God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
یه God of war اومده هممون هم بازیش میکنیم چون یکی از بهترین های ps هست نمرش 5 هم بشه میگیرم بازی میکنم
ترجیح میدم 10 تا بازی خوب بازی کنم تا اینکه 2 تا عالی بازی کنم!

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
وقتی گندِ یه بازی رو دربیاری و میلکش کنی نتیجه میشه متای رنج 70 ـی تو سری که رو کنسول های خانگی سونی زیر 90 نداشته ! از همون اول هم دید خوشی نسبت به بازی نداشتم و همراه شایان هم از دمو انتقاد کردم ؛ بعلاوه بخش مولتی که میدونستم به Single صدمه میزنه .

شماره 3 بهترین مکان برای خداحافظی با سری بود یا نهایت شروع یه سه گانه دیگه رو کنسول PS4 ، ولی بازم یه نسخه فرعی ؟! 4 نسخه فرعی داریم و 3 نسخه شماره دار کافی نیست واقعاً ؟! حقیقت اینه که بازی در حد سری GOW نبود با استناد به شواهد و برای منی که فن سری هستم اصلاً خوشایند نیست .

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,958
در مورد گاو3 هم که کسی اصلا جرات نداره طرف زیر سوال بردن اون بشه.

یعنی چی ؟ یعنی میخوای بگی حتی داستانش در حده 1 و2 بود ؟ این که یه چیز کاملا مشخصی هست که 3 اصلا در حده 2 تای قبلی نبود، به خاطر جفی اونم. چه داستان چه دیزان دو شماره اول تکرار نشدنی بود. شاید به خاطر همین عوض شدن کارگردان بازی بود.

همین 2 نسخه اینقدر عظمت داشتن قسمت های مختلفشون که الان هم میشه صفحه ها نوشت براش چه داستان چه بازی

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
وقتی گندِ یه بازی رو دربیاری و میلکش کنی نتیجه میشه متای رنج 70 ـی تو سری که رو کنسول های خانگی سونی زیر 90 نداشته ! از همون اول هم دید خوشی نسبت به بازی نداشتم و همراه شایان هم از دمو انتقاد کردم ؛ بعلاوه بخش مولتی که میدونستم به Single صدمه میزنه .

شماره 3 بهترین مکان برای خداحافظی با سری بود یا نهایت شروع یه سه گانه دیگه رو کنسول PS4 ، ولی بازم یه نسخه فرعی ؟! 4 نسخه فرعی داریم و 3 نسخه شماره دار کافی نیست واقعاً ؟! حقیقت اینه که بازی در حد سری GOW نبود با استناد به شواهد و برای منی که فن سری هستم اصلاً خوشایند نیست .

بمیر بابا مرتیکه ی ترول :D گاو میلک شده یا بازیهایی که به تنهایی 4 یا 5 نسخه توی این نسل داشتن ؟ :D گاو توی این نسل این دومین شماره ـشه ! تنها چیزی که به گاو ضربه زد عرضه ی سالیانه ی کالکشن هاش بود :|
یعنی چی ؟ یعنی میخوای بگی حتی داستانش در حده 1 و2 بود ؟ این که یه چیز کاملا مشخصی هست که 3 اصلا در حده 2 تای قبلی نبود، به خاطر جفی اونم. چه داستان چه دیزان دو شماره اول تکرار نشدنی بود. شاید به خاطر همین عوض شدن کارگردان بازی بود.

همین 2 نسخه اینقدر عظمت داشتن قسمت های مختلفشون که الان هم میشه صفحه ها نوشت براش چه داستان چه بازی
چیزی که کاملاً مشخصه اینه که شما برای تسکین خودت داری این حرفها رو میزنی چون گاو 3 به تنهایی بهترین HnS این نسله :

شما هنوز نمی دونی جفی فقط کارگردان شماره ی 1 بازی بوده بعد اومدی از پیشرفت پسرفت گاو برای ما میگی !

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,958
چیزی که کاملاً مشخصه اینه که شما برای تسکین خودت داری این حرفها رو میزنی چون گاو 3 به تنهایی بهترین HnS این نسله :

شما هنوز نمی دونی جفی فقط کارگردان شماره ی 1 بازی بوده بعد اومدی از پیشرفت پسرفت گاو برای ما میگی !

لول تسکین ؟ من حرفی از بهترین هک اسلش نسل زدم ؟ ضمن اینکه میدونم خودم 1 فقط جفی بود 2 هم با اینکه جفی نبود همچنان فوق العاده بود! من گفتم از نظر داستانی 3 اصلا در حده 1 و 2 نبود حالا لیست فروش و متا و 10 تا دیگه از اینا ردیف کنید که نمیدونم چیو میخواید ثابت کنید.
کلا ظرفیت که نباشه نمیشه بحث کرد...

ببین اگر من از این سوتی ها میدادم بدون پست دادن میرفتم اینورا هم پیدام نمیشد ! حالا به بهانه ی اینکه من بی ظرفیتم یا هر چی می خوای بپیچونی بری مسئله ای نیست , کسی چیزی نگفته هنوزم برای رفتن دیر نشده .
پ.ن : از همگی بابت این آف تاپیک عذر میخوام

افرین به شما که چنین سوتی بزرگی رو گرفتی و موفق شدی :D ضمن اینکه نیازی نیست من چیزی رو بپیچونم برم وقتی من دارم در مورد داستان و یه موضوع دیگه بازی حرف میزنم شما میای لیست متا و ... میزاری کافیه که من بعده این پست دیگه پستی ندم ;)

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
در مورد میلک شدن GoW ، تقصیر Santa Monica نیست ! :D
توی همین نسل از اکثر IP های معروف (چه بازی های انحصاری چه مولتی پلتفورم) حداقل 3 نسخه اصلی اومد اون هم با تفاوت های نه چندان زیاد نسبت به نسخه های قبلی ، ولی از GoW فقط یه نسخه داشتیم و این تازه دومیش هست. ولی کلاً عرضه دو نسخه توی PSP و کالکشن هایی که باعث میشه ملت ناخودآگاه فکر کنن این نسل 6 تا GoW داشتیم و حضور Kratos توی خیلی از بازی های دیگه ، این قضیه میلک شدن رو ایجاد میکنه.
در کل حدس میزدم میانگین بازی در حد قبل نباشه (البته نه دیگه در این حد ! :D) و اینجا هم در این مورد صحبت کردم.
من که خیلی وقته امتیازها رو بوسیدم گذاشتم کنار و نه در مورد بازی های محبوب بقیه میرم روی اعصابشون ، نه در مورد پایین اومدن امتیاز بازی های محبوب خودم ناراحت میشم (اگه کسی آخرین پستم توی بخش امتیازها رو پیدا کنه ، جایزه داره ! :D) ولی بهتره خودتون بازی رو امتحان کنین تا نظر قطعی بدین. مطمئناً بازی مشکلات کمی نداشته که میانگینش این طوری شده ، ولی کسی که از قبل طرفدار GoW بوده ، بهتره خودش هم بازی رو تجربه کنه و در موردش نظر بده.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لول تسکین ؟ من حرفی از بهترین هک اسلش نسل زدم ؟ ضمن اینکه میدونم خودم 1 فقط جفی بود 2 هم با اینکه جفی نبود همچنان فوق العاده بود! من گفتم از نظر داستانی 3 اصلا در حده 1 و 2 نبود حالا لیست فروش و متا و 10 تا دیگه از اینا ردیف کنید که نمیدونم چیو میخواید ثابت کنید.
کلا ظرفیت که نباشه نمیشه بحث کرد...

ببین اگر من از این سوتی ها میدادم بدون پست دادن میرفتم اینورا هم پیدام نمیشد ! حالا به بهانه ی اینکه من بی ظرفیتم یا هر چی می خوای بپیچونی بری مسئله ای نیست , کسی چیزی نگفته هنوزم برای رفتن دیر نشده .
پ.ن : از همگی بابت این آف تاپیک عذر میخوام

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
من اصلا پست های آریا رو میخونم آروم میشم! :d
بهتره زیاد حساسیت نشون ندیم، و مثل همیشه بشینیم بازیمون رو بکنیم، و بعدش منصفانه ببینیم نکات مثبت و منفیش از نظر خودمون چیا بوده! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من اصلا پست های آریا رو میخونم آروم میشم! :d
بهتره زیاد حساسیت نشون ندیم، و مثل همیشه بشینیم بازیمون رو بکنیم، و بعدش منصفانه ببینیم نکات مثبت و منفیش از نظر خودمون چیا بوده! :d
در این موارد بهتره برای حفظ خاطرات خوش با سری ، بازی رو تحریم کنیم :D

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
من عاشق این بازیم و کلا" مولتی باز هم نیستم چی بشه مولتی بازی کنم.
دم سونی گرم که تو آخر نسلی این بازی رو برای طرفداراش ارائه کرد . این بازی رو نمیشه با بازی مسخره ای مثل dmc 5 مقایسه کرد ،
خوب این طبیعی هست که وقتی از لحاظ زمانی به عقب برمیگردیم با شخصیت متفاوتی روبرو بشیم ، همونطور که آخر شماره 3 این شخصیت
از تمام قدرتهاش گذشت تا کمی به آرامش برسه ، پس آرامش رو قبلا" تجربه کرده....

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
در این موارد بهتره برای حفظ خاطرات خوش با سری ، بازی رو تحریم کنیم :D
من به عنوان کسی که منتظر دیدن این جنبه ی کریتوس بودم(خودت که از همه بهتر در جریانی! ) 10000000% باهات مخالفم! :d
بازی شاید از سطح انتظارات پایین تر باشه،ولی مطمئنا داغون نیست :d (حالا کاش یکی این رو میگفت که NG 3 رو بازی نمیکردا! :| )
مثلا منتقد IGN UK هم گفته بود داستان بازی شاید به قبلی ها نرسه، ولی برای فن های GOW لذت بخش خواهد بود! منم به عنوان یک فن،منتظر بازیم! >:)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,351
نام
امیر
من عاشق این بازیم و کلا" مولتی باز هم نیستم چی بشه مولتی بازی کنم.
فقط اینو مطمئنم که اون کسایی که به بازیهای دو کنسول نمره میدن بیشتر وقتها در حق سونی و آی پی هاش بی انصافی میکنن.
دم سونی گرم که تو آخر نسلی این بازی رو برای طرفداراش ارائه کرد . این بازی رو نمیشه با بازی مسخره ای مثل dmc 5 مقایسه کرد ،
خدایی شمشیر کریتوس با زنجیرهاش می ارزه به کل این بازی های h&s .
خوب این طبیعی هست که وقتی از لحاظ زمانی به عقب برمیگردیم با شخصیت متفاوتی روبرو بشیم ، همونطور که آخر شماره 3 این شخصیت
از تمام قدرتهاش گذشت تا کمی به آرامش برسه ، پس آرامش رو قبلا" تجربه کرده....

فکت صادر نکن و توهین هم نکن به بازیهای دیگه ! خیلی ها هستن که علاقه ای به خدای جنگ ندارن و یا طرفدار DMC هستن! نمرات رو شما دریاب فعلا.
در حق سونی و ای پی هاش اجحاف شده =)) ! این دیگه آخرش بود! آنچارتد 2 , بزرگ سیاره کوچک , متال گیر 4 , آنچارتد 3 , خدای جنگ3 این ها حتما همشون بی انصافی شده بهشون . اره والا وگرنه متای LBP که 100 باید باشه ع متای آنچارتد 2:x هم باید 1000 از 100 باشه!8-|

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
فکت صادر نکن و توهین هم نکن به بازیهای دیگه ! خیلی ها هستن که علاقه ای به خدای جنگ ندارن و یا طرفدار DMC هستن! نمرات رو شما دریاب فعلا.
در حق سونی و ای پی هاش اجحاف شده =)) ! این دیگه آخرش بود! آنچارتد 2 , بزرگ سیاره کوچک , متال گیر 4 , آنچارتد 3 , خدای جنگ3 این ها حتما همشون بی انصافی شده بهشون . اره والا وگرنه متای LBP که 100 باید باشه ع متای آنچارتد 2:x هم باید 1000 از 100 باشه!8-|
فعلا" حالم گرفته شده چیزی نگو...:d
کلا" من خیلی کم بازی میکنم ولی اگر بازی کنم بازیهای خوب رو انتخاب میکنم و گیمر قدیمی هستم .من dmc5 رو گفتم که ریبوت بود ، اون قبلیها
که بسیار زیبا بودن.
این بازی نباید با dmc 5 مقایسه بشه ، طرف با شورت میپره بیرون و میره مبارزه میکنه و 10 نفر قبلش .....:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر