God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
خوب منم مثل اینکه دارم میگیرم بازی رو به حول و قوه ی الهی :D
آقا بازی رو با hard شروع کنیم ؟ اگه خیلی سخته رو نرمال شروع کنم :D
من كه دارم رو نرمال ميرم!
بچه ها گفتن سخت شده ترسيدم با هارد شروع كنم:d
توام رو نرمال برو!حالا هستيم فعلا درخدمت اين بازي!
واسه هارد رفتن وقت هست:d ;)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
خوب بازی رو توی 9 ساعت 34 دقیقه و 59 ثانیه تموم کردم :-" :d (نرمال :d )
امشب هم احتمالا دور دوم رو شروع میکنم! :d
فقط چرا تروفی Fully Loaded برام باز نشد؟ :(( من هرچی داشتم رو آپگرید کردما! :d از چشم و پر گرفته تا 4 عنصر و جادوها و سلاح! هیچی نموند :-" (البته نزدیک بود 20 تا Orb کم بیارم سر باس آخر از جادو و اینا استفاده کردم که بله بالای 10 ضرب و Orb بهم بده! :-" :d )
آیتم ها هم 2تاش یافت نشد، دور بعد انشاالله! یک سری تروفی هم موندن که بعدا روشون کار میکنم! :-" یک سری هم مخفی هستن که مثل نیما منتظر راهنما میمونیم :d
فکر کنم 64% تروفی گرفتم :d

بازی متاسفانه هیچ چیز اضافه ای نداره! نه چلنجی،نه Arena که خودمون همینطوری با دشمنا بجنگیم،نه هیچ لباس اضافه ای!
تنها چیزی که باز میشه یک سری ویدیو پشت صحنه ـست که فکر کنم اکثرش رو دیدم! :d (اکثرا اسماشون رو یادم بود :d )

---
بعد از گرفتن اولین جادو بازی خیلی جذاب تر شد! طراحی مراحل و اینا هم خیلی خفن تر گشتید! (البته اولاش هم خوب بود فقط یک قسمتش زیادی طولانی شده بود :d )
بازی فکر کنم بین 8-8.5 خوب باشه براش متاسفانه! :-s
یک سری باگ داشت که دوربین جا میموند! یا بعضی جاها صداها قطع و وصل میشد. انیمیشن های تکراری و سلاح ... :-" به طور کلی مشکل خاصی نداشته! کم کاری شده یکم! :d اون2تای اول رو احتمالا با پچ درست میکنند به زودی! :d
پازل های بازی هم عالی بود! من که بسی لذت بردم! >:) اگر قراره باز هم GOW داشته باشیم(یا کلا هر بازی H&S دیگه ای از سانتا :d ) خداکنه مثل این بسی پازل داشته باشه لذت ببریم! :d

اونجایی که میگفتن سخت بود هم 4-5 باری مردم! به زور با یکذره جون رد شد:-" از الان عزا گرفتم که قراره روی هارد چجوری ردش کنم واقعا؟ :d

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,237
نام
حامد
وقتی کامنت نیما رو میخونی ادم با کله سقوط میکنه بعد میایی پایین کامنت اریا می خونی هایپ میشی :D

پس فعلا دم دست نیما تبدیل می شود به gamespot و اریا IGN :D

منم زنگ زدم گفتن بازی تموم شده صبر کن ، گفتم باشه صبر می کنم :D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
فقط چرا تروفی Fully Loaded برام باز نشد؟ :(( من هرچی داشتم رو آپگرید کردما! :d از چشم و پر گرفته تا 4 عنصر و جادوها و سلاح! هیچی نموند :-" (البته نزدیک بود 20 تا Orb کم بیارم سر باس آخر از جادو و اینا استفاده کردم که بله بالای 10 ضرب و Orb بهم بده! :-" :d )
آیتم ها هم 2تاش یافت نشد، دور بعد انشاالله! یک سری تروفی هم موندن که بعدا روشون کار میکنم! :-" یک سری هم مخفی هستن که مثل نیما منتظر راهنما میمونیم :d

بازی متاسفانه هیچ چیز اضافه ای نداره! نه چلنجی،نه Arena که خودمون همینطوری با دشمنا بجنگیم،نه هیچ لباس اضافه ای!
تنها چیزی که باز میشه یک سری ویدیو پشت صحنه ـست که فکر کنم اکثرش رو دیدم! :d (اکثرا اسماشون رو یادم بود :d )

---
بعد از گرفتن اولین جادو بازی خیلی جذاب تر شد! طراحی مراحل و اینا هم خیلی خفن تر گشتید! (البته اولاش هم خوب بود فقط یک قسمتش زیادی طولانی شده بود :d )
یک سری باگ داشت که دوربین جا میموند! یا بعضی جاها صداها قطع و وصل میشد. انیمیشن های تکراری و سلاح ... :-" به طور کلی مشکل خاصی نداشته! کم کاری شده یکم! :d اون2تای اول رو احتمالا با پچ درست میکنند به زودی! :d
پازل های بازی هم عالی بود! من که بسی لذت بردم! >:) اگر قراره باز هم GOW داشته باشیم(یا کلا هر بازی H&S دیگه ای از سانتا :d ) خداکنه مثل این بسی پازل داشته باشه لذت ببریم! :d

اونجایی که میگفتن سخت بود هم 4-5 باری مردم! به زور با یکذره جون رد شد:-" از الان عزا گرفتم که قراره روی هارد چجوری ردش کنم واقعا؟ :d

من اخر نفهمیدم که تروفی مربوط به درجه سختی داره یا نه؟:|
راستی تروفی انلاین داره:-s
یه سوال دیگه:گیم پلی از گاو 3 طولانی تره؟
و در اخر خیلی هم با حذف چلنج حال کردم:D این بخش رو فقط واسه تروفی میرفتم.حالا دیگه لازم نیس زجر بکشم

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,674
نام
حسین
نه چلنجی
x_x:crying1:

چلنج نداره؟!:|
خوب پس همون 7.5 8 بسشه انصافا هیجان انگیز ترین و رو اعصاب ترین قسمت بازی که باعث میشد اصلا بازیت پیشرفت کنه همین چلنج ها بودن چقدر که روی چلنج های 3 پدرم در نمیومد کنسولو میبستم فحش میدادم به سانتا ولی یه ساعت بعد دوباره میرفتم سراغش:X

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
من اخر نفهمیدم که تروفی مربوط به درجه سختی داره یا نه؟:|
راستی تروفی انلاین داره:-s
یه سوال دیگه:گیم پلی از گاو 3 طولانی تره؟
و در اخر خیلی هم با حذف چلنج حال کردم:D این بخش رو فقط واسه تروفی میرفتم.حالا دیگه لازم نیس زجر بکشم
تروفی درجه ی سختی احتمالا جزو تروفی های مخفی باشه!
تروفی آنلاین هم که چیزی دیده نشد! مگر اینکه اینم مخفی باشه:-" :d
فکر کنم مثل GOW باشه زمان بازیش! اونم همین حدودا طول کشید! :d
یعنی چی چلنج نداره حال کردی؟ :-s لذت بازی به اینه به چالش بکشه! اون چلنج هاش هم عالی بود! تازه GOW III چلنج کم داشت! :-" البته اونقدرا هم سخت نبودن! فقط اونی که باید همینطور جلوی دشمن ها دووم بیاریم سخت بود(مخصوصا GOW II که اشک میریختم! :(( ) بقیش خوب و جالب و متنوع بود! :d

خوب پس همون 7.5 8 بسشه انصافا هیجان انگیز ترین و رو اعصاب ترین قسمت بازی که باعث میشد اصلا بازیت پیشرفت کنه همین چلنج ها بودن چقدر که روی چلنج های 3 پدرم در نمیومد کنسولو میبستم فحش میدادم به سانتا ولی یه ساعت بعد دوباره میرفتم سراغش:X
نه 8 تا 8.5 خوبه :-"
حالا امیدواریم Trials of the Gods بتونه جاش رو برامون پر کنه! :-s

یک سؤال از سانتا دارم :-" وقتی خودشون میگن تمام انیمیشن های کاراکترهای آنلاین مربوط به کریتوس هست، خوب اجازه میدادن با همون زره های بخش آنلاین توی New Game + بازی کنیم! :-" خیلی جالب و جذاب میشدا :-" :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی

باو اون چلنج ها که چیزی نبودن ! من همه رو ,نیم ساعته رد میکردم ! :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
چی هست این؟
مربوط به قسمت انلاین یا افلاین؟!
مربوط به بخش آنلاینه.
Co Op دو نفره(البته تکی هم میشه بازی کرد ) که شامل 5 راند میشه (کلا 15 نوع دشمن مختلف) وقتی هم هست و باید سریع بجنبیم تا وقت کم نیاریم! :d بعد از تموم کردن هر 5 راند،یک باس هم میاد! مثلا توی اون مپ هرکول که توی بتا برای FFA بود، آخر کار خود هرکول به عنوان باس میاد پایین برای جنگیدن! :d
فعلا گفتن فقط 3تا از مپ ها (2تا مپ بتا ) + اون بخش تمرینی که خدا رو انتخاب میکنیم میشه این Mode رو بازی کرد، ولی بعدا با آپدیت و اینا این بخش رو گسترش میدن.(گفتن که Map Packـها هم Free خواهند بود! >:) )

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی
تروفی درجه ی سختی احتمالا جزو تروفی های مخفی باشه!
تروفی آنلاین هم که چیزی دیده نشد! مگر اینکه اینم مخفی باشه:-" :d
فکر کنم مثل GOW باشه زمان بازیش! اونم همین حدودا طول کشید! :d
یعنی چی چلنج نداره حال کردی؟ :-s لذت بازی به اینه به چالش بکشه! اون چلنج هاش هم عالی بود! تازه GOW III چلنج کم داشت! :-" البته اونقدرا هم سخت نبودن! فقط اونی که باید همینطور جلوی دشمن ها دووم بیاریم سخت بود(مخصوصا GOW II که اشک میریختم! :(( ) بقیش خوب و جالب و متنوع بود! :d

نه 8 تا 8.5 خوبه :-"
حالا امیدواریم Trials of the Gods بتونه جاش رو برامون پر کنه! :-s

یک سؤال از سانتا دارم :-" وقتی خودشون میگن تمام انیمیشن های کاراکترهای آنلاین مربوط به کریتوس هست، خوب اجازه میدادن با همون زره های بخش آنلاین توی New Game + بازی کنیم! :-" خیلی جالب و جذاب میشدا :-" :d
زکی:D همه چی هیدن هست که!!!!!
بابا این چلنج ها رو اعصابن.حتی نمیشه گفت برای مهارت ادم مفیدن!!چون که وقتی بازی تموم شد میری سراغشون!و به غیر از تروفی هیچ هدفی ندارم واسه بازی کردنش!!نمیدونم گاو یک بود یا 2 بود:D تو یکی از چلنج هاش باید هی همرومیکشتی و پرت هم نمیشدی تا مثل اسانسور اون سنگی که روش هستی بره بالا!!!یاد فیلم saw مینداخت منو!!اخر دستم بی حس شد تا رسیدم بالا!!!!!
بازم یاادم نیس تو 1 بود یا 2 که با از یکی در برابر دشمنا مراقبت میکردی!!!!!!هی جاش رو تغییر میدادی!!!یکی دیگه هم بود فک کنم تو 3 بود!!اره اره تو 3 بود.که باید 10 بار خشک میشدیونمی مردی که واقعا سخت بود!!!!!!!!!! تنها قسمت گاو هست که ازش لذت نمیبرم:(

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,674
نام
حسین
باو اون چلنج ها که چیزی نبودن ! من همه رو ,نیم ساعته رد میکردم ! :D
I AM NOOB, MAN
کلا لذت وحشتناکی داشت برا من و کلی طول کشید برام تا ردشون کنم پدرم در اومد تا بازی پلات شد اخرشم هک کردم هر چی داشتم پرید:|

رو اون کوزه ها که عملا کم مونده بود کنسولو بشکونم و بعد خود کشی کنم:))

مربوط به بخش آنلاینه.
:crying1:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما

---

منم Fully Loaded رو نگرفتم ! یعنی orb کم آوردم و فقط یدونه مونده بود و 2000 تا کم آوردم ...

New Game + که بازی کنی کلا هیچ تروفی واست باز نمیشه ولی 6 - 7 تا Costume هست که میتونی انتخاب کنی .

خب من تا Chapter 7 بازی کردم و به نظرم واقعاً بازی جوری نیست که یه دفعه از میانگین 92 برسه به 79 و 80 !!!
یعنی کاملاً یه GoW کلاسیک هست و همون حال و هوای GoW با گیم پلی بهتر و مهیج تر رو داره. گرافیک هم که حرفی توش نیست و جداً فوق العادست ! (فقط بعضی جاها سایه ها بد هستن) موسیقی ها رو هم به شدت دوست داشتم تا الآن ، مخصوصاً توی بعضی از نبردها.
تنها مشکل اساسی تا این لحظه اینه که زیاد معلوم نیست چه خبره و داستان خاصی نداشته تا الآن ! :D البته یه مشکل دیگه هم نداشتن اسلحه های اصلی هست که اون در حد خیلی دردناکی نیست ! یعنی کلی اسلحه جانبی توی بازی هست که هر کدوم کار خاصی میکنن و البته عنصرها هم هستن.
در کل تا این لحظه که خیلی عالی بوده ، ببینم از این به بعد چی میشه ! :D

آریا گرافیکش خیلی تحت تاثیر Texture Loading قرار میگیره ...

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,323
نام
امیر حسین
منم Fully Loaded رو نگرفتم ! یعنی orb کم آوردم و فقط یدونه مونده بود و 2000 تا کم آوردم ...

New Game + که بازی کنی کلا هیچ تروفی واست باز نمیشه ولی 6 - 7 تا Costume هست که میتونی انتخاب کنی .

آریا گرافیکش خیلی تحت تاثیر Texture Loading قرار میگیره ...
آآآآآآ! :d لباس داره ؟ وای پس در اسرع وقت میرم سراغش! :d
آخه توی Extra هیچ خبری نبود(توی GOW III از اونجا انتخاب میکرد! ) وقتی هم زدم روی NG+ نوشت سیوهات میپره و اینا، که چون یک سری از تروفی ها توی چپتر خاصی باید گرفته باشن،بی خیالش شدم و گذاشتم بعد! :d
اگر اینطوره من نادم و پشیمانم! بازی خیلی هم خوبه! اضافات خوبی داره >:)

سر تروفی Fully Loaded فکر کنم تلافی GOW III رو سرم اورد=)) اونجا برای تروفی 1000 ضرب یک باگ زیبا به تورم خورد و عقربه سکته زد و از جاش بلند نمیشد! منم 1000 ضربه رو همونجوری نثارش کردم>:) حالا اینجا کاری کرده دوباره تلاش کنم برای تروفی :-"

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
آآآآآآ! :d لباس داره ؟ وای پس در اسرع وقت میرم سراغش! :d
آخه توی Extra هیچ خبری نبود(توی GOW III از اونجا انتخاب میکرد! ) وقتی هم زدم روی NG+ نوشت سیوهات میپره و اینا، که چون یک سری از تروفی ها توی چپتر خاصی باید گرفته باشن،بی خیالش شدم و گذاشتم بعد! :d
اگر اینطوره من نادم و پشیمانم! بازی خیلی هم خوبه! اضافات خوبی داره >:)

سر تروفی Fully Loaded فکر کنم تلافی GOW III رو سرم اورد=)) اونجا برای تروفی 1000 ضرب یک باگ زیبا به تورم خورد و عقربه سکته زد و از جاش بلند نمیشد! منم 1000 ضربه رو همونجوری نثارش کردم>:) حالا اینجا کاری کرده دوباره تلاش کنم برای تروفی :-"

New Game + رو روی یه پروفایل جدید Save کن خب :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر