God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک نفر که بازی رو تموم کرده میشه بگه بازی دقیقا کجاهاش و کدوم مراحلش صحنه داره؟!؟
چون معمولا خانواده هم نگاه میکنن سری gow هم که ماشالا.....:|

همون اوایل بازی کریتوس از نردبان بالا میره و از روی یه پل باریک رد میشه و انتهای راه میره توی یه خونه ی کوچک :D تنها موردش همونه :D اگر خیلی حساسی اواخر بازی که کریتوس وارد خونه ی خودش میشه (همین قسمتی که توی تریلرها نشون دادن دخترش رو می بوسه ادامه ـش) هم یه تیکه ی کوچک داره :D همین :D

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
اوه اوه اوه بالاخره منم خیلی دیر بازی و تموم کردم!!

بازی از هر نظر ((‌به جز داستان )) عالی بود، واقعا همینطور که جلو میرفتم و به زیبایی های وصف نشدنی بازی هم اضافه میشد به اینکه چرا نمرات بازی زیر 90 شده بیشتر تعجب میکردم!

گیم پلی که عالی شده از عالی هم فراتر واقعا اون سکوبازیهای بازی هم به جذابیتش کمک میکنه درگیری ها و مبارزات و نوآوری هاشم که دوستان همه گفتنیها رو گفتن!

گرافیک در یک کلام شاهکاره تا بحال همچین گرافیکی رو روی ps3 تجربه نکرده بودم!

7fcfhrebk2kvxz6wuad.jpg

تنها و تنها داستانه که میشه بخاطرش از بازی ایراد گرفت و به همین دلیل بهش 9 داد!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
این همه گفتید چپتر 28 فلانه و اینا همین الان رسیدم بهش و رو نرمال بدون حتی 1 بار مردن با 70% خون ردش کردم (بگید آفرین :D). در حدی بود که اگه کسی بهم نمیگفت چپتر 28 سخته خودم احساس نمی کردم :D

اصلا به خاطر همین از اول رو هارد شروع نکردم که الان فهمیدم چه کار اشتباهی کردم :D ولی به خودم امیدوار شدم :-":D
===
من فقط موندم چرا Parry کردن رو ورداشتن اینجوری کردن. مگه همون سیستم قبلی چش بود آخه؟ :| الان یا باید با زمان بندی دقیق L1 و X رو همزمان بزنی (که دقت عمل رو پایین میاره) یا تو حالت دفاع باشی و X بزنی (که سرعت مبارزات رو کم میکنه). قبلا خیلی بهتر بود که یه L1 میزدی راحت Parry میکرد. از این تغییر خوشم نیومد.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
چطوری باید از قدرتی یخ ، برق ، و... استفاده کنم ؟ فقط قدرتی اتیشم روشنه..رو اونای دیگه خاموشه و کار نمیکنه..مرحله 21 22 هستم...پس کی روشن میشن...داریم میرسیم اخرش که.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
این همه گفتید چپتر 28 فلانه و اینا همین الان رسیدم بهش و رو نرمال بدون حتی 1 بار مردن با 70% خون ردش کردم (بگید آفرین :D). در حدی بود که اگه کسی بهم نمیگفت چپتر 28 سخته خودم احساس نمی کردم :D

اصلا به خاطر همین از اول رو هارد شروع نکردم که الان فهمیدم چه کار اشتباهی کردم :D ولی به خودم امیدوار شدم :-":D
همه H&S بــازا....!!!\m/
:d

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

===
من فقط موندم چرا Parry کردن رو ورداشتن اینجوری کردن. مگه همون سیستم قبلی چش بود آخه؟ :| الان یا باید با زمان بندی دقیق L1 و X رو همزمان بزنی (که دقت عمل رو پایین میاره) یا تو حالت دفاع باشی و X بزنی (که سرعت مبارزات رو کم میکنه). قبلا خیلی بهتر بود که یه L1 میزدی راحت Parry میکرد. از این تغییر خوشم نیومد.

من رو نرمال نمردم ولی رو هارد نمیشه رد کرد. خیلی سخته

dmehran

کاربر سایت
Apr 8, 2008
46
نام
mehran
کمک

سلام بچها من تا مرحله 28 رفتم ولی سیو بازیم پاک شده :((
خواهش میکنم اگه ممکن هست سیو بازی رو برام بزارید و طریقه انتقال به ps3 خیلی ممنون:x

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
چطوری باید از قدرتی یخ ، برق ، و... استفاده کنم ؟ فقط قدرتی اتیشم روشنه..رو اونای دیگه خاموشه و کار نمیکنه..مرحله 21 22 هستم...پس کی روشن میشن...داریم میرسیم اخرش که.
فقط جادوی آتیش از اول بازه. اونای دیگه رو باید عنصرشون رو تا آخرین لول آپگرید کنی تا جادوشون قابل استفاده بشه.
من رو نرمال نمردم ولی رو هارد نمیشه رد کرد. خیلی سخته
من هنوز هارد رو شروع نکردو ولی شدنش که میشه. کار نشد نداره :D فقط یه مقدار صبر و حوصله و دقت بیشتر میطلبه :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
In the 1.03 update, at the end of each elevator stage (3 total), players will now receive a measured amount of Green Health Orbs and a nominal amount of Blue Magic Orbs back. This change affects all difficulty levels. We are confident this revision will address feedback regarding “Trial of Archimedes” while still preserving the level of challenge appropriate for this late section of the game.

اورب های سبز هم میده تو آخر هر قسمت.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چون کریتوس دیگه پشم زرین (golden fleece) رو نداره :D در اصل این شماره اصلاً نباید Parry میداشت به خاطر همونی که اشاره کردم :D ولی به خاطر اینکه جاش خالی نباشه همون سیستم مولتیش رو توی سینگل آوردن :D

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
Audio:
- Sound effects delayed (when Kratos tears apart an enemy the sound effect is about 1 second behind the action. This is also an issue with some sound effects when Kratos first fights the hecatonchires)
- Sound effects missing (As above, when Kratos fights the hecatonchires there are several instances where the smashing of giant claws into the ground produces little or no sound. Likewise for when Kratos uses his blades during a QTE.)

Subtitles:
- Early in the game Megaera says "We will see how you fair against the hecatonchires", except the subtitle reads "We will see how you fair against the (No Suggestion)". I'm guessing SSM ran the game through a program that creates subtitles, yes? This is hardly a big issue but it speaks to sloppy development by SSM.

ايول صدا گذاريشم درست شد !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
من نمیدونم این همه بازی خیلی سخت تر از این بود که هیچ اتفاقی هم واسشون نیفتاد ، این چی بود که اینجوری سر و صدا کرد و حتی پچ دادن که آسون بشه ؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر