God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
دوستان بازی patch داره ؟ اگر اره همون 106 مگی و 4 مگیه هست ؟
دوستان که زدن باگ های بازی رو برطرف میکنه؟ اخه شنیده بودم بازی بعضی جا ها باگ داره
پچ 106 مگی مربوط به بخش مولتی بود! 4مگیه هم نفهمیدم دقیقا، ولی شاید مربوط به پیام مخفی توی بازی باشه:-"

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
حداقل شرایط لازم برای نظر دادن در مورد یه بازی تموم کردنشه :D
باگ هایی هم که اشاره کردین اکثراً تا اینجا توی فروم اولین نفری هستین که بهش برخوردین ! و اما از لحاظ بصری هم بازی نسخه ی 3 رو به طور کامل منهدم میکنه ! با یه نگاه به مدلینگ کریتوس و عظمت محیط ها خیلی راحت میشه به این قضیه رسید ! البته کسی که فقط 1 ساعت بازی کرده قطعاً خیلی چیزها رو ندیده و نظرش به هیچ وجه مرجع نیست !
در مورد اون باگ من هم برخوردم ولی سکوت کردم:d
اقا كسي هنوز اون مشكل پريدن بازي كن هاي find شده رو داره؟
من داشتم تا ديشب
yahoo_2.gif

من هنوز با قدرت مشکل رو دارم:d کلا از اول تا الان بجز یه کو اپ نتونستم بزنم:|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,350
نام
امیر
من فعلا همون 30 دقیقه اول رو رفتم. (البته مقداری جلوتر از 30 دقیقه , اون 3 تا سگ رو هم کشتم.) با افتتاحیه بازی آنچنان حال نکردم. سکانس افتتاحیه GOW3 کجا این کجا!
راستی الان کارایی Rage Matter چیه دقیقا؟ من R3 و L3 رو میفشارم ع این دیونه عین گاو :d سرش میندازه پایین اینور اونور میدوه با دشمن ها هم کاری نداره :|

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
خوشبختانه با اینکه تموم کردم نه باگ دیدم تو بازی نه مشکل دیر لود شدن تکسچرها رو داشتم(خدا کنه از این به بعد هم که میخوام بازم برم نداشته باشم) فقط اون Treasureها رو وقتی برمیدارم اول تکسچرها کامل لود نشدن ولی سر یک ثانیه هم نمیشه که تکسچرها کامل لود میشن

دوستان من سگانه ی قبلی رو هنوز بازی نکردم اینو میشه بازی کرد یا باید اول اونارو بازی کنم؟
همین رو اول بازی کنید.به ترتیب اینا رو بازی کنید بهتره.چون از لحاظ داستانی اینطوری پشت سر هم قرار میگیرن:
GOW Ascension
GOW Chains Of Olympus
GOW I
GOW Ghost Of Sparta
GOW II
GOW III

آخرین ویرایش:

mr_sasma

کاربر سایت
Mar 6, 2011
276
نام
سیّد!
دوستان من سگانه ی قبلی رو هنوز بازی نکردم اینو میشه بازی کرد یا باید اول اونارو بازی کنم؟
به نظر من به ترتیبی که اومده بازی کن. چون این طوری متوجه پیشرفت سری در طول زمان هم می شی. مثلا اگه اول بخوای GOW:A رو بازی کنی بعد 1 و 2 رو، ممکنه گرافیک اونا توی ذوقت بزنه، در صورتی که اونا بازی های بسیار خوبی هستن و به نظر من 2 بهترین نسخه این سریه.

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
خوب خوشبختانه توی توییتر کاگردان بازی اعلام کرده کسایی که نمیتونن چبتر 28 رو رد کنن (مثل خودم ) به زودی یه بچ منتشر میکنن .. البته این به درخواست تعدادی زیاد از طرفداران بود که میگفتند بیش از حد دشواره >>> خداروشکر

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام.یه جا گیر کردم.همون جا که دوتا مجسمه یه ساعت شنی دستشونه زیرش دکمه هست بعد اون صفحه وسط یه لحظه میاد پایین.باید چیکار کنم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر