش بازی میکنه ! چپتر 28 ـی هم که اکثراً می نالن سخت نیست استراتژی می خواد. ولی چون اکثراً به بکش برو جلو بدون برنامه عادت کردن ممکنه اونجا به مشکل بخورن . حالا گاو توهین کرده به بازیهای سخت و اینا شما زیاد خودت رو ناراحتش نکن ، برو نینجا گایدن بزن به بدن ، تاپیکش همین دور و وراس .
در ضمن این رو هم اشاره کنم که توی تمام بازیها سختی بیشتر اگر هر المانی رو به همراه داشته باشه (هوش مصنوعی بیشتر , دشمنان بد قلق تر و ...) یه چیز رو همیشه داره ، اونم اینه که خون شما با ضربات کمتری از سوی دشمن ها به پایان میرسه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر