God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
خب تا چپتر 9 رفتم دقیقا همون حس و حال GOW های قبلی رو داره !
بازی واقعا از حیث گرافیک بی نظیر ــه ، خصوصا که نورپردازی گاهی جاها دیوانه کنندست !
مدلینگ ، انمیشن ها ، تکسچرها به جز تعداد معدودی ــشون حرفی واسه گفتن باقی نمیذاره !
شروع بازی به پای اون شروع طوفانی نسخه سوم نمیرسه ولی بازم حماسی و دلچسبه ، باس فایت هم همینطور ، سیستم کمبوزنی هم نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده به نظرم !
تنها نکته منفی که شاید تا الان تو ذوق من زده تکراری بودن اکثر دشمن هاست البته یه نکته مثبتی هم که این لا به لا وجود داره اینه که اون فینیشر نهایی رو با این تعاملی کردن ضربه زدن و جاخالی دادن خیلی هیجان انگیز تر و بهتر از قبل در آوردن !

فقط یه نکته چپترهای بازی خیلی کوتاهن ، تایم میانگین چپترها تو همن حدوداست یا چپترهای طولانی هم تو ادامه داریم ؟!:-"

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بازي واقعا سخت تر شده!
الان چپتر ١٤ ام!رو نرمال دارم ميرم!فكنم كلا 10 بار مردم!البته دو سه بارش بخاطر خنگ بازي تو بخش پلتفرمينگ بود!:d
خيلي H&S باز نيستم!واسه همين سخته يكم برام!خدا به خير بگذرونه چپتر ٢٨ رو!:-s

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب خب خب :D
مفتخرم اعلام بدارم که بازی رو روی درجه Titan‏(‏:|) تو 11 ساعت و 21 دقیقه به اتمام رسوندم :|
هنوزم باورم نمیشه که چپتر 28 رو بعد از 3 یا 4 بار مردن , رفتم !!! :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بازي واقعا سخت تر شده!
الان چپتر ١٤ ام!رو نرمال دارم ميرم!فكنم كلا 10 بار مردم!البته دو سه بارش بخاطر خنگ بازي تو بخش پلتفرمينگ بود!:d
خيلي H&S باز نيستم!واسه همين سخته يكم برام!خدا به خير بگذرونه چپتر ٢٨ رو!:-s
من اون چپتر رو نرمال ٢ يا ٣ بار مردم ديگه نرفتم:)) پچ دادن اسون شد ميرم:d

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من اون چپتر رو نرمال ٢ يا ٣ بار مردم ديگه نرفتم:)) پچ دادن اسون شد ميرم:d
صادق ميتوني مولتي بزني؟
من يكي دوبار امتحان كردم همون مشكل هميشگي بود باز!
چند بار بايد سرچ كنه تا بياد!يا كلا نميتوتم بازي كنم!

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
صادق ميتوني مولتي بزني؟
من يكي دوبار امتحان كردم همون مشكل هميشگي بود باز!
چند بار بايد سرچ كنه تا بياد!يا كلا نميتوتم بازي كنم!
من ٢ يا ٣ بار ميندازه بيرون بعد پيدا ميكنه.
به خاطر سيستم سرچش ايراني ها مشكل دارن حالا يه سري كم يه سري زياد، بستگي به پينگت داره چون با هاست خوب نباشه پرتت ميكنه بيرون.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابا اینقدر chapter 28 میکنین . آخه این که چیزی نیست !!! هست ؟ من تو نرمال همون بار اول رفتم و تو هارد هم 4 بار مردم فقط :D

منکه رو تایتان 3 یا 4 بار مردم فقط !!
نه دیگه رو تایتان 3-4 بار مردن نمیشه که باید دسته رو منفجر کرده باشی تا فقط 3 بار مرده باشی .

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بابا اینقدر chapter 28 میکنین . آخه این که چیزی نیست !!! هست ؟ من تو نرمال همون بار اول رفتم و تو هارد هم 4 بار مردم فقط :D

امین اشالله تو تایتان چندبار میخوای بمیری? :D
البته اگه بتونی خودتو اصلا به چپتر 28 برسونی ! =))
جدا از شوخی منکه رو تایتان 3 یا 4 بار مردم فقط !! اما واقعا اعصاب میخواد لعنتی روی تایتان رفتن! بعضی جاهاش بود که من بیشتر از 28 تو اونا گیر کرده بودم ! :|

progamer1376

کاربر سایت
Dec 11, 2012
32
نام
Ali
خب خب خب :D
مفتخرم اعلام بدارم که بازی رو روی درجه Titan‏(‏:|) تو 11 ساعت و 21 دقیقه به اتمام رسوندم :|
هنوزم باورم نمیشه که چپتر 28 رو بعد از 3 یا 4 بار مردن , رفتم !!! :|
سلام داداش من روی هارد دارم میرم فعلا ببین وقتی هارد رو یه بار تموم کنی تایتان باز میشه؟اخه برای من همون اول تایتان قفل بود؟؟/

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اقا این مشکل صدا خیلی رواعصابه )xبعضی اوقات صدا قطع میشه.بعضی اوقات انقدر موسیقی بازی انقدر زیاده اصلا صدای کریتوس رو نمیشنوی به عنوان مثال وقتی پاهای اون بزغاله رو قطع میکونی صدای بریدن پاهاشو بعد یک ثانيه متوجه میشي
به نظر من مشکل اصلی بازی صدا گذاری بازی بود
از سانتا خيلي بعيد بود:(

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو امین من میگم حداکثر 4 بار مردم ! چی نمیشه ? :D
درجه تایتان هم, من وقتی نرمال رو تموم کردم ,باز شد ! تازه بعدش یه دست هم رو هارد تمومش کردم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر