God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان یک جای بازی گیر کردم یعنی اصلا نمیفهمم چیکار باید بکنم :D
اون جایی که ساعت شنی هستش . نمیدونم باید چیکار کنم نشون میده یک تیکش ترک داره ولی نمیدونم باید چه کنم :D

به به شایان هم اومد :D
با اون یارو سبز ها توی سمت راست محیط زمان رو چنج می کنی بعد از سمت چپ از خرابه ها میری بالا بعد میری روی اون وسیله ای که آویزونه بعد همونجا مقابل ساعت شنی وایمیسی R1 میزنی ؛ اونی چیزی که روش هستی تاب می خوره ، جلو که رفت می پری روی ساعت شنی بعد از اون می پری روی طبقه ی بالایی اونجا فکر کنم یه سنگی چیزی هست که میندازیش پایین ، بعد برمیگردی طبقه ی پایین سنگ رو میذاری یه جایی نزدیک به همون ماده ی سبز رنگ :D به این دلیل که با اون ماده ی سبز زمان رو بر میگردونی به عقب بعد سریع می پری روی ستونی که پایین انداختی و خودت رو میرسونی روی همون چیزی که از وسط اتاق آویزونه سریع میری جلو R1 میزنی تا دوباره کریتوس اون رو تاب بده :D دقت کن تمام این قسمت آخر رو باید توی حالتی که زمان تغییر کرده انجام بدی تا ساعت شنی سوراخ بشه :D سرعت عمل و قرار دادن جای مناسب برای اون ستونی که میاریش پایین بسیار مهم می باشد :D

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
منم امروز بازی رسید دستم و 1 ساعتی بازی کردم تا الان.

متاسفانه گند زدن همین. اگر با نسخه3 مقایسه کنید حساب کار دستتون میاد .

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
خب بنده هم بالا خره پول بازي رو تونستم امروز جور كنم و بازي رو بخرم ويه چند ساعتي رو بازي كردم.....
بازي 1.5 ساعت اولش واقعا به طور عجيب غريبي فاجعه بود .....درهمه ضمينه ها ازگراف بگير تا طراحيه محيط و....اصلا وقتي اوايل بازي رو با بهترين gow كه همون gow 3 هست مقايسه كنيد فقط يه لبخند تلخ روي لبهاي شما جا خش مي كنه.....
اما ازاون موقعي كه وارد محيط برفي تو بازي ميشيد به يكباره بازي به طرز چشمگيري از همه لحاظ مخصوصا گرافيك رشد پيدا ميكنه وهمينجور به روند خودش ادامه ميده و وقتي به مرحله اي كه در e3 به نمايش گذاشتن ميرسيد ديگه محشر ميشه....واقعا نيمه دوم بازي خيلي عاليه...
بازي هرچي لطمه خورده به نظر من از اون اوايلش ...،به نظر من حتي اون تريلري كه از 30 دقيقه اول بازي چند وقت پيش ليك شد گرافيكش از 30 اول بازي تو نسخه نهايي بالاتر بود يعني تكسچراش بهتر بودن .....
گيم پلي بازي سريع تر شلوغ تر و كامبو هاي جديد با استفاده از سلاح هاي روي زمين خيلي به پيشرفت گيم پلي بازي كمك كردن.....
اما باس فايت ها هم تا اينجا به نظر من اصلا در حد اندازه gow3 نبودن و اين عامل هم باعث ميشه اين عنوان به اندازه gow3 حماسي نباشه....
در مجموع به نظر من راحت حق بازي متا 85يا 86 هست كه متاسفانه منتقدين در قبال اين بازي كم لطفي كردن....
در مورد مالتي پلير...من هم مشكل دارم ...يعني تولابي ميره player هم پيدا ميكنه اما به لافاصله كه ميخواد شمارش معكوس براي رفتن توبازي شروع بشه از لابي مياد بيرون....

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,046
نام
نیما
خب بنده هم بالا خره پول بازي رو تونستم امروز جور كنم و بازي رو بخرم ويه چند ساعتي رو بازي كردم.....
بازي 1.5 ساعت اولش واقعا به طور عجيب غريبي فاجعه بود .....درهمه ضمينه ها ازگراف بگير تا طراحيه محيط و....اصلا وقتي اوايل بازي رو با بهترين gow كه همون gow 3 هست مقايسه كنيد فقط يه لبخند تلخ روي لبهاي شما جا خش مي كنه.....
اما ازاون موقعي كه وارد محيط برفي تو بازي ميشيد به يكباره بازي به طرز چشمگيري از همه لحاظ مخصوصا گرافيك رشد پيدا ميكنه وهمينجور به روند خودش ادامه ميده و وقتي به مرحله اي كه در e3 به نمايش گذاشتن ميرسيد ديگه محشر ميشه....واقعا نيمه دوم بازي خيلي عاليه...
بازي هرچي لطمه خورده به نظر من از اون اوايلش ...،به نظر من حتي اون تريلري كه از 30 دقيقه اول بازي چند وقت پيش ليك شد گرافيكش از 30 اول بازي تو نسخه نهايي بالاتر بود يعني تكسچراش بهتر بودن .....
گيم پلي بازي سريع تر شلوغ تر و كامبو هاي جديد با استفاده از سلاح هاي روي زمين خيلي به پيشرفت گيم پلي بازي كمك كردن.....
اما باس فايت ها هم تا اينجا به نظر من اصلا در حد اندازه gow3 نبودن و اين عامل هم باعث ميشه اين عنوان به اندازه gow3 حماسي نباشه....
در مجموع به نظر من راحت حق بازي متا 85يا 86 هست كه متاسفانه منتقدين در قبال اين بازي كم لطفي كردن....
در مورد مالتي پلير...من هم مشكل دارم ...يعني تولابي ميره player هم پيدا ميكنه اما به لافاصله كه ميخواد شمارش معكوس براي رفتن توبازي شروع بشه از لابي مياد بيرون....

راجع به تکسچرها کاملا حرفتو قبول دارم ، متاسفانه حداقل برای من تکسچرهای بازی خیلیاشون اصلا حتی با گذشت زمان هم لود نمیشن ، یعنی در واقع تکسچرها خوب هستند همونطور که در دمو دیدیم ولی فرق بازی روی HDD و یا BD کاملا مشخصه ، توی دمو این مشکل نبود ، اگه تکسچرهایی بنظرتون خیلی ضعیف میاد برای این نیست که ضعیف هستند درواقع لود نشدن ، بعضی وقتها مشکلی نیست و بعضی وقتها متاسفانه خیلی زیاده .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
:D قربانت . دستت درد نکنه احسان . نمیدونم چرا حس و حال نسخه-های قبلی رو نداره :(

خیلی خواستن روی خیالات و اختلالات روانی کریتوس بعد از مرگ زن و بچه ـش مانور بدن واسه همینه از نظر داستان خیلی با قبل فاصله داره :D در باقی موارد هم میشه گفت به دلیل تمرکز روی کامبت سیستم بازی و مولتی وقت نکردن ، ولی نگران نباش یه خورده که بری جلوتر نظرت برمیگرده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
به به! این قضیه ی کد مخفی خیلی داره جالب میشه ! :d
به نظرم یک تاپیک توی همین بخش PS3 یا اینجا بهتر باشه از بخش اخبار :d ولی خوب بخش اخبار خواننده هاش بیشترن و بحث بیشتری میشه روش کرد! :d (البته خطر اسپویل هم خواهد داشت:-" )
در مورد پست بهروز ...
فکر کنم یکی از ایده های ادامه ی GOW I این بود که پس از سال ها ، یکی میاد و BoC رو پیدا میکنه و این چیزا! :d ممکنه این اتفاق رو بکنند شروع آخر الزمانی که اشاره کردی و این بشر هم بشه منجی :d (البته این که میترا نیست:| ) راستی این میترایی که میگید، زن میباشد دیگه ؟ :d اگر باشه که فکر نمیکنم خودش بشه شخصیت اصلی... چون کاراکتر اصلی زن کلا کمه توی بازی ها،اونم توی چنین بازی های خشنی! :d

البته تموم شدن دنیا میشه، ممکنه منظور همون اتفاقات GOW III باشه! چندان فرقی با آخرالزمان نداشت! :D

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
به نظرم یک تاپیک توی همین بخش PS3 یا اینجا بهتر باشه از بخش اخبار :d ولی خوب بخش اخبار خواننده هاش بیشترن و بحث بیشتری میشه روش کرد! :d (البته خطر اسپویل هم خواهد داشت:-" )
در مورد پست بهروز ...
فکر کنم یکی از ایده های ادامه ی GOW I این بود که پس از سال ها ، یکی میاد و BoC رو پیدا میکنه و این چیزا! :d ممکنه این اتفاق رو بکنند شروع آخر الزمانی که اشاره کردی و این بشر هم بشه منجی :d (البته این که میترا نیست:| ) راستی این میترایی که میگید، زن میباشد دیگه ؟ :d اگر باشه که فکر نمیکنم خودش بشه شخصیت اصلی... چون کاراکتر اصلی زن کلا کمه توی بازی ها،اونم توی چنین بازی های خشنی! :d

البته تموم شدن دنیا میشه، ممکنه منظور همون اتفاقات GOW III باشه! چندان فرقی با آخرالزمان نداشت! :D

تو همون بخش تاپیک زدم. میتونین اونجا هم بحث کنین.
http://forum.bazicenter.com/thread75478/#post2528179

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
در مورد پست بهروز ...

خدایی فکر کن اگه کاراکتر اصلی زن بشه چی میشه:dلابد به جای نعره میخواد جیغ بکشه:))

بعد اون گیم پلی معروف سری خدای جنگ چی میشه؟همون ....=))

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
در مورد پست بهروز ...

البته امیر پایان 3 خود آخر الزمان بود :D
اگر توی داستانی که نوشته بودم هم دقت کنید تک تک اتفاقات رو که نوشته بودم به همین اشاره داشت :D با مُردن پوسایدون تمام خشکی ها دقت کنید تمام خشکی های دنیا زیر آب رفت ، با مُردن هیدیز تمام ارواح از آندرورلد آزاد شدن ، با کشته شدن هلیوس خورشید از بین رفت ، با کشته شدن هرمس طاعون و بیماری تمام انسانهای بازمانده رو مبتلا کرد ، با کشته شدن هرا تمام گیاهان از بین رفتن و در نهایت با کشته شدن زئوس تمام بالانسی که ایجاد کرده بود منهدم شد :D خب این دقیقاً چه چیزی جز آخرالزمان می تونه باشه ؟ :D کریتوس هم با کشتن خودش نیروی امید رو تقدیم کرد به دنیا تا دنیا با وجود این نیرو خودش راه بازسازی خودش رو پیدا کنه که آتنا در قبال این کار کریتوس میگه چرا اینکار رو کردی ، اونها لیاقتش رو ندارن :D

@امیر :
ببین چه موجودی هستی که خودت ، خودت رو نفی میکنی :D البته منظورت رو گرفتم :D در تکمیل حرفهات اون رو گفتم :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
@ احسان :d
توی همون خط آخر گفتیدم دیگه :-" یعنی توی اون خط آخر کل 3 خط بالاتر رو باطل کردم :d :-"

@امیر :
ببین چه موجودی هستی که خودت ، خودت رو نفی میکنی
biggrin1.gif
البته منظورت رو گرفتم
biggrin1.gif
در تکمیل حرفهات اون رو گفتم
biggrin1.gif
من تا چیزی به ذهنم میرسه مینویسمش، یکهو وسط نوشتن یا بعد از تموم شدنش یک چیز دیگه یادم میاد که نوشته هام رو نفی میکنه! =)) برای همین خودم ، خودم رو نفی میکنم :d

آخرین ویرایش:

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
راستش اینجا بعضیا میان از بازی حسابی تعریف می کنن و بعضیا حسابی بهش می تازن,ولی من خودم از یکی از دوستان شنیدم که ign حسابی از بخش داستانی یا تک نفره بازی حسابی تمجید کرده.
حتی خیلیا وقتی دموشو بازی کرده بودن می یومدن و طوری از بازی تعریف می کردن که انگار همچین بازی تا به حال نه ساخته شده نه میشه ولی الان حرفا و نقل قول دوستان زمین تا آسمون با اون موقع فرق داره.
عجب دنیاییه:-o

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
منم امروز بازی رسید دستم و 1 ساعتی بازی کردم تا الان.

متاسفانه گند زدن همین. اگر با نسخه3 مقایسه کنید حساب کار دستتون میاد .

فكر نميكنيد يكم مغرضانه بود حرفتون؟
حداقل ميگفتيد تو چه زمينه اي خوب نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر