God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان اگر من نسخه ی اوریج بازی رو بخرم و در حالیکه دستگاهم دانگرید و کپی خوره ، کپی خوریش می پره؟
اگه آپدیت همراهش نباشه و یا فایلی برای جلو گیری از کپی نه مشکلی ایجاد نمیکنه روی همون فریمور کپی خور 4.31 کار میکنه بدون مشکل!!

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
حجم بازي 43 گيگ
1362603606316257_large.jpg
:d

آخرین ویرایش:

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
دوست خوبم به احتما قوي نمرات بازي فردا مياد
اولين نمرش هم از فاميتسو گرفت 36 از40 البته مو خودم اصلا قبولش ندارم بهتره بره به جهنم:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان RotW باز این هم جواب های بعدی که خودم کشف کردم چون 20 دقیقه است که challenge اومده:D

جواب 1

Thera

جواب 2

Oath

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,296
نام
امیر حسین
خوب با اینکه برهان جواب ها رو گذاشت،ولی به سبک چپترهای قبل،باز هم جوابا رو میزارم :p

جواب ها :
1. Thera
2. Oath
Rewardـها :
1. باز هم ویدیوی Bada$$ Moment ! اینبار با نیزه! و البته 2 حرکت خفن،توی یک ویدیو :d
God of War_ Ascension - Bad *** Moments - This Is Madness!.mp4

2. سه آرت از 3تا از مپ های بخش مولتی!
Arena+Concept+Art.zip
1. Troy
همون عکس مجسمه ی آتنا که گفتیم مربوط به GOW III هست! ولی خوب،مثل اینکه نبود و مربوط به تروی میباشد! اون اسب چوبی معروف رو هم که میبینید!
البته قاعدتا باید مجسمه ی آپولو باشه! ولی این کاملا شبیه آتنا ـست! :d (قاعدتا هم به خاطر اطلاعات لیک شده،هم به خاطر داستان اصلی! :d البته مجسمه باید بیرون شهر باشه در اون حالت! :d (توی فیلم معبد بیرون شهر بود :-" )

2. Bog
یکی از مراحل GOW II ! اون منطقه ای که با پادشاه بربرها جنگیدیم! ، و بعدش هم مبارزه با Euryale (خواهر مدوسا) کلا اون منطقه ی باطلاق مانند دیگه! :d

3. Labyrinth
همون مکعب های GOW III
اصلا وقتی آرت ها رو گذاشتم،چرا دارم واضحات رو توضیح میدم؟ :|

خوب غیر از اینا بپردازیم به تریلرهای دیروز! :d
1. Mode جدید بازی به نام Trial of the Gods
این بخش به صورت Co Op دو نفره طراحی شده، شامل 5 Wave میشه ، توی این 5 موج دشمن ها ، 15 نوع دشمن وجود داره! و بعد از رد کردن موج 5ـم ، توی هر مپ یک باس مخصوص میاد! >:)
اول کار یک زمان مشخصی بهمون داده میشه و همینطور ازش کم میشه،و باید با کشتن دشمن ها همینطور به زمانمون اضافه کنیم! تا بتونیم ردش کنیم و رکورد بزنیم >:)
موقع لانچ بازی فقط 3 مپ Desert of Lost Souls, Forum of Hercules و Rotunda of Olympus این Mode رو میشه توشون بازی کرد،بقیه ی مپ ها هم در آینده انشاالله ...!

امتیازاتی هم که گرفته میشه توی این بخش،برای بقیه ی بخش های دیگه مولتی پلیر هم حساب میشه. همینطور میتونید از این قسمت برای تمرین و امتحان قدرت ها و سلاح های جدیدتون هم استفاده کنید!
این Mode رو به صورت آفلاین و یا با 2تا دسته نمیشه 2 نفره بازی کرد، اما اگر دوستی ندارید که باهاش بازی کنید،خودتون تنهایی هم میتونید از این بخش لذت ببرید :-" (فقط احتمالا نابود میشید :d )

این هم تریلر :
God of War_ Ascension - Trial of the Gods.mp4
قنطروس توی GOW:A چه طراحی هیولا مانندی داره! خودتون ببینید در میابید منظورم رو ! :d

2. این هم ویدیوی پوسایدون :
God of War_ Ascension - Poseidon God Trailer.mp4

3. یک خبر بسیار عالی و زیبا و این چیزا! :d
تمام Map Packsـهایی که در آینده عرضه میشند Free خواهند بود! :x
We’re going to release maps packs and additional maps for free so players don’t end up in a situation where they have a map pack and their friend doesn’t and then they can’t play together. Everyone is going to have the same maps.
منبع
البته نمیدونم چقدر معتبره اینجا خبرهاش،ولی خوب فعلا چیزی تکذیب نشده! :-" :d
اون DLC Passـه موجود توی SE و CE هم احتمالا خلاصه میشه به زره و سلاح MP و شاید چلنج و لباس برای بخش SP ، فعلا چیزی در این مورد نگفتن! :d

یکی توی بلاگ PS پرسیده بود که در آینده غیر از این 4 خدا ، بازم قراره چیزی اضافه کنند به بازی، که جواب دادن فعلا برنامه ای برای این مورد نداریم!
یکی هم در مورد مپ تروی پرسیده بود که کی رونمایی میشه و چیزی ازش میبینیم که گفته بودن فردا،حالا نمیدونم منظورشون همین یک دونه آرت بوده یا منتظر تریلر هیدس همراه با صحنه هایی از ویدیوهای جدید باشیم؟ :d

@ batman-love
متاسفانه زره Orion جزو زره های پیش خرید میباشد... :(

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
این تریلر کو اپ رو دیدم خیلی عالی بود فک کنم از خود مولتی هم قشنگتر باشه افکت سلاح ها فوق العاده بود و عین بخش سینگل حماسی!:x

Sir Nate Drake

کاربر سایت
Aug 31, 2011
438
نام
سید پرهام
دوستان Embargo دقیقاً چه ساعتی برداشته میشه؟
چه حالی میده اون مرحله سخته اونقد سخت باشه که اینا نتونسته باشن نقد بنویسن واسه بازی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر