God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اگه از دويل كم بيار گيم ميزارم كنار :|
بچه ها مو ديگه نميام تا 5 شنبه ببينم نمره هاش چطور شده خودم استرس دارم اينجا هم استرسم دو برابر ميشه
خدا حافظ همگي به اميد موفقيت سانتا
آقا شما ها طرفدار گاو هستین یا طرفدار پُز دادن با متا ؟ میزاری کنار ؟؟ :D

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
من كه صفر هم بگيره 100 بار ميرمش چون باهاش زندگي كردم
اصلا ما خرمشهري ها اهل پز نيستيم فقط اگه ببينم نمره هاي كم بهش بدن زورم ميگيره

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
ببينيد دوستان من اصلا اهل هايپ نيستم :d
اما شما نبايد سانتا رو دست كم بگيريد. اين سانتا همون سانتايي بود كه با گذشت يك سالو خورده اي از نسل. گاد ٢ رو منتشر كرد كه :d
كه همه اعم از مجلات و سايتها اونو بهترين ميدونن

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا جان انقدر امید واهی تو تاپیک تزریق نکنید :D با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمیشه :D

انتظارتون رو پایین بگیرید که اگه بالاتر شد خوشحال بشید نه اینکه برعکس بشه قضیه!

تا بازی نیومده یکم راجع به داستان هم حدس و گمان برنیم بد نیست! به نظرتون سورپرایز داستانی این نسخه چی میتونه باشه؟ :D اصلا به نظرتون سورپرایز داستانی خفنی در انتظارمون هست یا نه؟ :D

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
قول میدم متای بازی بالاتر از 40 میشه
باور ندارید بوکمارک کنید :d

خسته نباشی :d
باو دیگه گرشاسپ رو هم الان متا براش در نظر بگیرن از 40 بالاتر میشه !:d

@Chuji

با سابقه درخشانی که تو هایپ زدایی داشتی منتظرت بودیم ، یعنی رسما تو این زمینه استادی :d! نصف هایپی که از بعد Launch Trailer داشتیم از بین بردی با این بحث متا !:| البته من شخصا از این کارت خوشم میاد بلاخره حداقل موقع نقدها شوکه نمیشیم یهو ، آمادگی ذهنی داریم :d
ولی با همه اینها متا در بدترین حالت هم بالای 87 ــه شکی هم درش نیست !:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خسته نباشی :d
باو دیگه گرشاسپ رو هم الان متا براش در نظر بگیرن از 40 بالاتر میشه !:d

@Chuji

با سابقه درخشانی که تو هایپ زدایی داشتی منتظرت بودیم ، یعنی رسما تو این زمینه استادی :d! نصف هایپی که از بعد Launch Trailer داشتیم از بین بردی با این بحث متا !:| البته من شخصا از این کارت خوشم میاد بلاخره حداقل موقع نقدها شوکه نمیشیم یهو ، آمادگی ذهنی داریم :d
ولی با همه اینها متا در بدترین حالت هم بالای 87 ــه شکی هم درش نیست !:d

متاسفانه باید بگم توی یکی دور روز آینده خودم یه هایپ گنده دارم براتون :D
ولی جدا از این حرفها بحث متا رو بذارید کنار تا نهایت لذت رو از هر بازی ای ببرید :D بحث متا برای وقتیه که نمرات اومده , نه اینکه از صد روز قبل بشینیم برای متا راز و نیاز کنیم :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
انتظارتون رو پایین بگیرید که اگه بالاتر شد خوشحال بشید نه اینکه برعکس بشه قضیه!

متاسفانه وقتی میبینم یه سری به این بازی دارن میگن GOW 4 ( :| :| :| ) مثل اینکه نمیشه انتظارات ملت رو پایین آورد 8-| :-<
اینجا ندیدم کسی بگه :D
به نظرتون سورپرایز داستانی این نسخه چی میتونه باشه؟ :biggrin1: اصلا به نظرتون سورپرایز داستانی خفنی در انتظارمون هست یا نه؟ :biggrin1:

نوچ :D چون به نظرم تو این نسخه جاش نیست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
بابا چقدر امتیاز براتون مهمه !!! یه دفعه میانگینش شد 85 خودکشی نکنین ! :D کلاً از چند جهت میشه انتظار هر امتیازی رو داشت :
1. با اینکه این تازه دومین GoW این نسل هست ، ولی به خاطر کالکشن هایی که عرضه شده یه جور طرز تفکر وجود داره که این نسل 25 تا GoW داشتیم ! برای همین خیلی ها ممکنه بازی رو تکراری بدونن و بگن نیاز به روح تازه و این حرفا داره.
2. بخش مولتی پلیر یه چیز کاملاً جدید توی این سری هست. (کلاً توی این سبک هم خیلی به ندرت دیده شده) این بخش هم میتونه نقطه قوت بازی باشه و کلی بازی رو بالا بکشه ، هم تبدیل به نقطه ضعف بشه و مثل پُتک بخوره توی سر بخش داستانی ! :D
3. خود بخش داستانی تفاوت های زیادی با نسخه های قبلی داره و با یه Kratos کاملاً متفاوت طرف هستیم و داستان بازی اون حالت قبلی رو نداره. شاید این موضوع برای خیلی ها خوب باشه و خیلی ها هم بدشون بیاد.
4. توی این یکی دو ماه چند تا بازی H&S داشتیم که میتونه باعث اشباع شدن ملت از این سبک بشه و توی نظرات در مورد بازی تأثیرگذار باشه. مخصوصاً اینکه اون بازی ها اکثراً سریع تر از GoW بودن و خیلی ها شاید بگن GoW در مقابل اونا مثلاً کُنده !
کلاً سعی کنین از خود بازی لذت ببرین ، به جای اینکه بیشتر از بازی منتظر امتیازهاش باشین.

ویدئوی Mythological Heroes (مربوط به بخش مولتی پلیر) ===> 6kvlrqJjjSU

تا بازی نیومده یکم راجع به داستان هم حدس و گمان برنیم بد نیست! به نظرتون سورپرایز داستانی این نسخه چی میتونه باشه؟ :biggrin1: اصلا به نظرتون سورپرایز داستانی خفنی در انتظارمون هست یا نه؟ :biggrin1:
بیشترین چیزی که من منتظرش هستم اینه که یه اشاره ای به پایان GoW III داشته باشن ! :D
حالا یا توی خود بازی مثلاً یه کاراکتری ببینیم که بعداً بشه ربطش داد به ادامه داستان توی GoW IV ، یا صحنه آخر بازی یه جوری ربط پیدا کنه به صحنه آخر GoW III. یعنی آخر بازی یه فلش فوروارد بزنن و برسیم به اون بخش آخر GoW III. کلاً فکر میکنم توی این قسمت به یه طریقی به ملت آمادگی GoW IV رو میدن !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
بیشترین چیزی که من منتظرش هستم اینه که یه اشاره ای به پایان GoW III داشته باشن ! :biggrin1:
حالا یا توی خود بازی مثلاً یه کاراکتری ببینیم که بعداً بشه ربطش داد به ادامه داستان توی GoW IV ، یا صحنه آخر بازی یه جوری ربط پیدا کنه به صحنه آخر GoW III. یعنی آخر بازی یه فلش فوروارد بزنن و برسیم به اون بخش آخر GoW III. کلاً فکر میکنم توی این قسمت به یه طریقی به ملت آمادگی GoW IV رو میدن !
اون که 100درد صد مشخص هست چی میشه حالا تو این نه ولی دوربین میره رد خون از اون جا میاد بالا و ادامه داستان شاید هم افتاده باشه پایین تو دنیا یمردگان ولی خوب کریتوس همه میشناسن دیگه 100بار هم که بمیره دوباره ازدنیای مردگان میاد بیرون :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,320
نام
امیر حسین
یک تریلر جدید از بخش مولتی اومد! در مورد اون 4 کاراکتری که برای پیش خرید میباشند هست!
God of War_ Ascension - The Mythological Heroes.mp4

علاوه بر اون 4تا ، ما سلاح نیزه رو هم میبینیم:x از اون چیزی که فکر میکردم خیلی خفن تر و سریع تر بودش! :d جالب بود >:)
یک مپ جدید هم نشون دادن(البته توی پشت صحنه بود:-" )
یکی دوجا فن های کلاس پوسایدون هم دیدیم،البته پشت سر اینا هم یک مبارزه ی دیگه ای بود که فکر کنم کلاس هیدس بود یکیش(بنفش بود حرکاتش :d )
یکی از آیتم هایی که روی زمین بود هم جدید بود! سر مدوسا! :d یعنی میشه دشمن ها رو سنگ کنیم و بعد بزنیم بشکونیمشون؟ >:)

---
آریا به اون مواردی که گفتی سلاح ها رو هم اضافه کن:-" + اگر دوباره بخش داستانی لباس اضافه و اینا هم نداشته باشه،احتمالا دوباره بهش گیر میدن(بایدم بدن:-" )
کلا اوضاعش همینطور که گفتی مشخص نیست! همه ی اینا ، هم ممکنه نکته مثبت بشه،هم نکته منفی... :d
ولی در کل متا به درک :-" اگرم کسی میخواد با متا کلاس بزاره،میتونه همچنان بگه توی این سبک کل سری بیشترین میانگین رو داره >:)
کاش میشد بازی زودتر از نقدها دستمون میرسید! اینجوری بدون هیچ پیش زمینه ای میرفتیم سراغش :d

تا بازی نیومده یکم راجع به داستان هم حدس و گمان برنیم بد نیست! به نظرتون سورپرایز داستانی این نسخه چی میتونه باشه؟ :biggrin1: اصلا به نظرتون سورپرایز داستانی خفنی در انتظارمون هست یا نه؟ :biggrin1:
من آرزوهام رو دوباره بگم :-"
جنگ با بربرها یا مرحله ای که کریتوس به اون دهکده حمله میکنه و زن و بچش رو میکشه! (یکی از اینا باشه کافیه :d )
این یارو شخصیت اصلی RotW رو توی بخش داستانی ببینیم و باهاش بجنگیم>:)
اگر پلات بازی هم یک نشونه ای از آینده ی سری بده حمایت میشه >:) پلات GOW III که خیلی حال داد! :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اون که 100درد صد مشخص هست چی میشه حالا تو این نه ولی دوربین میره رد خون از اون جا میاد بالا و ادامه داستان شاید هم افتاده باشه پایین تو دنیا یمردگان ولی خوب کریتوس همه میشناسن دیگه 100بار هم که بمیره دوباره ازدنیای مردگان میاد بیرون :d

نکته اینجاست که اون رد خون دقیقاً هیچ چیز رو مشخص نمی کنه ! :D حتی یه سریا میگن اون اشاره داره به صحنه ی معروف گاو 1 که کریتوس برای خود کشی خودش رو از بالای صخره میندازه پایین ! طبیعتاً با اون رد خون و اون ارتفاع کسی سقوط کنه زنده نمی مونه :D + اینکه کریتوس با کشتن خودش تمام جوهره ی خدایی باقی مونده در بدنش رو به همراه نیروی امید فرت کرد رفت یعنی از اون به بعد یه انسان معمولیه :D حالا یه انسان معمولی + یه سوراخ اندازه ی غار علی صدر توی شکم + سقوط از ارتفاع + قبری که توی روح اسپارتا رویت شد , میشه چی ؟ :D (دیگه روح اسپارتا بعد از گاو 3 اومد ! اون قبر اضافه توی اون نسخه فکر کنم منظور سازنده رو رسونده :D)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
نکته اینجاست که اون رد خون دقیقاً هیچ چیز رو مشخص نمی کنه ! :D حتی یه سریا میگن اون اشاره داره به صحنه ی معروف گاو 1 که کریتوس برای خود کشی خودش رو از بالای صخره میندازه پایین ! طبیعتاً با اون رد خون و اون ارتفاع کسی سقوط کنه زنده نمی مونه :D + اینکه کریتوس با کشتن خودش تمام جوهره ی خدایی باقی مونده در بدنش رو به همراه نیروی امید فرت کرد رفت یعنی از اون به بعد یه انسان معمولیه :D حالا یه انسان معمولی + یه سوراخ اندازه ی غار علی صدر توی شکم + سقوط از ارتفاع + قبری که توی روح اسپارتا رویت شد , میشه چی ؟ :D (دیگه روح اسپارتا بعد از گاو 3 اومد ! اون قبر اضافه توی اون نسخه فکر کنم منظور سازنده رو رسونده :D)
روح اسپارتا بین 1.2 هست !که زئوس 3 تا قبر کنده بود برای خانواده محترم کریتوس که 2 تاش رو پر کرد داخل 2 هم که کریتوس رو کشد که 3ومی رو هم پر کنه که نشد !!
همون طور که رو باکسی که قبلا" نشون داده بودن گفته شده بود که این آخرین نیست !! پس ما گاو 4 رو داریم که 99% جنگ بین کریتوس و آتنا هست

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
روح اسپارتا بین 1.2 هست !که زئوس 3 تا قبر کنده بود برای خانواده محترم کریتوس که 2 تاش رو پر کرد داخل 2 هم که کریتوس رو کشد که 3ومی رو هم پر کنه که نشد !!
همون طور که رو باکسی که قبلا" نشون داده بودن گفته شده بود که این آخرین نیست !! پس ما گاو 4 رو داریم که 99% جنگ بین کریتوس و آتنا هست

دستت درد نکنه ، یعنی من که الان بعد از این همه سال داستان کل سری رو نوشتم نمی دونم روح اسپارتا از لحاظ داستانی بین کدوم شماره هاست ؟ :D من از لحاظ تاریخ ریلیز گفتم ! توی 3 کریتوس رو کتلت کردن با نشون دادن اون صحنه ی قبر چند ماه بعدش توی نسخه ی روح اسپارتا شاید خواستن مهر تاییدی به پایان 3 بزنن ! نکنه شما توقع داشتی توی روح اسپارتا بیاد کریتوس رو بغل کنه بذاره توی قبر ؟ :D
پ.ن : البته به خاطر دوشیدن این IP و بحث مالی و این حرفها گاو احتمالاً ادامه داره ولی تا اینجا منظور ها اینو می رسوند :D
احسان جان اینو یادت رفت بگی وقتی خون کریتوس رو زمین جاری میشه و دوربین از بالا اونجارو نشون میده میبینیم که تصویر اون پرنده رو زمین نقش بسته
که اگه خون کریتوس بتونه اونو زنده کنه پس مثل شماره 2 میتونه کمکش کنه و کریتوس رو نجات بده
yahoo_4.gif
پول رو بذاری کنار قبر هر کی ، مُرده زنده میشه کریتوس که دیگه عددی نیست :D طبیعتاً به خاطر مسائل مالی این IP ادامه پیدا میکنه ولی فعلاً میشه مُرده فرضش کرد با شواهد :D
آره به نکته خوبی اشاره کردی
yahoo_4.gif
من فقط دارم فکر میکنم که وقتی نجات پیدا کنه که تو این نسخه نشونش نمیدن کجا میره
و با کی مبارزه میکنه؟ آیا خداهای جدیدی تو این بازی معرفی میشن؟ یا منطقه جدیدی معرفی میشه ؟
آیا ما این دفعه همه چی رو از ذهن کریتوس بازی خواهیم کرد و در بعضی مواقع فلش بک به حال میزنیم؟
شایدم هیچکدام
yahoo_4.gif

البته من نه دمویی رو بازی کردم و نه تریلری رو دیدم و... چون تو گاد 3 اینکارو کردم بعضی از قسمتها تکراری بود
ببینیم چی میشه.
نکات جالبی هست که بزودی بهشون اشاره می کنم :D
Chuji

داداش گلم من نمیگم که شما نمیدونید که داستان بازی کی هست !
میگم درست نیست که بخاطر تاریخ اینکه این بازی بعد 3 اومده بگیم کریتوس مرده !!
داخل روح اسپارتا دلیل کشت کشتار زئوس........ مشخص شد و من باز هم میگم این بازی سری 4 داره و مبارزه هم بین آتنا و کریتوس برای همون موضوع هست کریتوس خودش شمشیر رو کرد داخل شکمش ولی نمرد و خودش رو به طرف پرت گاه برده که معلوم نیست دقیقا" چه اطفاقی لبه پرتگاه افتاده !!
حالا ما این موضوع ها رو کنار میزاریم

یه سوالی دوستان کسی این بازی رو سفرش نداده یا فروشگاهی رو سراغ ندارید که بازی رو همون روز برای فروش داشته باشه؟؟

اونجوری برداشت شد :D
نه روح اسپارتا کلاً جریانش خیلی متفاوت تر از چیزیه که فکر میکنی :D ایشالا سعی می کنم تا فردا نهایت پس فردا داستان رو برای تاپیک برسونم چون واقعاً خط ذهنی خوبی بهتون میده :D در مورد ادامه داشتن بازی هم که بالاتر گفتم :D

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924

احسان جان اینو یادت رفت بگی وقتی خون کریتوس رو زمین جاری میشه و دوربین از بالا اونجارو نشون میده میبینیم
که تصویر اون پرنده رو زمین نقش بسته که اگه خون کریتوس بتونه اونو زنده کنه
پس مثل شماره 2 میتونه کمکش کنه و کریتوس رو نجات بده:d

پول رو بذاری کنار قبر هر کی ، مُرده زنده میشه کریتوس که دیگه عددی نیست
biggrin1.gif
طبیعتاً به خاطر مسائل مالی این IP ادامه پیدا میکنه ولی فعلاً میشه مُرده فرضش کرد با شواهد
biggrin1.gif
آره به نکته خوبی اشاره کردی :d من فقط دارم فکر میکنم که وقتی نجات پیدا کنه که تو این نسخه نشونش نمیدن کجا میره
و با کی مبارزه میکنه؟ آیا خداهای جدیدی تو این بازی معرفی میشن؟ یا منطقه جدیدی معرفی میشه ؟
آیا ما این دفعه همه چی رو از ذهن کریتوس بازی خواهیم کرد و در بعضی مواقع فلش بک به حال میزنیم؟
شایدم هیچکدام:d
البته من نه دمویی رو بازی کردم و نه تریلری رو دیدم و... چون تو گاد 3 اینکارو کردم بعضی از قسمتها تکراری بود
ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر