God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,673
نام
حسین
اوه اوه سانتا رکب زد بعد کشتن فیل مننظر هیولا دریایه بودم دیدم هیچ اتفاقی نیوفتاد:d
چاپتر 28 خیلی سخته؟ رو نرمال رفتم:-s
این بازی واقعا بازی این نسل نیست اسمش رو باید میان نسلی بزاریم گرافیک,صدا شاهکارن شاهکار با این حال فریم از نسخه سوم بهتره
راستی کشتن این مار ها که مجسمه میکنن چقدر خفن شده کلا چقدر خوشگل شدنه:d

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,651
نام
hamid
اوه اوه سانتا رکب زد بعد کشتن فیل مننظر هیولا دریایه بودم دیدم هیچ اتفاقی نیوفتاد:d
چاپتر 28 خیلی سخته؟ رو نرمال رفتم:-s
این بازی واقعا بازی این نسل نیست اسمش رو باید میان نسلی بزاریم گرافیک,صدا شاهکارن شاهکار با این حال فریم از نسخه سوم بهتره
راستی کشتن این مار ها که مجسمه میکنن چقدر خفن شده کلا چقدر خوشگل شدنه:d
چبتر 28 اره خیلی سخته من هنوز نتونستم ردش کنم

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
هر کی میخاد چپتر 28 رو رد کنه باید به این صورت عمل کنه :
در مرحله 1 از L1+ضربدر برای کشتن مارها استفاده کنید ، وقتی میخان حمله کنن سریع با این روش دفاع کنید بعد باید با R1 مار رو بگیرید به سمت اون یکی تا خشک بشه
بعد از خشک شدن سریع با ضربه سنگین ماری که خشک شده رو از بین ببرید(اگر شمشیر اصلی رو تا ته آپگرید کردید از دو تا ضربدر و نگه داشتن مثلث استفاده کنید) و همینجوری ادامه بدید.
و اینم بگم برای اینکه فرصت زدن یکی رو داشته باشید میتونید با L2+مربع دومی رو حرکتش رو کند کنید.
سعی کنید وقتی علامت قرمز رو کله دشمنها اومد سریع با R1 بگیرید و مجیک رو با کشتنش افزایش بدید. در این مرحله R2 و دفاع نقش اصلی رو بازی میکنن.
از شمشیرها هم هادس و زئوس بهترین هستن.
در مرحله 2 از دشمن فاصله بگیرید و با زدن L2+ مربع حرکتشون رو کند کنید ، به محض اومدن پرنده ها اونا رو با R1 بگیرید و به سمت بقیه پرتاب کنبد تا بمیرن
تو این مرحله هم فاصله گرفتن از دشمن و کند کردن حرکتاشون بهترین گزینه هستن.
در مرحله سوم با کشتن اون اسب بهتون خون میده و بعد باید با دکمه مربع و دوباره کند کردن دشمن اونو از بین ببیرید .

به نظر من به خاطر همین چپتر ازش 1 نمره کم کردن:d این مرحله مثل چلنجه که شما باید از هر چی که تا الان دارید و یا یاد گرفتید استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این مولتی پلیر بازی چرا اینطوری شده ؟ 2 ساعت طول می کشه سرچ کنه و وقتی هم تعداد کامل می شه دوباره میاد بیرون و شروع می کنه به سرچ مجدد ! تو بتا خیلی راحت و سریع می رفتم تو هر بخشی که می خواستم . این چرا اینجوری شده ؟ کس دیگه ای این مشکل رو نداره !؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این مولتی پلیر بازی چرا اینطوری شده ؟ 2 ساعت طول می کشه سرچ کنه و وقتی هم تعداد کامل می شه دوباره میاد بیرون و شروع می کنه به سرچ مجدد ! تو بتا خیلی راحت و سریع می رفتم تو هر بخشی که می خواستم . این چرا اینجوری شده ؟ کس دیگه ای این مشکل رو نداره !؟
سيستم Matchmaking رو نسبت به بتا كلا عوض كردن ،مثل اينكه پينگت به هاست نخوره پرتت ميكنه بيرون

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
اره فکر کنم خیلی ها از جمله خودم این مشکلو داریم:((

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب بازی رو تموم کردم، اینم نظرم راجب این نسخه ( بدون اسپویل :D ) :
God Of War : Ascension
8/10
مثل همیشه فقط نکات منفی رو میگم :D

تک سلاح بودن: درسته سلاح های فرعی توی بازی قرار داده شدن و BOC هم 4 عنصر مختلف داره ولی با این وجود بازم کمبود سلاح های اصلی حس میشن و رفته رفته سیستم مبارزات بازی بشدت تکراری میشه.

صداگذاری: صداگذاری بازی اصلا بالانس نیست. بعضی جاها فقط سر و صدای کریتوس رو میشه شنید و هیچ خبری از موسیقی نیست و در جاهای دیگه موسیقی بازی بشدت بلند میشه طوری که هیچ چیزی غیر از اون نمیشنوید. GOW III از لحاظ صداگذاری واقعا یکی از بهترین بازی های این نسل بود و GOW:A در این زمینه خیلی ضعیف عمل کرده.

دشمن ها: 80% دشمن های بازی عینا همون دشمن های GOW III که سانتا اومده با اعمال تغییرات بسیار کوچیکی در طراحیشون اونها رو به اسم دشمن جدید توی GOW:A قرار داده. تعداد خیلی کمی از همین دشمن ها اینقدر خوش شانس بودن که یک یا دو حمله جدید براشون طراحی شده و بقیه فقط رنگ حملاتشون نسبت به نسخه قبلی تغییر کرده. البته دشمن های جدیدی هم توی بازی حضور دارن ولی خب شاید روی هم به 10 عدد هم نرسن.

عناصر: سانتا اومده برای ایجاد تنوع و خلق کمبوهای جدید (!) بجای سلاح های اصلی برای BOC عناصر مختلف قرار داده ولی حتی همین عناصر هم عینا از روی GOW III برداشته شدن.
عنصر رعد و برق زئوس در واقع همون سلاح سبز رنگ کریتوس در GOW III ـه، روح های هیدیس همون چنگال های هیدیس اند، عنصر یخ پوسایدن در واقع نسخه دیگه ایی از مشت های هرکول اند و آتیش هم همون BOC در GOW III ـه.

از اون بدتر اینه که حتی سانتا نیومده به طور کامل کمبوهای این سلاح ها روی توی نسخه جدید قرار بده و به اضافه کردن یه افکت برای هر عنصر بسنده کرده !!! یعنی کمبوهای اصلی عینا همون کمبو های عادی BOC ـند فقط آخرشون افکت آتیش، یخ و رعد و برق اضافه شده. نهایت خلاقیتشون رو توی عنصر روح های هیدیس نشون دادن که بسته به کمبوتون اون آخر یا یه روح به دشمن حمله میکنه و یا یه دست از زیر زمین در میاد و دشمن رو میزنه (که هر دوی اینها عینا توی نسخه سوم هم وجود داشتن)
کمبوهای مخصوص ( L1 با دکمه های مختلف ) هم همون کمبوهای GOW III ـند که بعضا تغییرات کوچیکی درشون ایجاد شده.

سیستم جدید کمبو زنی
: این بخش اتفاقا یکی از بخش های مثبت بازیه ولی خب سانتا میتونست خیلی بهتر ازش استفاده کنه. ولی بجاش سانتا اومده کمبوهای اصلی که توی نسخه های قبلی بعد از خریدن قابل استفاده بودن رو محدود کرده و شما نمیتونید از بعضی هاشون استفاده کنید مگر اینکه Rage مودتون رو پر کرده باشید. (مثلا کمبوی سه بار مثلث یکی از اینهاست)
در صورتی که میتونستن بجای اینکار کمبو های جدیدی برای بخش Rage طراحی کنند.
------
حرف آخر: اول میخواستم به بازی 7 بدم ولی خب چون مولتی رو تجربه نکردم یک نمره بخاطر این بخش بهش اضافه کردم هرچند ممکنه بعد از خوندن نکاتی که گفتم تعجب کرده باشید که چرا به بازی نمره خوبه 8 رو دادم.
من فقط نکات منفی بازی رو بررسی کردم و GOW:A نکات مثبت هم کم نداره که همین موضوع باعث شده نمره نهایی بازی بالاتر از اون چیزی که به نظر میاد باشه. باس فایت های جذاب (مخصوصا آخرین باس)، طراحی میحط خیره کننده، گرافیک هنری و تکنیکی بسیار چشم نواز و Set Piece های لذت بخش تنها بخشی از جذابیت های GOW:A هستن. درسته بازی مشکلات زیادی داره ولی خب این مشکلات نمیتونند جلوی لذت بردن شما از این عنوان رو بگیرن.

هرچند به شخصه دفعه بعدی که خواستم نسخه ای از GOW رو بازی کنم مطمئنا انتخاب اولم GOW III خواهد بود نه GOW:A. همینطور امیدوارم که سانتا کلا بیخیال GOW:A بشه و از این بعد بازی هایی که عرضه میکنه واقعا حس یه بازی کامل و جدید رو به شخص منتقل کنند نه یه Expansion Pack برای بازیی که قبلا تجربه اش کردن.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب منم تموم کردم و با اکثر حرفای علی دانته موافقم .

فقط این سلاح اون عناصری که وجود داشت دقیقا شبیه اون 4 سلاح تو گاو3 شده بود با خیلی کمبو جدید و ... فقط قیافه سلاح ثابت بود که این یخورده ناراحت کننده بود . ولی در کل لذت استفاده از BoC با اون 4 تا عنصر زیاد بود .

داستانش به نظرم یخورده سطحی بود و اون جریان blod oath اینهمه کشش نداشت تا یه بازی رو اداره کنه و اصلا هم خوب بهش پرداخته نشد و بعضی جاها من کلا یادم میرفت که داستان چی بود و خیلی با اون حالت حماسی فاصله گرفته بود .
گرافیکش هم که بعضی جاها خیلی زیبا و بهتر از گاو3 بود ولی بعضی جاها بد بود و تکسچرا لود نمیشدن که و ذوق میزد .
گیمپلی همچنان زیبا و لذت بخش و تنها ایرادی که میتونم بگم باس فایتا بود که با وجود زیبا بودنشون من به اون صورت نبرد سخت و نفس گیری ندیدم و خیلی راحت همه رو همون بار اول کشتم ولی باس ها واقعا زیبا بودن مخصوصا آخری
در کل با تجربه ی اون شاهکارهای قبلی درسته این عنوان اسپین آف هست و برای تست کردن ایده ها هست ولی خوب خیلی شدید انتظارمون بالا رفته بود با توجه به پیش زمینه ی سانتا
امیدوارم این چیزایی رو که تو این نسخه تست کردن و واکنش ها رو دیدن اگه نسخه بعدی در کار باشه اینا رو رفع کنن تا دوباره شاهکاری درخور اسم GOW ببینیم با وجود اینکه این بازی هم حس و حال گاو رو داره وخیلی زیباست
منم اکثرا نکات منفی رو از دید خودم گفتم چون نکات مثبت های گاو گونه رو همچنان داره که همینا باعث شد همچنان فوق العاده لذت ببرم از بازی .
نمره : 8

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سيستم Matchmaking رو نسبت به بتا كلا عوض كردن ،مثل اينكه پينگت به هاست نخوره پرتت ميكنه بيرون
الان یعنی تکلیف چیه ؟ من عملا بعد 14 تا سرچ شاید یه بار برم تو بازی . هی سرچ می کنه به حد لازم که می رسه تعداد نفرات ، دوباره بعد چند لحظه شروع می کنه به سرچ جدید !! این چه مدلیشه دیگه ؟ کم کم داریم توجیه می شیم علت نمرات کم چی بوده !
اره فکر کنم خیلی ها از جمله خودم این مشکلو داریم:((
یا مشکل از اینترنت داغون ایرانه یا سرور های سانتا !! ولی من تا حالا این جوریشو ندیده بودم ! این بیشتر مثل باگ می مونه تا پینگ و ... این صحبت ها !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب این چند روزی که غیبت داشتم کلا در خدمت گاو بودیم ! :D
بازی رو اول روی نرمال و بعدش روی هارد :| تموم کردم و رسما صاف شدم :D
فعلا هم روی Titan‏ تو چپتر 16 هستم!
از الان عزا گرفتم واس 28 !!

NakedSnake

کاربر سایت
Jul 8, 2012
89
بالاخره بعد از مدت ها ای دمورو زدم تو رگ.:D میتونم بگم عالیه. فردا هم بازی خودش میاد ببینم چی میشه.

گیم پلی واقعا پیشرفتشو آدم می تونه حس کنه. عالیه. گرافیک فوق العاده. و همه چیز عالی.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ظاهرا بازی کاستوم های مختلفی داره و از طریق New Game+ قابل دسترسی اند.خب این تبدیل شد به نکته مثبت :D

اون بخش "پایین بودن ارزش تکرار" از پست قبلی حذف شد.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
ظاهرا بازی کاستوم های مختلفی داره و از طریق New Game+ قابل دسترسی اند.خب این تبدیل شد به نکته مثبت :D

اون بخش "پایین بودن ارزش تکرار" از پست قبلی حذف شد.
علی جان میخاستم به شما بگم ولی تو پستهای قبلی بود به همین دلیل تکرار نکردم ، ولی بازی خیلی زیباست آدم دوست داره دوباره
بازی کنه و این نکته باعث میشه بیشتر تمایل به تکرار داشته باشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
الان یعنی تکلیف چیه ؟ من عملا بعد 14 تا سرچ شاید یه بار برم تو بازی . هی سرچ می کنه به حد لازم که می رسه تعداد نفرات ، دوباره بعد چند لحظه شروع می کنه به سرچ جدید !! این چه مدلیشه دیگه ؟ کم کم داریم توجیه می شیم علت نمرات کم چی بوده !

یا مشکل از اینترنت داغون ایرانه یا سرور های سانتا !! ولی من تا حالا این جوریشو ندیده بودم ! این بیشتر مثل باگ می مونه تا پینگ و ... این صحبت ها !
تقريبا ميشه گفت مشكل از نت ما هست اما بعضي از خارجي ها هم مشكل داشتند. من خودم بعد ٣ يا ٤ بار بيرون افتادن پيدا ميكنم ولي واقعا اذيت كنندس . بتا من سريع ميرفتم توي بازي:|
مولتيش چون به صورت كوتاه مدت جذابه ازش ايراد گرفتن ، روي. هم ١٢٠ level فقط داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر