God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
فكر نميكنيد يكم مغرضانه بود حرفتون؟
حداقل ميگفتيد تو چه زمينه اي خوب نبوده

تا یک ساعت اول بازی که من بازی کردم و دیگه ادامه ندادم.
متاسفانه بازی باگ داره به باس اول بازی که میرسی وقتی باس با 2 دست میکوبه رو زمین کریتوس نصفش میره داخل زمین! یا اون اسانسور که داره میره بالا سگها رو به طرف چپ شوت میکنه بعدش اتوماتیک خودش کمونه میکنه به طرف چرخ دنده تا نابود بشه!
مشکل دیر لود شدن تکسچر.
گرافیک تا اینجا که من بازی کردم پایینتر از نسخه3 بازی بوده.
موزیک بازی به هیچ عنوان به 3 حتی نزدیک هم نیست.
گیم پلی و یه سری جزئیات اضافه شده برای زدن ضربات و گرفتن هم زمان خوبه خوشم اومد.
روایت داستان که اصلا معلوم نشد که چی شد این از اونجا سر در اورد.
.

گیمرای امروزین دیگه. یاد گرفتن بیان از بازی بد بگن بلکه یه 7ـش ده تا لایک بخورن حالی به حولی!

نمیشناسید الکی نظر ندین .من 27 سالمه و فن سر سخت این بازی هستم و از موقعی که یادمه با اتاری بازی میکردم تا الان .
مرده شور این سیستم لایک رو ببرن که باعث میشه بعضیا چه فکرای خنده داری کنن.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
متاسفانه بازی باگ داره به باس اول بازی که میرسی وقتی باس با 2 دست میکوبه رو زمین کریتوس نصفش میره داخل زمین! یا اون اسانسور که داره میره بالا سگها رو به طرف چپ شوت میکنه بعدش اتوماتیک خودش کمونه میکنه به طرف چرخ دنده تا نابود بشه!
مشکل دیر لود شدن تکسچر.
گیم پلی و یه سری جزئیات اضافه شده برای زدن ضربات و گرفتن هم زمان خوبه خوشم اومد.
.

نمیشناسید الکی نظر ندین .من 27 سالمه و فن سر سخت این بازی هستم و از موقعی که یادمه با اتاری بازی میکردم تا الان .
مرده شور این سیستم لایک رو ببرن که باعث میشه بعضیا چه فکرای خنده داری کنن.
شروع بازی قطعا ضعیفترین بوده در بین بازیهای سری . ولی من بهت پیشنهاد می کنم یه خورده دیگه بازیکن . بازی تازه از چپتر 7 به بعد قشنگ میشه و اتفاقا روند بازیهم ازونجا به بعد تغییر می کنه . البته اگه پازلهای زیادش اذیتت نکنه . فکر کنم که بتونی ازش لذت ببری . چون تیکه های خوفی ازونجا به بعد گذاشتن تو بازی . البته بزرگترین مشکل بازی به نظر من عدم مهندسی ساخته . ینی نیومدن یه بالانسی بین قسمتایی که قراره باسفایت داشته باشه با قسمتایی که باید پازل داشته باشه یا پلتفرمینگش برقرار کنن. مثلا چند تا باسفایت و انداختن پشت سرهم . بعدش یه مدتی پلتفرمینگ داره . بعدشم کلی پازل پشت سرهم .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
بالاخره تموم شد ! :D
بازی واقعاً فوق العاده بود !!! گیم پلی عالی همیشگی GoW به همراه تغییراتی که باعث شده بهتر و مهیج تر از قبل هم بشه. موسیقی های زیبا. گرافیک رویایی (غول آخر بازی عجیب ترین چیزی بود که تا حالا روی کنسول ها دیدم) و طراحی مراحل و پازل های محشر !
البته مشکلاتی هم داشت. مثلاً داستانش میتونست خیلی بهتر باشه و انتظار بیشتری ازش داشتم. صداگذاری بازی هم بعضی جاها به مشکل میخورد و یه ثانیه قطع میشد ! :D
در مجموع به جز این مشکلات ، از بقیه جهات واقعاً عالی بود. چیزی فراتر از یه نسخه فرعی و یکی از بهترین تجربه های نسل من !
جداً دم Santa Monica گرم بابت ساخت این بازی فوق العاده. دم منتقدها هم گرم که باعث میشن روز به روز بیشتر باهاشون حال کنم و به عنوان جنبه طنز و کمدی دنیای گیم بهشون نگاه کنم ! :x
هنوز مولتی پلیر رو امتحان نکردم و نمیدونم با اینترنت داغونم چطوری هست ! :D البته توی بتا بد نبود ، مخصوصاً توی اون حالت FFA. ایشاالله اینجا هم جواب بده.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من بازی رو تموم کردم
خب به نظرم من مهمترین مشکل بازی به خصوص در اوایل بازی افت فریم بازی هستش:-s
داستان و روایت اون هم به نظرم اصلا در حد و اندازه ی 2 تا گاد وار کنسول دستی (که عالی بودن ) و گاد وار 3 نیست
گرافیک تو بعضی جاها عالی میشه...از وسط های بازی گرفیک عالی میشه
مولتی بازی رو تست نکردم هنوز!
کلا به نظر من نمره ی 8 براش کافیه....
تا الان god of war chain of olympus و ghost of sparta به نظرم بهترین بودن و البته go of war 3 هم عالی بود :x

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
من هم امروز بعد از ظهر بازی رو تموم کردم و باید بگم که بازی فوق العاده و شاهکار بود:x
همه چیز بازی مثل یک GOW اصلی و شماره دار عالی بود از گرافیک و کمبت و گیم پلی گرفته تا موسیقی و صداگذاری واقعاً همه شون عالی کار شده بودن.مشکل خاصی بازی نداشت که بتونه نمره ی خیلی زیادی از بازی کم کنه و واقعاً دیگه متای 85 اصلاً حق بازی نبود حتی در حالت سختگیری سایتها.داستان بازی اوایل گنگ بود ولی رفته رفته جون میگیره و آخرا دیگه عالی میشه ولی خوب بازی معلومه که داستان بازی به شماره های اصلی نمیرسه ولی به COO و GOS میرسید و دارای محتوای بیشتر بود.زمان بازی هم خیلی عالی بود و از GOW III بیشتر بود و هم اندازه های GOW I بود که همین طولانی بودن خودش عالیه مخصوصاً وقتی بازی خسته کننده نمیشه.Boss Fight های بازی هم عالی بودن.همشون واقعاً عالی کار شده بودن و اون مرحله برفی هم بازی رو دیگه به اوج رسوند و همینطور تا آخر در همین اوجش موند بازی.پازل های بازی هم خیلی خوب بودن و بعضیاشون واقعاً به فکر کردن نیاز داشتن و همین بازی رو لذت بخش تر میکرد.بخش پلتفرمینگ بازی هم عالی بود و واسه ی تنوع خیلی عالی کار شده بود ولی خوب جایی کم شد یعنی از چپتر 20 به بعد که دیگه بازی به اوج هیجان خودش میرسه و خیلی دیگه به پلتفرمینگ زیاد احتیاجی نداره:d
کلاً باز هم میگم که بازی فوق العاده بود و هر چی که بیشتر بازی میکردم بیشتر بهش علاقمند میشدم و بیشتر به شاهکار و GOW ماندن بازی پی میبردم.خلاصه اینکه خیلی با بازی حال کردم و اگر بخوام نمره بدم پایینتر از 9 که مطمئناً نمیدم بهش.همون 9.5 به بالا میدم بهش(تنها اشکال جزئیش هم این بود که دشمنان تکراری زیاد داشت ولی هر کدومشون که جدید بودن عالی بودن البته این به این معنی نیست که اونایی که تو GOW III بودن عالی نبودن.چون با اونا مبارزه کرده بودیم هیجان مبارزه باهاشون به مبارزه با دشمنان جدید نمیرسید:d)
--------------------------------------------------
یه سوال:d
من از اون موقعی که بازی رو گرفتم(فکر کنم 10 یا 11 مارچ بود) مثل اینکه همون موقع که بازی رو بذارین تو دستگاه یه پچ واسش هست ولی چون من به PSN وصل نشدم از اون موقع اون پچ رو نصب نکردم.نکنه توی همون دموی TLOU هست؟چون در حالت عادی هر چی مرع رو میزنم توی منو دموی TLOU روزشمارش نمیاد:d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
من هم امروز بعد از ظهر بازی رو تموم کردم و باید بگم که بازی فوق العاده و شاهکار بود:x
همه چیز بازی مثل یک GOW اصلی و شماره دار عالی بود از گرافیک و کمبت و گیم پلی گرفته تا موسیقی و صداگذاری واقعاً همه شون عالی کار شده بودن.مشکل خاصی بازی نداشت که بتونه نمره ی خیلی زیادی از بازی کم کنه و واقعاً دیگه متای 85 اصلاً حق بازی نبود حتی در حالت سختگیری سایتها.داستان بازی اوایل گنگ بود ولی رفته رفته جون میگیره و آخرا دیگه عالی میشه ولی خوب بازی معلومه که داستان بازی به شماره های اصلی نمیرسه ولی به COO و GOS میرسید و دارای محتوای بیشتر بود.زمان بازی هم خیلی عالی بود و از GOW III بیشتر بود و هم اندازه های GOW I بود که همین طولانی بودن خودش عالیه مخصوصاً وقتی بازی خسته کننده نمیشه.Boss Fight های بازی هم عالی بودن.همشون واقعاً عالی کار شده بودن و اون مرحله برفی هم بازی رو دیگه به اوج رسوند و همینطور تا آخر در همین اوجش موند بازی.پازل های بازی هم خیلی خوب بودن و بعضیاشون واقعاً به فکر کردن نیاز داشتن و همین بازی رو لذت بخش تر میکرد.بخش پلتفرمینگ بازی هم عالی بود و واسه ی تنوع خیلی عالی کار شده بود ولی خوب جایی کم شد یعنی از چپتر 20 به بعد که دیگه بازی به اوج هیجان خودش میرسه و خیلی دیگه به پلتفرمینگ زیاد احتیاجی نداره:d
کلاً باز هم میگم که بازی فوق العاده بود و هر چی که بیشتر بازی میکردم بیشتر بهش علاقمند میشدم و بیشتر به شاهکار و GOW ماندن بازی پی میبردم.خلاصه اینکه خیلی با بازی حال کردم و اگر بخوام نمره بدم پایینتر از 9 که مطمئناً نمیدم بهش.همون 9.5 به بالا میدم بهش(تنها اشکال جزئیش هم این بود که دشمنان تکراری زیاد داشت ولی هر کدومشون که جدید بودن عالی بودن البته این به این معنی نیست که اونایی که تو GOW III بودن عالی نبودن.چون با اونا مبارزه کرده بودیم هیجان مبارزه باهاشون به مبارزه با دشمنان جدید نمیرسید:d)
--------------------------------------------------
یه سوال:d
من از اون موقعی که بازی رو گرفتم(فکر کنم 10 یا 11 مارچ بود) مثل اینکه همون موقع که بازی رو بذارین تو دستگاه یه پچ واسش هست ولی چون من به PSN وصل نشدم از اون موقع اون پچ رو نصب نکردم.نکنه توی همون دموی TLOU هست؟چون در حالت عادی هر چی مرع رو میزنم توی منو دموی TLOU روزشمارش نمیاد:d
خير اون پچ به دمو ربط نداشت. براي اينكه روزشمار رو ببينين فكر كنم بايد انلاين باشيد:d

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
منم حدود نیم ساعت بازی کردم . بازی از نظر گرافیک و نور پردازی خیلی از نسخه سوم بهتره فقط مشکل دیر لود شدن تسکچر و کمی افت فریم داره . امیدوارم این مشکل رو با یه آپدیت حل کنن . سیستم مبارزه هم مثل نسخه های قبلی عالی هست . در مورد موسقی و داستان نمیتونم چیز زیادی بگم چون هنوز تمام نکردم . ولی به نظرم منتقد ها خیلی سخت گرفتن . کمتر از 9 دیگه حقش نیست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
لیاقت بازی در خوش بینانه ترین حالت 9 و در سخت گیرانه ترین حالت هم امتیاز 8 هست . خودم هم با نمره سختگیرانه 8 مثل نمره گیم اسپات موافق تر هستم!
بزرگترین ضعف بازی داستان بود و مهمترین حسنش هم باس فایت اخر بازی ! متاسفانه یا خوشبختانه نسخه سوم به قدری حماسی و قوی ساخته شده بود که من دیگه با هیچ نسخه ای از این سری به اندازه نسخه سوم ارتباط برقرار نمی کنم ! با این حال به عنوان یک نسخه فرعی بازی خوش ساخت و خوبی از اب در اومده بود .

p.s : بریم سراغ بخش انلاین .... !

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مشکل دیر لود شدن تکسچر.
.

حداقل شرایط لازم برای نظر دادن در مورد یه بازی تموم کردنشه :D
باگ هایی هم که اشاره کردین اکثراً تا اینجا توی فروم اولین نفری هستین که بهش برخوردین ! و اما از لحاظ بصری هم بازی نسخه ی 3 رو به طور کامل منهدم میکنه ! با یه نگاه به مدلینگ کریتوس و عظمت محیط ها خیلی راحت میشه به این قضیه رسید ! البته کسی که فقط 1 ساعت بازی کرده قطعاً خیلی چیزها رو ندیده و نظرش به هیچ وجه مرجع نیست !

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بالاخره تموم شد ! :D
بازی واقعاً فوق العاده بود !!! گیم پلی عالی همیشگی GoW به همراه تغییراتی که باعث شده بهتر و مهیج تر از قبل هم بشه. موسیقی های زیبا. گرافیک رویایی (غول آخر بازی عجیب ترین چیزی بود که تا حالا روی کنسول ها دیدم) و طراحی مراحل و پازل های محشر !
البته مشکلاتی هم داشت. مثلاً داستانش میتونست خیلی بهتر باشه و انتظار بیشتری ازش داشتم. صداگذاری بازی هم بعضی جاها به مشکل میخورد و یه ثانیه قطع میشد ! :D
در مجموع به جز این مشکلات ، از بقیه جهات واقعاً عالی بود. چیزی فراتر از یه نسخه فرعی و یکی از بهترین تجربه های نسل من !
جداً دم Santa Monica گرم بابت ساخت این بازی فوق العاده. دم منتقدها هم گرم که باعث میشن روز به روز بیشتر باهاشون حال کنم و به عنوان جنبه طنز و کمدی دنیای گیم بهشون نگاه کنم ! :x
هنوز مولتی پلیر رو امتحان نکردم و نمیدونم با اینترنت داغونم چطوری هست ! :D البته توی بتا بد نبود ، مخصوصاً توی اون حالت FFA. ایشاالله اینجا هم جواب بده.
ممنون آریا یه انرژی خوب دادی ما که با این انتقاد ها داشتیم داغون میشدیم !! واقعا" از همون اول خوب ما رو هایپ کردی و نزاشتی امیدمون رو از بازی ببازیم
ممنون از طرف همه .......

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان بازی patch داره ؟ اگر اره همون 106 مگی و 4 مگیه هست ؟
دوستان که زدن باگ های بازی رو برطرف میکنه؟ اخه شنیده بودم بازی بعضی جا ها باگ داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر