God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
شما این همه گیر دادید به سیو بعد بی خیال Start و Main Menu شدید ؟ :|
اون صفحه ی استارت خیلی خفن بود! :(( ساده شده بود اینجا! :d توی GOW III هم که اوجش بود دور جعبه ی پاندورا میچرخید! :d
نصف صورت کریتوس هم که پر:-" با اینکه اینم خوب بود ولی اون چیز دیگری بود! تازه ما انتظار داشتیم برای بخش مولتی هم نصف صورت کاراکترمون رو بزارن =))
تو نسخه چهارم دوبار نصف کله کچلو میزارن :d
شرط؟:d
حالا استارت رو میشه قبل کرد ولی Main Menu که خیلی قشنگ شده بود امیر
biggrin1.gif

امیدوارم نسخه های بعدی هم (اگر ساخته بشن) منوهای مخصوص خودشون رو داشته باش
بحث زیبا بودن نیست موضوع اینه که ما به اون منوی کلاسیک نیم چهره کریتوس عادت کردیم نباشه انگار یچیزی کمه:d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اون صفحه ی استارت خیلی خفن بود! :(( ساده شده بود اینجا! :d توی GOW III هم که اوجش بود دور جعبه ی پاندورا میچرخید! :d
نصف صورت کریتوس هم که پر:-" با اینکه اینم خوب بود ولی اون چیز دیگری بود! تازه ما انتظار داشتیم برای بخش مولتی هم نصف صورت کاراکترمون رو بزارن =))

حالا استارت رو میشه قبل کرد ولی Main Menu که خیلی قشنگ شده بود امیر :D
امیدوارم نسخه های بعدی هم (اگر ساخته بشن) منوهای مخصوص خودشون رو داشته باشن.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
دوستان کسی جایی تو تبریز میشناسه که نسخه بلوری(اورجینال) رو بتونم پیداش کنم(مخصوصا ریجن 1 رو)؟یه هفته بود یکی از دوستان بهم قول داده بود آخرش شد هیچی.اگه فردا نتونم گیر بیارم میمونه واسه سال بعد والا نمیتونم یه سال صبر کنم:d
به خاطر بی ربط بودن پستم هم عذر میخام خواهشن کسی پاکش نکنه شاید یکی این آخر سالی شادمون کرد و سال 91 آخرش شیرین شد:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب محله شما برقش زیاد میره سانتا چیکار کنه
کلا هیچی هاله نمیشه:d

حالا خوبه گفتم فریز یا برق :D منظورم هر گونه اتفاق پیش بینی نشده بود :| :D
اون هاله ی نور هم توی 1 اصل وجودیش نور خدایان بود که بر کریتوس نازل شده ! مثل الهاماتی که توی اکثر داستان های تاریخی از سوی خدایان هر کشور به صورت نور توصیف میشه ! :D به شکلش هم دقت کنید تابلوئه :D ولی از 2 به بعد دیگه صرفاً تبدیل میشه به یه اسکی :D البته به جز دلیل منطقی و این حرفها کلی ایراد دیگه مثل عدم دسترسی به هر قسمت دلخواه بازی هم ایجاد میکنه ! مثلاً من خودم از گاو 3 حدود 10-12 سیو داشتم تا هر وقت خواستم یه بخش دلخواه رو برم ! خب برای یه بازی توی سال 2013 همچین چیزی خیلی ضایع ـس :D این سیستم شاید زمان حضور مموری کارت یه حس و حال خاصی داشت ولی دیگه با این سیستم های جدید و هارد داخلی و ... زیاد به آدم نمی چسبه بویژه اینکه بعضی اوقات توی 3 میرفتی توی نور ولی 4-5 ثانیه طول میکشید R1 بیاد ! کلاً همون بهتر که عطاش رو به لقاش بخشیدن :D
امیر اینکه کلاً عزای عمومی می خواد :D چقدر سر سمت راست و چپ صورت کریتوس به عنوان منوی اصلی بحث کردیم :((

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب با هزار بدبختی خودمونو رسوندیم چپتر 27 ! :D
اشکم دراومده و همونطور که گفتم این باگ لعنتی اذیتم میکنه و مجبورم هر دفعه که مردم از چپتر 26 شروع کنم ! :|
واقعا Titan‏ خیلی سخته بدمصب !!

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
بدبخت سانتا نمی دونه به کدوم ساز برقصه!:| یکی میگی بازی تکراری هست و گاو3 رو رنگ کردن و تحویل ملت دادن...یکی میگه چرا فلان چیز تغییر کرده ما همون قبلی رو دوس داشتیم!!!!!

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
تا چپتر 8 رفتم بازی واقعا عالی... همه چیز بی نظیر... البته یکم شبیه نسخه 3 هست که طبیعیه و اتفاقا باید هم باشه اما خب صحنه های سینمایی بهتر و بیشتری کار شد و اساسی وقتی موجودات عجیب الخلقه :d رو میکشی روحت شاد میشه :d تنوع حرکاتشم از 3 فکر کنم بیشتر شده اما خب gow3 یه شاهکار به تمام معنی بود و واسه من همین که گند نزد به خاطراتمون و نشود مثل جریان مکس پین قابل قبوله...
اقا یکی میاد یه 2خطی از داستان بازی بگه ممنونش میشیم :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب متاسفانه و یا خوشبختانه رسیدم چپتر 28 !! :|
آقا نمیشه ! یعنی واقعا نمیکشه این بدمصبو رو Titan‏ رفتن!! خیلی اعصاب میخواد که هیچ! یعنی باید نیم ساعت رو درجه تایتان ضربه نخوری !:|
غیرممکنه اصلا ! :|

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
خب متاسفانه و یا خوشبختانه رسیدم چپتر 28 !! :|
آقا نمیشه ! یعنی واقعا نمیکشه این بدمصبو رو Titan‏ رفتن!! خیلی اعصاب میخواد که هیچ! یعنی باید نیم ساعت رو درجه تایتان ضربه نخوری !:|
غیرممکنه اصلا ! :|
من رو Normal تو چپتر 28 گیر کردم دیگه ولش کردم :|
البته دستم خراب بود برا خودش دکمه میزد یه دسته دیگه گیر بیارم تمومش میکنم :|
بالابره اشک ادمو در میاره :|

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
من رو Normal تو چپتر 28 گیر کردم دیگه ولش کردم :|البته دستم خراب بود برا خودش دکمه میزد یه دسته دیگه گیر بیارم تمومش میکنم :|
بالابره اشک ادمو در میاره :|
آيا ميخواهيد گاو بازي كنيد ولي دسته تون خرابه؟:d فقط كافيست دسته رو باز كنيد و اون فلت كه زير فيبر هست رو جدا كنيد بعد فيبر جديد رو با همون اندازه برش دهيد و جايگزين كنيد حالا دسته رو مث قبل ببنديد چي شد؟بله دسته بخوبي دارد كار ميكند و ديگه دكمه هاي ديگه الكي كار نميكنند:dGPSY Presents:d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
آيا ميخواهيد گاو بازي كنيد ولي دسته تون خرابه؟:d فقط كافيست دسته رو باز كنيد و اون فلت كه زير فيبر هست رو جدا كنيد بعد فيبر جديد رو با همون اندازه برش دهيد و جايگزين كنيد حالا دسته رو مث قبل ببنديد چي شد؟بله دسته بخوبي دارد كار ميكند و ديگه دكمه هاي ديگه الكي كار نميكنند:dGPSY Presents:d
خراب میشه بخوام بازش کنم :d
تو عید Plat میکنم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر