God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
بازي پر از باس فايت هست:dچند دقيقه يه بار با يه باس درحال جنگيدنم:dسيو بازي خيلي چرت شده!!!قبلا ميرفتيم پيش اون جاهای نورانی ولي حالا اتو سيو شده كه اصلا جالب نيست!!!

---------- نوشته در 03:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:54 AM ارسال شده بود ----------

باو مجید چیتی چیزی واسش جور کن دیگه :Dبجان خودم چپتر 28 رو نمیتونم رو Titan‏ رد کنم ! :|
مهدي نميزارم از من زودتر بازي رو تموم كني:dالاهي تو چپتر28 درجا بزني تا منم خودمو برسونم:dكلبه رو رد كردم بازم هست؟يا ديگه راحت ميشه جلو خانواده بازي كرد؟

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
دوستان سايت هاي مختلف راجب گرافيك اين بازي چي گفتن؟؟
به نظر من كه از هر لحاظ كه ايراد داشته باشه بازي از لحاظ گرافيكي خيلي عالي هست به غير از اون مشكل دير لود شدن تكسچرها كه فقط توي اون 40-50 دقيقه اول هست و در قسمت هاي بعدي ديگه اين مشكل هم وجود نداره.....بازي گرافش ديگه هيچ ايرادي نداره و با پيشروي گرافيكش عالي تر هم ميشه....در مجموع گرافيك بازي به نظر من عاليه ودر يكجاهايي محشر ......يعني توي امسال تا الان بهترين گرافيك رو بين بازي ها داشته ...يه جاهايي از بازي كه مغز ادم از كيفيت بصري بازي سوت ميكشه....از محيط بازي بگيريد تا جزييات npc ها واز همه مهمتر مدلينگ خود كريتوس مخصوصا پوشش كريتوس يا همون به قول بچه ها لنگ كريتوس كه بسيار پرجزييات طراحي شده و فيزيك بسيار خوبي هم داره ونسبت به حركات بدن كريتوس واكنش هاي بسيار خوبي نشون ميده.....

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در ادامه ی حرف های علی و امین جا داره اضافه کنم که :
با تمام اینها باز هم اسنژن رو یه رویکرد مثبت توی سری می دونم ! چرا چون از خیلی جهات راه رو برای نسخه های بعدی باز می کنه حتی اگر خودش قربانی شده باشه
4.gif
مثلاً برای اولین بار توی سری قابلیت عوض کردن سلاح وسط کمبو و خدشه وارد نشدن به کمبو رو داریم ! حالا فرض کنیم توی نسخه ی بعد همین کار با ترکیب سلاح های مختلف انجام بشه !
4.gif
برای اولین بار فینیشر روی دشمن ها از حالت استاتیک در اومده و حالت پویا و داینامیک به خودش گرفته یعنی دشمن هایی که جدید طراحی شدن ( نه قدیمی ها !!!) مثل گورگون ، فیل ، مانتیکور و اینها دیگه چند تا دکمه زنی ساده نیست و در حین نفله شدن بهت حمله هم می کنن که باید جاخالی بدی ! این خودش لذت بخشه و حالا فکر کنیم این توی شماره ی بعد بین تمام دشمن های بزرگ جثه بسط داده بشه !
4.gif
یا مثلاً سیستم جدید پلتفرمینگ بازی که از روی آنچارتد برداشته شده ! فک کنید چه کارهایی که توی یه نسخه ی دیگه نمیشه باهاش انجام داد
4.gif
یا مولتی ای که شاید در آینده بهینه تر هم بشه
4.gif
کلاً خیلی المان ها که به خاطر کمبود وقت توی این نسخه اونطور که باید خودشون رو نشون دادن و صرفاً یه بستری برای ارائه ـشون ایجاد شده بود ، توی شماره ی بعد به خاطر از پیش داشتن این المان ها و گذاشتن وقت فقط برای بسط دادنش توی بازی و طراحی مدل های جدید چه چیز ماورای تصوری که نمیشه ازش درآورد
4.gif

خلاصه این اسنژن درسته فدا شد ولی فکر کنم یه میراث خیلی غنی برای آینده ی سری به جا گذاشت
4.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
با اینکه از Boss Fight های بازی به شدت خوشم اومد (چه کوچیک ها ، چه بزرگ ها :D) ولی خب نسبت به GoW III در سطح پایین تری بودن. یکی از دلایلش رو میشه بخش مولتی پلیر دونست. من تا الآن فکر میکردم فقط Polyphemus توی بخش مولتی پلیر به اون شکل هست ، ولی الآن فهمیدم که Stheno (معروف ترین و خفن ترین Gorgon توی اسطوره های یونانی) هم توی بخش مولتی پلیر وجود داره !

این دو تا (Stheno و Polyphemus) میتونستن راحت دو تا از Boss Fight های بازی باشن. :| هر دو هم عظیم الجثه هستن ! :D

سيو بازي خيلي چرت شده!!!قبلا ميرفتيم پيش اون جاهای نورانی ولي حالا اتو سيو شده كه اصلا جالب نيست!!!
ولي حذف سيو دستي اصلا جالب نيست!
به نظر من که یکی از بهترین تغییرات بازی همین نحوه Save کردن هست ! :D خیلی خوبه که بازی Chapter بندی شده و این طوری دیگه آدم راحت میتونه هر بخشی رو میخواد دوباره انجام بده یا چیز جالبی رو به بقیه نشون بده. Auto Saveـش هم به نظرم خیلی خوب و به جا هست و تعداد Save های بیشتری نسبت به حالت قبلی در اختیار داریم. دیگه مشکلش چیه ؟! :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب پر که شد بسته به هر نوع سلاحت , R3‎ ‎‏ و L3 رو فشار بده ! :D
نترس اسماعیل فعلا حال ندارم برم سراغش!!
راستی یه چندتا نکته بود که گفتم بگم و اینکه نمیدونم اسمشو باگ بزارم و یا چی , اما تو بعضی قسمتها که محیط بسته میشه و تا تمام دشمنارو نکشتی باز نمیشه این پرنده هارو که میزدم بعضی مواقع از تصویر بیرون میرفتند و برنمیگشتن و بالطبع مسیر باز نمیشد و مجبور به ریستارت میشدم !(حتی روی هارد:|)
توی چپتر 27 بعد از بیرون اومدن از سر مجسمه روی یک اژدهای پرنده :D میپریم ! من وقتی بار اول نمیتونستم بکشمش وقتی دوباره از اول میومد اون صحنه افتادن کریتوس و پرنده رو نشون میداد اما هیچکدوم نبودن و بعد از چند ثانیه وارد مبارزه ای میشد که نه Hud‏ داشت و نه بعد از کشتن پرنده مسیر باز نمیشد! و مجبور بودم از چپتر 26 دوباره شروع کنم تا بتونم توی اولین مبارزه بکشمش ! (روی هارد:|)
از الان غصم گرفته روی تایتان که دارم میرم چه خاکی به سرم بریزم !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
توی چپتر 27 بعد از بیرون اومدن از سر مجسمه روی یک اژدهای پرنده
:biggrin1:
میپریم ! من وقتی بار اول نمیتونستم بکشمش وقتی دوباره از اول میومد اون صحنه افتادن کریتوس و پرنده رو نشون میداد اما هیچکدوم نبودن و بعد از چند ثانیه وارد مبارزه ای میشد که نه Hud‏ داشت و نه بعد از کشتن پرنده مسیر باز نمیشد! و مجبور بودم از چپتر 26 دوباره شروع کنم تا بتونم توی اولین مبارزه بکشمش ! (روی هارد
:|
)
از الان غصم گرفته روی تایتان که دارم میرم چه خاکی به سرم بریزم !
اوه اوه همون اولشو خوندم بنداز اسپویلر باو کلا از جزئیات مراحل هم نگید تازگی داشته باشه برامون مثلا من الان چپتر 20م دارم به چپتر 28 فکر میکنم چکارش کنم:d
آقا این نوار طلایی سمت راست وقتی تو بازی پر میشه کسی میدونه چه کارایی داره؟
البته در ابتدا فقط سلاح اتیش این قدرتو داره برا بقیه فکر کنم باید سلاح رو اپگرد کنی

راستی یه چندتا نکته بود که گفتم بگم و اینکه نمیدونم اسمشو باگ بزارم و یا چی , اما تو بعضی قسمتها که محیط بسته میشه و تا تمام دشمنارو نکشتی باز نمیشه این پرنده هارو که میزدم بعضی مواقع از تصویر بیرون میرفتند و برنمیگشتن و بالطبع مسیر باز نمیشد و مجبور به ریستارت میشدم !(حتی روی هارد
:|
)
نخیر اصلا چنین چیزی وجود ندارهps3یت مشکلی داره:d

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
به نظر من که یکی از بهترین تغییرات بازی همین نحوه Save کردن هست ! :D خیلی خوبه که بازی Chapter بندی شده و این طوری دیگه آدم راحت میتونه هر بخشی رو میخواد دوباره انجام بده یا چیز جالبی رو به بقیه نشون بده. Auto Saveـش هم به نظرم خیلی خوب و به جا هست و تعداد Save های بیشتری نسبت به حالت قبلی در اختیار داریم. دیگه مشکلش چیه ؟! :D
اره خب اريا!
ولي اونجوري كه هاله نور بعد از ي باس فايت خفن رو درجه سختي بالا بهت احساس آارمش و فراغ بـاال!:d ميداد اتوسيو نميده

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
اره خب اريا!
ولي اونجوري كه هاله نور بعد از ي باس فايت خفن رو درجه سختي بالا بهت احساس آارمش و فراغ بـاال!:d ميداد اتوسيو نميده
بابا خیلی رو اعصاب بود چی بود وسط روند بازی باید 10 تا 15 ثانیه برا سیو می استادی رو اعصاب من یکی رژه میرفت

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اره خب اريا!

بعد از اینکه یه باس خفن رو روی یه درجه ی سختی بالا کشتی با هزار امید و آرزو داری میری طرف محل سیو بعد یهو یا دستگاه فریز میکنه یا برقا میره ! اونوقت عجب فراغ بالی به آدم دست میده :D
ولی اتوسیو بلافاصله خودش سیو میکنه :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
بعد از اینکه یه باس خفن رو روی یه درجه ی سختی بالا کشتی با هزار امید و آرزو داری میری طرف محل سیو بعد یهو یا دستگاه فریز میکنه یا برقا میره ! اونوقت عجب فراغ بالی به آدم دست میده :D
ولی اتوسیو بلافاصله خودش سیو میکنه :D

خب محله شما برقش زیاد میره سانتا چیکار کنه
کلا هیچی هاله نمیشه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
شما این همه گیر دادید به سیو بعد بی خیال Start و Main Menu شدید ؟ :|
اون صفحه ی استارت خیلی خفن بود! :(( ساده شده بود اینجا! :d توی GOW III هم که اوجش بود دور جعبه ی پاندورا میچرخید! :d
نصف صورت کریتوس هم که پر:-" با اینکه اینم خوب بود ولی اون چیز دیگری بود! تازه ما انتظار داشتیم برای بخش مولتی هم نصف صورت کاراکترمون رو بزارن =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر