God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خوب بنده هم بازی رو بحمدالله تموم کردم:d نکات کلی رو که دوستان گفتند پس فقط نظرم رو راجع به بازی به صورت نکات مثبت و منفی میگم:

نکات مثبت:

1- گرافیک تکنیکی عالی. در نگاه کلی بازی نسبت به نسخه قبلی پیشرفت زیادی داشته. (پیشنهاد می‌کنم وقتی رسیدید به چپتر آخر یه لیوان آب قند کنارتون داشته باشید! :d) محیط‌های بزرگ، طراحی خوب و جزئیات زیادی دارند.

2- گیم پلی پویاتر و سریع‌تر نسبت به نسخه قبل. استفاده از سلاح‌هایی که تو محیط پیدا میشه هم ایده جالبیه، قدرت‌های مختلف در صورت آپگرید شدن مبارزات رو جالب‌تر می‌کنند.

3- معماهای بسیار جالب و چالش برانگیز. The Amulet of Uroborus ایده بسیار جالبیه و معماهای زیبایی رو با توجه به این آیتم و قابلیتش ساختند.

4- boss fightهای عالی و به یاد ماندنی.

نکات منفی:

1- GOW A اگرچه از لحاظ گرافیکی عنوان بزرگیه ولی از یک سری مشکلات رنج میبره، از جمله افت فریم تو صحنه‌های شلوغ و دیر لود شدن تکسچرها، متأسفانه باید بگم سایه زنی بازی قابل قبول نیست.

2- انیمیشن‌ها هم همونی هستند که تو نسخه سوم دیدیم و پیشرفت چندانی نداشتند. فینیشرهای کریتوس تقریباً هیچ تفاوتی با نسخه سوم ندارند.

3- لول دیزان بازی. بازی شروع خوبی داره ولی متأسفانه بعضی جاها روند بازی سریع و بعضی جاها کنده. دوستان هم به این موضوع اشاره کردند که boss fightها و حل پازل‌ها در بعضی از قسمت‌ها پشت سر هم هستند، در صورتی که بعد از این مراحل بازی یکنواخت میشه.

فعلاً نکته دیگه‌ای یادم نیست. در ضمن شخصیت کریتوس همون چیزیه که باید باشه، من تعجب میکنم چرا به این مورد گیر داده بودند! داستان و روایت داستان هم جالبه.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آخه دفاع تو 3 یه جوری بود که ضربه رو برمیگردوند به خودشون که همون باعث مکث چند ثانیه ای دشمنا میشد و راحتر میشد تصمیم گرفت !
الان فقط دفاع خالی میکنه و تا میخوای L1 رو ول کنی سریع میزنن ! :D
از اونورم دیگه مثل نسخه های قبل نیست که یکم مکث میکردن و به کریتوس فرصت حمله میدادن !! الان پشت سر هم میزنن و فرصت فکر کردن به آدمو نمیدن بدمصبا ! :|
شمشیرا هم که .... :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
آخه دفاع تو 3 یه جوری بود که ضربه رو برمیگردوند به خودشون که همون باعث مکث چند ثانیه ای دشمنا میشد و راحتر میشد تصمیم گرفت !
الان فقط دفاع خالی میکنه و تا میخوای L1 رو ول کنی سریع میزنن ! :D
از اونورم دیگه مثل نسخه های قبل نیست که یکم مکث میکردن و به کریتوس فرصت حمله میدادن !! الان پشت سر هم میزنن و فرصت فکر کردن به آدمو نمیدن بدمصبا ! :|
شمشیرا هم که .... :|

پری کن خب:d
فک کنم با اولین اپگرید شمشیر L1+X باز میشه که اگه به موقع بزنی ضربات رو برگشت میده به خودشون

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اتفاقا مرتضی بنظرم یکی از مسخره ترین چیزایی که گذاشتن همینه !! چیه باو خیلی کنده و شاید از هر 7,8 ضربه ,یکیش رو بشه دفاع کرد !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر