God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من مشکلم کلا با مخلوط شدن همین دنیاهاست! :d تو این نکته رو میپسندی،ولی من با این مورد برای GOW حال نمیکنم! :d اصلا دوست ندارم با همدیگه مخلوط بشن! :d
+ الان ملت با کریتوس که یک زمانی آروم تر بوده مشکل دارن، به نظرت با یک کاراکتر جدید به مشکل نمیخورن؟ میگن ما کریتوس میخوایم :|

کلا گزینه ی IP جدید رو من بیشتر میپسندم! داستان کریتوس هم تموم شده فرض میکنیم فعلا! :-" :d (لعنت خداوند بر این ها با اون رد خون :| )

نه تحت اون شرایط بعیده گیر بدن ! مثلاً الان کسی به فاینال گیر نمیده :D کسی نمیاد توی فاینال 8 و 10 و ... بگه ما کلود می خواهیم :D اینم مثل همون هر کسی توی دنیای خودش و داستان خودش :D نمونه ی امروزیش آساسینز کرید :D یه سری الطائر یه سری اتزیو یه سری کانر یه سری ادوارد و ... اینم می تونست با یه اسم یا یه دنیا باشه ولی با دنیاهای مختلف و شخصیت های مختلف :D تنوعش هم خیلی بالا می رفت :D
-----
آقا یه اشتباه لُپی توی داستان بود که اصلاح کردم و لینک دنلدش رو ویرایش کردم :D افرودایتی ، زن برادر کریتوسه نوشته بودم برادر زن :D (خداییش دو روز تمام سر این بیدار بودم مُخم نکشید دیگه :D)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
من از یه طرف دوست دارم یه IP جدید ولی دقیقاً توی همین سبک و حال و هوای GoW از Santa Monica ببینم ، از یه طرف هم نمیتونم Kratos رو ول کنم ! :(
کلاً بزرگ ترین مشکلی که برای سری GoW درست شد اینه که همه (حتی خود سازنده ها) فکر میکنن که بازی فقط باید مربوط به خداهای یونانی باشه. اسم بازی God of War هست ولی یه جوری باهاش برخورد میشه که انگار مثلاً God Killer هست و فقط باید خداها و موجودات یونانی رو بکشه ! :D در حالی که میشه خیلی راحت مثل همه بازی ها که وقتی یه Villain میمیره یکی دیگه جاش رو میگیره ، اینجا هم یه Villain جدید معرفی کرد. مثلاً کسی که به خاطر حضور Zeus تا الآن زندانی بوده و بعد از مرگ Zeus تازه آزاد میشه و یه تریلوژی جدید با داستان متفاوت رو تشکیل میده.
حتی آوردن بقیه اسطوره ها به داخل همین GoW هم کار زیاد سختی نیست. هم میشه دوباره ربطش داد به همون Zeus و داداش هاش ، یعنی مثلاً تا الآن توسط اون ها زندانی شده بودن و با مرگ اون ها آزاد میشن و میخوان انتقام این همه سال اسارت رو از Kratos (به عنوان کسی که خودش هم مدتی خدا بوده) بگیرن ! :D یا اینکه Kratos پیش خودش میگه بریم یه کم دنیا رو بگردیم و آب و هوایی عوض کنیم ، بعد میرسه به اسکاندیناوی و خداهای اونجا و ... !

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
يعني واقعا با وجه انساني و عاطفي كريتوس مشكل دارن..؟؟؟؟!!!
كيا!؟شوما اصلا اونارو نشان من بِده...!!!؟؟:d
بابا خيلي خوبه كه!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
يعني واقعا با وجه انساني و عاطفي كريتوس مشكل دارن..؟؟؟؟!!!
كيا!؟شوما اصلا اونارو نشان من بِده...!!!؟؟:d
بابا خيلي خوبه كه!
یحتمل ارتباط برقرار کردن با شخصیت خوب کریتوس برای منتقد ها دوشواری داشته :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
فرقش اینه که کریتوس 4 بازی کاراکتر اصلی بوده! :d اصلا اسم GOW تا اون موقع با کریتوس پیوند خورده! :d
اما FF از اول هر شماره ـش در مورد یک نفر بوده، یا AC شماره ی دومش کاراکتر تغییر کرد! کلا مثال خوبی نیست :d الان مثل اینه که بگی آنچارتد رو بیان کاراکترش رو عوض کنند :-" (گرچه من حس میکنم بازم کریتوس و GOW پیوند بیشتری خوردن به هم :d )
بالاترم گفتم،ترجیه میدم دنیاهای مختلف رو توی بازی های مختلف که هیچ ارتباطی به همدیگه نداشته باشن ببینم :-" :d اصلا GOW از همون علامتش که شروع بکنی نشونه ی یونانه(امگا! ) :d

راستی فعلا داستان رو تا صفحه ی 12 خوندم! دستت درد نکنه! عالی نوشتی:x (راستی چرا من هرچی میگردم خود کمیک رو روی سیستمم نمیابم! عجب!!! :d )

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
یحتمل ارتباط برقرار کردن با شخصیت خوب کریتوس برای منتقد ها دوشواری داشته :D
نبايد داشته باشه خب!
اين لطيف شدن روحيه تا وقتي كه ي دليل محكم پشتش باشه هيچ مويي لاي درزش نميره!!!:d
چه دليلي بهتر از اين كه هنوز خدا نيست و يك "مرد" هست...!!!:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,852
نام
مرتضی
نبايد داشته باشه خب!
اين لطيف شدن روحيه تا وقتي كه ي دليل محكم پشتش باشه هيچ مويي لاي درزش نميره!!!:d

بابا بذارید پس فردا بازی برسه دستمون بازی کنیم بعد بگید حق ندارن یا دارن

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بابا بذارید پس فردا بازی برسه دستمون بازی کنیم بعد بگید حق ندارن یا دارن
اگه واسه منم ميخري چشم نميگم:d
مرد مومن اگه قرار باشه زيپ دهنمونو بكشيم حرفي نزنيم كه تا قبل از اومدن بازي نبايد تاپيك يك صفحه هم بره جلو!
بعد من نگفتم حق ندارن!
ميگم عجيبه كه به پروانه اي شدن:d كريتوس ايراد گرفتن!
توقع نداشتم ايراد بگيرن!

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

بیشترین Vandal Online با 92

کمترین Gamer.nl با 70
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حداکثر رزولوشن بازی 1080i هست.
بازی احتیاجی به نصب ندارد.

منبع

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
دوستان یعنی هیچکی این بازی رو نگرفته من از یکی از دوستام شنیدم اینجا(مشهد)بازی رو آوردن چه برسه به پایتخت.برین بگیرین آپلود کنید ما هم بازی کنیم دیگه:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نبايد داشته باشه خب!

ما هم مشکلی باهاش نداریم ولی یه سریا گویا فلسفه ی انسان بودن براشون تعریف نشده :D

@ امین :
قربونت :D بزنینش بر بدن :D

@ kratos 21
بسیار سپاسگزارم :D ممنون از شما که وقت گذاشتید و داستان رو خوندید :D

آخرین ویرایش:

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
آقا احسان راستي حواسم نبود بابت اون داستان ازتون تشكر كنم خيلي فوق العاده بود مخصوصا جمله پاياني منو ديوونه كرد اصلا به نمره هاش فكر نكردم
من كه از آروم بودن كريتوس خوشم مياد لذت ميبرم گير بيخودي دادن :d
بازم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر