God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
@ آریا!
کدوم پیام بودش؟ :d من اکثر پیام های بی نام و نشونی که پیدا کردم فکرم میرفت طرف RotW :-" خیلی هاش به Kirra اشاره میکرد! :d
جزو آخرین پیام هایی بود که قبل از دیدن خود یارو بهش می رسیدی. :D یه چیزی تو این مایه ها نوشته بود که من این همه راه از سرزمین Pharaoh (فرعون ! :D) اومدم و ایشاالله کارم راه بیفته وگرنه میرم میمیرم و از این جور چیزا ! :D
من هم یه جاهایی یاد RotW می افتادم ولی ماشاالله انقدر حافظه ـم قویه که نمیدونستم ارتباطش با RotW چیه !! با اینکه همه قسمت های اون رو هم خوندم ! :D

من هنوز با خودم درگیرم چرا سایت ها به این کریتوس گیر دادن! :|
من کلاً با خودم درگیرم که چطوری انقدر امتیاز 7 به بازی دادن ! :D کسی نیستم که اگه بازی محبوبم مشکل داشته باشه ، الکی انکار کنم. در مورد GT5 که بیشتر از هر بازی دیگه ای منتظرش بودم و به خاطرش PS3 گرفتم ، حتی تاپیکی برای گفتگو در مورد مشکلات بازی زدم ! :D ولی GoW: Ascension رو واقعاً هر جوری فکر میکنم در حدی نیست که امتیاز 7 بگیره ! کلاً از هر نظر دارم با بازی حال میکنم و ازش لذت میبرم. حیف که دم عیدی سرم خیلی شلوغه و نمیرسم پشت سر هم بازی کنم.

در مورد خشونت (اگه بازی نکردین باز نکنین !)
اون یارو که یکی دیگه هم توی شکمش بود ، خیلی خوب توسط Kratos تحویل گرفته شد ! :D بنده خدا رو بدجوری کَند و انداخت کنار ! آخرش هم که اون کوچیکه رو له کرد ! :D
کلاً خیلی با اون یارو حال کردم. از جایی که دنبالش می افتیم و زمین در حال تکون خوردن و ریختن هست ، تا خود Boss Fight و ...

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
یه نکته جالب تو تاپیک
از هر 10 نفری که پست میزنن 6-7 تاشون امضاشون رو God of War: Ascension گذاشتن:d
ایول تعصب:d

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
همون اوایل بازی وقتی تو زندانمیرین و حشره میره روسر اولین ادم ل۱ دایره نزنین
مربع بزنین، بعد دوبار جاخالی به عقب بعد یبار به جلو دوباره ادمی که ظاهر میشرو بزنین دوباره همین حرکتو ادامه بدین
فقط باید جاخالی بدین بعد مربع بزنین چیز دیگه ای نزنین
جاخالیم فقط ۳ بار میتونین بدین
من خودم اشکم دراومد چند بار تا ۷۰۲، ۶۵۴ میزدم یه لحظهدیر میشد باز از ۰ شروع میشد :d
you get 2 trophies in this area
cant stop, wont stop.badboy!
maybe you should call a doctor

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
من کلاً با خودم درگیرم که چطوری انقدر امتیاز 7 به بازی دادن ! :biggrin1: کسی نیستم که اگه بازی محبوبم مشکل داشته باشه ، الکی انکار کنم. در مورد GT5 که بیشتر از هر بازی دیگه ای منتظرش بودم و به خاطرش PS3 گرفتم ، حتی تاپیکی برای گفتگو در مورد مشکلات بازی زدم ! :biggrin1: ولی GoW: Ascension رو واقعاً هر جوری فکر میکنم در حدی نیست که امتیاز 7 بگیره ! کلاً از هر نظر دارم با بازی حال میکنم و ازش لذت میبرم. حیف که دم عیدی سرم خیلی شلوغه و نمیرسم پشت سر هم بازی کنم.
دقیقا تایید میشه
من خودم قبل از اینکه بازی کنم با دیدن امتیازات ناراحت شدم و تو تاپیک ها نا امیدیمو ابراز میکردم و فن بازیو این ها رو بیخیال شده بودم حتی صدای احسان هم در اومده بود که چرا اینجوری میکنی:d
ولی الان هرجور که فکر میکنم واقعا بازی حقش زیر 9 نیست در عین اینکه به قول خودت حس و حال کلاسیک داره، مدرن هم شده و به قول یکی دیگه که یادم نیست کی بود:d شروعی بر عصر جدید گاو و سرعتی شدنش هست
اما تنها بخشی که مشکل داره گرافیک هست که یه سری ایراداتی داره که از سانتا بعید بود (به قول امیر=:-")
در کل من 9 میدم:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
جزو آخرین پیام هایی بود که قبل از دیدن خود یارو بهش می رسیدی. :D یه چیزی تو این مایه ها نوشته بود که من این همه راه از سرزمین Pharaoh (فرعون ! :D) اومدم و ایشاالله کارم راه بیفته وگرنه میرم میمیرم و از این جور چیزا ! :D
من هم یه جاهایی یاد RotW می افتادم ولی ماشاالله انقدر حافظه ـم قویه که نمیدونستم ارتباطش با RotW چیه !! با اینکه همه قسمت های اون رو هم خوندم ! :D

من کلاً با خودم درگیرم که چطوری انقدر امتیاز 7 به بازی دادن ! :D کسی نیستم که اگه بازی محبوبم مشکل داشته باشه ، الکی انکار کنم. در مورد GT5 که بیشتر از هر بازی دیگه ای منتظرش بودم و به خاطرش PS3 گرفتم ، حتی تاپیکی برای گفتگو در مورد مشکلات بازی زدم ! :D ولی GoW: Ascension رو واقعاً هر جوری فکر میکنم در حدی نیست که امتیاز 7 بگیره ! کلاً از هر نظر دارم با بازی حال میکنم و ازش لذت میبرم. حیف که دم عیدی سرم خیلی شلوغه و نمیرسم پشت سر هم بازی کنم.

در مورد خشونت (اگه بازی نکردین باز نکنین !)
اون یارو که یکی دیگه هم توی شکمش بود ، خیلی خوب توسط Kratos تحویل گرفته شد ! :D بنده خدا رو بدجوری کَند و انداخت کنار ! آخرش هم که اون کوچیکه رو له کرد ! :D
کلاً خیلی با اون یارو حال کردم. از جایی که دنبالش می افتیم و زمین در حال تکون خوردن و ریختن هست ، تا خود Boss Fight و ...
آها بلی! :d احتمالا جزو همون کلماتیه که معنیش رو نمیدونستم(اسم بوده دیگه دیکشنری موبایل نمیدونسته چیه=))
پس چه جلب! :d اما من ترجیه میدم قاطی نشن این دنیاها :((
راستی تا کجا بازی کردی فعلا؟ :d در مورد معماهاش،عنصرها و ... ندیدم پستی داده باشی! :d یکم نظرت رو بگو :d یا هم اگر منتظری تموم بشه بازی که خوب صبر مینماییم تا نظر نهایی>:)

اون 7ها رو منم درک نمیکنم! :d زیر 8 راه نداره به نظرم :-" تازه الان فهمیدم برای NG+ لباس اضافه هم گذاشتن نظرم داره به 8.5 نزدیک تر میشه! :d :-"

---
@حمید
شروع بازی...
قضیه اینه که کریتوس پیمانش با Ares رو شکسته(همون که سر مبارزه با بربرها به آریس گفت،دشمن هام رو بکش و من بهت خدمت میکنم) ، Furyـها هم کسایی که پیمانشون رو بشکنند مجازات میکنند! اولین کسی هم که مجازات شده هکاتونکریس(سخته اسمش! :d ) بوده که میبینی چه بلایی سرش اومده! تبدیلش کردن به زندانی برای بقیه ی عهدشکنان! اونی که جلوی کریتوس ایستاده هم یکی از Furyـهاست! و اینکه چطور شده که کریتوس به زنجیر کشیده شده،ما هم کنجکاویم که بدونیم! :d
---
تاپیک مولتی رو انتقال نمیدیدم به همین PS3 Games ؟ آنچارتد و کیلزون و فکر کنم AC هم تاپیک هاشون اینجا و جزو تاپیک های مهم بودن! :d اینجا بهتره:-" بازدید هم ازش بیشتر میشه! :d
---
تروفی 1000 ضرب نداره بازی! کلا برای تعداد ضربات هیچی نداره،نزدیک ترین تروفی بهش اینه که حداقل 2 دقیقه توی حالت Rage Mode باشیم :| سخت به نظر میاد:-"
یک تروفی آنلاین هم داره! بخش آموزشی رو تموم کنیم! (این آموزشی رو با اون آموزشی که جدیدا به کار میبرید اشتباه نگیرید! :d منظور همون چیزیه که توی بتا هم بهمون یاد دادن:d )

---
ویرایش:
داره ، اسمشم اینه :

Can’t Stop, Won’t Stop. BadBoy! -
آخ آخ! شرمنده! :d الان دوباره چک کردم،آره داشت! :d
دست دوستمون هم برای راهنما درد نکنه! :d

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,047
نام
نیما
تروفی 1000 ضرب نداره بازی! کلا برای تعداد ضربات هیچی نداره،نزدیک ترین تروفی بهش اینه که حداقل 2 دقیقه توی حالت Rage Mode باشیم :| سخت به نظر میاد:-"
یک تروفی آنلاین هم داره! بخش آموزشی رو تموم کنیم! (این آموزشی رو با اون آموزشی که جدیدا به کار میبرید اشتباه نگیرید! :d منظور همون چیزیه که توی بتا هم بهمون یاد دادن:d )
داره ، اسمشم اینه :

Can’t Stop, Won’t Stop. BadBoy! -Bronze

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,994
نام
مهدی
(مثلا کشتن زئوس که تا ابدهم اگر دایره میزدی ادامه میداد:-" )
:)) تو اون تیکه شاید نزدیک 5 دقیقه داشتم با مشت میزدمش .فک میکردم باید این قدر بزنی تا یه کات سینی کوفتی بیاد:D دیگه انگشت شصتم واسه خودش می پرید:))

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
از نظر گرافیکی بنظرم برترین بازی نسل تا بدین جا !! وحشتناکه ! دوستان اون مرحله سختش , چپتر چنده? من هرچی میرم و با خودم میگم الاناس که برسم بهش اما نمیرسه :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
از نظر گرافیکی بنظرم برترین بازی نسل تا بدین جا !! وحشتناکه ! دوستان اون مرحله سختش , چپتر چنده? من هرچی میرم و با خودم میگم الاناس که برسم بهش اما نمیرسه :|

من همینجور جلو میرفتم و کلا هیچ چالشی برام نداشت بازی و خیلی راحت بودم و مغرور شده بودم که ما هم دیگه چقدر حرفه ای و اینا هستیم :d
ولی الان رسیدم به اونی که همه میگن سخته، یعنی دوهانم:d سرویس شده تو این تیکه:d اصلا به چندتا چپتر نمیرسه یه بخشی از یه چپتره
اقایونی که این بخش رو رد کردن استراتژی ای چیزی نداره این بخش هرکار کردم نشد که نشد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
28
من ٤ بار مردم بيخيالش شدم:)) خيلي طولانيه من به اخرش كه ميرسم جوني واسم نمونده:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
من همینجور جلو میرفتم و کلا هیچ چالشی برام نداشت بازی و خیلی راحت بودم و مغرور شده بودم که ما هم دیگه چقدر حرفه ای و اینا هستیم :d
ولی الان رسیدم به اونی که همه میگن سخته، یعنی دوهانم:d سرویس شده تو این تیکه:d اصلا به چندتا چپتر نمیرسه یه بخشی از یه چپتره
اقایونی که این بخش رو رد کردن استراتژی ای چیزی نداره این بخش هرکار کردم نشد که نشد
استراتژی من! :d
استفاده از جادوی زئوس! سعی کنید همه رو دور خودتون جمع کنید و اون رو بزنید! از همه ی جادوها برای جاهای شلوغ بهتره! جادوی آریس دشمن ها رو شوت میکنه کنار،هیدس هم شانسی میزنه! پوسایدون هم که کلا هیچی! :d
وقتی هم R3+L3 پر شد،به نظرم بی خیال ضربه زدن توی اون حالت بشین که احتمال ترکیدن زیاده! تا پر شد با سلاح هیدس روح ها رو بفرستید به جون دشمن ها :d من خودم برای ضربات عادی از سلاح آریس یا زئوس استفاده میکردم،باهاشون راحت تر بودم :d
استفاده از اون جادوی کلون ساز! حتما آپگریدش کنید! خیلی خیلی جادوی به درد بخوریه! :d مخصوصا توی طبقه ی دوم که نیزه دار ها میان خیلی کمک میکنه! برای غول سنگی هم همینطور!
هارپی ها رو از روی سکو پرت کنید بیرون! اینجوری تک ضرب میمیرن! فرستادن توی آتیش چندان فایده ای نداره! :d (توی طبقه ی دوم جادوی زئوس چون محیط بسته ـست خیلی به درد میخوره :d )
دشمن ها رو سعی کنید با QTE بکشید! گورگون ها و اون زن برقی ها همیشه Blue Orb میدن! نیزه دارها هم جون! (دقیق یادم نیست ولی فکر کنم غول سنگیه هم جون میداد...فقط چجوری بود که من طبقه ی دوم کل جادوم رو مصرف کردم و طبقه ی سوم دوباره جادو داشتم رو دقیق یادم نمیاد! یعنی چیزی برای طبقه ی آخر ذخیره کرده بودم؟ :d )

کل استراتژی من همین بود:-" آخرشم با یک ذره جون رد شد#:-s

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باو صادق داغونمون کردی !!! :|
چرا گفتی خب? باو خب اسپویلر واس این وقتاس دیگه اه ! :|
دیگه بازی رو ادامه نمیدم, ارزشی نداره که دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟