God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
من نمیدونم این همه بازی خیلی سخت تر از این بود که هیچ اتفاقی هم واسشون نیفتاد ، این چی بود که اینجوری سر و صدا کرد و حتی پچ دادن که آسون بشه ؟!!!
والا منم نفهمیدم ! با اینکه کلی از بازی خوشم اومد و تعریف کردم ، ولی این کار Santa Monica رو خیلی زشت میدونم.
در درجه اول که فکر میکنم اون بخش واقعاً در این حدی که میگن سخت نیست. همون طور که گفتم ، توی این سبک خیلی استاد و خفن نیستم ولی اون بخش رو بعد از چند بار امتحان روی Hard رد کردم. حالا فرض می کنیم خیلی هم سخت بوده ، خب هر کسی مشکلی داره میتونه روی Normal بازی کنه ! :D
کلاً Santa Monica نباید این کار مسخره رو انجام میداد. امیدوارم بقیه استودیوها دیگه سمت این کارا نرن که اگه فلان بخش یه بازی سخت بود ، پچ بدن و راحتش کنن !!!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
بازیی که به چالش نکشه و چندبار نمیریم توش که بازی نمیشه! :| وگرنه غیر از این بخش،دیگه کجای بازی به چالش میکشیده؟
چلنج ها رو هم که حذف کردن از بازی...

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دوستان دانشمند منم میدونم که بدون نصب آپدیت میشه :d من بخوام این مشکلات صدا و زیرنویس حل شه اما چپتر 28 آسون نشه راهی نیست :( اقلاً یه گزینه ای چیزی میزاشتن برا این مسخره بازی

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
الان داشتم تريلراي بازي رو ميديدم كه متوجه يه چيزي شدم ! :d
ظاهرا بروبچ سانتا با عدد 30 خيلي حال ميكنن ! :d
يه تريلر از سينگل بازي اومد 30 ثانيه بود
بعدش 30 ديقه اول بازي رو بيرون دادن
بازيم كه 30 چپتره !
خب؟ :d

---------- نوشته در 01:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:59 AM ارسال شده بود ----------

باگهای قسمت صداگذاری بازی حل نشد?

حل شد :)

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
دوستان دانشمند منم میدونم که بدون نصب آپدیت میشه :d من بخوام این مشکلات صدا و زیرنویس حل شه اما چپتر 28 آسون نشه راهی نیست :( اقلاً یه گزینه ای چیزی میزاشتن برا این مسخره بازی

دوستان ؟ :d
يعني من اينقد چاقم كه منو چند تا حساب ميكني؟ :d
خب اول بازيرو تموم كن بعد اپديتو نصب كن و بدون مشكل از اول برو فكر نكنم God of War: Ascension بازيي باشه كه ادم با يه بار تموم كردن ازش سير بشه !
تاره براي تروفي كرفتم كه بايد روي دوجه سخت تمومش كني
بدون اپديت نرمال رو تموم كن
با اپديت سخت ترين درجه رو برو كه چپتر 28 به قدري سخت باشه كه بهت بچسبه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
Audio:
- Sound effects delayed (when Kratos tears apart an enemy the sound effect is about 1 second behind the action. This is also an issue with some sound effects when Kratos first fights the hecatonchires)
- Sound effects missing (As above, when Kratos fights the hecatonchires there are several instances where the smashing of giant claws into the ground produces little or no sound. Likewise for when Kratos uses his blades during a QTE.)

Subtitles:
- Early in the game Megaera says "We will see how you fair against the hecatonchires", except the subtitle reads "We will see how you fair against the (No Suggestion)". I'm guessing SSM ran the game through a program that creates subtitles, yes? This is hardly a big issue but it speaks to sloppy development by SSM.

ايول صدا گذاريشم درست شد !
راستی در مورد این پست ... :-" الان توی فروم GOW بودم، دیدم سردر تاپیک نوشته شده :
Things that weren't fixed by Patch 1.03
یعنی اون پچ رو فقط برای آسون کردن اون قسمت دادن؟ :| خسته نباشن! :|
----
از دوستان کسی اکانت ROTW ریجن1 نساخته،که بازیش ریجن2 باشه و کدهاش به دردش نخوره؟ :| من فکر میکردم بعد از 20ـم هم میشه چلنج ها رو انجام داد و کدها رو گرفت! ولی سرم بد کلاه رفت:-" این همه هر چپتر رو دنبال کردم ، آخرش کدهاش به دردم نخورد؟ =)) شانس هم نداریم خداییش! :d

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,047
نام
نیما
والا منم نفهمیدم ! با اینکه کلی از بازی خوشم اومد و تعریف کردم ، ولی این کار Santa Monica رو خیلی زشت میدونم.
در درجه اول که فکر میکنم اون بخش واقعاً در این حدی که میگن سخت نیست. همون طور که گفتم ، توی این سبک خیلی استاد و خفن نیستم ولی اون بخش رو بعد از چند بار امتحان روی Hard رد کردم. حالا فرض می کنیم خیلی هم سخت بوده ، خب هر کسی مشکلی داره میتونه روی Normal بازی کنه ! :D
کلاً Santa Monica نباید این کار مسخره رو انجام میداد. امیدوارم بقیه استودیوها دیگه سمت این کارا نرن که اگه فلان بخش یه بازی سخت بود ، پچ بدن و راحتش کنن !!!

موضوع اینه که اونایی که گله داشتن مشکلشون روی همین Normal بوده ، حتی منتقدا .... اما واقعا اون تیکه روی نرمال شاید یه چند بار بمیری ولی بعدش دستت میاد چطوری باید رد کنی و اصلا سخت نیست ، حتی روی Hard هم ما خیلی بازی داریم که سختتره ، مثلا توی بازیهای هم سبک Ninja Gaiden یا همین MGR که تازه اومده روی Hard کلا سخت هستن ، تازه این من روی Hard تو کل بازی شاید 1 یا 2 بار مردم حتی غول آخر هم آسون بود ، فقط همون تیکه بود که اونم با یکم دقت و حوصله رد میشد ... حرکت لوسی بود کلا :d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
حرکت لوسی بود کلا :d
لوس يا لوث نيما!:d
البته هر دوش واقعا!
من خودم هنوز نرسيدم به اونجا نميدونم در چه حده ولي واقعا به نظرم كسي مشكل داشت بايد رو easy ميرفت!
سانتا داره گيمر ها رو لوس و بچه بار مياره...!:d

Ashkan84

کاربر سایت
Sep 19, 2008
460
موضوع اینه که اونایی که گله داشتن مشکلشون روی همین Normal بوده ، حتی منتقدا .... اما واقعا اون تیکه روی نرمال شاید یه چند بار بمیری ولی بعدش دستت میاد چطوری باید رد کنی و اصلا سخت نیست ، حتی روی Hard هم ما خیلی بازی داریم که سختتره ، مثلا توی بازیهای هم سبک Ninja Gaiden یا همین MGR که تازه اومده روی Hard کلا سخت هستن ، تازه این من روی Hard تو کل بازی شاید 1 یا 2 بار مردم حتی غول آخر هم آسون بود ، فقط همون تیکه بود که اونم با یکم دقت و حوصله رد میشد ... حرکت لوسی بود کلا :d

یه چیزی که هست کلاً بازی GOW بازیِ سختی نیست. بر عکس بازی Ninja Gaiden که easy شم سخته!(البته easy نداره). خود من GOW های قبلی رو تو همه Level ها تموم کردم ولی این نسخه چپتر 28 اش اعصاب خورد کن سخته. البته تو easy و Normal سخت نیست.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بازی سخت تر شده
باس های واقعا خوبی داره
فقط صداگذاریش چرا یه جوریه؟ آهنگا یهو قطع میشه یا درست صدا نمیاد
از لحاظ موزیک و داستان پسرفت داشته بقیه چیزا واقعا عالیه خدایش حقشم 80 بیشتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر